Jump to content

OnePlus 3


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά στη φόρτιση είναι απόλυτα λογικό με την ταχύτητα που φορτίζει... Μάλιστα έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά... Άλλες συσκευές στο fast charging παίρνουν φωτιά...

 

 

 

Καταρχήν άσε τα «ξυδάκι» και τις εξυπνάδες... Θυμάμαι ότι η πλειοψηφία δεν έκραζε τη συσκευή, αλλά τον πανικό που προκλήθηκε από αυτή και τις βαριές κουβέντες τύπου «το καλύτερο» κτλ κτλ... Το κινητό είναι απλά πολύ καλό για τα λεφτά του... Την μέρα της παρουσίασης φτάσανε να το συγκρίνουν με S7 Edge κτλ... Αναλογικά της τιμής του είναι καλό, αν έχεις χρήματα για παραπάνω πας σε καλύτερο... Αυτό μέχρι αυτό που λες εσύ απέχει μίλια...

 

Flagship Killer είναι, αλλά δεν είναι καλύτερο από μερικά τηλέφωνα... Βασικά είναι καλύτερο από μερικές ναυαρχίδες τύπου G5, M10 επειδή αυτές απέτυχαν...

 

Δηλαδη αμφισβητεις ότι υπηρχε πολύς κοσμος που εγραψε "οθονη 3ετιας", "καμερα 3ετιας" κλπ κλπ?

Θες να ανασυρω τα σχετικα posts (κι ηταν πολλα, όχι 1-2)?

Επισης, ποιος εκανε συγκριση με το s7 edge? Σιγουρα όχι εγω. Αν θες να φρεσκάρω τη μνημη σου, να σου θυμησω ότι σε ευθεια ερωτηση συμφορουμιτη αν θα αφηνα το s7 edge για το oneplus 3, απαντησα ορθα κοφτα, διχως περιστροφες: "Όχι, το s7 edge είναι ανωτερο συνολικα, σε κάθε περιπτωση"...

Η εμπειρια χρησης που αποκομιζεις από το Oneplus 3 είναι η καλυτερη από όλα τα τηλεφωνα του εμποριου αυτή τη στιγμη (07/2016). Period...

Συνολικα, φυσικα και δεν είναι ανωτερο, αλλα στην κατηγορια τιμης του είναι στις 3 πρωτες επιλογες και σιγουρα όχι με ...components 3ετιας, όπως ηθελαν καποιοι να παρουσιαζουν. ...

Ποιο είναι λοιπον "αυτό που λεω και απεχει μιλια από την πραγματικοτητα"?

Διαβασες προσεκτικα το post μου η μηπως όχι και πρεπει να το κανεις ξανα, σωστα αυτή τη φορα...?

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο 3 ξεπερασαν τους εαυτους τους ομως... Για να κολλησω εγω με κινεζικο ενω ημουν τρελος samsung fanboy καταλαβαινεις :p :p :p :p

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μολις βγει το note 7 και η τιμη του κυμανθεί σε λογικα επίπεδα , τοτε θα αναθεωρήσεις και θα επιστρεψεις στο κορεατικο μαντρι :lol:

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Μολις βγει το note 7 και η τιμη του κυμανθεί σε λογικα επίπεδα , τοτε θα αναθεωρήσεις και θα επιστρεψεις στο κορεατικο μαντρι :lol:

 

Δυσκολα φιλαρακι..

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε dash φορτιση σου ζεστενετε?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, λιγο ζεσταινεται.. αλλα δεν υπαρχει κανενα θεμα, ακομη και να το φορτιζεις και να το δουλευεις ταυτοχρονα δεν κολλαει πουθενα.. αρα ειναι λογικοτατες οι θερμοκρασιες και γινεται εξαιρετικο throttling απο την cpu

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά στη φόρτιση είναι απόλυτα λογικό με την ταχύτητα που φορτίζει... Μάλιστα έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά... Άλλες συσκευές στο fast charging παίρνουν φωτιά...

 

 

 

Καταρχήν άσε τα «ξυδάκι» και τις εξυπνάδες... Θυμάμαι ότι η πλειοψηφία δεν έκραζε τη συσκευή, αλλά τον πανικό που προκλήθηκε από αυτή και τις βαριές κουβέντες τύπου «το καλύτερο» κτλ κτλ... Το κινητό είναι απλά πολύ καλό για τα λεφτά του... Την μέρα της παρουσίασης φτάσανε να το συγκρίνουν με S7 Edge κτλ... Αναλογικά της τιμής του είναι καλό, αν έχεις χρήματα για παραπάνω πας σε καλύτερο... Αυτό μέχρι αυτό που λες εσύ απέχει μίλια...

