Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνεται ότι είναι branded συσκευή οπότε θα παίρνει ενημερώσεις του Αγίου τέτοιου ανήμερα, ή δεν έχει δοθεί ακόμα ota ενημέρωση για το region που προορίζεται το κινητό.

Σε κάθε περίπτωση μπορείς μόνος σου και πολύ εύκολα να περάσεις την τελευταία έκδοση

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

branded δεν ειναι γιατι στην εκκινηση δεν βγαζει καποια εταιρεια,

επειδη δεν ειμαι και πολυ των ηλεκτρονικων αν γινεται να μου γραψετε ακριβως πως γινεται γιατι ποιο πισω που διαβασα τα ειδα λιγο σκορπια και δε τα πολυκαταλαβα,

επισης στην αρχικη οθονη που εχει τον καιρο δεν παιρνει την πολη μου αυτο θα στρωσει με την αναβαθμιση?

αν το κανω μονος μου θα γινεται μετα αυτοματα η καθε φορα θα το κανω μονος μου?

Πως θα δω για ποια περιοχη προοριζοταν? μηπως αν ειναι καποια περιοχη δεν θα εχω την εγγυηση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα.Φυσικά και παίρνει micro sd κάρτα.Εxει δύο υποδοχές.η μία για την sim και η άλλη για την κάρτα μνήμης

Letv Le1 Pro X800.

When The smoke is going down

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ,

αφού μας παράτησε η ms το γύρισα και εγω σε αντροιτ μετά από πολλάααα χρόνια :)

επέλεξα το p9 light σαν Best value for Money ;)

έχω βάλει τα απαραίτητα και πάει μια χαρά ...

δεν μπορώ όμως με τίποτα να βγάλω shortcut σε φάκελο που έχω στα mail .... το googlara λίγο και το είδα δύσκολο...

το έχει κάνει κάποιος συνάδελφος ?? (αυτό στα wp γινόταν by default) , όχι ότι θα τρελαθώ κιόλας αλλα καλό θα ήταν να παίζει ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε παιδιά! Χρόνια είχα να μπω στο φόρουμ, σα να μου έλειψε... :Ρ

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γιατί έχω χάσει επεισόδια... Το P9 lite το έχω πάρει από Voda. Αν βάλω αυτή την τελευταία έκδοση από τα λινκ του vegos θα γίνει unbranded; Αυτό θέλω βασικά... Να βγει η Voda από μέσα. Επίσης αυτά τα λινκ είναι η πλήρης έκδοση ή το update; Και μπορώ να τα κατεβάσω κατευθείαν από το κινητό ή καλύτερα με pc;

 

Ευχαριστώ! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση ... Black Friday το βρήκα 178 από γνωστό ελληνικό μαγαζί. . Το χτυπάω ή έχει βγάλει θέματα και να στραφώ προς Samsung a3 στα 168 ευρώ?

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση ... Black Friday το βρήκα 178 από γνωστό ελληνικό μαγαζί. . Το χτυπάω ή έχει βγάλει θέματα και να στραφώ προς Samsung a3 στα 168 ευρώ?

Το χτυπάς αλύπητα! Μην σου πω ότι έπρεπε ήδη να το έχεις πάρει!

Ότι καλύτερο είναι ήδη στα 260κάτι που έχει κανονικά.

Στα 178 είναι κελεπούρι!;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε παιδιά! Χρόνια είχα να μπω στο φόρουμ, σα να μου έλειψε... :Ρ

 

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γιατί έχω χάσει επεισόδια... Το P9 lite το έχω πάρει από Voda. Αν βάλω αυτή την τελευταία έκδοση από τα λινκ του vegos θα γίνει unbranded; Αυτό θέλω βασικά... Να βγει η Voda από μέσα. Επίσης αυτά τα λινκ είναι η πλήρης έκδοση ή το update; Και μπορώ να τα κατεβάσω κατευθείαν από το κινητό ή καλύτερα με pc;

 

Ευχαριστώ! :)

Έχει και τις 2 εκδόσεις και καλύτερα στο pc γιατί είναι μεγάλο!!!!

Και θα είσαι και "καθαρός"!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρεις!!!!!!

Ευχαριστώ!

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση ... Black Friday το βρήκα 178 από γνωστό ελληνικό μαγαζί. . Το χτυπάω ή έχει βγάλει θέματα και να στραφώ προς Samsung a3 στα 168 ευρώ?

 

εννοείται το προτιμάς, καλύτερο σε ολα απο το α3 2016

 

Πες μας το μαγαζι.

 

Το public ειναι

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση ... Black Friday το βρήκα 178 από γνωστό ελληνικό μαγαζί. . Το χτυπάω ή έχει βγάλει θέματα και να στραφώ προς Samsung a3 στα 168 ευρώ?

 

Στα 178 ευρώ παίρνεις 2, όχι μόνο ένα !

