Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρίνα, δεν κατάλαβες τι ρωτάω :cool:

 

Το market του fb, η υπηρεσία αγοραπωλησιών. Στην επίσημη εφαρμογή την έχει. Στις 2 εφαρμογές που ανέφερα δεν τη βρίσκω κ μου φαίνεται περίεργο.

Όντως.... Κατάλαβα ότι δεν τις βρίσκεις στο playstore!

Γράψε λάθος!!

 

(Ρίνα)

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα Facebook και messenger και ψάχνω εναλλακτικές. Έβαλα το friendly. Ξέρει κάποιος αν μπορώ να έχω ηχητική ειδοποίηση μόνο για τα μυνηματα του Messenger αλλά όχι για όλα τα υπόλοιπα του Facebook? Έχοντας δύο διαφορετικές εφαρμογές αυτό γινόταν, αλλά τώρα με μια δεν μπορώ να το ρυθμίσω.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση του messenger, κάνει πολλή ώρα να ανοίξει. Από τα 1,5 - 2 δευτερόλεπτα, τώρα κάνει γύρω στα 9.

 

Τί εννοείτε οτι κάνει 9 δευτερόλεπτα να ανοίξει το messenger μετά την αναβάθμιση; Αμέσως ανοίγει.

 

Καλησπερα! Λοιπον εχω κι εγω το ιδια θεμα εδω και 2-3 μερες .. οταν ανοιγω για πρωτη φορα το messenger (χωρις να ειναι ηδη ανοιχτο δηλαδη στο παρασκηνιο) μου κανει 7-8 δευτερολεπτα μεχρι να φορτωσει και να ανοιξει. Μετα βεβαια αφου ειναι ηδη στο παρασκηνιο, ανοιγει αμεσως. Ολες οι αλλες εφαρμογες, viber, fb, instagram κτλ μου ανοιγουν κανονικα και αμεσως οπως ανοιγαν απο παντα. Εννοω δεν εχει καποιο θεμα το κιν μου..

Ειμαι με LG G4

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από καιρό στα wp, επέστρεψα στο android. Δεν ήξερα πως πλέον από τον browser δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στα μηνύματα, οπότε ψάχνω μια εφαρμογή για το facebook που να κάνει ότι κάνει η σελίδα στον browser. μα να μπορώ να δω και να στείλω pm. Δεν με νοιάζουν ειδοποιήσεις φρου-φρου κι αρώματα.

Όποια εφαρμογή έχει εκδοθεί από το facebook απορρίπτεται διά ροπάλου!

Δες το MaterialFB που χω ποστάρει πιο πάνω, κανει ακριβώς αυτό που θες με τον καλύτερο τρόπο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το καινούργιο messenger lite να φανταστώ δεν έχει για να στείλεις ηχητικό ε;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το καινούργιο messenger lite να φανταστώ δεν έχει για να στείλεις ηχητικό ε;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Η τελευταία που εχω (6.0.0.8.255), εχει κανονικά το μικροφωνάκι, διπλα στην μπαρα που γράφεις

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο δεν μπορούμε να στείλουμε και να δούμε από το messenger lite? Η κάτι δεν βρίσκω στις ρυθμίσεις?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Όχι και ήταν ο λόγος που και εγώ το διέγραψα και επέστρεψα πάλι στο κανονικό

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βίντεο μου έχουν στείλει και το είδα κανονικά από το lite!!!

Βιντεακι που το είχαν τραβήξει από κινητό. Αυτός όμως που το έστειλε είχε το κανονικό messenger.

 

Δεν εχω δοκιμάσει να στείλω εγώ όμως.

 

(Ρίνα)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η καλύτερη εφαρμογή για να βλέπεις ποιος σε έχει σβήσει από το facebook;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Who unfriended me. 100% και με ειδοποίηση ένα δευτερόλεπτο μετά τη διαγραφή ή την προσθήκη νέου φίλου. Επίσης ενημέρωση όταν κάποιος κλείνει το προφίλ και όταν το ξανανοίγει

 

*παρατηρώ ότι κάνοντας αναζήτηση στο playstore με αυτό το όνομα βγάζει ένα άλλο. Αλλά δεν νομίζω να το εγκατέστησα από αλλού αυτό που έχω. Αν βοηθάει αυτό που έχω είναι αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία.

57b77c6b7c510cc37029afc61caab322.jpg

 

Αν βρώ κάτι παραπάνω θα γράψω πάλι

Edited by salmp7
Link to comment
Share on other sites

Who unfriended me. 100% και με ειδοποίηση ένα δευτερόλεπτο μετά τη διαγραφή ή την προσθήκη νέου φίλου. Επίσης ενημέρωση όταν κάποιος κλείνει το προφίλ και όταν το ξανανοίγει

 

*παρατηρώ ότι κάνοντας αναζήτηση στο playstore με αυτό το όνομα βγάζει ένα άλλο. Αλλά δεν νομίζω να το εγκατέστησα από αλλού αυτό που έχω. Αν βοηθάει αυτό που έχω είναι αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία.

57b77c6b7c510cc37029afc61caab322.jpg

 

Αν βρώ κάτι παραπάνω θα γράψω πάλι

Αν την εχεις την εφαρμογή χωρίς να είναι στο Google play,κανε μία και στείλε μου την.η από πού να την βρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μια ερώτηση γιατί το πεδίο συγχρονισμός είναι απενεργοποιημένο όπως έχω ανεβάσει στην εικόνα;945762dae2f68fa620b3dee9008950f0.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Αν την εχεις την εφαρμογή χωρίς να είναι στο Google play,κανε μία και στείλε μου την.η από πού να την βρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυστυχώς δεν θυμάμαι που τη βρήκα. Είχα την εντύπωση ότι ήταν στο playstore. Δεν βρίσκω κάπου το apk. Αν βγάλω άκρη θα γράψω εδώ.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι;

https://m.apkpure.com/who-unfriended-me/com.impactobtl.friendstrackerfree

Υπήρχε στο play store αλλά δεν υπάρχει πλέον...

Επίσης αν την έχεις εγκατεστημένη και θέλεις μπορείς να την ανεβάσεις κάπου και να την μοιραστείς με όποιον την θέλει.

Edited by Amyntaios
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι;

https://m.apkpure.com/who-unfriended-me/com.impactobtl.friendstrackerfree

Υπήρχε στο play store αλλά δεν υπάρχει πλέον...

Επίσης αν την έχεις εγκατεστημένη και θέλεις μπορείς να την ανεβάσεις κάπου και να την μοιραστείς με όποιον την θέλει.

 

παιδια δουλευει αλλα μερικες φορες τρωει σκαλωματα ..!

εγω την ειχα απο το playstore ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ αλλα αν πατήσω να την αγοράσω μου την βγαζει οτι υπάρχει στο playstore κανονικα ..

οτι να ναι ..:confused::confused::confused:

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω ότι δεν υπάρχει εφαρμογή που να σου δείχνει σωστά 100%

 

(Ρίνα)

 

υπαρχει η παραπανω που λενε τα παιδια οπως και μερικες ακομη (θα σας τις πω μετα )κανουν αψογη δουλεια ..σαν συνολο .

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι άλλη εφαρμογή; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FacebookLeaversApp

 

Δεν είναι διαθέσιμο για Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι άλλη εφαρμογή; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FacebookLeaversApp

Εμένα δεν μου ανοίγει καν

46fb3c43cf87f24af3cbfc4aa6873132.jpg δεν είναι διαθέσιμο για Ελλάδα. Εσύ πως το βλέπεις; :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...