Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[imgalign]http://www.myphone.gr/news/android.gif[/imgalign]Οτιδήποτε αφορά την ψυχαγωγία, το social networking, το lifestyle μέσω του Android κινητού μας το αναφέρουμε εδώ.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

 

Μια ερωτηση, υπαρχει καποιο προγραμματακι για Facebook Chat?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Official Twitter for Android now available

 

First we hinted, then we confirmed, now we install. Today Twitter announced that their Android client is now available for download. Full impressions are coming soon, but we wanted to share with our readers that the app is out.

 

Unfortunately, the official Twitter requires Android 2.1 or greater.

 

Συνέχεια εδώ

Link to comment
Share on other sites

Το eBuddy ενώ βάζω σωστά τα facebook-στοιχεία μου για να με συνδέσει στο facebook-chat , με πετάει.

Το ακόμα πιο περίεργο είναι ότι μετά όταν μπαίνω facebook από κανονικό pc μου λέει ότι κάποιος προσπάθησε να μπει στον λογαριασμό μου από κάποιον απομακρυσμένο αμερικάνικο server και με περνάει από κάποια βήματα προκειμένου να εξακριβώσει ότι είμαι όντως ο ιδιοκτήτης του λογαριασμού και ότι έγινε εν γνώση μου αυτή η απόπειρα εισόδου απομακρυσμένα. Αφού το επιβεβαιώσω ότι όλα είναι ok την επόμενη φορά που θα ξαναδοκιμάσω να μπω από το eBuddy , πάλι τα ίδια!!! Καμιά πρόταση? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Το eBuddy ενώ βάζω σωστά τα facebook-στοιχεία μου για να με συνδέσει στο facebook-chat , με πετάει.

Το ακόμα πιο περίεργο είναι ότι μετά όταν μπαίνω facebook από κανονικό pc μου λέει ότι κάποιος προσπάθησε να μπει στον λογαριασμό μου από κάποιον απομακρυσμένο αμερικάνικο server και με περνάει από κάποια βήματα προκειμένου να εξακριβώσει ότι είμαι όντως ο ιδιοκτήτης του λογαριασμού και ότι έγινε εν γνώση μου αυτή η απόπειρα εισόδου απομακρυσμένα. Αφού το επιβεβαιώσω ότι όλα είναι ok την επόμενη φορά που θα ξαναδοκιμάσω να μπω από το eBuddy , πάλι τα ίδια!!! Καμιά πρόταση? :cry:

Απ' τα συμπτώματα καταλαβαίνω ότι πιθανώς βάζεις λάθος το password σου. Εγώ μπαίνω κανονικά facebook chat από Ebuddy και μάλιστα μπορώ να είμαι ταυτόχρονα online και από pc μέσω κάποιου browser και από το κινητό μέσω Ebuddy.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

οποιος θελει διαφανη facebook και twitter, there you go :grin:

το facebook δεν το εφτιαξα εγω.

http://depositfiles.com/en/files/taonvbl3t

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Παιδιά γιατί δεν μπορώ να συνδεθώ στο chat τoy Facebook μέσω του E-Buddy...???Ούτε από το κινητό μου,ούτε κι απ' το iPod μου...Αντιμετωπίζει η εφαρμογή κάποιο πρόβλημα???
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Κάποια ελαφριά εφαρμογή για το facebook που να μπορείς να δουλέψεις τα μηνύματα και τις σελίδες, υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

μονο σε εμενα η επισημη εφαρμογη του fb στελνει οποτε γουσταρει τα notifications?

 

υπαρχει καμια αλλη εφαρμογη που να ειναι κομπλε σε αυτο το θεμα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
βγήκε νέο Facebook έκδοση 2.0 πλέον και δεν είναι πια σε HTML 5 γραμμένο. όλοι λένε ότι είναι επιτέλους σχετικά σωστή εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

βγήκε νέο Facebook έκδοση 2.0 πλέον και δεν είναι πια σε HTML 5 γραμμένο. όλοι λένε ότι είναι επιτέλους σχετικά σωστή εφαρμογή.

 

Είναι απίστευτο το update εγώ έπαθα πλάκα..

Επιτέλους...

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

βγήκε νέο Facebook έκδοση 2.0 πλέον και δεν είναι πια σε HTML 5 γραμμένο. όλοι λένε ότι είναι επιτέλους σχετικά σωστή εφαρμογή.

