Jump to content

Honor 8


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάμερα τι είχες πριν και δεν σε ενθουσίασε ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οσο και αν σου φανεί περίεργο ειχα το jiayu g3t μακραν καλύτερο και στην οθόνη του κινητού που ειχε retina και στην κάμερα που ενω ήταν 8mp και στον υπολογιστή και στην οθόνη του κινητού ήταν κορυφή...μονο κάποιος που είχε το συγκεκριμένο κινητό μπορεί να καταλάβει την διαφορά!!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα....η official global dev εχει ελληνικα μεσα ετσι ?

 

Φυσικά και έχει

Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες.κάτοχος μιας μερας του honor 8 απο σκρουτζομαγαζο και έχουμε τα εξής:1)Πολύ μεγαλα.πλαισια πανω και κατω,ειδικα το κάτω είναι τελείως άχρηστο.2)ποιότητα κύλισης πολυ καλη εβαλα τζαμακι μπροστα και δεν άλλαξε κάτι τελεια αφη.3)κατευθείαν θέλει θήκη την οποία και έβαλα και είναι τέλεια.4)απο την κάμερα δεν ενθουσιαστηκα αναλογως τι ειχε ο καθενας πριν.5)φορτιζει αρκετα γρηγορα.6)δακτυλικό αποτύπωμα Πολύ γρήγορο και βολεύει πολυ εκεί που είναι.6)με το ηχείο εγώ εμεινα πολυ ευχαριστημενος λίγο στα αρκετά μπασα μπουκωνει.7)το λογισμικο του πολυ καλο δείχνει να είναι ελαφρύ.8)gps δεν δοκιμασα ακομη.9)ακουστικά είχε μεσα αλλά δεν τα δοκιμασα.Γενικά δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιαζεσαι απο την αρχη μοιάζει πολυ με Sony αλλα στην συνέχεια οταν βλεπεις οτι ολα κυλανε τοσο ομαλα σου αρέσει και αλλαζεις γνωμη.

 

Θήκη ποια έβαλες;

Link to comment
Share on other sites

Οσο και αν σου φανεί περίεργο ειχα το jiayu g3t μακραν καλύτερο και στην οθόνη του κινητού που ειχε retina και στην κάμερα που ενω ήταν 8mp και στον υπολογιστή και στην οθόνη του κινητού ήταν κορυφή...μονο κάποιος που είχε το συγκεκριμένο κινητό μπορεί να καταλάβει την διαφορά!!!

Όσο και να θέλω, αδυνατώ να πιστέψω ότι έβγαζε καλύτερες φωτογραφίες το jiayu.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

http://www.uniqueshop.gr/catalog/product/view/id/7982/s/anthektiki-thiki-silikonis-huawei-honor-8/?___store=default Καλά η θηκη είναι από αλλον πλανητη τέλεια

 

Ελπιζω να μην το πηρες το κινητο στο ακριβοτερο μπλε χρωμα :p

 

Πολυ ασχημη για τα γουστα μου. Αλλα οκ αμα το σαβουριαζεις τοσο συχνα καλη ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε άσπρο γιατί ήταν το πιο φθηνό και δεν είχε το μαυρο ετοιμοπαραδοτο.και εγω την ίδια άποψη ειχα για την θήκη και από φόβο ειχα παρει και την απλή την σιλικονενια αλλα οταν τις ειδα από κοντά και της δυο ξετρελαιθηκα με αυτην ασε που είμαι επιρεπης στα ριξιματα..να φνταστεις το προηγούμενο που ειχα ενα jiayu g3 το πατησα με το v-strom....
Link to comment
Share on other sites

το προηγούμενο που ειχα ενα jiayu g3 το πατησα με το v-strom....

 

Μαλεα ουτε αυτο δεν σε σωζει... :lol:

 

Θηκη απο το αδαμαντιο του wolverine χρειαζεσαι...

