Jump to content

Redmi 3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Official rom καταρχήν.

Πως μπορώ να ρυθμίσω εγώ το sync interval του Gmail?

Μου έρχονται στο άσχετο δύο τρία μαζί, αποκλείεται να είναι απλά τυχαίο.

Κάπου έχει ρύθμιση (πχ κάθε ώρα) και έρχονται όλα μαζί.

Θα το εκτιμούσα αν με βοηθούσε κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει το παιδι με το αδυναμο wifi το εχει διαπιστωσει και καποιος αλλος?Με αυτα τα μεταλικα κινητα ειναι θεμα να εχεις καλο wifi και γενικα σηματα καλα (3G & 4G).

Ειμαι ενα κλικ πριν το παραγγειλω.

Link to comment
Share on other sites

Το Wi-Fi του είναι εξαιρετικό

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Μην βάλεις CM 12.1

Υπάρχουν ακόμα θέματα με το led ειδοποιήσεων gps κλπ.

Ρε φίλε όμως αλήθεια μετά από τόσα κινητά και ρομ πως πάει η καρδιά σου να αφήσεις την miui;;;

Δεν υπάρχει πιο ωραία και ολοκληρωμένη ρομ για μένα.

Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει το παιδι με το αδυναμο wifi το εχει διαπιστωσει και καποιος αλλος?Με αυτα τα μεταλικα κινητα ειναι θεμα να εχεις καλο wifi και γενικα σηματα καλα (3G & 4G).

Ειμαι ενα κλικ πριν το παραγγειλω.

 

Το πάνω και κάτω κομμάτι του κινητού είναι πλαστικό.

Δεν υπάρχει κανένα θέμα ούτε με το wifi ούτε με το 3g/4g.

Αν είσαι ένα κλικ πριν την παραγγελία κοίτα και το φρέσκο PRO που μόλις βγήκε.

http://www.vickmall.com/xiaomi-redmi-3-pro-3gb-ram-32gb-rom-5-0-inch-4g-lte-smartphone-snapdragon-616-octa-core-1-5ghz-4100mah-battery-fingerprint-silver.html

 

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Είδα και εγώ την τιμή που έβγαλε το vickmall για το Pro και το σκέφτομαι σοβαρά.

132€ σου βγαίνει το απλό 155 το Pro. Αξίζει πιστεύω. Με το Pro ίσως και να μην χρειαστείς Microsd.

Λογικά θα παίρνουν την ίδια ακριβώς rom ε;

Δλδ ότι βγαίνει για τo απλό θα μπορώ κατευθείαν να το βάλω στο Pro;

Link to comment
Share on other sites

Είδα και εγώ την τιμή που έβγαλε το vickmall για το Pro και το σκέφτομαι σοβαρά.

132€ σου βγαίνει το απλό 155 το Pro. Αξίζει πιστεύω. Με το Pro ίσως και να μην χρειαστείς Microsd.

Λογικά θα παίρνουν την ίδια ακριβώς rom ε;

Δλδ ότι βγαίνει για τo απλό θα μπορώ κατευθείαν να το βάλω στο Pro;

Δεν μπορώ να ξέρω αν είναι η ίδια rom αλλά η ευρωπαϊκή και η ελληνική κοινότητα της xiaomi θα έχει σίγουρα υποστήριξη.

 

Στάλθηκε από το MI 4S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Είδα και εγώ την τιμή που έβγαλε το vickmall για το Pro και το σκέφτομαι σοβαρά.

132€ σου βγαίνει το απλό 155 το Pro. Αξίζει πιστεύω. Με το Pro ίσως και να μην χρειαστείς Microsd.

Λογικά θα παίρνουν την ίδια ακριβώς rom ε;

Δλδ ότι βγαίνει για τo απλό θα μπορώ κατευθείαν να το βάλω στο Pro;

Δεν κάνουμε τέτοια πειράματα παιδιά , θα βγαίνει ρομ για την προ έκδοση ξεχωριστά .-

 

Στάλθηκε από το 2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να παραγγειλω το κινητό η μάλλον το pro τι αρνητικά έχει αν έχει; Άκουσα ότι δεν έχει και πολύ δυνατό ηχείο είναι αλήθεια; Επίσης μπορώ να το παραγγειλω με χρεωστική κάρτα; Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το αδύναμο ηχείο σε καμία περίπτωση δεν ισχύει.

Το πήρα από βικ με απλή χρέωστικη eurobank και εννοείται pp.

Μη το σκέφτεσαι καθόλου. Είναι vfm αυτή τη στιγμή.

Φυσικά υποκειμενικο αυτό που λέω..