 

----- προσθήκη μηνύματος 43 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

To P9 lite ειναι Dual Active η Dual Standby ?

 

Dual Standby

Link to comment
Share on other sites

Έχει και τις 2 εκδόσεις και καλύτερα στο pc γιατί είναι μεγάλο!!!!

Και θα είσαι και "καθαρός"!!!!

 

Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! :D

 

Αυτή η τιμή στο public για τα 2GB ή για τα 3 άραγε;

 

Εγώ πάλι έδωσα ένα καραχτυπημένο iPhone 5S ανταλλαγή σε βονταφον και πήρα το lite με άλλα 39€ στα 189€ σύνολο!

 

Μπεστ μπάι έβερ φορ μι!!! :D

 

Υπέροχη συσκευή!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! :D

 

Αυτή η τιμή στο public για τα 2GB ή για τα 3 άραγε;

 

Εγώ πάλι έδωσα ένα καραχτυπημένο iPhone 5S ανταλλαγή σε βονταφον και πήρα το lite με άλλα 39€ στα 189€ σύνολο!

 

Μπεστ μπάι έβερ φορ μι!!! :D

 

Υπέροχη συσκευή!

 

Με τα 2GB είναι. Το 3ρι δεν έρχεται επισήμως στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

αισχος η φαση με τη black friday προσφορα του public και του Πλαισιου σε αυτο το τηλεφωνο..

 

Πηγα στις 10.30 το πρωι να το παρω, γυρισα 2 Πλασια και ενα Public και με κοιταζαν σαν εξωγηινο οταν το ζητουσα. Το στοκ ηταν ανυπαρκτο... για την ακριβεια στο Πλαισιο ειπαν οτι δεν υπηρχε σε κανενα καταστημα διαθεσιμο και αν ηθελα να δω κατι αλλο. Προσφορα/κραχτης/απατη δλδ... αν ηθελα αλλο , θα ζηταγα αλλο φιλε...

 

τεσπα, τουλαχιστον υπαρχει σε σκρουτζομαγαζα 20 ευρω πανω, μικρο το κακο...

Link to comment
Share on other sites

αισχος η φαση με τη black friday προσφορα του public και του Πλαισιου σε αυτο το τηλεφωνο..

 

Πηγα στις 10.30 το πρωι να το παρω, γυρισα 2 Πλασια και ενα Public και με κοιταζαν σαν εξωγηινο οταν το ζητουσα. Το στοκ ηταν ανυπαρκτο... για την ακριβεια στο Πλαισιο ειπαν οτι δεν υπηρχε σε κανενα καταστημα διαθεσιμο και αν ηθελα να δω κατι αλλο. Προσφορα/κραχτης/απατη δλδ... αν ηθελα αλλο , θα ζηταγα αλλο φιλε...

 

τεσπα, τουλαχιστον υπαρχει σε σκρουτζομαγαζα 20 ευρω πανω, μικρο το κακο...

 

ουτε εγω το βρηκα οποιος το πηρε σε αυτη την τιμη ας μας κανει post

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το πήρα από public γλυφάδας, κατά τις 11 όμως. Πήρα το τελευταίο μαύρο αλλά εκείνη την ώρα υπήρχαν μερικά λευκά ακόμη. Με το χαμό όμως που γινόταν δεν το θεωρώ πιθανό να έχουν μείνει ως τώρα και αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί δε το παίρνετε Online. Έτσι κατοχυρώνεις την τιμή. Στο Public online το δείχνει σε απόθεμα. Τρέξετε να προλάβετε γιατί είναι πολύ καλή η τιμή του.
Link to comment
Share on other sites

αισχος η φαση με τη black friday προσφορα του public και του Πλαισιου σε αυτο το τηλεφωνο..

 

Πηγα στις 10.30 το πρωι να το παρω, γυρισα 2 Πλασια και ενα Public και με κοιταζαν σαν εξωγηινο οταν το ζητουσα. Το στοκ ηταν ανυπαρκτο... για την ακριβεια στο Πλαισιο ειπαν οτι δεν υπηρχε σε κανενα καταστημα διαθεσιμο και αν ηθελα να δω κατι αλλο. Προσφορα/κραχτης/απατη δλδ... αν ηθελα αλλο , θα ζηταγα αλλο φιλε...

 

τεσπα, τουλαχιστον υπαρχει σε σκρουτζομαγαζα 20 ευρω πανω, μικρο το κακο...

 

Κλασικά! Αύριο θα έχει γεμίσει το στοκ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά γιατί δε το παίρνετε Online. Έτσι κατοχυρώνεις την τιμή. Στο Public online το δείχνει σε απόθεμα. Τρέξετε να προλάβετε γιατί είναι πολύ καλή η τιμή του.

 

Δεν γίνεται ηλεκτρονικά. Μόνο από κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...