Jump to content

[S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πηρα σημερα σε ασημενιο. πολυ ομορφο.

Καλοδούλευτο.

Είναι με τον exynos και έχει κανονικά τα δύο χρόνια εγγύησης;

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το GT-I9506 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο.

Είναι με τον exynos και έχει κανονικά τα δύο χρόνια εγγύησης;

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το GT-I9506 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι και στα δυο. ρουμανικο ειναι.

Edited by gsa1967
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Θέλω το χρυσό να το πάρω σε φυσιολογική τιμή τα άλλα δε μ'αρέσουν τόσο αν κ θα αναγκαστώ για το μαυρο.. θα ερθει το χρυσό λέτε??

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Θέλω το χρυσό να το πάρω σε φυσιολογική τιμή τα άλλα δε μ'αρέσουν τόσο αν κ θα αναγκαστώ για το μαυρο.. θα ερθει το χρυσό λέτε??

 

Έτσι είναι όταν υπάρχει έλλειψη σε ένα χρώμα έχει καπέλο.

Θα έρθει πιστεύω και όλα πάλι θα είναι στην ίδια τιμή.

Ένα v10 που πήρα πριν μια εβδομάδα σε μαύρο είχε καπέλο 30€.

Λόγο έλλειψης.

Σήμερα μια εβδομάδα μετά έχουν ίδια τιμή.

Αν θέλεις ντε και καλά χρυσό κάνα δεκαήμερο υπομονή.

Αν και το μαύρο στο edge είναι υπέροχο.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πάντως υπάρχει μια φρενίτιδα από ότι βλέπω και στις αγγελίες διπλανού φόρουμ για το edge και μόνο το μαυρο. Δεν θυμάμαι κάτι αντίστοιχο για κινητό. Το ξεκατίνιασμα πάει σύννεφο γιατί το έδωσες σε αυτόν Κ όχι σε μένα και τέτοια. Εγώ πάντως "βασταω" ακόμα για να το πάρω στην τιμή που έχω ορίσει ταβάνι για κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Θέλω το χρυσό να το πάρω σε φυσιολογική τιμή τα άλλα δε μ'αρέσουν τόσο αν κ θα αναγκαστώ για το μαυρο.. θα ερθει το χρυσό λέτε??

Μην ανησυχείς θα έρθει. Παρακολουθώ διαθεσιμότητα για το χρυσό σε σκρουτζ και best price καθημερινά εδώ και κάνα δίμηνο, τα πράγματα τώρα είναι λίγο δύσκολα αλλά κομμάτια σε χαμηλές τιμές εμφανίζονται μια φορά τη βδομάδα συνήθως. Εξαντλούνται όμως γρήγορα, μέσα σε ένα 24ωρο με δύο μέρες το πολύ, οπότε θέλει παρακολούθηση.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να πάρω το ασήμι, αλλά ρε ****το δεν το έχει κάποιο μαγαζί να το δω από κοντά εδώ πατρα..

 

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

Edit: το πήρα.. έρωτας παιδιά.. ;)

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να πάρω το ασήμι, αλλά ρε ****το δεν το έχει κάποιο μαγαζί να το δω από κοντά εδώ πατρα..

 

Sent from my LG-E975 using Tapatalk

Edit: το πήρα.. έρωτας παιδιά.. ;)

Όσοι το πήραμε παιδιά από skroutz, (αυτά που γράφουν EU) σε ασημί είναι σίγουρα τελικά Ευρωπαϊκά;

Γιατί ενώ λέγαν αρχικά ότι δε θα 'ρθει Ευρώπη το silver, τώρα βλέπω αρκετά στο skroutz!!

Πως σας φάνηκε σαν χρώμα από κοντά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ναι ευρωπαϊκό είναι κανονικά με φουλ εγγύηση :)

Επειδή είχα στο παρελθόν πολλά μαύρα και λευκά ήμουν μεταξύ του ασημί και του χρυσού.. είπα να πάω στο ασημί, μιας και δίνει την αίσθηση μετάλου μπροστά! Εμένα, με αρέσει πάρα πολύ ενώ ένας φίλος μου μου είπε ότι το βρίσκει ξενέρωτο και προτιμά το χρυσό..

Καταληγοντας, η ρισκάρει και παίρνεις ένα στην τύχη, η ψάχνεις να τα δεις από κοντά και αποφασίζεις :)

 

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ναι ευρωπαϊκό είναι κανονικά με φουλ εγγύηση :)

Επειδή είχα στο παρελθόν πολλά μαύρα και λευκά ήμουν μεταξύ του ασημί και του χρυσού.. είπα να πάω στο ασημί, μιας και δίνει την αίσθηση μετάλου μπροστά! Εμένα, με αρέσει πάρα πολύ ενώ ένας φίλος μου μου είπε ότι το βρίσκει ξενέρωτο και προτιμά το χρυσό..