 

Σαν να ετρεξε λιγο καλυτερα, οντως. Μ'αρεσει ο ταχυτατος τροπος που ανοιγει τις φωτο μεσα απ'τη ροη δημοσιευσεων των φιλων οπως επισης και το αναδυομενο παραθυρο για τα σχολια, για να δουμε..:)

Link to comment
Share on other sites

δε θα ρωτήσω αν το κάνει μόνο σε μένα, γιατί ήδη βρήκα σχόλιο κι'άλλου στο μάρκετ για...''connection error''!

ππφφ..κάθε update και μια priceless εμπειρία αυτό το facebook...

Link to comment
Share on other sites

δε θα ρωτήσω αν το κάνει μόνο σε μένα, γιατί ήδη βρήκα σχόλιο κι'άλλου στο μάρκετ για...''connection error''!

ππφφ..κάθε update και μια priceless εμπειρία αυτό το facebook...

 

κανενα προβλημα εδω...

η εφαρμογη πλεον παει σφαιρα....

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά! Μια απορία. Έχει βάλει κανείς την εφαρμογή "Facebook Messenger" που είναι για το τσατ του φέισμπουκ ? Γίνεται να μη μου έρχονται ειδοποιήσεις όταν έχω κάποιο νέο μήνυμα ? Πηγαίνω στις ρυθμίσεις της εφαρμογής και στις ειδοποιήσεις το βάζω απενεργοποιημένο αλλά μου βγάζει ότι απενεργοποιούνται μόνο για 8 ώρες και μετά επανέρχεται η επιλογή στο "ενεργοποιημένο" πάλι. Γιατί γίνεται αυτό ? Είναι bug της εφαρμογής ή εγώ κάνω κάτι λάθος ? Ευχαριστώ !)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μια απορία. Έχει βάλει κανείς την εφαρμογή "Facebook Messenger" που είναι για το τσατ του φέισμπουκ ? Γίνεται να μη μου έρχονται ειδοποιήσεις όταν έχω κάποιο νέο μήνυμα ? Πηγαίνω στις ρυθμίσεις της εφαρμογής και στις ειδοποιήσεις το βάζω απενεργοποιημένο αλλά μου βγάζει ότι απενεργοποιούνται μόνο για 8 ώρες και μετά επανέρχεται η επιλογή στο "ενεργοποιημένο" πάλι. Γιατί γίνεται αυτό ? Είναι bug της εφαρμογής ή εγώ κάνω κάτι λάθος ? Ευχαριστώ !)

 

Μπες στην εφαρμογή, απενεργοποίησε τις ειδοποιήσεις και βγει από την εφαρμογή. Πάντως, αν έχεις την εφαρμογή του facebook, o messenger δε χρειάζεται.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Στο Facebook απενεργοποιούνται οι ειδοποιήσεις, στο Messenger του είναι που απενεργοποιούνται μόνο για 8 ώρες. Anyway, μάλλον θα το σβήσω και θα αφήσω μόνο το Facebook :) Thanks!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανω login στο νεο skype με τα στοιχεια του msn μου και σε καποια contacts μου μπορω να κσνω βιντεοκληση ενω σε καποια αλλα οχι. Γιατι συμβαινει αυτο?
Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

ποια εφαρμογή προτείνετε για fb chating; εκτός του fb messenger

im plus. το αγοραζεις μια φορα και ησυχαζεις. και εισαι online συγχρονως σε οτιδηποτε χρησιμοποιεις (fb, msn, skype, yahoo, κτλ).

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.shapeservices.impluslite&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRlLnNoYXBlc2VydmljZXMuaW1wbHVzbGl0ZSJd

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.shapeservices.implusfull

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
με το που πηγα να ανοιξω το fb εκανε αναβαθμιση διοτι δεν θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω.
Link to comment
Share on other sites

με το που πηγα να ανοιξω το fb εκανε αναβαθμιση διοτι δεν θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω.

 

Το έβγαλε σήμερα και σε έναν φίλο αλλά στο δικό μου τίποτα μέχρι στιγμής. Ξέρει κάποιος περί τίνος πρόκειται; Όσοι το αναβαθμίσατε είδατε κάποια διαφορά;

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλε σήμερα και σε έναν φίλο αλλά στο δικό μου τίποτα μέχρι στιγμής. Ξέρει κάποιος περί τίνος πρόκειται; Όσοι το αναβαθμίσατε είδατε κάποια διαφορά;

 

σαν να ανοιγει πιο γρηγορα .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...