Jump to content

Καρτοκινητή CYTA


Vasileios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανακοινώθηκε και στο site.

 

Εδώ είναι ο τιμοκατάλογος http://goo.gl/MZVwrj

 

Εδώ είναι οι τιμές των πακέτων http://goo.gl/J5EuMV

 

Εδώ είναι οι ψηφιακές υπηρεσίες http://goo.gl/JuaK26

Μια από τα ίδια!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το θέμα που έχω είναι με την υπηρεσία ειδοποίησης κλήσεων η οποία δεν λειτουργεί παρά μόνο αν όποιος σε καλεί είναι στο δίκτυο σταθερής Cyta, δεν λειτουργεί η προώθηση κλήσεων παρά μόνο αν όποιος σε καλεί είναι στο δίκτυο σταθερής Cyta και τέλος δεν λειτουργεί ο κωδικός *177# που μπλοκάρει όποιος έχει βάλει απόκρυψη στο αριθμό του.

 

Δεν ισχύει αυτό... μάλλον θα πρέπει να πάρεις τη Cyta και να το δηλώσεις!

Σε εμένα λειτουργεί κανονικά και η ειδοποίηση αλλά και η προώθηση που την τέσταρα. Ειμαι ενεργός από την Παρασκευή.

Το 177 δεν το εχω δοκιμασει..

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια!

 

Έτσι είναι αλλά για σκέψου να σε καλούν όλοι στο σταθερό σου τηλέφωνο Cyta μιας και έχουν απεριόριστα προς όλα τα σταθερά και εσύ να τους μιλάς από την παραλία ή το βουνό, και επιπλέον αν θες να πάρεις ένα σταθερό βρε αδελφέ ή ένα κινητό και είσαι στην καφετέρια τους καλείς από το δωρεάν Cyta4U μέσω wifi κάνοντας χρήση του πακέτου χρόνου ομιλίας που έχεις στο σταθερό χωρίς να τους μπερδεύεις μιας και θα βλέπουν στην αναγνώριση κλήσης τους το σταθερό σου τηλέφωνο. Δένει τους πελάτες σταθερής. Έχει και δίκτυο Vodafone που δεν είναι και πολύ χάλια.

Link to comment
Share on other sites

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα καταλαβες αλλα ο φιλος πιο πανω αναφερεται στο Cyta4u

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αναφέρομαι στην περίπτωση που λείπεις απο το σπίτι με απευθείας προώθηση στο κινητό Cyta ειναι σαν να είσαι σπίτι.
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πώς πληρώνει τη vodafone?Δηλαδή τις δίνει μια ταρίφα ανά χρόνο ή ανάλογα με το πόσα λεπτά,sms και ΜΒ διακινούνται πληρώνει αντίστοιχο ποσό?Αν ισχύει το 2ο τότε έχει μικρά περιθώρια προσφορών.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

"- Οι απεριόριστες κλήσεις από το Σταθερό Cyta προς το καρτοκινητό, προσφέρονται στα προγράμματα Σταθερής που ενεργοποιήθηκαν μετά τις 25/5/2015. "

 

με άλλα λόγια, οι παλαιότεροι που στήριξαν την εταιρία στα πρώτα της βήματα, τρώνε άκυρο...

Link to comment
Share on other sites

"- Οι απεριόριστες κλήσεις από το Σταθερό Cyta προς το καρτοκινητό, προσφέρονται στα προγράμματα Σταθερής που ενεργοποιήθηκαν μετά τις 25/5/2015. "

 

με άλλα λόγια, οι παλαιότεροι που στήριξαν την εταιρία στα πρώτα της βήματα, τρώνε άκυρο...

 

Μην γράφετε οτι θέλετε. Όλοι οι πελάτες μπορούν να πάνε στα νέα πακέτα που έχουν απεριόριστα προς κινητά cyta. Το έχω κάνει εγώ σε 3 νούμερα cyta που έχω από το 2009.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφετε οτι θέλετε. Όλοι οι πελάτες μπορούν να πάνε στα νέα πακέτα που έχουν απεριόριστα προς κινητά cyta. Το έχω κάνει εγώ σε 3 νούμερα cyta που έχω από το 2009.

 

Ισχύει ! Μπορεί να εισαι πελάτης απο το 2008, και να εκανες περσυ ανανεωση στο νεο 2play, οποτε μπορεις κανονικα να εχεις το συγκεκριμενο προνομιο

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφετε οτι θέλετε. Όλοι οι πελάτες μπορούν να πάνε στα νέα πακέτα που έχουν απεριόριστα προς κινητά cyta. Το έχω κάνει εγώ σε 3 νούμερα cyta που έχω από το 2009.

