Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει όλες τις γλώσσες η μόνο αγγλικά και κινέζικα; Δώσε κανένα λινκ από αυτή που πέρασες...

 

Μόνο αγγλικά φίλε μου και κινέζικα. Δυστυχώς δεν έχω θέμα με τα αγγλικά και τα χρησιμοποιώ ως βασική γλώσσα σε κάθε rom

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο φορτιστή ώστε όταν το βάζω τα βράδια να μην χρησιμοποιεί το Dash charge... Τι μου προτείνετε? 1.5Α έλεγα...

 

Πάντως θα ήθελα να υπάρχει επιλογή απενεργοποιησης του Dash charge από το λειτουργικό πως πχ βάζει η Σαμμυ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο φορτιστή ώστε όταν το βάζω τα βράδια να μην χρησιμοποιεί το Dash charge... Τι μου προτείνετε? 1.5Α έλεγα...

 

Πάντως θα ήθελα να υπάρχει επιλογή απενεργοποιησης του Dash charge από το λειτουργικό πως πχ βάζει η Σαμμυ...

Και εγώ προσπαθώ να βρω κανέναν της προκοπής, βλ. Blitzwolf, αλλα όλα είναι κτηνη 2.1 και πάνω..

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ήθρε η θηκουλα Spigen Rugged Armor και τωρα περιμενω το κινητό :p:lol:

 

 

https://postimg.org/gallery/19610kwrq/

Edited by thanospc
1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο φορτιστή ώστε όταν το βάζω τα βράδια να μην χρησιμοποιεί το Dash charge... Τι μου προτείνετε? 1.5Α έλεγα...

 

Πάντως θα ήθελα να υπάρχει επιλογή απενεργοποιησης του Dash charge από το λειτουργικό πως πχ βάζει η Σαμμυ...

 

Υπονοείς ότι το Dash Charge θα "εξαντλήσει" τη μπαταρία γρήγορα? Από την εμπειρία μου μέχρι στιγμής (με Samsung κινητά) οι μπαταρίες πάνω από 2 χρόνια δεν κρατάνε. Η αλήθεια είναι ότι με την 1+ η αλλαγή μπαταρίας θα είναι θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωρίζω... Θέλω να κάνω και μία ερώτηση στο forum της 1+

 

Αλλά ούτως ή άλλως θέλω δύο φορτιστές καθώς τον έναν τον έχω συνδεδεμένο στην πρίζα πίσω από το κρεβάτι μου και δεν υπάρχει λόγος να χρησιμοποιώ το Dash Charge τη νύχτα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Φόρτιση στο πλοιο με ενα power bank 2.1A σε μια ώρα απο 33 πήγε 85% δλδ 50% σε μια ωρα...not bad για ώρα ανάγκης

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω ένα δεύτερο φορτιστή ώστε όταν το βάζω τα βράδια να μην χρησιμοποιεί το Dash charge... Τι μου προτείνετε? 1.5Α έλεγα...

 

Πάντως θα ήθελα να υπάρχει επιλογή απενεργοποιησης του Dash charge από το λειτουργικό πως πχ βάζει η Σαμμυ...

Εγώ το dash το χρησιμοποιώ μόνο όταν είναι ανάγκη. Έχω παραγγείλει αυτόν τώρα

 

https://www.amazon.co.uk/dp/B016LPMFUA/ref=cm_sw_r_cp_apa_QXBRxbPEVF5WB

 

Γενικά η anker είναι εγγύηση σε ότι και αν έχω πάρει, από καλώδια έως power bank.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι φρέσκο. Το νέο τεύχος του stuff magazine uk. Και το ευχαριστώ της oneplus στο facebook.

https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=875363155902824&substory_index=0&id=424613314311146&__tn__=%2As