 

Flagship Killer είναι, αλλά δεν είναι καλύτερο από μερικά τηλέφωνα... Βασικά είναι καλύτερο από μερικές ναυαρχίδες τύπου G5, M10 επειδή αυτές απέτυχαν...

Το καλυτερο για τον καθενα ειναι αυτο που τον καλυπτει περισσοτερο στις αναγκες του απο οποιαδηποτε αλλη συσκευη... Συμφωνα με τα δικα του προσωπικα κριτηρια... Τις επιδοσεις, την διαχειριση εφαρμογων και το smothness αυτης της συσκευης δεν θα τα βρεις σε καμια συσκευη, οσο κι αν κοστιζει.. Οποτε για καποιους ναι, ειναι το καλυτερο γι αυτα που θελουν.. Επισης ειναι παρα πολυ καλο σε καμερα και οθονη, δεν χρειαζεται να καθομαστε να βλεπουμε αριθμους στο displaymate και στο dxomark για να λεμε οτι υπαρχουν και καλυτερες συσκευες σε αυτους τους τομεις... Καλυπτει τον οποιονδηποτε χρηστη και με το παραπανω... Μην μπαινετε στην διαδικασια κατευθειαν να κανετε συγκριση ποιος την εχει μεγαλυτερη... Την διαθεση...

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά,οτι δεν κολλάει ΠΟΥΘΕΝΑ ειναι γεγονος.Πρωτη φορα κρατώ κινητο στα χέρια μου και να μην μπορω να βρω κατι αρνητικό.Εχουμε κατι το εξαιρετικο στα χερια μας οσοι το εχουμε πάρει.Οι Κινέζοι μας φτιαξανε για τα καλά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mi 9 128gb :shoot:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αμφισβητεις ότι υπηρχε πολύς κοσμος που εγραψε "οθονη 3ετιας", "καμερα 3ετιας" κλπ κλπ?

Θες να ανασυρω τα σχετικα posts (κι ηταν πολλα, όχι 1-2)?

Επισης, ποιος εκανε συγκριση με το s7 edge? Σιγουρα όχι εγω. Αν θες να φρεσκάρω τη μνημη σου, να σου θυμησω ότι σε ευθεια ερωτηση συμφορουμιτη αν θα αφηνα το s7 edge για το oneplus 3, απαντησα ορθα κοφτα, διχως περιστροφες: "Όχι, το s7 edge είναι ανωτερο συνολικα, σε κάθε περιπτωση"...

Η εμπειρια χρησης που αποκομιζεις από το Oneplus 3 είναι η καλυτερη από όλα τα τηλεφωνα του εμποριου αυτή τη στιγμη (07/2016). Period...

Συνολικα, φυσικα και δεν είναι ανωτερο, αλλα στην κατηγορια τιμης του είναι στις 3 πρωτες επιλογες και σιγουρα όχι με ...components 3ετιας, όπως ηθελαν καποιοι να παρουσιαζουν. ...

Ποιο είναι λοιπον "αυτό που λεω και απεχει μιλια από την πραγματικοτητα"?

Διαβασες προσεκτικα το post μου η μηπως όχι και πρεπει να το κανεις ξανα, σωστα αυτή τη φορα...?

 

Ρε δεν είπα τι έγραψες εσύ και εγώ ή συγκεκριμένα... Σου λέω η πλειοψηφία πως κινήθηκε... Όπως μπορείς εσύ να βρεις ποστ για οθόνη τριετίας να σου βρω ποστς για καλύτερο κινητό κτλ... Δεν έχει νόημα κάτι τέτοιο... Η πλειοψηφία απαντούσε σε συγκεκριμένους χρήστες που ανέβαζαν δήθεν συγκριτικά κάμερας με S7 κτλ και ήταν καλύτερο το 1+3... Η αντίδραση δηλαδή ήταν στην υπερβολή... Η κάμερα δεν είναι τριετίας αλλά είναι αισθητά ένα σκαλί κάτω από S7, Lumia 950 κτλ...

 

Ας μην το κάνουμε VS όμως... Και οι δύο καταλάβαμε τι λέμε...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Από oneplus 3 σε nexus 6p μεταφορά φωτογραφιών δουλεύει άψογα. Μόνο το nfc άνοιξα και στις 2 συσκευές, τίποτα άλλο.