 

Ποιός γράφει ό'τι θέλει; Μπες στο σαιτ και διάβασε το φιλαράκο... Εαν τώρα δέχονται με ανανέωση συμβολαίου, αυτό δεν το αναφέρουν πουθενά. Εγω έγραψα αυτά που διάβασα στο σάιτ, κατάλαβες;

Link to comment
Share on other sites

Ποιός γράφει ό'τι θέλει; Μπες στο σαιτ και διάβασε το φιλαράκο... Εαν τώρα δέχονται με ανανέωση συμβολαίου, αυτό δεν το αναφέρουν πουθενά. Εγω έγραψα αυτά που διάβασα στο σάιτ, κατάλαβες;

 

Εσύ μπορεί να διάβασες το παραπάνω αλλά αλλιώς το ερμήνευσες με αποτέλεσμα να κάνεις παραπληροφόρηση άθελα σου. Οπότε πριν γκρινιάξουμε, ελέγχουμε και μετά γράφουμε. Εσύ έγραψες οτι οι παλιοί τρώνε άκυρο και το έγραψες σαν δεδομένο το οποίο δεν ισχύει.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου γραφει οτι το συνδυαστικο ισχυει μόνο για σταθερές συνδεσεις 25/5/2015 και μετά, εσύ τί καταλαβαίνεις; Θέλεις να το βγαλω φωτο και να το ανεβασω για να με πιστεψεις;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εαν δεν ισχυει αυτο που γραφουν, τί το γράφουν τότε;

Link to comment
Share on other sites

Οταν σου γραφει οτι το συνδυαστικο ισχυει μόνο για σταθερές συνδεσεις 25/5/2015 και μετά, εσύ τί καταλαβαίνεις; Θέλεις να το βγαλω φωτο και να το ανεβασω για να με πιστεψεις;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εαν δεν ισχυει αυτο που γραφουν, τί το γράφουν τότε;

Δεν είπα οτι δεν γράφουν το παραπάνω. Είπα οτι εσύ το κατάλαβες λανθασμένα και το γράφεις παντού εδώ μέσα σαν δεδομένο και παραπληροφορείς τον κόσμο. Άλλο να έκανες μια απλή ερώτηση για το τί εννοούν και άλλο να το γράφεις σαν κάτι που ισχύει που στην τελική ΔΕΝ ισχύει.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έστω κ για μερικούς ισχύει το άκυρο που γράφει ο Merc κ αυτό είναι αρκετό για να είναι απαράδεκτο. Εγώ έκανα διετή ανανέωση 08/2014. Γιατί να μην με πιάνει που είμαι συνδρομητής από παλιότερα;
Link to comment
Share on other sites

Έστω κ για μερικούς ισχύει το άκυρο που γράφει ο Merc κ αυτό είναι αρκετό για να είναι απαράδεκτο. Εγώ έκανα διετή ανανέωση 08/2014. Γιατί να μην με πιάνει που είμαι συνδρομητής από παλιότερα;

 

Τα παλιά πακέτα της cyta ΔΕΝ έχουν απεριόριστα προς ΚΙΝΗΤΑ cyta αλλά μόνο προς σταθερά cyta. Πρέπει να πας στα νέα πακέτα της εταιρίας. Μπορείς να το κάνεις με ένα απλό τηλεφώνημα στο 13877 και θα πάρεις δώρο το cyta4u για 2 χρόνια. Όλοι οι πελάτες μπορούν να πάνε στα νέα πακέτα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Στους πελάτες καρτοκινητής που έχουν και σταθερό CYTA η εταιρεία δίνει 30 λεπτά προς όλα τα δίκτυα κάθε μήνα δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

Στους πελάτες καρτοκινητής που έχουν και σταθερό CYTA η εταιρεία δίνει 30 λεπτά προς όλα τα δίκτυα κάθε μήνα δωρεάν.

 

Αλήθεια? Εμένα μου δώσανε μια κάρτα με 200 λεπτά για έναν μήνα. Δεν το παρατήρησα αυτό που λες. Αυτόματα ή πρέπει να το ζητήσουμε?

Link to comment
Share on other sites

Τα 30 λεπτά μπαίνουν αυτόματα χωρίς να κάνεις κάτι. Γίνεται ταυτοποίηση προφανώς από το ΑΦΜ.
Link to comment
Share on other sites

Τα 30 λεπτά μπαίνουν αυτόματα χωρίς να κάνεις κάτι. Γίνεται ταυτοποίηση προφανώς από το ΑΦΜ.

 

Κάθε 1η του μήνα μπαίνουν σε μένα. Φαντάζομαι το ίδιο και σε όλους.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι σίγουρο φίλε snapp; Γιατί δε γράφουν κάτι στο site τους...Και αυτό σου είπαν ότι είναι για πάντα;;Η χρέωση είναι με ελάχιστο τα 3 λεπτά;; Edited by paolo1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι σίγουρο φίλε snapp; Γιατί δε γράφουν κάτι στο site τους...Και αυτό σου είπαν ότι είναι για πάντα;;Η χρέωση είναι με ελάχιστο τα 3 λεπτά;;

 

Το γράφουν στον λογαριασμό σταθερής του Ιουλίου. Αν δεν τον έχεις λάβει ακόμη μπες στο http://my.cyta.gr και τον βλέπεις από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...