Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πείτε να προσθέτουμε:

 

Wind_12410_9_2017.jpg

 

Τα λεκτικά (ΩΣ ΑΡΙΘΜΟΙ: ΩΣ ΤΟ 40) που ΔΕΝ έχουν "αποκαλυφθεί" ακόμα {στο Wind f2go} είναι:

1

4

7

10

14

17

18

20

25

30

33

34

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

ωραίος...αυτό μου θύμισε λίγο καζίνο με τους αριθμούς που έχουν καιρό να βγουν στη ρουλέτα :P
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Πείτε να προσθέτουμε:

 

Wind_12410_9_2017.jpg

 

Τα λεκτικά (ΩΣ ΑΡΙΘΜΟΙ: ΩΣ ΤΟ 40) που ΔΕΝ έχουν "αποκαλυφθεί" ακόμα {στο Wind f2go} είναι:

1

4

7

10

14

17

18

20

25

30

33

34

 

Τζίμη,όσο είχα Q το 120' για 6 μήνες μου είχε έρθει μια φορά.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

τα του f2g στελνονται και σε q,το αντιθετο δεν συμβαινει. Γι'αυτο προφανως σου ειχε ερθει το 120' για 6 μηνες.
Link to comment
Share on other sites

Παντως το frog κερδιζει παιδια(4gb με 4.44) η wind εχει παρα τσιγκουνευτει τελευταια
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο με τα 3gb για 1 ευρώ για 1 μήνα τα σπάει, πολύ καλό. Κάποιοι άλλοι με συμβόλαιο πληρώνουν δεκαπλάσια τιμή για το ίδιο ποσό data.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα μήνυμα για τα 3gb και ήρθε απάντηση ότι η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι να διαβαζουμε και πιο πριν,για να μην επαναλαμβανονται τα ιδια. Οι προσφορες ειναι διαθεσιμες για οσο διαστημα αναγραφεται στα μηνυματα,και ειναι μονο για οσους λαμβανουν το αντιστοιχο sms. Πλην ελαχιστων πακετων που αναφερθηκαν εδω και ειναι για ολους,ολα τα αλλα ειναι για οσους λαμβανουν το μηνυμα.

Προσωπικα,δεν ξερω αν εχει νοημα τελικα η υπαρξη του θεματος αυτου,μαλλον πιο πολυ μπερδευομαστε...

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι να διαβαζουμε και πιο πριν,για να μην επαναλαμβανονται τα ιδια. Οι προσφορες ειναι διαθεσιμες για οσο διαστημα αναγραφεται στα μηνυματα,και ειναι μονο για οσους λαμβανουν το αντιστοιχο sms. Πλην ελαχιστων πακετων που αναφερθηκαν εδω και ειναι για ολους,ολα τα αλλα ειναι για οσους λαμβανουν το μηνυμα.

Προσωπικα,δεν ξερω αν εχει νοημα τελικα η υπαρξη του θεματος αυτου,μαλλον πιο πολυ μπερδευομαστε...

 

Πράγματι:

Συμφωνώ στο ίδιο αποτέλεσμα, αλλά για άλλο λόγο:

α) Αδυναμία κατανόησης της "βαθύτερης" ουσίας του από....

β) Ανικανότητα εφαρμογής όσων "διδάσκει" από τους....

 

Προτείνω παντελή διαγραφή του από την αρχή.

ΔΕ μας αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ πως δεν έχει κανένα νόημα η απαρίθμηση των προσφορών που μπορεί να τις εκμεταλλευτεί μόνο όποιος έχει αριθμό που του έρθει συγκεκριμένο sms για αυτές.

 

Μέσα στο θέμα υπάρχουν και μερικά δεδομένα που είναι πραγματικά χρήσιμα, όπως οι προσφορές που είχαμε ανακαλύψει με 500' προς χώρες των Βαλκανίων και 2GB με 5€. Κάτι τέτοιο δεν χρειάζεται να διαγραφτεί.