 

Οταν ενεργοποιεις το nfc βγάζει κάποια ένδειξη στην μπάρα ειδοποιησεων; γιατί εμένα δεν μου εμφανίζει κάτι όταν το ενεργοποιω.

Όσο αναφορά για την κουβέντα αν είναι το καλύτερο κινητό της αγοράς δεν θεωρώ ότι είναι ή κορυφή έχει θεματακια που πρέπει να τα λύσουν ακόμα με επερχόμενα update αλλά είναι μέσα στην πρώτη 5αδα κινητών τουλάχιστον για το επόμενο εξάμηνο.

Αλλά είναι μακράν το καλυτερο όσο αφορά την μπαταρία του κατ εμέ.μεχρι και 7 ώρες οθόνη με λιώσιμο έχω δει νούμερα απλησίαστα γαι οποιοδήποτε άλλο smartphone τωρινό ή μελλοντικό.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν είπα τι έγραψες εσύ και εγώ ή συγκεκριμένα... Σου λέω η πλειοψηφία πως κινήθηκε... Όπως μπορείς εσύ να βρεις ποστ για οθόνη τριετίας να σου βρω ποστς για καλύτερο κινητό κτλ... Δεν έχει νόημα κάτι τέτοιο... Η πλειοψηφία απαντούσε σε συγκεκριμένους χρήστες που ανέβαζαν δήθεν συγκριτικά κάμερας με S7 κτλ και ήταν καλύτερο το 1+3... Η αντίδραση δηλαδή ήταν στην υπερβολή... Η κάμερα δεν είναι τριετίας αλλά είναι αισθητά ένα σκαλί κάτω από S7, Lumia 950 κτλ...

 

Ας μην το κάνουμε VS όμως... Και οι δύο καταλάβαμε τι λέμε...

Ναι βρε συ, συμφωνοι, απλα προσωπικα αναφερθηκα σε αυτους (κι ηταν μπολικοι) που στο κεντρικο νημα του myphone (στα νεα) καταφερθηκαν εντονα κατά ενός αξιολογου (αν μη τι άλλο) κινητου.

Σε όλα συμφωνούμε, επι της ουσιας... ;)

 

Στα του κινητου, ακουω, ποιος θα το επαιρνε/πηρε σε soft gold... Σκέφτομαι μια δοκιμη και σε αυτό το χρωμα... :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οταν ενεργοποιεις το nfc βγάζει κάποια ένδειξη στην μπάρα ειδοποιησεων; γιατί εμένα δεν μου εμφανίζει κάτι όταν το ενεργοποιω.

Όσο αναφορά για την κουβέντα αν είναι το καλύτερο κινητό της αγοράς δεν θεωρώ ότι είναι ή κορυφή έχει θεματακια που πρέπει να τα λύσουν ακόμα με επερχόμενα update αλλά είναι μέσα στην πρώτη 5αδα κινητών τουλάχιστον για το επόμενο εξάμηνο.

Αλλά είναι μακράν το καλυτερο όσο αφορά την μπαταρία του κατ εμέ.μεχρι και 7 ώρες οθόνη με λιώσιμο έχω δει νούμερα απλησίαστα γαι οποιοδήποτε άλλο smartphone τωρινό ή μελλοντικό.

 

Μπα, το s7 edge δινει ένα 30% παραπανω ευκολα. Αρα όχι, καλυτερο δεν είναι. Επισης περασαν 3 διαφορετικα Oneplus 3 από τα χερια μου, 7 ωρες οθονης δεν είδα ουτε για πλακα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε συ, συμφωνοι, απλα προσωπικα αναφερθηκα σε αυτους (κι ηταν μπολικοι) που στο κεντρικο νημα του myphone (στα νεα) καταφερθηκαν εντονα κατά ενός αξιολογου (αν μη τι άλλο) κινητου.

Σε όλα συμφωνούμε, επι της ουσιας... ;)

 

Στα του κινητου, ακουω, ποιος θα το επαιρνε/πηρε σε soft gold... Σκέφτομαι μια δοκιμη και σε αυτό το χρωμα... :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μπα, το s7 edge δινει ένα 30% παραπανω ευκολα. Αρα όχι, καλυτερο δεν είναι. Επισης περασαν 3 διαφορετικα Oneplus 3 από τα χερια μου, 7 ωρες οθονης δεν είδα ουτε για πλακα...

