Jump to content

Samsung Galaxy J5 2016


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση να κανω

Την έχει μια φίλη την εν λόγο συσκευή και έχω παρατηρήσει ότι βγαζει θολές φωτο

Είναι λογικό? Είναι καμιά ρύθμιση?

Μάλλον της έχει πέσει και έκανε πρόβλημα στον αισθητήρα, το έπαθε γνωστή μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 809
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μάλλον της έχει πέσει και έκανε πρόβλημα στον αισθητήρα, το έπαθε γνωστή μου
α τοσο καλα δλδ

ευχαριστω μαν

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ξερει κανεις πως θα παγωσω ορισμενες εφαρμογες του google play ?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γειά σε όλους, αν γνωρίζει κάποιος, θέλω (σε δικαρτο) να καλώ ένα συγκεκριμένο νούμερο πάντα με την σιμ1 η 2 ασχέτως που έχω ρυθμίσει με ποια κάρτα θα κανω όλες τις κλησεις. Υπάρχει τέτοια ρύθμιση η εφαρμογή που να το κάνει αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορώ να κάνω στο κινητό reset όταν έχω τον knox 0χ1. Υπάρχει κάποιος τρόπος η πλέον Το κινητό είναι άχρηστο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπερα!μια βοηθεια..εχω το κινητο κλειστο για ενα χρονο σαν δευτερομσε περιπτωση αναγκης.το ανοιγω,σερνετε.εκανα upadate,σερνετε.εκανα επαναφορα,σερνετε χωρις εγκατασταση εφαρμογων.η μπαταρια καιει.τι μπορω να κανω

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!μια βοηθεια..εχω το κινητο κλειστο για ενα χρονο σαν δευτερομσε περιπτωση αναγκης.το ανοιγω,σερνετε.εκανα upadate,σερνετε.εκανα επαναφορα,σερνετε χωρις εγκατασταση εφαρμογων.η μπαταρια καιει.τι μπορω να κανω

να το ξαναβαλεις στο συρταρι.;)

δεν θελω να σε ειρωνευτω αλλα ρε φιλε τοσο παλια κινητα με χαρακτηριστικα χαλια εν'ετη 2019 δεν μπορουν να δουλεψουν.εδω εχουμε κινητα καινουργια ναυαρχιδες και την επανεκκινηση την εχουμε σε καθημερινη βαση.αυτο μονο για τηλεφωνο θα σου ναι χρησιμο για κλησεις και τιποτα παραπανω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ το J5-2016 της γυναίκας μου δουλεύει μια χαρά σαν 2ο μετά απο 3 μήνες που ήταν κλειστό

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έκλεισε 3 χρόνια και δουλεύει απροβλημάτιστα ακόμη.Η μπαταρία του έχει μια μικρή πτώση άλλα και πάλι την ημέρα την βγάζει με μέτρια χρήση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες μην σου φούσκωσε η μπαταρία, αν ναι άλλαξε την κανε και ένα hard reset και θα είναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έχω 3 χρόνια και δουλεύει μια χαρά.Η μπαταρία έχει πέσει λίγο(κάθε μέρα φόρτιση)με όλα ανοιχτά.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Και γω εχω φίλη που της δουλεύει μια χαρά και γω το είχα και πέρασε μαρτυρια στα χέρια μου και άντεξε πριν σπάσει τελείως.Δεν μιλάμε μόνο για τα specs,δεν μπορούνε όλοι να αναβαθμίζουν συνέχεια τα κινητά τους.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα αναβάθμιση ασφαλείας, 1 Ιούλιος 2019, μπράβο Σαμμυ που δεν μας ξέχασες, πάμε γερά και για τέταρτο χρονο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Για να κάνουμε ένα γκάλοπ, πόσοι είμαστε ακόμη με το j5 2016 ;

Είμαι και εγώ,μέχρι τώρα όλα καλά

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο και δουλεύει μια χαρά

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Στα χέρια του μεγάλου γιου (14 ετών) μετά από 11 μήνες που το είχε η γυναίκα

που της το παραχώρησα εγώ :D:D:D

Παίζει άψογα!

Nokia C7 / NextWay F7 / Ainol 7 Fire / Doogee DG100 / OEM W450 / ZTE V965 / Lenovo S650 / Modecom FreeTab 1001 / Jiayu G2F / Huawei MediaPad T1 / Doogee X5 Pro / Turbo-X Hive V/ Lenovo A5500 / Blackview BV2000 / Samsung Galaxy J5 2015 / Samsung J5 2016 / Samsung J7 2017 / Huawei MediaPad T3 / Samsung A7 2018 / Samsung A41
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους, ξέρει κανείς αν θα πάρουμε την 8;
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αποκλείεται να πάρει Oreo 8.1, η τελευταία ήταν η Nougat

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετά από 42 μήνες απροβληματιστης λειτουργίας της συσκευης μου ειρθε η στιγμή να αντικατασταθεί και να μπει στο συρτάρι. Η αντικατάσταση της έγινε με το Xiaomi mi 9 lite και μακάρι να με συντροφεύσει κι'αυτο τόσο καιρό όσο και το j5. Αυτή είναι η τελευταία μου ανάρτηση στο thread. Σας χαιρετώ, και .... εις το επανιδείν.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 2016

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...