Link to comment
Share on other sites

Να μείνει το θέμα εδώ που είναι. Είναι χρήσιμη σύνοψη των προσφορών. Δεν μας κάθεται και στο σβέρκο...
Link to comment
Share on other sites

στο σβερκο δεν μας καθεται,συμφωνω. Θα πρεπει ομως να μπαινουμε στη διαδικασια να απανταμε οτι οι προσφορες αυτες δεν ισχυουν για ολους,αλλα γι'αυτους που τις λαμβανουν.
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμο ειναι, πχ το 1gb με €4,44 εδω το (πρωτο)διαβασα. Ουτε υποχρεωνεται καποιος να απανταει στους υπολοιπους.
Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμο ήταν πριν ανακαλυφθεί η δυνατότητα να πάρεις 2gb με +0,56€ από αυτό.

 

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμο ήταν πριν ανακαλυφθεί η δυνατότητα να πάρεις 2gb με +0,56€ από αυτό.

 

 

Sent from my XT1068

 

Τι ενοεις φιλε μου για πες πιο αναλυτικα;

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις 61 στο 12000 και παίρνεις 2GB και 500' προς Βουλγαρία με 5€.

Για όλα τα F2G ισχύει μέχρι στιγμής.

Link to comment
Share on other sites

Η λαλακια είναι οτι δεν μπορούσα να χρησιμοποιήσω τα λεπτα προς local access number Βουλγαρίας.

Αν θυμάμαι καλά έφταιγε η betamax που έβλεπε ότι καλούσα από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να έχει αναφερθεί ξανά

 

2GB για 30 ημέρες + 2GB το μήνα για τους επόμενους 4 μήνες μόνο με 15 ευρώ!! Στείλε 25 στο 12410 και πάρε τη Super Surf προσφορά έως 01/10 (το sms το έλαβα 22/09)

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να έχει αναφερθεί ξανά

 

2GB για 30 ημέρες + 2GB το μήνα για τους επόμενους 4 μήνες μόνο με 15 ευρώ!! Στείλε 25 στο 12410 και πάρε τη Super Surf προσφορά έως 01/10 (το sms το έλαβα 22/09)

 

Δε σε πιστεύω:

 

ΔΕΝ ξέρω "γιατί".....:p

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω να έχει αναφερθεί ξανά

 

2GB για 30 ημέρες + 2GB το μήνα για τους επόμενους 4 μήνες μόνο με 15 ευρώ!! Στείλε 25 στο 12410 και πάρε τη Super Surf προσφορά έως 01/10 (το sms το έλαβα 22/09)

«Η Προσφορά δεν είναι διαθέσιμη»

Link to comment
Share on other sites

Δε σε πιστεύω:

 

ΔΕΝ ξέρω "γιατί".....:p

 

Δε κατάλαβα

 

Και συνεχίζω μιας και η wind συνεχίζει να στέλνει προσφορές μιας και έχω αφήσει αρκετό διάστημα χωρίς να ανανεώσω (3,5 μήνες)

 

10 GB για 30 μέρες μονο με 8 ευρώ αποκλειστικα για εσένα.Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 08/10

 

 

Δυστυχώς καμια απο τις 2 που μου στείλαν δε με βολεύει καθόλου..!!

 

Περιμένω την επόμενη

Edited by Sapadak
I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5ος συνεχόμενος μήνας που μου ήρθες μήνυμα για 500' και 50 sms με 4,44 €.

Φαίνεται ότι παγιώνεται η κατάσταση και πολύ μου αρέσει :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε!

Είχε καιρό να έρθει αυτό το μήνυμα σε μένα!

5ος συνεχόμενος μήνας που μου ήρθες μήνυμα για 500' και 50 sms με 4,44 €.

Φαίνεται ότι παγιώνεται η κατάσταση και πολύ μου αρέσει :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...