Στο soft gold δεν μου αρεσει που ειναι ασπρο μπροστα.. δεν θα το επαιρνα.. προσωπικη αποψη και γουστο.. για την μπαταρια συμφωνω, μετρια επιπεδα και σιγουρα το S7 edge βγαζει πολυ παραπανω.. αλλα αυτο το εκπληκτικο dash charge δεν αγγιζεται απο τιποτα αλλο προς το παρον... Ειναι απιστευτο αυτο που κανει...

Link to comment
Share on other sites

Στο soft gold δεν μου αρεσει που ειναι ασπρο μπροστα.. δεν θα το επαιρνα.. προσωπικη αποψη και γουστο.. για την μπαταρια συμφωνω, μετρια επιπεδα και σιγουρα το S7 edge βγαζει πολυ παραπανω.. αλλα αυτο το εκπληκτικο dash charge δεν αγγιζεται απο τιποτα αλλο προς το παρον... Ειναι απιστευτο αυτο που κανει...

κ εγω το μαυρο θα επελεγα..εχει την δικη του προσωπικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

κ εγω το μαυρο θα επελεγα..εχει την δικη του προσωπικοτητα.

Μου αρεσει η μαυριλα μπροστα εμενα.. εκει ειναι το κολλημα μου.. και το iphone 6plus το ειχα σε space grey, και το S6 edge plus αφου πηγα απο μαυρο σε gold ξαναγυρισα σε μαυρο μετα... Μονο το silver Note 5 με εκανε να ξεπερασω αυτο το κολλημα... Αλλα δεν μπορω το ασπρο μπροστα... Επαναλαμβανω προσωπικη μου αποψη, σε αλλους μπορει να αρεσει τρελα... Και αντικειμενικα ειναι ομορφο το soft gold, σιγουρα στο πισω μερος..

Link to comment
Share on other sites

Η παίρνεις το tempered που έχει μαύρο κάλυμμα μπροστά και τελείωσε

Α, σαν αυτο που εχω τωρα.. δυνατο tip αυτο παντως... Εισαι πατεντιαρης... Μην με κανεις και σε αυτη την συσκευη να παιζω παλι με τα χρωματα, δεν θα το αντεξω.. χαχαχαχχαχα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν αρέσκεται σε συγκεκριμένα χρώματα, υπάρχει και η λύση του dbrand. Κάνει μαγικά. Είχα στο opo dbrand και δεν υπήρχε άνθρωπος που το έβλεπε και δεν με ρωτούσε τι και πώς..
http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Μπα, το s7 edge δινει ένα 30% παραπανω ευκολα. Αρα όχι, καλυτερο δεν είναι. Επισης περασαν 3 διαφορετικα Oneplus 3 από τα χερια μου, 7 ωρες οθονης δεν είδα ουτε για πλακα...

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταία αναβάθμιση σε 3.2.2 μέγιστη οθόνη που βγάζω είναι 5 ώρες σε καμία περίπτωση δεν πιάνω τις 7....έκτος αν απλά έχεις ενεργοποιημένη την οθόνη και δεν κάνεις απόλυτος τίποτα τότε ίσος να φτάσει στις 7 ώρες.
Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταία αναβάθμιση σε 3.2.2 μέγιστη οθόνη που βγάζω είναι 5 ώρες σε καμία περίπτωση δεν πιάνω τις 7....έκτος αν απλά έχεις ενεργοποιημένη την οθόνη και δεν κάνεις απόλυτος τίποτα τότε ίσος να φτάσει στις 7 ώρες.

 

Για κάποιο λόγο δν με αφήνει να ανεβασω την εικονα με την κατανάλωση της μπαταρίας..αναλυτικά να γράψω ανοιχτό wifi και εναλλάξ 4g,μ ίση ώρα πλοήγηση με goohle maps,μιση ώρα τηλέφωνο και ίσως λίγο παραπάνω,viber απειρο και whats app ...επειδή δεν είναι το πρώτο μου smartphone ούτε εγώ δν το πιστεύω.αλλα δεν είναι ή πρωτη φορά που πιάνει τόσες ώρες.ειδωμεν.

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν αρέσκεται σε συγκεκριμένα χρώματα, υπάρχει και η λύση του dbrand. Κάνει μαγικά. Είχα στο opo dbrand και δεν υπήρχε άνθρωπος που το έβλεπε και δεν με ρωτούσε τι και πώς..

