Jump to content

Καρτοκινητή CYTA


Vasileios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν σκευτεις οτι έχεις cyta4u δωρεαν στα νεα πακέτα + οτι έχεις απερ. Cyta απο το σταθερό ειναι αρκετά καλό πακέτο για το target group του

 

Καλά το CYTA4U είναι πολύ καλό και στην ουσία μιλάς από το κινητό σου με τους χρόνους του σταθερού σου δωρεάν αρκεί να έχεις internet στο κινητό!! Οι πιο πολλοί δεν γνωρίζουν αυτην την υπηρεσία που πλέον την δίνει δωρεάν η cyta στα νέα της πακέτα. :happy:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχω Q και σε λιγο θα εχω και cyta καρτοκινητη,οσοι εχετε dual sim συσκευες αυτες ειναι οι δυο κορυφαιες επιλογες αυτη τη στιγμη στη χωρα!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίες ; Μπορείς να τεκμηριώσεις λίγο την άποψη σου ;
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίες ; Μπορείς να τεκμηριώσεις λίγο την άποψη σου ;

 

Για την q και το f2g όλοι γνωρίζουμε τα πλεονεκτήματα τους. Προσωπικα για μένα οι άλλες καρτοκινητές είναι σαν να μην υπάρχουν.Για την cyta και όχι μόνο την καρτοκινητή της θεωρώ απίστευτο πλεονέκτημα για έναν επαγγελματία τις απεριόριστες κλήσεις από το σταθερό cyta προς όλα τα κινητά cyta .Βάζεις μια προώθηση και δεν χάνεις κανένα τηλεφώνημα και δεν αγχώνεσαι οτι κάποια στιγμή θα τελειώσει ο χρόνος σου προς κινητά και θα χρεώνεσαι την προώθηση και σε συνδυασμό με το cyta4u ειναι συνδυασμός που σκοτώνει.Σε αυτό το κομμάτι θεωρώ οτι η cyta είναι μπροστά. Αν έχεις dual SIM βάζεις ένα νούμερο cyta επιπλέον και απλά θα δέχεσαι τις κλήσεις.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

εχω Q και σε λιγο θα εχω και cyta καρτοκινητη,οσοι εχετε dual sim συσκευες αυτες ειναι οι δυο κορυφαιες επιλογες αυτη τη στιγμη στη χωρα!!! :)

 

Με προϋπόθεση μικρή βέβαια :lol:να υπάρχει σήμα

Μετά από περιπλάνηση σε f2g cu ήρθα κοσμοκαρτα και απέκτησα το σε άλλους αυτονόητο 3g

Link to comment
Share on other sites

Με προϋπόθεση μικρή βέβαια :lol:να υπάρχει σήμα

Μετά από περιπλάνηση σε f2g cu ήρθα κοσμοκαρτα και απέκτησα το σε άλλους αυτονόητο 3g

 

Δεν αμφισβητεί κανείς την ανωτερότητα του δικτύου της cosmote αλλά δεν αντιμετώπισα πρόβλημα έχοντας f2g και CYTA σε μια συσκευή. Στο σπίτι μου έχει καλό σήμα η wind και στην υπόλοιπη Ελλάδα αν δεν έχει η μια καλό σήμα θα έχει η άλλη. Εκτός δικτύου δεν έμεινα ποτέ πάντως.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

η cyta ειναι με vodafone η Q με wind,σε περιπτωση που δεν εχεις σημα με τη μια θα εχεις την αλλη,πολυ δυσκολο και οι δυο σε ενα σημειο να μην πιανουν,ενταξει η cosmote ειναι η cosmote αλλα επειδη εχω ιντερνετ και σταθερη cyta με συμφερει να παω σε cyta,περιμενα πως και πως να βγαλει καρτοκινητη επιτελους!!!
Link to comment
Share on other sites

