Jump to content

Vodafone Welcome Tones!


gmmour
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχω εγγραφει στη υπηρεσια απο το σιτε της βοντα.εχω αγορασει welcome tone και δεν εχει μπει...

καμια ιδεα?

 

μπες στο vodafone live, και μετά στα welcome tones και μετά στην επιλογή διαχείριση των welcome tones μου και δες στα welcome tones εάν υπάρχει στην λίστα αυτό που αγοράσες. Μετά ψάξε στις επιλογές εκεί εάν έχει οριστεί ως προεπιλεγμένο για όλες τις κλήσεις που σε παίρνουν και εάν όχι ενεργοποίησε τό. Επίσης η υπάρχει η επιλογή προσωρινής απενεργοποίησης οπότε δες στις επιλογές μήπως και έχει επιλεχθεί αυτό, αν και δεν το νομίζω προφανώς δεν έχει επιλεχθεί το τραγούδι που αγόρασες ως προεπιλεγμενο αυτό πιστεύω ότι φταει. Επίσης να ξέρεις ότι η υπηρεσία αυτή χρεώνεται με 1,19€ κάθε μήνα ( κάθε 30 ημέρες από την ημερομηνία ενεργοποίησης ) και σου δίνει δώρο και ένα τραγούδι τις επιλογής σου. Και επίσης εάν δεν θέλεις να ακούνε το τραγούδι οι φίλοι σου ή κάποιος άλλος πρόσθεσε επαφές και όρισε να ακούνε το τραγούδι που θέλεις αλλά μόνο αυτές θα το ακούνε και όχι οι άλλες. Ελπίζω να σε βοήθησα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 302
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Ολα καλα κι ωραια αλλα γιατι εχουν ΜΗΝΙΑΙΟ ΠΑΓΙΟ οι ανθρωποι σε αυτη την υπηρεσια? 1,23 ευρω το μηνα,η cosmote δεν εχει.....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...