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Μιας και το έχω και εγώ από σήμερα. Ας γράψω τη γνώμη μου. Το τηλέφωνο είναι φανταστικό. Ακριβώς ότι περίμενα. Άριστη ποιότητα κατασκευής. Πανέμορφο για τα δικά μου γούστα. Ακόμα και για την οθόνη που λένε κάποιοι δεν είναι καλή και τέτοια. Είναι άψογη. Και προερχόμενος από το G4 τη βλέπω πολύ. Καλή. Το μοναδικό μου πραγματικά παραπο είναι το ηχείο. Θα το ήθελα λίγο καλύτερο. Παιδιά μη το φοβάστε καθόλου. Υπομονή να ανοίξει πάλι η αγορά του. Και πάρτε το. Ότι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ααα και ξέχασα να πω. Η φόρτιση του απλά δεν υπάρχει. Ξεχάστε ότι ξέρατε μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλοδουλευτο να ειναι!!!Η καμερα του σε σχεση με του g4 πως ειναι?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Μιας και το έχω και εγώ από σήμερα. Ας γράψω τη γνώμη μου. Το τηλέφωνο είναι φανταστικό. Ακριβώς ότι περίμενα. Άριστη ποιότητα κατασκευής. Πανέμορφο για τα δικά μου γούστα. Ακόμα και για την οθόνη που λένε κάποιοι δεν είναι καλή και τέτοια. Είναι άψογη. Και προερχόμενος από το G4 τη βλέπω πολύ. Καλή. Το μοναδικό μου πραγματικά παραπο είναι το ηχείο. Θα το ήθελα λίγο καλύτερο. Παιδιά μη το φοβάστε καθόλου. Υπομονή να ανοίξει πάλι η αγορά του. Και πάρτε το. Ότι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ααα και ξέχασα να πω. Η φόρτιση του απλά δεν υπάρχει. Ξεχάστε ότι ξέρατε μέχρι τώρα.

Για μένα η συγκεκριμένη συσκευή πρέπει να γίνει root πριν βγει από το κουτί της, γι αυτό κάνε root και πέρνα το mod του ήχου και είσαι έτοιμος....

Link to comment
Share on other sites

Για μένα η συγκεκριμένη συσκευή πρέπει να γίνει root πριν βγει από το κουτί της, γι αυτό κάνε root και πέρνα το mod του ήχου και είσαι έτοιμος....

 

Για ποιο MOD ήχου αναφέρεται?μπορείς να δώσεις λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ την 3.2.4 καθαρή εγκατάσταση από την αρχή και είμαι μόνο ρουτ και στοκ και πρώτη φόρτιση πολύ καλή διαχείριση μπαταριας

 

Screenshot_20160813_145145.png

 

Screenshot_20160813_145150.png

Edited by giogio
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο MOD ήχου αναφέρεται?μπορείς να δώσεις λινκ?

Αυτό πέρασα, λειτουργεί κανονικά

 

http://forum.xda-developers.com/android/software/r-s-e-sound-systems-auditory-research-t3379709

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν κατάλαβα τι απ ολα κανουμε εγκατάσταση

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς κάνει ρε φίλε αυτό που έβαλες? Δυναμώνει τον ήχο? Παραμορφωνει?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει καλύτερη ποιότητα μουσικής σε οποιοδήποτε κινητό ,αγοράζει αυτο και καθαρίζει...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160813/6bb8e5f7e7bf649bdf88cb29306b02eb.jpg

Ενισχυτης fiio A1.και με ενα καλο ζευγάρι ακουστικα, βγάζεις ηχο αρκετά σοβαρό

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Με τα ακουστικά μια χαρά είναι ο ήχος. Το ηχείο του τηλεφώνου δεν είναι και τόσο καλό. Αλλά σιγά εγώ προσωπικά δεν ακούω μουσική.
Link to comment
Share on other sites

Και πόσο κοστίζει?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ριξε μια.μάτια εδώ ...http://www.fiio.gr

40 ευρω ...κάνει ...Εγώ το εχω για το κινητό.

Λαβέ όμως υπόψη ότι θες και καλά ακουστικά . Είναι άτοπο να δώσεις 40 ευρω και να έχεις ακουστικά των 10 ευρω ... Εγώ επειδη Έχω μια λόξα με τον καλο ηχο ,όλα μου τα τραγουδια τα εχω σε μορφή flac...ελάχιστα είναι σε mp3

 

send from my cave using smoke signals

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...