Jump to content

LG G5


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες δεν υπάρχει πιστεύω lg g5 που όταν ζεσταθεί να μην έχει ir. Το δικό μου αγορασμένο Σεπτέμβρη του 16 μου το παρουσίασε τώρα με τις ζέστες. Είναι ενοχλητικό αλλά δυστυχώς δεν έχουμε λύση και εμένα προσωπικά το blue filter δεν μου αρέσει γιατί αλλοιώνει τα χρώματα και κάνει μουντή την οθόνη. Από την άλλη το κινητό λέει και είναι κρίμα να το αλλάξουμε ιδικά τώρα που δύσκολα περισσεύουν χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει φτιάξει κανείς το GPS; το φτιάχνουν επιτόπου; σταματημένος κάθε 5 δευτερόλεπτα περίπου χάνει το σήμα και το βρίσκει αυτόματα ξανά... Πολύ ενοχλητικό
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια, το g5 μου μετα απο την ενημερωση λογισμικου πριν 3-4 μηνες κολλαει πολυ στη συνδεση του wi-fi, είναι καποιο συγκεκριμενο προβλημα που εχει παρουσιαστει κ σε εσας, τι ακριβως ? Edited by Brahames
Link to comment
Share on other sites

Έχει φτιάξει κανείς το GPS; το φτιάχνουν επιτόπου; σταματημένος κάθε 5 δευτερόλεπτα περίπου χάνει το σήμα και το βρίσκει αυτόματα ξανά... Πολύ ενοχλητικό

Εγώ το έχω φτιάξει στο σέρβις.μ αλλάξανε πακέτο με οθόνη.ειναο καλύτερο τι σημαίνει στο GPS . πρίν είχα προβλήματα κ εγω

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμμια καλη εφαρμογη για να παρακολουθουμε την θερμοκρασια της συσκευης. Μονο για θερμοκρασια ομως
Το κραζεις;;;; το θαυμαζεις!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Cpu Temperature:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yanyan.cputemp&hl=el

Ακριβής, ελαφριά και τζαμπέ! ;)

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλη εφαρμογή. Η μέγιστη που εχει ανεβάσει το κινητο μου ειναι 42 ενω συγκριτικό s8 με exynos βαραει πάνω απο 60 (
)

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πήρα το κινητό εχτές,στην φωτογραφική το πλήκτρο κάτω δεξιά τι κάνει ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή πήρα το κινητό εχτές,στην φωτογραφική το πλήκτρο κάτω δεξιά τι κάνει ;

 

Edit: Τώρα το είδα την λειτουργία του

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το G5 θα παρει την Android Ο?

 

ακόμα δεν πήραμε 7.1.1 θέλεις και Ο ..... :p

κι αν πάρουμε θα είναι μετά από κανα χρόνο....... :)

επίσημη ανακοίνωση δεν υπάρχει ακόμα άλλα δεν το βλέπω να περνούμε

μέχρι του χρόνου θα έχει λήξει η εγγύηση όποτε πάμε για ροοτ και κάνουμε ότι θέλουμε...... :D

Link to comment
Share on other sites

2 φορά μέσα σε 3 μήνες που το πάω για επισκευή του GPS και έχω αρχίσει να απογοητεύομαι από την LG.

Ενώ ξεκίνησα με το θεικό G2, πήγα σε G4 που μέσα σε 6 μήνες έκαψε πλακέτα και έκαναν επιστροφή χρημάτων και κολλημένος με τα LG πήγα και αγόρασα το G5 ελπίζοντας οτι η LG θα είχε βάλει μυαλό. Τελικά φαίνεται οτι έχουν δώσει όλο το βάρος τους σε Rnd και έχουν ξεχάσει εντελώ το Quality.

Πολύ μεγάλο φαουλ να έχουν τέτοια προβλήματα οι ναυαρχίδες μιας τόσο μεγάλης εταιρίας!

