Jump to content

Vodafone Welcome Tones!


gmmour
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια καλεσα το 1444 και αγορασα ενα welcome tone, μου ειπε οκ ενεργοποιηθηκε και το κλεισα! Αλλα δεν ενεργοποιηθηκε, τι να κανω τωρα? τσαμπα μου πηρε τα 1.80 ευρω?

πατησα ως προεπιλογη, καλα εκανα? και κατι μου ειπε για κεντρικο μενου κτλ!

μηπως κατι εκανα εγω λαθος? εχω το w800 αν αυτο βοηθαει.

 

edit: Το βρηκα τελικα, επρεπε να κλεισω και να ανοιξω παλι το κινητο για να ενεργοποιηθει :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 302
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επιτέλους!!!!! ΕΒΑΛΑΝ MADONNA!!!!:D

 

Από τη μία έβγαλαν το ωράριο και από την άλλη έβαλαν Madonna!:worry:

Το "Hung up" από 3 διαφορετικά κομμάτια (δηλαδή τρείς επιλογές), το "Sorry" και το "Jump".:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!!! ΕΒΑΛΑΝ MADONNA!!!!:D

 

Από τη μία έβγαλαν το ωράριο και από την άλλη έβαλαν Madonna!:worry:

Το "Hung up" από 3 διαφορετικά κομμάτια (δηλαδή τρείς επιλογές), το "Sorry" και το "Jump".:rolleyes:

 

και το like a virgin στο άσχετο όμως.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δε μου λετε

αν καλεσεις μπορεις να πληκτρολογησεις καπου τον κωδικο που εχει στη σελιδα και αντιστοιχει σε καποιο κομματι ετσι ωστε να γλυτωσεις τα πολλα πολλα μπλα μπλα αρα και επιπροσθετα εξοδα ?????

 

edit :

 

με τον κωδικο τελειωνεις στα 2¨50 ακριβως

:X
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
τωρα εχω το Living on video.αληθεια το hips dont lie υπαρχει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Με την χρήση των κωδικών την τελευταία φορά είχα καταφέρει να τερματίσω την κλήση στο 1¨10 χωρίς να περιμένω να ολοκληρώσει κάθε φορά τα λόγια.

Το Hips dont lie δεν το έχουν βάλει ακόμα,και με τον ρυθμό που ανανεώνουν τα τραγούδια..θα περιμένουμε πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Για Hips don't lie, στην ΤΙΜ... Εγώ το έχω :love: :yahoo: :w00t:

 

Στην Vodafone μόνο μέσω φωνητικής κλήσης ΑΚΟΜΗ μπορείς να βάλεις Welcome Tone;;;;;; :X :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για Hips don't lie, στην ΤΙΜ... Εγώ το έχω :love: :yahoo: :w00t:

 

Στην Vodafone μόνο μέσω φωνητικής κλήσης ΑΚΟΜΗ μπορείς να βάλεις Welcome Tone;;;;;; :X :lol:

 

 

Και μέσω Vodafone Live!:)

Link to comment
Share on other sites

Και μέσω Vodafone Live!:)

Μπορείς δηλαδή και να επιλέξεις ή απλά να δεις τι τραγούδια έχει;

Αν μπορείς να επιλέξεις γιατί καλείτε στον αριθμό και δίνεται τα μαλλιοκέφαλά σας;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς δηλαδή και να επιλέξεις ή απλά να δεις τι τραγούδια έχει;

Αν μπορείς να επιλέξεις γιατί καλείτε στον αριθμό και δίνεται τα μαλλιοκέφαλά σας;;;

Καλεί στον αριθμό όποιος δεν έχει Vodafone Live!, όπως εγώ στο 3G Nokia N80 που δεν έχουν φιλοτιμηθεί να το βάλλουν ακόμα...

 

Μπορείς και να επιλέξεις και να βάλλεις! Απλά δεν μπορείς να τα ακούσεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλεί στον αριθμό όποιος δεν έχει Vodafone Live!, όπως εγώ στο 3G Nokia N80 που δεν έχουν φιλοτιμηθεί να το βάλλουν ακόμα...

 

Μπορείς και να επιλέξεις και να βάλλεις! Απλά δεν μπορείς να τα ακούσεις...

