Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ

Λέω να περιμένω την 7 για να κάνω ένα Hard reset (πόσο θα αργήσει πια....) κι αν δεν στρώσει να το στείλω στο service (πόσες μέρες θα μου το κρατήσουν?)

Να πω ότι το έβαλα για φόρτιση (είχε 50%) και το βρήκα σβηστό μετά από κανένα 20λεπτο. Ούτε άνοιγε πάρα μόνο με soft reset (είχε πάει 70%)

 

Στην Omnitech (Γερακας), για παρομοιο θεμα (bootloop η επανεκκινησεις) σε μια εργασιμη το ειχαν ετοιμο, κ χρειαστηκε αλλαγη πλακετας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στην Omnitech (Γερακας), για παρομοιο θεμα (bootloop η επανεκκινησεις) σε μια εργασιμη το ειχαν ετοιμο, κ χρειαστηκε αλλαγη πλακετας.

 

Είμαι επαρχία οπότε με τα μεταφορικά θα φάω μια εβδομαδα. Έχεις τηλέφωνό τους για να μη ψάχνω?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια. Τρίτη το διώχνω.....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια. Τρίτη το διώχνω.....

 

τι ημερομηνια παραγωγης εχει φιλε; θελω να δω αν ειναι θεμα παρτιδας

Link to comment
Share on other sites

τι ημερομηνια παραγωγης εχει φιλε; θελω να δω αν ειναι θεμα παρτιδας

 

Που το βρίσκω αυτό?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε πολωνική nougat

 

Ναι ήρθε......;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στην εφαρμογη phone info στην πρωτη καρτελα

 

Την είχα απεγκαταστήσει και δεν θυμόμουν να την ψάξω......

3/9/2016

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε την τιμή να υποδεχθουμε στη χώρας μας τη μια και μοναδική Nougat!! Πρωί πρωί μου ήρθε ενημέρωση!! Αν και είχα βάλει την 7 BTU ξαναγύρισα στη 6 γιατί είδα battery drain. Αλλά σήμερα μιας και ήρθε επίσημα είπα να δώσω της Nougat μια δεύτερη ευκαιρία!!
Link to comment
Share on other sites

2η μερα χωρις το update των 98mb και δεν εχω χασει καμια κληση..

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρησιμοποιούσα το BK Package Disabler Samsung αλλά εχθές που χρειάστηκε να το ανοίξω δεν λειτουργούσε! Του έκανα επανεγκατάσταση αλλά τίποτα!

Υπάρχει κάποιο που να λειτουργεί γιατί έχω ξαναγεμίσει με τις άχρηστες εφαρμογές της Samsung;

Είμαι με nougat.

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρησιμοποιούσα το BK Package Disabler Samsung αλλά εχθές που χρειάστηκε να το ανοίξω δεν λειτουργούσε! Του έκανα επανεγκατάσταση αλλά τίποτα!

Υπάρχει κάποιο που να λειτουργεί γιατί έχω ξαναγεμίσει με τις άχρηστες εφαρμογές της Samsung;

Είμαι με nougat.

Το Package disabler pro νομίζω είναι το καλύτερο και λειτουργεί άψογα ''ακομα''.

Γιατι βλέπω σιγά σιγά τα καθαρίζει από το Store αυτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρησιμοποιούσα το BK Package Disabler Samsung αλλά εχθές που χρειάστηκε να το ανοίξω δεν λειτουργούσε! Του έκανα επανεγκατάσταση αλλά τίποτα!

Υπάρχει κάποιο που να λειτουργεί γιατί έχω ξαναγεμίσει με τις άχρηστες εφαρμογές της Samsung;

Είμαι με nougat.

 

δεν δουλεύει σε nougat! το γράφει κιόλας (δυστυχώς όχι ξεκάθαρα) άγνωστο αν σε επερχόμενο update υποστηρίξει ξανά nougat!

 

*στην 6αρα που είμαι εγώ δουλεύει κανονικά πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας κάποιο setup από package disabler pro σε nougat να το βγάλει σε xml να μας το ανεβάσει εδώ?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας κάποιο setup από package disabler pro σε nougat να το βγάλει σε xml να μας το ανεβάσει εδώ?

Φιλε μου το Setup του καθενός είναι υποκειμενικό ανάλογα τις ανάγκες του.

 

Στο στέλνω με μειλ αν θες εδω δεν ανεβαζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με τοσα που ακουω φοβαμαι να μην βαλω στο S7 Edge μου παρολο που μ ηρθε η αναβαθμιση. Την εκανα στο απλο μου το S7 και ολα καλα εδω και 3 μερες.

Καποιος που να μ απαντησει και μενα ρε παιδια γιατι τοσα και τοσα για προβληματικη οθονη ακουω με την νεα αναβαθμιση στο S7 EDGE και με φοβιζει.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καινούργιος κάτοχος του κινητού.

Μία ερώτηση. Το κινητό σε γρήγορη φόρτιση από το 19% μέχρι την πλήρη φόρτιση λέει 1 ώρα και 23 λεπτά, ενώ με την αργή φόρτιση 1 ώρα και 38 λεπτά.

Εϊναι φυσιολογικό αυτό? 15 λεπτά δλδ είναι η διαφορά ανάμεσα στη γρήγορη και αργή φόρτιση της μπαταρίας?

Το έχω τσεκάρει και άλλες φορές και η διαφορά κυμαίνεται σε αυτούς τους χρόνους.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καινούργιος κάτοχος του κινητού.

Μία ερώτηση. Το κινητό σε γρήγορη φόρτιση από το 19% μέχρι την πλήρη φόρτιση λέει 1 ώρα και 23 λεπτά, ενώ με την αργή φόρτιση 1 ώρα και 38 λεπτά.

Εϊναι φυσιολογικό αυτό? 15 λεπτά δλδ είναι η διαφορά ανάμεσα στη γρήγορη και αργή φόρτιση της μπαταρίας?

Το έχω τσεκάρει και άλλες φορές και η διαφορά κυμαίνεται σε αυτούς τους χρόνους.

 

Μαλλον η αργή δεν είναι και πολύ αργή. Επίσης η γρήγορη σε παει πολύ γρήγορα μέχρι το 60 ή το 80 μετά πάει χαλαρά.. Εγώ που το φορτιζω με αργό φορτιστή κάνει 4 ώρες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε την τιμή να υποδεχθουμε στη χώρας μας τη μια και μοναδική Nougat!! Πρωί πρωί μου ήρθε ενημέρωση!! Αν και είχα βάλει την 7 BTU ξαναγύρισα στη 6 γιατί είδα battery drain. Αλλά σήμερα μιας και ήρθε επίσημα είπα να δώσω της Nougat μια δεύτερη ευκαιρία!!

 

Ελληνική η συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να μ απαντησει και μενα ρε παιδια γιατι τοσα και τοσα για προβληματικη οθονη ακουω με την νεα αναβαθμιση στο S7 EDGE και με φοβιζει.

Φιλε θα σε παρακαλούσα να μην παραπληροφορεις στο θέμα.

 

Δεν υπάρχει κανένα θέμα που σχετίζεται με την αναβάθμιση και προβλήματα στην οθόνη.

 

Αλλο το ένα αλλο το αλλο, όσον αφορά την ουσία του Update σου απάντησα εγω προσωπικά αλλα και μέλη που ποσταρουν καθημερινά. Είναι δική σου απόφαση πλέον.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...