Καταληγοντας, η ρισκάρει και παίρνεις ένα στην τύχη, η ψάχνεις να τα δεις από κοντά και αποφασίζεις :)

 

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Tο έχει ο κουμπάρος μου σε χρυσό, δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Σε μαύρο το έχω δει σε καταστήματα, μου φάνηκε λίγο "συνηθισμένο" το χρώμα αλλά μπορώ να πω ότι το προτιμώ ελαφρώς περισσότερο απ' το χρυσό. Τώρα που βλέπω ότι πλέον υπάρχει και το ασημί μου έκανε ένα κλικ, το θέμα όμως είναι ότι το βλέπω λίγο χλωμό να το φέρει κάποιο κατάστημα για να το δω ζωντανό!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ στην ίδια φάση ήμουν.. σιγά μην το φέρει κατάστημα τώρα κοντά ειδικά.. και το αποφάσισα και το πήρα από Phonegallery 30€ πιο πάνω απ ότι το λευκο- μαύρο..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Να ρωτησω το Galaxy S7 G930F που πουλαει το πλαισιο τι διαφορα εχει απο το G930F EU που εχουν καποια καταστηματα στο Skroutz?
Iphone 7 Plus 128gb - Samsung Galaxy S7 - Ipad air - Macbook Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Να ρωτησω το Galaxy S7 G930F που πουλαει το πλαισιο τι διαφορα εχει απο το G930F EU που εχουν καποια καταστηματα στο Skroutz?

 

 

λογικα καμια???

 

 

αντε 607 ευρω το edge 7 τα χρηματα υπαρχουν απλα λεω να πεσει λιγο ακομα η τιμουλα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια καλησπερα.Να ρωτησω το Galaxy S7 G930F που πουλαει το πλαισιο τι διαφορα εχει απο το G930F EU που εχουν καποια καταστηματα στο Skroutz?

 

Το πρώτο γίνεται επίσημα εισαγωγή από την Samsung Hellas ενώ το δεύτερο όχι. Πρακτικά και ουσιαστικά δεν υπάρχει καμία διαφορά από θέμα συσκευής ή εγγύησης (αρκεί να προορίζεται για χώρα της Ευρώπης).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους καποιος πιο εμπειρος απο αγορες στο εβαυ μπορει να μου πει αν εχει τελωνειο η συγκεκριμενη αγορα?????Εχει πουλησει ο τυπος 30 τηλεφωνα σε 24 ωρες....

http://www.ebay.com/itm/New-Samsung-Galaxy-S7-Edge-SM-G935FD-Duos-12MP-4G-FACTORY-UNLOCKED-32GB-Phone-/262399542189

Ενδιαφερομαι να κανω αγορα αλλα δεν ξερω τι παιζει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους καποιος πιο εμπειρος απο αγορες στο εβαυ μπορει να μου πει αν εχει τελωνειο η συγκεκριμενη αγορα?????Εχει πουλησει ο τυπος 30 τηλεφωνα σε 24 ωρες....

http://www.ebay.com/itm/New-Samsung-Galaxy-S7-Edge-SM-G935FD-Duos-12MP-4G-FACTORY-UNLOCKED-32GB-Phone-/262399542189

Ενδιαφερομαι να κανω αγορα αλλα δεν ξερω τι παιζει.....

Φυσικά και θα έχει τελωνείο αφού έρχεται από Αμερική. Και χωρίς εγγύηση λογικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους καποιος πιο εμπειρος απο αγορες στο εβαυ μπορει να μου πει αν εχει τελωνειο η συγκεκριμενη αγορα?????Εχει πουλησει ο τυπος 30 τηλεφωνα σε 24 ωρες....

http://www.ebay.com/itm/New-Samsung-Galaxy-S7-Edge-SM-G935FD-Duos-12MP-4G-FACTORY-UNLOCKED-32GB-Phone-/262399542189

Ενδιαφερομαι να κανω αγορα αλλα δεν ξερω τι παιζει.....

 

Γιατί να μπεις σ αυτή την διαδικασία όταν έχει ίδια τιμή με τα σκρουτζομαγαζα?

 

Edit τώρα είδα ότι είναι το duos.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα έχει τελωνείο αφού έρχεται από Αμερική. Και χωρίς εγγύηση λογικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

2. Our stocks are located at our shipping carrier facility (FedEx) in Memphis, TN and Singapore.

Στελνει και απο Singapore δεν ξερω τι να πω....Δηλαδη τοσα ατομα που εχουν παρει ειναι ολοι Αμερικη?

Ενναλακτικη αυτος εδω απο Ολλανδια αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστος.....

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S7-Edge-Dual-Sim-Silver-32GB-Unlocked-5-5-4G-LTE-G935FD-NEW-/262441540181?hash=item3d1abc1a55:g:9YkAAOSwXSJXOtci

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις ιδεα ποτε θα ερθει κι αν θα ερθει το s7 edge σε rose gold;

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μηπως το pink gold?

http://s19.postimg.org/k50y9dl8v/FB_IMG_1466180534811.jpg

Korea εχει βγει

 

Ναι αυτο.Με εχει ζαλισει η δικια μου.

Ασε που αν ερθει και το παρει θα το παρω κι εγω μετα χωρις πονοκεφαλιασμα :lol:

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...