 

 

..............και ούτε πρόκειται .........εαν το περιμένεις.......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Ε, λογικό είναι να μην μπορείς να τα ακούσεις. Ούτε στο TIM Plus δεν μπορείς να τα ακούσεις. Όχι βέβαια πως αν ήθελαν δεν μπορούσαν. Προφανώς εννοείται γι αυτούς ότι τα ξέρουμε τα τραγούδια :p
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς δηλαδή και να επιλέξεις ή απλά να δεις τι τραγούδια έχει;

Αν μπορείς να επιλέξεις γιατί καλείτε στον αριθμό και δίνεται τα μαλλιοκέφαλά σας;;;

 

 

Ναι.. μπορείς κανονικά... Και νομίζω συμφέρει.. Δεν έχει καθόλου κόστος.. Μπορείς να κάθεσαι αρκετή ώρα και να βλέπεις τη λίστα από τα welcome tones και να επιλέξεις να το βάλεις μέσω vodafone live.:)

 

Και δεν νομίζω ότι χρειάζεται να ακούς τα τραγούδια... τα ξέρεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλεί στον αριθμό όποιος δεν έχει Vodafone Live!, όπως εγώ στο 3G Nokia N80 που δεν έχουν φιλοτιμηθεί να το βάλλουν ακόμα...

 

Μπορείς και να επιλέξεις και να βάλλεις! Απλά δεν μπορείς να τα ακούσεις...

 

eisai siguros pws exeis dikio? egw mphka twra me N80 kai nai men den exei vl alla exei thn epilogh gia na ta ry8miseis ta welcome tones

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

eisai siguros pws exeis dikio? egw mphka twra me N80 kai nai men den exei vl alla exei thn epilogh gia na ta ry8miseis ta welcome tones

Έχει τέτοια επιλογή; Δεν την είχα δει...

 

Μόλις μπήκα και είδα ότι έκανα μια ανανέωση και μπαίνει και σε άλλα πράγματα πχ: Ήχοι.

 

Αλλά για τα Welcome Tones ζητάει κλήση στο 1444...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην καλείται στο 1444 γιατί όσες φορές κάλεσα αργούσε πάαααρα πολύ! ενώ όταν καλούσα στο 9016942000 ήταν όλα ΟΚ!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μην καλείται στο 1444 γιατί όσες φορές κάλεσα αργούσε πάαααρα πολύ! ενώ όταν καλούσα στο 9016942000 ήταν όλα ΟΚ!

Μήπως έχει όμως μια τεράααααααστια διαφορά στις χρεώσεις; Γιατί 090 και έτσι είναι λίγο κάπως... Εκτός αν έχουν την ίδια χρέωση...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει όμως μια τεράααααααστια διαφορά στις χρεώσεις; Γιατί 090 και έτσι είναι λίγο κάπως... Εκτός αν έχουν την ίδια χρέωση...

 

Είτε καλέσεις 1444 είτε 9016942000 η χρέωση είναι 0,9211 ευρώ/λεπτό

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

εχω το ν91 κ στην αγγλια κ φανταζομαι κ σε αλλες χωρες το εχουν κ σε Vodafone Live εκδοση.μπορω να κανω κατι για να μπαινω στο Vodafone Live ?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
+0.60 euro kathe mina!!

 

 

Yπάρχει τετοια χρεωση σε αυτην την υπηρεσια?? Σκεφτομαι να την βαλω... αλλα οσο βλεπω εξτρα χρεωσεις... (ενταξει να σε χρεωσει οταν την επιλεγεις μια φορα...ναι...) τρελενομαι...:ninja: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

:( διαβασα ολο το thread απο την αρχη... και βλέπω οτι η υπηρεσια εχει μεινει το ιδιο φτωχη σε τραγουδια ...και ακριβη στην τιμη... τοσα λεφτα μας περνουν...και πανε να βγαλουν και απο την μυγα ξιγκι

 

Ξενερωσα...δεν θα την ενεργοποιήσω....

Link to comment
Share on other sites

:( διαβασα ολο το thread απο την αρχη... και βλέπω οτι η υπηρεσια εχει μεινει το ιδιο φτωχη σε τραγουδια ...και ακριβη στην τιμη... τοσα λεφτα μας περνουν...και πανε να βγαλουν και απο την μυγα ξιγκι

 

Ξενερωσα...δεν θα την ενεργοποιήσω....

 

Μικρη ποσοτητα σε κομματια και ειναι ολα πολυ χαλια φτιαγμενα. Δεν μπορω να το πιστεψω οτι καποιος πληρωνεται για να κοβει τα κομματια αυτα και κανει τοσο αθλια δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει τετοια χρεωση σε αυτην την υπηρεσια?? Σκεφτομαι να την βαλω... αλλα οσο βλεπω εξτρα χρεωσεις... (ενταξει να σε χρεωσει οταν την επιλεγεις μια φορα...ναι...) τρελενομαι...:ninja: :ninja:

Ναι δυστυχώς έχει και μηνιαίο πάγιο η υπηρεσία!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω live! θυμαται κανεις τον κωδικο του για παντα απο τον χατζηγιαννη?

Επισης πως μπορω να τον αντιστοιχισω μονο σε ενα αριθμο?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...