Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://nillkin.org/smartphones-accessories/oneplus-accessories/oneplus-3-a3000/nillkin-oneplus-3-a3000-a3003-frosted

 

Μόλις παρείγγειλα την παραπάνω. Καλή μου φαίνεται, μ'ενδιέφερε πολύ να μην είναι κουμούτσα και νομίζω πως η παραπάνω το έχει.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω θελω να παραγγειλω θηκη και γυαλι αλλα ενω εχω καρτα PayPal δεν μπορει να ολοκληρωσει την αγορα . να αναφερω οτι προσφατα εκανα τη καρτα και με αυτο το κολπο εβαλα λεφτα μεσα αλλα δεν μπορω να παρω τπτ ξερει κανεις τπτ ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δες και το Keep my Notes , απλό και με password με έχει βολεψει.

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας. Τελικά το Keep my Notes είναι πιο κοντά σε αυτό που θέλω. Γνωρίζετε σε ποιο φάκελο της συσκευής σώζει τις σημειώσεις?

Link to comment
Share on other sites

http://nillkin.org/smartphones-accessories/oneplus-accessories/oneplus-3-a3000/nillkin-oneplus-3-a3000-a3003-frosted

 

Μόλις παρείγγειλα την παραπάνω. Καλή μου φαίνεται, μ'ενδιέφερε πολύ να μην είναι κουμούτσα και νομίζω πως η παραπάνω το έχει.

 

δεν θα σου συνιστούσα να παραγγέλλεις nilkin προϊόντα από αυτό το site.

Προτίμησε το aliexpress.

Αν σκεφτείς ότι έχει την Synthetic fiber Series για το α3003 17 ευρώ και στο aliexpress την βρίσκεις με 9-10usd.

Link to comment
Share on other sites

Χθες διάβασα αυτό το άρθρο στο cnn.gr

 

http://www.cnn.gr/money/tech/story/42089/sovara-kena-asfaleias-se-kinita-android-poies-syskeyes-afora

 

Από περιέργεια έβαλα το app και μου έβγαλε αυτό το αποτέλεσμα

 

http://i68.tinypic.com/2ytu3iu.png

 

Ξέρει κανείς κάτι;

Link to comment
Share on other sites

έχει αναφερθεί ξανά και σβήστηκαν μηνύματα, είναι θέμα qualcomm... αναμένεται από όσο έχω διαβάσει πατσάκι από σεπτέμβρη
Link to comment
Share on other sites

δεν θα σου συνιστούσα να παραγγέλλεις nilkin προϊόντα από αυτό το site.

Προτίμησε το aliexpress.

Αν σκεφτείς ότι έχει την Synthetic fiber Series για το α3003 17 ευρώ και στο aliexpress την βρίσκεις με 9-10usd.

 

Σ'ευχαριστώ για την πληροφορία. Όντως από aliexpress σίγουρα βρίσκεις πολύ φτηνά. Τελευταία φορά που αγόρασα όμως, δεν δεχόταν κάρτα ελληνική λόγω capital controls. Πάντως και από αυτό το site 9€ μου κόστισε μέσω PayPal.

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για την πληροφορία. Όντως από aliexpress σίγουρα βρίσκεις πολύ φτηνά. Τελευταία φορά που αγόρασα όμως, δεν δεχόταν κάρτα ελληνική λόγω capital controls. Πάντως και από αυτό το site 9€ μου κόστισε μέσω PayPal.

 

Of topic στο Aliexpress μόνο αγορές με revolut.

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

Πτώση σήμερα, από το κομοδίνο (40 πόντους περίπου ύψος), πήγα να κλείσω το ξυπνητήρι και έπεσε το κινητό, πουρνό πουρνό στο μάρμαρο. Χωρίς θήκη (ακόμα να ρθει η καταραμένη), μόνο με tempered glass, ευτυχώς προσγειώθηκε με την γωνία, ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΤΣΑ. Κωλοφαρδία σκέτη... :up::up:
Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Πτώση σήμερα, από το κομοδίνο (40 πόντους περίπου ύψος), πήγα να κλείσω το ξυπνητήρι και έπεσε το κινητό, πουρνό πουρνό στο μάρμαρο. Χωρίς θήκη (ακόμα να ρθει η καταραμένη), μόνο με tempered glass, ευτυχώς προσγειώθηκε με την γωνία, ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΤΣΑ. Κωλοφαρδία σκέτη... :up::up:

Πάλι καλά να.λες...να προσέχεις..

