Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το λεω και στη παρενθεση χειρονομιες που κανεις στο κινητο.

 

Π.χ. οταν σε παιρνουν τηλεφωνο και το γυρνας αναποδα μπαινει στο mute(Αθορυβο)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε τα δουλεύω, ούτε θα τα δουλέψω εφόσον εννοείς αυτά. Νόμιζα τίποτα άλλο εννοούσες

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειχε κανεις προβλημα με τα gestures μετα το τελευταιο system update "G930FXXS2DRC3"?

 

Εμενα ενω πριν το παραπανω update δουλευανε κανονικα πλεον δεν δουλευουν.

 

Ξερει κανεις γιατι?

 

Αν δοκιμασω να ξεκινησω το κινητο σε safe boot θα δουλευουν τα gestures(χειρονομιες)?

 

Πηρα μολις ενα screenshot με την παλάμη στην οθονη, ολα καλα (ιταλικο, unbranded) Τι csc εισαι?

Κανε ενα restart ακομα, τυχαιο θα ειναι

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιδεα.

Πως το βλεπω αυτο?

 

Και τωρα πρεπει να εφτιαξαν ξαφνικα μονα τους.

Samsumg phone info από play store 4c7f55fb9cef74f818a0c123cf51dbcf.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να κατεβασω καποιο app απο play store δεν μπορω να δω αυτο το csc?

Ιταλια μου εβγαλε παντως.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να κατεβασω καποιο app απο play store δεν μπορω να δω αυτο το csc?

Ιταλια μου εβγαλε παντως.

Μπορείς. Πληκτρολόγησε στον dialer τον κωδικό *#1234# και θα το δεις.
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είχα κάνει μπακ απ στο Samsung clound γιατί είχα δώσει το κινητό για αλλαγή οθόνης. Τώρα που έκανα επαναφορά δεν μου έχει βάλει φωτογραφίες που είχα αποθηκευμένες στο κινητό. Τώρα τι γίνεται πως μπορώ να τις βρω αυτές
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στη συλλογή και δε τις βλέπεις; Στο Samsung Cloud όταν μπεις από το κινητό στις ρυθμίσεις, σου λέει πόσα GB φωτογραφίες έχει αποθηκεύσει

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το παίρνεις με κλειστά μάτια.Για να δεις διαφορά στην καμερα στα 8,9αρια πρέπει να είσαι από τους "αρρώστους.Μονο Η ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΗ οθόνη κάνει την διαφορά στα επόμενα μοντέλα
Link to comment
Share on other sites

Το παίρνεις με κλειστά μάτια.Για να δεις διαφορά στην καμερα στα 8,9αρια πρέπει να είσαι από τους "αρρώστους.Μονο Η ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΗ οθόνη κάνει την διαφορά στα επόμενα μοντέλα

 

 

Αλλάζει σε s9 plus για την οθόνη ήχο και κάμερα πας εύκολα σε s9plus είναι σούπερ κ είχα 18 μήνες το s7 edge του είχα έρωτα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

αμα κανω ρουτ αξιζει ? εχει τπτ να μου δωσει η δεν χρειαζεται?
Έχω το edge και το είχα ρουταρει από τη αρχη. Τώρα εσύ μετά από τόσο καιρό τώρα σκέφτηκες για ρουτ?φιλικά το λέω δεν ειρωνεύομαι. Θα πρότεινα να περιμένεις λίγες μέρες μιας και θα έρθει το ορεο σύντομα και μετά βλεπεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Έχω το edge και το είχα ρουταρει από τη αρχη. Τώρα εσύ μετά από τόσο καιρό τώρα σκέφτηκες για ρουτ?φιλικά το λέω δεν ειρωνεύομαι. Θα πρότεινα να περιμένεις λίγες μέρες μιας και θα έρθει το ορεο σύντομα και μετά βλεπεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

απλά τώρα τελείωσε η εγγύηση. Άμα ρούτερ και έρθει το όρεο τι πρέπει να κάνω για να πάρω την αναβάθμιση; Edited by kiouspas
Link to comment
Share on other sites

