Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο να προτιμησω; lg g4 στα 115 ή lg g5 στα 215;
Σίγουρα g5 πέρα απ την προφανή ανωτερότητα της συσκευής το g 4 εχει και πολλά προβλήματα απ όσο έχω διαβάσει......

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιο να προτιμησω; lg g4 στα 115 ή lg g5 στα 215;

To καθένα είναι καλό για τα λεφτά του. Το θέμα είναι πόσα διαθέτεις αν διαθέτεις 215 πάρε το G5, με το G4 μπορεί να πέσεις και σε bootloop...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 12.00 το μεσημέρι ήρθε το update σε εμενα.

Η πρώτη διαφορα ειναι ότι απο 1.2GB μνήμης εχω 1.9 GB καθως και στο always on display φαίνεται και η ημερομηνία ολόκληρη

Edited by dleyteris

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι αναβαθμιστηκατε σας γραφει εκδοση λογισμικου v20i?Γιατι εγω μολις τωρα εκανα την αναβαθμιση και μου γραφει εκδοση λογισμικου v20h!!:lol::rolleyes:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

V20i EUR ρουμανικο το δικό μου.

Εσενα τι προέλευσης ειναι και ποιά παρτίδα;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

V20i EUR ρουμανικο το δικό μου.

Εσενα τι προέλευσης ειναι και ποιά παρτίδα;

 

Παρτιδα 605,Ελληνικο...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οσοι αναβαθμιστηκατε σας γραφει εκδοση λογισμικου v20i?Γιατι εγω μολις τωρα εκανα την αναβαθμιση και μου γραφει εκδοση λογισμικου v20h!!:lol::rolleyes:

 

Γιατί το δικό σου αν είναι ελληνικό προφανώς είναι Cosmote branded (CSM) και έχει την v20h και όχι ελληνικό unbranded που φοράει την OPEN v20i.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το δικό σου αν είναι ελληνικό προφανώς είναι Cosmote branded (CSM) και έχει την v20h και όχι ελληνικό unbranded που φοράει την OPEN v20i.

 

Ναι,τελικα αυτο ειναι..Ευχαριστω πολυ....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Σαν πρωτη εντυπωση βλεπω καλυτερη διαχειρηση μπαταριας με δεδομενα και λιγοτερη θερμοκρασια του τηλεφωνου απο την χρηση
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αλλαγή οθόνης που έχω κάνει πριν 3 μήνες εμφανιστηκε image retention στην μπαρα πλοήγησης.. χρησιμοποιώ και τι blue light filter.με την προηγούμενη ςκδυ δεν φαινόταν τίποτα..τώρα με την v20i έχουμε τα κλασικά με το ir.ή απλά είναι σύμπτωση;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ενος ετους και κατι συσκευη δεν μου εχει παρουσιασει ακομα.....βεβαια δεν το καιω το κινητο....:worry:
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Η προηγούμενη έκδοση δεν μ εμφάνιζε ir τώρα η v20i εμφανίζει λίγο στην μπαρα πλοήγησης .φαίνεται σε γκρί φόντο μόνο..να δούμε μπας και στην επόμενη έκδοση ξαναφτιάξει το πρόβλημα

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορώ να περάσω προηγούμενη έκδοση; υπάρχει τρόπο;

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

κατέβασε την Marshmall ψάξε την 10i

και ακολούθησε τον οδηγώ

απλά αλλάζεις το kdz αρχείο και βάζεις αυτό που θα κατεβάσεις.....

Edited by geo29
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αυτο το θεμα με το pin της καρτας που αργει να το εμφανισει το εχετε ακομα μετα την τελευταια αναβαθμιση η οχι;
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

κατέβασε την Marshmall ψάξε την 10i

και ακολούθησε τον οδηγώ

απλά αλλάζεις το kdz αρχείο και βάζεις αυτό που θα κατεβάσεις.....

Ευχαριστώ θα το προσπαθήσω

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κατέβασε την Marshmall ψάξε την 10i

και ακολούθησε τον οδηγώ

απλά αλλάζεις το kdz αρχείο και βάζεις αυτό που θα κατεβάσεις.....

Το προσπάθησα αλλά μου κρασαρει στο 4 τις εκατό και κλείνει το LG up.εχω ενεργοποιημένα τα σφάλματα usb και επιλέγω μεταφορά πολυμέσων έτσι;με ανοιχτή την συσκευή

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα αλλά μου κρασαρει στο 4 τις εκατό και κλείνει το LG up.εχω ενεργοποιημένα τα σφάλματα usb και επιλέγω μεταφορά πολυμέσων έτσι;με ανοιχτή την συσκευή

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νομίζω ότι το LGH850_dll.msi στον οδηγό.χρειάζεται για τη Nougat. Για τη Marshmallow δεν χρειάζεται, αντίθετα βλάπτει. Δοκίμασε να τα απεγκαταστήσεις όλα και να επαναλάβεις τη διαδικασία του οδηγου χωρίς αυτό το βήμα.

Link to comment
Share on other sites

Προσέξτε γιατί προσπάθησα να κάνω downgrade από v20 σε 10 και το τηλέφωνο κράσαρε με αποτέλεσμα να χρειαστεί να πάει αντιπροσωπεία!!!
Link to comment
Share on other sites

Προσέξτε γιατί προσπάθησα να κάνω downgrade από v20 σε 10 και το τηλέφωνο κράσαρε με αποτέλεσμα να χρειαστεί να πάει αντιπροσωπεία!!!
Ναι μάλλον και εγώ θα το αποφύγω..γιατί αν κρασαρει θέλει flashtool μετά..πάντως η v20b δεν έχει image retention ενώ η v20i έχει στην γραμμή πλοήγησης

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι μάλλον και εγώ θα το αποφύγω..γιατί αν κρασαρει θέλει flashtool μετά..πάντως η v20b δεν έχει image retention ενώ η v20i έχει στην γραμμή πλοήγησης

Ποια είναι αυτή η γραμμή πλοήγησης που λες; Και τέλος πάντων είναι απίθανο έως ακατανόητο να μην έχει η v20b και να έχει η v20i. Πιο λογικό είναι να είναι θέμα χρήσης ή συγκυριών. Θυμάμαι ότι και στην v10 άλλοι λέγανε το ένα και άλλοι λέγανε το άλλο, σε άλλον μια συγκεκριμένη έκδοση είχε σε άλλον όχι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι αυτή η γραμμή πλοήγησης που λες; Και τέλος πάντων είναι απίθανο έως ακατανόητο να μην έχει η v20b και να έχει η v20i. Πιο λογικό είναι να είναι θέμα χρήσης ή συγκυριών. Θυμάμαι ότι και στην v10 άλλοι λέγανε το ένα και άλλοι λέγανε το άλλο, σε άλλον μια συγκεκριμένη έκδοση είχε σε άλλον όχι κλπ.
Τα πλήκτρα αφής αρχικής οθόνης.. πιστεύω στην προηγούμενη έκδοση να είχε ενσωματωμένο κάποιο φίλτρο;τι να πω;ή απλα σύμπτωση..πάντως η οθόνη καινούργια είναι τρεις μήνες την έχω..για αυτό θέλω να κάνω ένα downgrade να το διαπιστώσω .πάντως με την τελευταία έκδοση καλυτερέψε λίγο η μπαταρία

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...