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Πτώση σήμερα, από το κομοδίνο (40 πόντους περίπου ύψος), πήγα να κλείσω το ξυπνητήρι και έπεσε το κινητό, πουρνό πουρνό στο μάρμαρο. Χωρίς θήκη (ακόμα να ρθει η καταραμένη), μόνο με tempered glass, ευτυχώς προσγειώθηκε με την γωνία, ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΤΣΑ. Κωλοφαρδία σκέτη... :up::up:

πρέπει να πετάχτηκες...Καλό ξυπνητήρι :p

Και εμένα τούμπα από το τσαντάκι σε σκαλιά, ούτε γρατζουνιά.(με sandstone μαμά)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Πτώση σήμερα, από το κομοδίνο (40 πόντους περίπου ύψος), πήγα να κλείσω το ξυπνητήρι και έπεσε το κινητό, πουρνό πουρνό στο μάρμαρο. Χωρίς θήκη (ακόμα να ρθει η καταραμένη), μόνο με tempered glass, ευτυχώς προσγειώθηκε με την γωνία, ΟΥΤΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΤΣΑ. Κωλοφαρδία σκέτη... :up::up:

Ούτε καν βαθούλωμα στο σημείο που χτύπησε? Εμένα από 30 πόντους που έπεσε έκανε βαθούλωμα στην γωνία.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν βαθούλωμα στο σημείο που χτύπησε? Εμένα από 30 πόντους που έπεσε έκανε βαθούλωμα στην γωνία.

 

Τίποτα φίλε μου, απολύτως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πρέπει να πετάχτηκες...Καλό ξυπνητήρι :p

Και εμένα τούμπα από το τσαντάκι σε σκαλιά, ούτε γρατζουνιά.(με sandstone μαμά)

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άσε.. Προσπαθούσα να ανοίξω τα μάτια μου, να δω τι έπαθε το τηλ. Κι εγώ την sandstone περιμένω, άντε να ρθει γιατί την ψυχανεμίζομαι και την 2η πτώση....

Ο.Φ.Η.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ,μετα απο 4 μερες με το 1+3 σε λευκο-χρυσο,εχω εντυπωσιαστει.Σε ολα αψογοτατο-μπαταρια δε μπορω να ειναι αντικειμενικος γιατι τουχω πιει το αιμα-

Και μην ακουτε τιποτα για την οθονη.Απλα πανεμορφη,με σωστα κορεσμενα χρωματα -κατα τη γνωμη μου- και υψηλη φωτεινοτητα στο max.Σωστα δουλευει και η αυτοματη φωτεινοτητα.

Κοιταει στα ισα το ΝΟΤΕ 5 που ειχα πριν και μπορω να συγκρινω.

--

Και δοκιμαστε και miui απο xda.Παρα πολυ καλη ,με εξαιρεση την καμερα που ειναι γνωστο bug της συγκριμενης ρομ.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ,μετα απο 4 μερες με το 1+3 σε λευκο-χρυσο,εχω εντυπωσιαστει.Σε ολα αψογοτατο-μπαταρια δε μπορω να ειναι αντικειμενικος γιατι τουχω πιει το αιμα-

Και μην ακουτε τιποτα για την οθονη.Απλα πανεμορφη,με σωστα κορεσμενα χρωματα -κατα τη γνωμη μου- και υψηλη φωτεινοτητα στο max.Σωστα δουλευει και η αυτοματη φωτεινοτητα.

Κοιταει στα ισα το ΝΟΤΕ 5 που ειχα πριν και μπορω να συγκρινω.

--

Και δοκιμαστε και miui απο xda.Παρα πολυ καλη ,με εξαιρεση την καμερα που ειναι γνωστο bug της συγκριμενης ρομ.

 

Φίλε μου μιαβαπο τα ίδια με το 1+3 σε λευκό είναι πανέμορφο και η MIUI τρομερή κλασικά ! Έχει βγει αρχείο zip της κάμερας από oxygen 3.2.2 για φλασαρισμα από recovery . Εγώ βέβαια χρησιμοποιώ hydrogen OS που είμαι πολύ ικανοποιημένος και προτείνω να την δοκιμάσετε σίγουρα αρκετά διαφορετική εμπειρία μόνο τα Gapps πρέπει να περάσετε χειροκίνητα !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μιαβαπο τα ίδια με το 1+3 σε λευκό είναι πανέμορφο και η MIUI τρομερή κλασικά ! Έχει βγει αρχείο zip της κάμερας από oxygen 3.2.2 για φλασαρισμα από recovery . Εγώ βέβαια χρησιμοποιώ hydrogen OS που είμαι πολύ ικανοποιημένος και προτείνω να την δοκιμάσετε σίγουρα αρκετά διαφορετική εμπειρία μόνο τα Gapps πρέπει να περάσετε χειροκίνητα !

 

 

Εχεις κανα link -δε μπορω να τη βρω..

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Από hydrogen ?

Έχει όλες τις γλώσσες η μόνο αγγλικά και κινέζικα; Δώσε κανένα λινκ από αυτή που πέρασες...

Link to comment
Share on other sites

Έχει όλες τις γλώσσες η μόνο αγγλικά και κινέζικα; Δώσε κανένα λινκ από αυτή που πέρασες...

 

Εννοώ το αρχείο zip της κάμερας από oxygen 3.2.2 που είπες.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Στο Instagram οταν εχετε ειδοποίηση σας αναβει το led?Γιατι εμενα δεν ανάβει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...