Αύριο έρχεται αυτό..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/c4e0014f3dea6bcca709e486fc37ad78.jpg

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αύριο έρχεται αυτό..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160804/c4e0014f3dea6bcca709e486fc37ad78.jpg

Παρα πολυ ομορφο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ομορφο

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

με το καλό να το παραλάβεις.. κυρίως το'πα και για την μπροστά μεριά, που κάποιος δεν του άρεσε το λευκό :)

παρόμοιο setup είχα κι εγώ στο opo, μα σε λευκό/κόκκινο.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια ακριβώς αναφέρεσαι; Δώσε ένα link αν μπορείς γιατί δεν βλέπω να υπάρχει κάτι διαφορετικό.

Αυτή λέω:

https://oneplus.net/gr/otterbox-case-for-oneplus-3

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα την τελευταία αναβάθμιση σε 3.2.2 μέγιστη οθόνη που βγάζω είναι 5 ώρες σε καμία περίπτωση δεν πιάνω τις 7....έκτος αν απλά έχεις ενεργοποιημένη την οθόνη και δεν κάνεις απόλυτος τίποτα τότε ίσος να φτάσει στις 7 ώρες.

 

7 ώρες έχω βγάλει και εγώ. Μόνο με wifi όμως και οθόνη 30-40%.

Link to comment
Share on other sites

Στο soft gold δεν μου αρεσει που ειναι ασπρο μπροστα.. δεν θα το επαιρνα.. προσωπικη αποψη και γουστο.. για την μπαταρια συμφωνω, μετρια επιπεδα και σιγουρα το S7 edge βγαζει πολυ παραπανω.. αλλα αυτο το εκπληκτικο dash charge δεν αγγιζεται απο τιποτα αλλο προς το παρον... Ειναι απιστευτο αυτο που κανει...

+1 από εμένα, το λευκό μπροστά είναι για εμετό. Όλο χρυσό θα ήταν ιδανικό. Το τωρινό χρωμα είναι μακράν καλύτερο

 

Όσο αφορά SOT έφτασα το πολυ 5 ώρες πλέον. 7 ώρες είδα μόνο με το iPhone 6 που ειχα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αυτή λέω:

https://oneplus.net/gr/otterbox-case-for-oneplus-3

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αυτή υπήρχε από την αρχή στο site. Πολύ ποιοτικές και ανθεκτικές οι θήκες της OtterBox αλλά αυτό το πάχος δεν λέει καθόλου.. μόνο για συγκεκριμένες περιπτώσεις είναι να την φοράς...

Έχω μία για το OP2 και την βάζω καμιά φορά στην δουλειά ή σε καμιά βόλτα παραλία / βουνό.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, το s7 edge δινει ένα 30% παραπανω ευκολα. Αρα όχι, καλυτερο δεν είναι. Επισης περασαν 3 διαφορετικα Oneplus 3 από τα χερια μου, 7 ωρες οθονης δεν είδα ουτε για πλακα...

 

Τι μας λέει αυτό το screenshot?

Απολύτως τίποτα. Στο edge αν έκλεινα τα πάντα (WiFi, data, sync, GSM, GPS κλπ κλπ κλπ), έβαζα τη φωτεινότητα στο 10% και το είχα αναμμένο μπορεί να έβγαζε 10+ ώρες.

Το θέμα είναι τι γίνεται σε μικτή χρήση, σε real life usage κι εκεί, ξαναλέω, δεν υπάρχει σύγκριση. Η μπαταρία του oneplus είναι μέτρια. Όχι κακή, αλλά σίγουρα δεν ξεχωρίζει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως για ανεξήγητο λόγο που ψάχνω βέβαια δεν εχω πάνω από 3 ώρες sot.

Έχω δυο κάρτες βέβαια αλλά δεν νομίζω ότι αυτό έχει κατεβασει τόσο τους χρόνους.

Τα δεδομένα τα έχω ανοιχτά όλη μέρα αλλά αν σκεφτείς ότι είναι σπίτι και δουλειά και έχω wifi συνδεδεμένο ουσιαστικά τα δεδομένα λειτουργούν καμιά ώρα μάξιμουμ, σκεφτείτε ότι έχω βγάλει και την εφαρμογή Facebook.

 

Και το κουλο που είδα εχθες το βράδυ, έχασε για 7 ώρες ύπνου 20%-25% ενώ είδα ότι είχε μπει σε doze, πολύ δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Jimara εγω δεν χανω πανω απο 1-2% σε 6ω ύπνου ποτέ..Τσεκαρε τα wakelock σου αν είναι υψηλά βρες τι φταίει.

Μπορείς να τσεκαρεις με το wakelock detector,α ν εισαι ολη μερα καπως έτσι εισαι οκ..Αλλα δε νθα εισαι μαλλον.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160805/d2226907ecd42bc9ee9e584d5ff63920.jpg

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...