Link to comment
Share on other sites

ακόμα δεν πήραμε 7.1.1 θέλεις και Ο ..... :p

κι αν πάρουμε θα είναι μετά από κανα χρόνο....... :)

επίσημη ανακοίνωση δεν υπάρχει ακόμα άλλα δεν το βλέπω να περνούμε

μέχρι του χρόνου θα έχει λήξει η εγγύηση όποτε πάμε για ροοτ και κάνουμε ότι θέλουμε...... :D

 

Γιατι,ποιος εχει παρει 7.1.1?Ουτε το g6...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Να μην έχουμε παράπονο ειμασταν από τους πρώτους που πήραμε την 7, τώρα για όποιον θέλει την νεώτερη αναγκαστικά πάει σε pixel, έτσι και αλλιώς η υπόλοιπες εταιρείες δίνουν 1 ή στην καλύτερη 2 ανανέωσεις !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι νέος στο συγκεκριμένο κινητό,μπορώ να Σύνδεσω μέσω wifi,χωρίς εφαρμογή από το μάρκετ για να δω φωτο από το κινητό στο λάπτοπ. .;
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι νέος στο συγκεκριμένο κινητό,μπορώ να Σύνδεσω μέσω wifi,χωρίς εφαρμογή από το μάρκετ για να δω φωτο από το κινητό στο λάπτοπ. .;

χωρίς εφαρμογή δεν γίνετε ..... μόνο αν έχεις ανεβάσει της φώτο σε κάποιο cloud και το δεις μέσω ενός broswer....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι νέος στο συγκεκριμένο κινητό,μπορώ να Σύνδεσω μέσω wifi,χωρίς εφαρμογή από το μάρκετ για να δω φωτο από το κινητό στο λάπτοπ. .;

 

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να το κάνεις αυτό μέσω του LG AirDrive το οποίο εγκαθιστάς στο pc σου.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να το κάνεις αυτό μέσω του LG AirDrive το οποίο εγκαθιστάς στο pc σου.
Ένα διάβασα καλά είπε χωρίς εφαρμογή.....

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα διάβασα καλά είπε χωρίς εφαρμογή.....

 

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδιά επειδή είναι νέος στο συγκεκριμένο κινητό,μπορώ να Σύνδεσω μέσω wifi,χωρίς εφαρμογή από το μάρκετ για να δω φωτο από το κινητό στο λάπτοπ. .;

 

...από το μάρκετ

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να το εννοούσε ο φίλος, χωρίς εφαρμογή εκατέρωθεν όντως δεν υπάρχει. Στο G2 (μέχρι την 4.4.2) έδινε αυτή τη δυνατότητα μέσω του Wireless Storage όπου σήκωνε ένα ftp server και μπορούσες να μπεις μέσω browser στο index του internal storage. Ωραίες εποχές :cry:
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην κάμερα σας κάνει κολλήματα στην περιστροφή,ή όταν πάσες να δεις τις φωτο κατευθείαν στο άλμπουμ...? Μπορεί να φταίει η κάρτα μνήμης....? Έχω μια 128...
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην κάμερα σας κάνει κολλήματα στην περιστροφή,ή όταν πάσες να δεις τις φωτο κατευθείαν στο άλμπουμ...? Μπορεί να φταίει η κάρτα μνήμης....? Έχω μια 128...

 

Δεν εχω παρατηρήσει κόλλημα στη κάμερα κατά τη περιστροφή ή στο άλμπουμ. Αν και εγω δεν εχω κάρτα.

Καμια φορα ενδέχεται να παίζει ρόλο η κάρτα εξού και η ταχύτητα εγγραφής και ανάγνωσης.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρατηρήσει κόλλημα στη κάμερα κατά τη περιστροφή ή στο άλμπουμ. Αν και εγω δεν εχω κάρτα.

Καμια φορα ενδέχεται να παίζει ρόλο η κάρτα εξού και η ταχύτητα εγγραφής και ανάγνωσης.

 

Του εκανα ένα hard reset γιατί δεν είχα κάνει και έστρωσαν όλα, ευχαριστω πάντως

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...