Jump to content

[LG G4] Προβλήματα γενικά


yarisakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα τις εισερχόμενες είναι θέμα εταιρίας.

Για το ότι σου κολλάει ο τερματισμός στις κλήσεις ή έχεις παλιά έκδοση λογισμικού ή κάποια εφαρμογή σου κάνει την δουλειά.

Αν δεν μπορείς να την βρεις κατέβασε το my app list και ανέβασε την εδώ μήπως μπορούμε να την βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 545
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα τις εισερχόμενες είναι θέμα εταιρίας.

Για το ότι σου κολλάει ο τερματισμός στις κλήσεις ή έχεις παλιά έκδοση λογισμικού ή κάποια εφαρμογή σου κάνει την δουλειά.

Αν δεν μπορείς να την βρεις κατέβασε το my app list και ανέβασε την εδώ μήπως μπορούμε να την βρούμε.

 

Ούτε παλιό λογισμικό έχω ούτε εφαρμογή φταίει. Είναι bug του λογισμικού που έχει αναφερθεί από πολλά μέλη από τις αρχές του χρόνου. Απλά συνήθως το κάνει σπάνια.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε παλιό λογισμικό έχω ούτε εφαρμογή φταίει. Είναι bug του λογισμικού που έχει αναφερθεί από πολλά μέλη από τις αρχές του χρόνου. Απλά συνήθως το κάνει σπάνια.

 

Έχεις παραπάνω πληροφορίες περί του bug? Αν είναι θέμα λογισμικού θα υπάρχει κ η ανάλογη αναφορά αν πάλι όχι κάνε την αναφορά εδώ https://source.android.com/source/report-bugs.html

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κι εγώ bug είναι μου το είχε παρουσιάσει κι εμένα μερικές φορές όπως το περιγράφει ο φίλος παραπάνω...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι το κινητο μου κολλησε στην οθονη google account verifcation μετα απο επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων του κινητου?

 

Το θεμα ειναι οτι εχω ξεχασει τι μειλ ειχα βαλει στο κινητο οταν το αγορασα και τωρα δεν ξερω τι να κανω γιατι εχει κολλησει σε αυτην την οθονη και δεν προχωραει παρακατω.

 

Καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο λεω δεν με αφηνει να κανω τιποτα εχει κολλησει στην verification google account οθονη.

 

Μακαρι να μπορουσα να κανω ολα αυτα που λες αλλα δεν μπορω δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ανοιγεις το καπακι

Βγαζεις την μπαταρία

Και εχεις το ιδιο μηνυμα;;

 

Δες πως βγαινει η μπαταρια γοογλε και πως κανεις reset με τα πλήκτρα

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε.

 

Αν ηταν τοσο ευκολο λες να δημιουργουσα καν αυτο το τοπικ?

 

Διαβασες το πρωτο μου ποστ οτι εχω ξεχασει ποιο μειλ ειχα βαλει αρχικα στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω προβλημα με το κινητο και εσυ εχεις ορεξη για πλακα

 

Σε ευχαριστω πολυ για τα ποστ με τα λινκς και την προσπαθεια σου να βοηθησεις αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω καθολου ορεξη για πλακα.

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιουσες αυτο το gmail και σε Browser ειναι πιθανο το mail και το password να εχουν αποθηκευτει στον Browser που χρησιμοποιουσες.

Εγω π.χ. στο παρελθον εχοντας ξεχασει το password ενος δευτερου gmail, μπηκα στις ρυθμισεις του firefox και ειδα ολα τα αποθηκευμενα user kai pass.

Μηπως κατι τετοιο σε βοηθησει. ?

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε αλλο ειχα χρησιμοποιησει γι' αυτο και δεν το θυμαμαι.

 

Σας ευχαριστω πολυ και τους δυο για τις προτασεις σας.

Link to comment
Share on other sites

How to Bypass FRP Google Account Previously Synced on LG devices LG V10, LG G4

 

Δυστυχως απο το πρωτο βημα δεν υπαρχει πουθενα το "key combo for overview" εν ολιγης απο το καλημερα δεν μπορω να προχωρήσω αυτο τον οδηγο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά κάτοχος και εγω του LG g4 αντιμετωπίζω καποια προβλήματα με το κινητό τα οποία ειναι τα έξεις: Όταν η συσκευή μου ζεστάνετε απο ενα π.χ παιχνίδι που παιζω και βγω στην αρχική οθόνη βλέπω οτι έχουν μήνη απο το παιχνίδι διαφορα στάμπες και οταν κρυώσει η συσκευή εξαφανίζονται, το αλλο θεμα είναι οτι οταν ανοίγω τα δεδομένα και πιάνω Ε στο σήμα το κινητό τρελαίνεται κάνει οτι θελει ενω με το 4G και με το Η παει μια χαρα. Τι να κάνω; το έχω στείλει δυο φορές στην LG και το μονο που του κανει ειναι αναβάθμιση Edited by thanasis26
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά κάτοχος και εγω του LG g4 αντιμετωπίζω καποια προβλήματα με το κινητό τα οποία ειναι τα έξεις: Όταν η συσκευή μου ζεστάνετε απο ενα π.χ παιχνίδι που παιζω και βγω στην αρχική οθόνη βλέπω οτι έχουν μήνη απο το παιχνίδι διαφορα στάμπες και οταν κρυώσει η συσκευή εξαφανίζονται, το αλλο θεμα είναι οτι οταν ανοίγω τα δεδομένα και πιάνω Ε στο σήμα το κινητό τρελαίνεται κάνει οτι θελει ενω με το 4G και με το Η παει μια χαρα. Τι να κάνω; το έχω στείλει δυο φορές στην LG και το μονο που του κανει ειναι αναβάθμιση

 

Image retention έχεις. Κανονικά το στέλνεις και σου αλλάζουν οθόνη... Κανονικά!!!

Το δικό μου που το είχα στείλει για το ίδιο πρόβλημα πριν 2 μήνες, την άλλαξαν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Image retention έχεις. Κανονικά το στέλνεις και σου αλλάζουν οθόνη... Κανονικά!!!

Το δικό μου που το είχα στείλει για το ίδιο πρόβλημα πριν 2 μήνες, την άλλαξαν κανονικά.

Πλέον δεν την αλλάζουν. Μίλησα και εγώ με lg.

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πλέον δεν την αλλάζουν. Μίλησα και εγώ με lg.

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

 

Τραγική εταιρία!! Απλά!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G4] Προβλήματα γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...