Link to comment
Share on other sites

Προβληματάκι. Λοιπόν πήρα από κινέζικο μαγαζί sd κάρτα 64gb μη επώνυμης μάρκας. Περνάω όλα τα τραγούδια μου και παίζουν μια χαρά. Όμως. Όταν τραβάω φωτογραφιες και βίντεο με το app της συσκευής, και επιλογή να αποθηκεύονται στην sd καρτα, αυτά αποθηκεύονται, αλλά μέσα σε λίγα λεπτά εξαφανίζονται. Και μάλλον πάνε στον φάκελο Lost.dir, γιατί σταδιακά αυτός έχει γεμίσει. Καμία ιδέα; μάλλον η κάρτα θα φταίει αλλά είπα να ρωτήσω για καμιά λύση.

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προβληματάκι. Λοιπόν πήρα από κινέζικο μαγαζί sd κάρτα 64gb μη επώνυμης μάρκας. Περνάω όλα τα τραγούδια μου και παίζουν μια χαρά. Όμως. Όταν τραβάω φωτογραφιες και βίντεο με το app της συσκευής, και επιλογή να αποθηκεύονται στην sd καρτα, αυτά αποθηκεύονται, αλλά μέσα σε λίγα λεπτά εξαφανίζονται. Και μάλλον πάνε στον φάκελο Lost.dir, γιατί σταδιακά αυτός έχει γεμίσει. Καμία ιδέα; μάλλον η κάρτα θα φταίει αλλά είπα να ρωτήσω για καμιά λύση.

 

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Καταρχάς δε θα σχολιάσω την αγορά σου :)) μπορείς να την βάλεις σε υπολογιστή να δεις την γεμίσεις να δεις αν όντως μπορεί να πάρει τόσα δεδομένα; Επίσης με κάποιο σδ benchmark να δεις ταχύτητες (επίσης την είχες κάνει φορματ πριν;;)

 

Στάλθηκε από το 2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δε θα σχολιάσω την αγορά σου :)) μπορείς να την βάλεις σε υπολογιστή να δεις την γεμίσεις να δεις αν όντως μπορεί να πάρει τόσα δεδομένα; Επίσης με κάποιο σδ benchmark να δεις ταχύτητες (επίσης την είχες κάνει φορματ πριν;;)

 

Στάλθηκε από το 2013023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ήταν πάρα πολύ φθηνή, και με χιλιάδες αξιολογήσεις, αλλά μια τρομάρα την έφαγα!! Τελικά όλα καλά, και σ'ευχαριστώ πάρα πολύ, έκανα όσα είπες και τώρα είναι μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το έχει πάρει κάποιος σε χρυσό χρώμα? Είναι χρυσό η ρόζ χρυσό?

 

Μπορεί κάποιος να στείλει καμιά φωτό γιατί θέλω να παραγγειλω το pro.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το έχει πάρει κάποιος σε χρυσό χρώμα? Είναι χρυσό η ρόζ χρυσό?

 

Μπορεί κάποιος να στείλει καμιά φωτό γιατί θέλω να παραγγειλω το pro.

 

το περιμενω να ερθει απο 28 μαρρτιου που εφυγε

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, το έχει πάρει κάποιος σε χρυσό χρώμα? Είναι χρυσό η ρόζ χρυσό?

 

Μπορεί κάποιος να στείλει καμιά φωτό γιατί θέλω να παραγγειλω το pro.

 

Για το pro υπάρχει αντίστοιχο θέμα. Δεν είναι ακριβώς έντονο χρυσό ούτε ροζ χρυσό. Μπορείς να δεις βίντεο στο youtube ή φωτογραφίες στο google.

Link to comment
Share on other sites

Το γνωριζω οτι υπαρχει αντίστοιχο θεμα αλλα δεν νομίζω να το εχει κανεις ακομα.

 

Φωτο εχω δει στο ίντερνετ αλλά άλλο απο φωτό απο google και φωτογαφησεις και άλλο η γνώμη απο καποιον που ηδη το εχει

Link to comment
Share on other sites

Ούτε γυναίκες θα έκαναν τέτοια ανάλυση. :p

Δεν είναι ροζ χρυσό πάντως.

Για σένα είναι;

Πάρε το ασημί καλύτερα.

Χα χα καλα τα λες απλα δεν θελω να το μετανιωσω για το χρωμα, για εμενα το θελω. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, μια βοήθεια παρακαλω.

 

Πήρα ακριβώς το ίδιο και για τη γυναίκα μου αφού το δοκίμασα εγω για κανένα μήνα. Το θέμα είναι ότι το πρώτο θέλω να της το δώσω (ειναι χρυσό) και εγω να κράτησω το τελευταίο. Ωστόσο το μι account έχει καταγεγραμενο το δικό μου τηλέφωνο απο το αρχικό σεταρισμα ... και φοβάμαι μήπως γίνει καμμια μαλ£&ia με το cloud στο sync.

Τι κάνω;

Μολών Λαβέ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς κάποιον τρόπο για να rootαρουμε το κινητό? Όχι με kinguser όμως γιατί δεν το πολυ εμπιστεύομαι... Είμαι με official rom αγγλοκινεζικη απο vickmall.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...