Jump to content

Vodafone Welcome Tones!


gmmour
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 302
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμενα απο το πρωι σταματησε να δουλευει η υπηρεσια χωρις να κανω τιποτα.Εχω και κανονικα επαρκες υπολοιπο στην καρτα.

Τι γινεται πια με αυτες τις υπηρεσιες?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο το πρωι σταματησε να δουλευει η υπηρεσια χωρις να κανω τιποτα.Εχω και κανονικα επαρκες υπολοιπο στην καρτα.

Τι γινεται πια με αυτες τις υπηρεσιες?

Και σε ΄μένα είχε γίνει αυτό. Πήρα τηλέφωνο στο 13830 και μου είπε ένας πολυ ευγενικός και εξυπηρετικός κύριος ότι για κάποιο λόγο που δεν μπορεί να καταλάβει, μάλλον επειδή ήμουν από τους πρώτους που ενεργοποίησα την υπηρεσία, το σύστημα μου είχε δώσει δοκιμαστικά την υπηρεσία και μετά από ένα μήνα με αποσύνδεσε... Την ενεργοποίησα πάλι μέσω του Vodafone live! με τη βοηθειά του και με διαβεβαίωσε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναέχω τέτοιο πρόβλημα... και εγώ, μη έχοντας άλλη επιλογή, τον πίστεψα και φυσικά τον ευχαρίστησα.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο κουλό ακούγεται αλλά αφού βρήκες άκρη, όλα ΟΚ... Σε ένα μήνα από τώρα πες μας αν διακόπηκε ή όχι !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Λίγο κουλό ακούγεται αλλά αφού βρήκες άκρη, όλα ΟΚ... Σε ένα μήνα από τώρα πες μας αν διακόπηκε ή όχι !

Δεν έγινε τώρα αυτό, αλλά στις 10/10. Μετά από λίγες μέρες το έβγαλα μόνος μου :secret: γιατί αισθανόμουν πολύ μεγάλο κορόιδο να πληρώνω :hunter: 50 :rocket: λεπτά :down: πάγιο :whip: τον μήνα ενώ οι συνδρομητές Cosmote να έχουν την υπηρεσία εντελώς δωρεάν!

Link to comment
Share on other sites

paidia emena poy moy irthe o logariasmos toy kinitoy moy den exei mesa xrewmeno pagio gia to calling tunes.....

 

Τώρα που το λες ούτε και σε εμένα έχει χρεωμένο τίποτα:worry:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω την υπηρεσια 1 μιση μηνα και ακομα δεν με εχει χρεωσει τιποτα...

Το μονο προβλημα ειναι οτι μια δουλευει η υπηρεσια μια σταματει.Μου εχει σπασει τα νευρα...

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω την υπηρεσια 1 μιση μηνα και ακομα δεν με εχει χρεωσει τιποτα...

Το μονο προβλημα ειναι οτι μια δουλευει η υπηρεσια μια σταματει.Μου εχει σπασει τα νευρα...

Θα έρθει στον επόμενο λογαριασμό. Και σ' εμένα έτσι έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Έκαναν, μπες στο live! και θα δεις.

 

Υπάρχει τρόπος να το δούμε μεσω νετ??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το ''Τέλεια'' της Χαλκίτη γιατι δεν υπαρχει στο playlist? :( Μου κανει εντυπωση...Στα ραδιοφωνα εχει τρομερο airplay...
Link to comment
Share on other sites

Το ''Τέλεια'' της Χαλκίτη γιατι δεν υπαρχει στο playlist? :( Μου κανει εντυπωση...Στα ραδιοφωνα εχει τρομερο airplay...

Υπάρχει από την αρχή. μην το ψάχνης σαν Φοίβος αλλά σαν Phoeibus ή κάπως έτσι. :X :X

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει από την αρχή. μην το ψάχνης σαν Φοίβος αλλά σαν Phoeibus ή κάπως έτσι. :X :X

 

Αντε μακαρι,θα το ψαξω..Και λεω ολοκληρη vodafone,να μην ειχε Phoebus featuring Victoria??Με τετοιο airplay?Ok,thank you! :)

Link to comment
Share on other sites

Το search για calling tunes και γενικά του live μπορεί σίγουρα να βελτιωθεί...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Το search για calling tunes και γενικά του live μπορεί σίγουρα να βελτιωθεί...

Και εγώ είχα παρατηρήσει ότι το search του Vodafone Live ήταν χάλια και δεν μπορούσα να βρω τίποτε (μιλάω για ήχους και εικόνες), αλλά εδώ και μερικές ημέρες κάτι αλλάξανε μάλλον και δουλεύει αρκετά καλά.

Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι σχετικό;

Link to comment
Share on other sites

nomizo tha yparksei stis 25.11 (kai sto 1444, kai sto v-live!).... xristougenna erhontai, tora anevainoun ta epoxiaka

Πολύ λίγα είναι τα Χριστουγεννιάτικα μόλις 12. :( Της Heaven είναι τα περισσότερα. Λοίπουν το Last Christmas, τα Χριστουγεννιάτικα της Mariah Carey και της Britney...

Link to comment
Share on other sites

madonna ακόμα να βάλουν...μα καλά με τέτοια επιτυχία που έχει δεν την έχουν καθόλου?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...