θεωρητικά δεν έχουν πια την ίδια κάλυψη wind & vodafone; Η Victus που φτιάξανε δεν επιτρέπει συνδρομητές της μίας ή της άλλης να συνδέονται μέσω το δίκτυο του άλλου όταν δεν υπάρχει δίκτυο της δικής τους ή κάνω λάθος; Σε αυτήν την περίπτωση αν έχεις δύο μαζί Sim wind ή vodafone δεν έχει ίδια απόδοση; Βλέπεις διαφορά μόνο αν η 2η σου sim είναι cosmote; Δηλαδή υπάρχει περίπτωση και οι δύο πρώτες να μην πιάνουν ενώ η cosmote να πιάνει;
Link to comment
Share on other sites

θεωρητικά δεν έχουν πια την ίδια κάλυψη wind & vodafone; Η Victus που φτιάξανε δεν επιτρέπει συνδρομητές της μίας ή της άλλης να συνδέονται μέσω το δίκτυο του άλλου όταν δεν υπάρχει δίκτυο της δικής τους ή κάνω λάθος; Σε αυτήν την περίπτωση αν έχεις δύο μαζί Sim wind ή vodafone δεν έχει ίδια απόδοση; Βλέπεις διαφορά μόνο αν η 2η σου sim είναι cosmote; Δηλαδή υπάρχει περίπτωση και οι δύο πρώτες να μην πιάνουν ενώ η cosmote να πιάνει;

 

Καμια σχεση αυτο που λες,ειναι εντελως διαφορετικος ο σχεδιασμος των δυο δικτυων,ακομη και σε collocation..

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήρα τηλ στο 5ψήφιο της Cyta για να δω μήπως κάνουμε φορητότητα για το καρτοκινητό wind της μάνας μου.

Η απάντηση ήταν ότι επίσημα η καρτοκινητή θα είναι διαθέσιμη από Τετάρτη 15/06, οπότε ότι είναι να γίνει θα μπορεί να γίνει από τότε.

 

Σήμερα όμως, ο αδερφός μου μέσω call back ρώτησε για το ίδιο πράγμα και του δέχτηκαν κανονικά το αίτημα φορητότητας.

Βέβαια, το κούριερ θα του το στείλουν την Πέμπτη 16/06, οπότε μία η άλλη.

 

Ίδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πήρε το μάτι μου και μια διαφήμιση της Cyta που έλεγε "κατι καλο έρχεται"..
Link to comment
Share on other sites

Κάπου πήρε το μάτι μου και μια διαφήμιση της Cyta που έλεγε "κατι καλο έρχεται"..

Στους αγώνες του Euro...

Τελικά ποια αριθμοδοσια χρησιμοποιούν;;

 

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

6953xxxxxx

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι απο σημερα στη cyta

 

Opto

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Με το που σου δινουν καρτα παιρνεις και 200' προς ολους

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Από τις 8/6/2016 είμαι κάτοχος καρτοκινητής Cyta με νέο νούμερο. Η εφαρμογή πάει σφαίρα. Το θέμα που έχω είναι με την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων η οποία δεν λειτουργεί παρά μόνο αν όποιος σε καλεί είναι στο δίκτυο σταθερής Cyta, δεν λειτουργεί η προώθηση κλήσεων παρά μόνο αν όποιος σε καλεί είναι στο δίκτυο σταθερής Cyta και τέλος δεν λειτουργεί ο κωδικός *177# που μπλοκάρει όποιος έχει βάλει απόκρυψη στο αριθμό του.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι. Δεν έχω φυλλάδιο με τις χρεώσεις. Δεν μου δώσανε. Ήταν ακριβό όμως 0,15€ ή 0,19€ να μην σε γελάσω.
Link to comment
Share on other sites

Βασικα εμενα θα με βολεψει πιστευω γιατι η γυναικα μου δουλευει εκτος για λιγο διαστημα ,οποτε το απεριοριστο απο το σταθερο στο κινητο θα μου λυσει τα χερια..αργοτερα στην τελικη το πεταω το νουμερο

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώθηκε και στο site.

 

Εδώ είναι ο τιμοκατάλογος http://goo.gl/MZVwrj

 

Εδώ είναι οι τιμές των πακέτων http://goo.gl/J5EuMV

 

Εδώ είναι οι ψηφιακές υπηρεσίες http://goo.gl/JuaK26

Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...