Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι τιμη έχει?

7 ευρω. Περιμενουμε μαζι με τον φιλο Σταυρο και κατι screen protectors της Orzly, θα αναφερουμε εντυπωσεις..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

;

 

δηλαδή, η θήκη σιλικόνης μπαίνει κανονικά στο κινητό ή όχι;

αν μπει πιέζει το γυαλάκι και υπάρχει κίνδυνος να το σπάσει;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοράω θήκη σιλικόνης με το Tempered Glass που ανέβασα 2 - 3 σχόλια πιο πίσω και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα... Λογικά επειδή έκατσε ίσια το Tempered Glass....
Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφει κάτι το μαγαζί, απλά είναι στην Γιαννιτσών 76 στη Θεσσαλονίκη.... Στο Facebook νομίζω η σελίδα είναι estation.gr, στο Facebook όμως γιατί δεν είναι έτοιμη η σελίδα ακόμα... Η κοπέλα που έχει το μαγαζί φέρνει και OnePlus 3 (China version) και όλες τις συσκευές Xiaomi κ.λ.π... Της είπα ότι το συγκεκριμένο Tempered Glass έκατσε πολύ ωραία και μου είπε ότι από βδομάδα θα φέρει κι άλλα αν είναι....

Αν θεωρείται διαφήμιση ας την σβήσουν η διαχειριστές, απλά δεν μπορώ να στέλνω στον καθένα ξεχωριστά..

 

Μίλησα με το μαγαζί μετά τις 13/8 θα φέρουν, δεν έχουν άλλες εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το μαγαζί μετά τις 13/8 θα φέρουν, δεν έχουν άλλες εκεί.

Ναι το ξέρω, θα πάρω κι άλλο να έχω καβάτζα...

 

Και εδώ φορεμένο το Tempered Glass μαζί με θήκη σιλικόνης..

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/43353c5ca68c90c50e55ae6cefe2418a.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/7a052821d2ef08cba9359ceee812d414.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση. Στην εφαρμογή βγάζει φουσκαλες όπως τις ζελατίνα; έχω καιρό να βάλω κάτι πάνω σε οθόνη. Και σκέφτομαι μόλις παραλάβω και εγώ να βάλω γιαλι
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω, θα πάρω κι άλλο να έχω καβάτζα...

 

Και εδώ φορεμένο το Tempered Glass μαζί με θήκη σιλικόνης..

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/43353c5ca68c90c50e55ae6cefe2418a.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/7a052821d2ef08cba9359ceee812d414.jpg

 

νομίζω είναι ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα...μετά τις 13 αναμένουμε ...

Link to comment
Share on other sites

νομίζω είναι ότι καλύτερο έχω δει μέχρι τώρα...μετά τις 13 αναμένουμε ...

Και η αφή είναι λες και δεν φοράει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Και η αφή είναι λες και δεν φοράει τίποτα...

Έχει το μαγαζί παρόμοια tempered και για άλλες συσκευές π.χ s7 edge;sorry για το off topic

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει το μαγαζί παρόμοια tempered και για άλλες συσκευές π.χ s7 edge;sorry για το off topic

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μόνο με κινέζικα ασχολείται το μαγαζί απ ότι ξέρω... Και οι ιδιοκτήτες Κινέζοι είναι για να καταλάβεις.. :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, εγώ πήρα από ένα κινέζικο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αυτό το Tempered Glass και μου έκατσε τέλεια... Δεν βλέπω Halo και είναι σαν να πιάνω γυμνή οθόνη... Δεν έβγαλα φωτογραφίες πριν το βάλω αλλά το πλαίσιο του είναι μαύρο όχι διάφανο όπως τα περισσότερα Tempered... Δεν δοκίμασα κανένα άλλο, το πρώτο που αγόρασα είναι και έκατσε τέλεια...

/url]

 

Έχει παρόμοια συσκευασία οπότε λογικά θα είναι ίδιο.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

7 ευρω. Περιμενουμε μαζι με τον φιλο Σταυρο και κατι screen protectors της Orzly, θα αναφερουμε εντυπωσεις..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μιας και έχω την orzly, όταν σας έρθουν πείτε αν έχουν το ίδιο μέγεθος, θα ήθελα ελάχιστα μικρότερη να πω την αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή λογικά είναι, εντάξει έδωσα 3 ευρώ παραπάνω απλά δεν περίμενα καθόλου... Δεν τρέχει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή λογικά είναι, εντάξει έδωσα 3 ευρώ παραπάνω απλά δεν περίμενα καθόλου... Δεν τρέχει τίποτα...

Όχι ότι έχει σημασία αλλά αυτή στο ebay έχει 3 τζαμάκια.. :p :p

 

Άκυρο, ένα έχει..