Link to comment
Share on other sites

Οσο και αν σου φανεί περίεργο ειχα το jiayu g3t μακραν καλύτερο και στην οθόνη του κινητού που ειχε retina και στην κάμερα που ενω ήταν 8mp και στον υπολογιστή και στην οθόνη του κινητού ήταν κορυφή...μονο κάποιος που είχε το συγκεκριμένο κινητό μπορεί να καταλάβει την διαφορά!!!

 

Εντάξει τώρα θα με τρελάνεις. Ούτε εγώ μπορώ να το πιστέψω. Αν θες βάλε ένα δείγμα και από τα 2..να δούμε τη διαφορά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έχω 2 ερωτήσεις.

1. Υποστηρίζει DT2W?

 

2. Αν η πρώτη κάρτα ειναι σε 4g ,η δεύτερη κλειδώνει σε 3g ταυτόχρονα ή πέφτει σε 2g?

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια Ερώτηση.το κινητό θα πάρει το android 7???

 

Ναι. Έχει βγει η Beta και μπορείς να δεις διαφορές στο youtube.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει δοκιμάσει κάνεις σας αυτά τα κόλπα που κυκλοφορούν προκειμένου να έχει ταυτόχρονα και τις δύο κάρτες μαζί με κάρτα μνήμης σ'αυτό ή έστω σε κάποιο άλλο τηλέφωνο;
Link to comment
Share on other sites

το να κοιτας ενα σημειο που υπερεχει το ενα και να λες υποβαθμιση, ειναι λογικο..

Αλλα το να λες υποβαθμιση χωρις να το αναλυεις δεν ξερω αν στεκει.

Το να εχουν συν και πλην ειναι αυτονοητο, το θεμα ειναι τι χανεις και τι κερδιζεις.

Αυτο που θελω να μαθω βασικα ειναι πως τα παει με την καμερα, καθως αυτο θα χασω, στα αλλα δε με απασχολει τοσο, συν οτι ειναι πολυ ομορφο το κινητο αυτο και πιο μαζεμενο σε μπεζελ νομιζω.

 

Να πω μια γνώμη και εγώ με αποδείξεις τι ανάλυση έχει το ένα τι το άλλο; το ένα είναι full το άλλο 2κ... Μετά ο επεξεργαστής ταχύτητα κάρτα γραφικών όλα ανωτέρα σαφώς και είναι υποβάθμιση τώρα δεν λέμε ότι δεν είναι καλό αλλά αυτά τα δύο δεν συγκρίνονται

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για να περάσουν apps+data από άλλο smartphone στο honor, υπάρχει κάποια πρόταση;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για να περάσουν apps+data από άλλο smartphone στο honor, υπάρχει κάποια πρόταση;

 

Titanium backup αλλά θέλει ρουτ

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

για να περάσουν apps+data από άλλο smartphone στο honor, υπάρχει κάποια πρόταση;

Helium.

Σε συνεργασία με το pc σου αποφεύγεις και το ρουτ

Link to comment
Share on other sites

αφού το helium δε θέλει root τότε να προσπαθήσω με αυτό.

 

πάντως, υπάρχει οδηγός για root; επίσης γίνεται unroot ώστε να μην χάνεται και η εγγύηση;

 

edit: το helium δε δουλεύει στο παλιό smartphone :mad:

τώρα να βρω ένα οδηγό για root

Edited by papdoux
Link to comment
Share on other sites

Έκανε κάνεις την ενημέρωση να μας πει τι γίνεται;

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έκανε κάνεις την ενημέρωση να μας πει τι γίνεται;

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ, αλλά δεν κατάλαβα κάποια διαφορά. Δεν είχα, και δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

μεταφορα απο την sd στο κινητο και αντιστροφα πως κανουμε?δεν το υποστηριζει το honor?η αν υπαρχει καποιο προγραμμα ωστε να μπορω να διαχειριστω τις εφαρμογες απο τον υπολογιστη.. Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

Έκανε κάνεις την ενημέρωση να μας πει τι γίνεται;

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καμία διαφορά, ο ήχος ακόμα χάλια και η αυτόματη φωτεινότητα τα ίδια κόλπα.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...