Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω από μπαταρία είμαι υπερκαλυμένος.Πάντα έχει να κάνει με τη χρήση που κάνει ο καθενας.

Για παραδειγμα εχθες όλο το απογευμα με μιαμισηωρα οθόνης,ανοιχτο συνεχεια το wifi και συνεχεια ημουν facebook,opera,instagram,taptalk και messenger,συν του οτι μιλησα και κανενα 20 λεπτο στο τηλεφωνο, μου εφαγε μόνο 20%.Αν δεν είναι αυτή καλή μπαταρία τότε τι είναι?

Το βράδυ με 7 ώρες ύπνου έχασα 3%.Ποτέ δεν μου έχει χάσει παραπάνω.

Edited by tommy1984
Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται ειναι in stock o dash car charger.........τον κυνηγουσα καιρο και σημερα τον πετυχα.

 

στο θεμα της μπαταριας και εγω στον υπνο χανω 2-3% οχι παραπανω.......αυτο ειναι και το φυσιολογικο προφανως.......εννοειται οτι αν χανεις 20-25% οτι καποια/ες εφαρμογη δημιουργει προβλημα.

Edited by saltofx_v
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις θέμα για να χάνεις τόση μπαταρία. Και εγώ δύο κάρτες έχω αλλά γενικά το 4G είναι αυτό που καίει. Με wifi δε δικαιολογείται.

 

Αν παραγγείλεις κάτω από 100€ πχ μόνο το dash charger πόσα μεταφορικά έχει; Γιατί έτσι έγραφε στο σαιτ.

 

Θήκη δηλαδή αυτή στο επίσημο site είναι χοντρή. Καμία άλλη αντίστοιχη λεπτή;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται ειναι in stock o dash car charger.........τον κυνηγουσα καιρο και σημερα τον πετυχα.

.

 

Είναι μια πρόκληση πάντως να βρεις όλα τα αξεσουάρ που θέλεις άμεσα διαθέσιμα ταυτόχρονα από το μαγαζί της Oneplus...:lol: Ψάχνω τα ακουστικά και είναι out of stock εδώ και πολύ καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έχεις θέμα για να χάνεις τόση μπαταρία. Και εγώ δύο κάρτες έχω αλλά γενικά το 4G είναι αυτό που καίει. Με wifi δε δικαιολογείται.

 

Αν παραγγείλεις κάτω από 100€ πχ μόνο το dash charger πόσα μεταφορικά έχει; Γιατί έτσι έγραφε στο σαιτ.

 

Θήκη δηλαδή αυτή στο επίσημο site είναι χοντρή. Καμία άλλη αντίστοιχη λεπτή;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγω που έκανα παραγγελία το tempered glass η παραπάνω χρέωση ήταν 6,90.

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Είναι μια πρόκληση πάντως να βρεις όλα τα αξεσουάρ που θέλεις άμεσα διαθέσιμα ταυτόχρονα από το μαγαζί της Oneplus...:lol: Ψάχνω τα ακουστικά και είναι out of stock εδώ και πολύ καιρό.

Και γω τα ακουστικά ψάχνω αλλά τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν χρησιμοποιώ ακουστικά. Δοκίμασα με το 1+3 κάποια του Samsung S4 που είχα και έπαιζαν μια χαρά. Τα ακουστικά της 1+ έχουν κάτι το ιδιαίτερο?
Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν χρησιμοποιώ ακουστικά. Δοκίμασα με το 1+3 κάποια του Samsung S4 που είχα και έπαιζαν μια χαρά. Τα ακουστικά της 1+ έχουν κάτι το ιδιαίτερο?

 

Απολύτως τίποτα. Απλά είναι ασορτι...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά δεν χρησιμοποιώ ακουστικά. Δοκίμασα με το 1+3 κάποια του Samsung S4 που είχα και έπαιζαν μια χαρά. Τα ακουστικά της 1+ έχουν κάτι το ιδιαίτερο?

 

Απολύτως τίποτα. Απλά είναι ασορτι...:lol:

 

Kαι πολύ ακριβά :)

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Είναι μια πρόκληση πάντως να βρεις όλα τα αξεσουάρ που θέλεις άμεσα διαθέσιμα ταυτόχρονα από το μαγαζί της Oneplus...:lol: Ψάχνω τα ακουστικά και είναι out of stock εδώ και πολύ καιρό.

Πριν μερικές μέρες παρέλαβα μια έξτρα θήκη black apricot και ένα καλώδιο dash charge......Τώρα Δυστυχώς ξαναπληρωσα μεταφορικά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτασε

Να το και το GOLD live in Athens...

 

http://i64.tinypic.com/2lkvits.png

 

Ημερομηνία παραγωγής λέει 27/7/16

Φρέσκο πράγμα λεμεεεεε

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Πω πω τέλειο. Καλοδουλευτο φίλε μου!

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi pistons 3, σταθερή αξία.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αυτό πήγα να πω μόνο που προτιμώ τα 2

Link to comment
Share on other sites

Στα αδύνατα σημεία του να αναφέρω τη χαμηλή εμβέλεια του Wi-Fi του. Με ανάγκασε να αλλάξω την αγαπημένη μου θέση στο μπαλκόνι. Επίσης η αυτόματη φωτεινότητα θέλει επειγόντως βελτίωση. Ειδικά σε συνθήκες με ημίφως όπως το σούρουπο το κινητό γίνεται φωτορυθμικό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν παίζει να τα τοποθετήσω σωστά για κανένα λόγο...

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160805/f70845245e2017d76c102cf45b9e7eeb.jpg

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Στα αδύνατα σημεία του να αναφέρω τη χαμηλή εμβέλεια του Wi-Fi του. Με ανάγκασε να αλλάξω την αγαπημένη μου θέση στο μπαλκόνι. Επίσης η αυτόματη φωτεινότητα θέλει επειγόντως βελτίωση. Ειδικά σε συνθήκες με ημίφως όπως το σούρουπο το κινητό γίνεται φωτορυθμικό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντως στην θαλασσα κοντρα σε ηλιο που τεσταρα την αυτοματη φωτεινοτητα το αποτελεσμα ηταν πολυ καλο.. σε επιπεδα Samsung στο θεμα αυξηση φωτεινοτητας και ευκρινειας... Μου αρεσε αρκετα.. Ημουν πολυ επιφυλακτικος και ηθελα να το δοκιμασω οπωσδηποτε..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Πολύ όμορφο. Το κινητό είναι σούπερ θα το ευχαριστηθεις

Ευχαριστώ, το τσιμπισε ο φίλος μου τελικά που με έφαγε. Δεν το κράτησα.

Προτιμώ το graphite που είχα πάρει πριν 1 μήνα.

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...