Μη το κανεις root, δεν υπάρχει κανένας ιδιαίτερος λόγος πλέον. Το κάνουν αυτοί που ξέρουν τί θέλουν από τη συσκευή και ασχολούνται πιθανά από 2010. Άσε που μπαίνεις μετά σε πειρασμό να την πειράζεις συνέχεια τη συσκευή μόνο και μόνο για ψυχολογικούς λόγους

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απλά τώρα τελείωσε η εγγύηση. Άμα ρούτερ και έρθει το όρεο τι πρέπει να κάνω για να πάρω την αναβάθμιση;
Αν είσαι ρουτ απλώς θα φλασαρεις την official oreo όταν βγει μέσω odin. Εγώ είμαι με custom rom Από την αρχή που το φλασαρα. Και κάνα μήνα τώρα με oreo.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα τη rom της cosmote μέσω odin , για να έχω wifi calling κτλ. Αλλά για κάποιο λόγο δεν τα καταφερα. Τέλος πάντων.

Το phone info μου βγάζει τα παρακάτω.

Δεν υπάρχει το original csc code, αλλά ούτε και τα available csc codes!

Πιθανόν να μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αυτό?

Γενικά μπορώ να επιστρέψω στην παλιά ρομ που είχα?9849b496101a0a4c9f34147969708963.jpg

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S7 and S7 Edge may get the update this month.

Samsung appears to be finalizing the Android 8.0 update for the Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy A3 (2017), and Galaxy A5 (2017). All these devices have been spotted at the Wi-Fi Alliance with the Android 8.0 onboard for certification. Older phones undergoing certification with a newer version of Android signals that the public rollout of the update is inching closer for these devices.

 

The timing of this certification also aligns nicely with the previous report about the Android 8.0 update schedule for select Galaxy devices. According to this schedule from Samsung Turkey, the Galaxy S7 series should start receiving the Oreo update in April, while the Galaxy A3 (2017) and A5 (2017) are supposed to get in May. As usual, the update may take a few months before it reaches all regional and carrier variants of the above-mentioned models.

 

galaxy-s7-android-8-oreo-cert.png

 

https://bit.ly/2GzUM8g

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα τη rom της cosmote μέσω odin , για να έχω wifi calling κτλ. Αλλά για κάποιο λόγο δεν τα καταφερα. Τέλος πάντων.

Το phone info μου βγάζει τα παρακάτω.

Δεν υπάρχει το original csc code, αλλά ούτε και τα available csc codes!

Πιθανόν να μου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αυτό?

Γενικά μπορώ να επιστρέψω στην παλιά ρομ που είχα?9849b496101a0a4c9f34147969708963.jpg

 

Τα ίδια μου βγάζει το phone info, αλλά το wifi calling λειτουργεί άψογα.

Εχεις ενεργοποιήσει την υπηρεσία από την Cosmote? (δεν είναι από μαμά ενεργή)

Φαντάζομαι από το menu του τηλεφώνου το έχεις βάλει

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το wifi calling εμένα μου τρέχει κανονικά χωρίς ρομ της cosmote αλλά την ευρωπαική. Και θέλει ενεργοποίηση από cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Galaxy S7 and S7 Edge may get the update this month.

Samsung appears to be finalizing the Android 8.0 update for the Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy A3 (2017), and Galaxy A5 (2017). All these devices have been spotted at the Wi-Fi Alliance with the Android 8.0 onboard for certification. Older phones undergoing certification with a newer version of Android signals that the public rollout of the update is inching closer for these devices.

 

The timing of this certification also aligns nicely with the previous report about the Android 8.0 update schedule for select Galaxy devices. According to this schedule from Samsung Turkey, the Galaxy S7 series should start receiving the Oreo update in April, while the Galaxy A3 (2017) and A5 (2017) are supposed to get in May. As usual, the update may take a few months before it reaches all regional and carrier variants of the above-mentioned models.

 

https://bit.ly/2GzUM8g

 

Ειμαστε κοντα! Και παρα το οτι δεν ειναι μεγαλη η καθυστερηση για τα δεδομενα της Samsung, δεν καταλαβαινω γιατι δε μας δινει απευθειας την 8.1 ποσο μαλλον που θα ειναι και η τελευταια αναβαθμιση του κινητου... :X

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...