Edited by agpol07
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, εγώ πήρα από ένα κινέζικο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη αυτό το Tempered Glass και μου έκατσε τέλεια... Δεν βλέπω Halo και είναι σαν να πιάνω γυμνή οθόνη... Δεν έβγαλα φωτογραφίες πριν το βάλω αλλά το πλαίσιο του είναι μαύρο όχι διάφανο όπως τα περισσότερα Tempered... Δεν δοκίμασα κανένα άλλο, το πρώτο που αγόρασα είναι και έκατσε τέλεια...

 

Την έχεις χρησιμοποιήσεις μήπως συνδυαστικά με εργοστασιακό protective case? Έχω το OnePlus 3 carbon case και αναρωτιέμαι αν θα είναι εντάξει με αυτό το tempered glass.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Την έχεις χρησιμοποιήσεις μήπως συνδυαστικά με εργοστασιακό protective case? Έχω το OnePlus 3 carbon case και αναρωτιέμαι αν θα είναι εντάξει με αυτό το tempered glass.

Δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα, εγώ μόνο με μια θήκη σιλικόνης απλή το έχω και το Tempered Glass και όλα τέλεια...

Link to comment
Share on other sites

με θηκη αυτη τη sand απο το σαιτ της εταιρειας..μονο η αφη δε δουλευε.τα αλλα κουμπια κανονικα.το εστειλα με τη ups για φτιαξιμο..Ξενερωσα ασχημα...Το ματιασα το κινητο γτ οντως ειναι φοβερο αλλα με αυτο που επαθε εχω αμφιβολιες
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες βγαζετε με 4:3 ή 16:9?Πως θεωρείτε οτι ειναι καλυτερα?Νομιζω ότι με 16:9 βγάζει σαν να κανει λιγο ζουμ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Σε χαρτί τυπώνεται 4:3 νομίζω. Όλη την οθόνη την πιάνει η 16:9.

 

Πάγωμα πωλήσεων του OnePlus 3, όποιος προλάβει πρόλαβε...

 

https://forums.oneplus.net/threads/information-on-oneplus-3-availability-in-europe.458234/

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 ευρω. Περιμενουμε μαζι με τον φιλο Σταυρο και κατι screen protectors της Orzly, θα αναφερουμε εντυπωσεις..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ενώ και σε μένα είπαν 7 ευρώ, τώρα είδα ανεβάσαν στο facebook 7€ χωρίς ΦΠΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγω βγαζω με 4:3 γιατι στα 16:9 λογικα πρεπει να ριχνει την αναλυση

Φωτογραφίες βγαζετε με 4:3 ή 16:9?Πως θεωρείτε οτι ειναι καλυτερα?Νομιζω ότι με 16:9 βγάζει σαν να κανει λιγο ζουμ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

με θηκη αυτη τη sand απο το σαιτ της εταιρειας..μονο η αφη δε δουλευε.τα αλλα κουμπια κανονικα.το εστειλα με τη ups για φτιαξιμο..Ξενερωσα ασχημα...Το ματιασα το κινητο γτ οντως ειναι φοβερο αλλα με αυτο που επαθε εχω αμφιβολιες

Εισαι απλα ατυχος φιλε.. Σε οποιαδηποτε συσκευη θα μπορουσε να συμβει αυτο πιστευω... Μην εχεις αμφιβολιες.. Ενταξει δεν το λες και τερας ποιοτητας κατασκευης αλλα ειναι παρα πολυ καλο, ειδικα για τα χρηματα που ζηταει.. Οι μεγαλες εταιριες απο που προμηθευονται τα components εχεις την εντυπωση; Τα ιδια πραγματα βαζουν... Ποσοι διαφορετικοι προμηθευτες και ποσες κατηγοριες υλικων να υπαρχουν?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρεπι τελείως η tempered nillkin pro..

Καταρχήν έχει λάθος τα κοψιματα ψηλά για κάμερα κλπ

...

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το βρήκα.. Αλλά δεν έχει επιλογή για χρώμα ρε γμτο.

 

Update..

Πήρα 2. Σε ρωτάει μετά το χρώμα, με μήνυμα.

Edited by agpol07
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν αυτό σε mail

Dear Friends,

 

You may have noticed that our estimated delivery times for the OnePlus 3 in parts of Europe have been getting longer over the last few weeks. The reason for this is simple - unprecedented demand. Therefore we've decided to pause sales in some countries in order to give inventory time to replenish.*

 

If you hurry, there may yet be time to pick up a OnePlus 3. Don't worry, though, if you're planning to purchase but can't do it before we pause sales, we'll be offering an in-stock notification service where you can sign up with your email address to be notified when we're back in stock.

 

Thank you for your patience and understanding.

 

Never Settle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...