Jump to content

MP3 players (τιμές, συγκρίσεις, εντυπώσεις και mini-FAQ)


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ενα ιποδ νανο που εχω μου εβγαλε ξαφνικα σε μια επανακινηση το μηνυμα http://www.apple.com/support/ipod και αρνειται να κανει οτιδηποτε. Κολλαει εκει. Με ρισετ παλι δε γινεται τιποτα. Εχει τυχει σε κανενα;
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε ενα ιποδ νανο που εχω μου εβγαλε ξαφνικα σε μια επανακινηση το μηνυμα http://www.apple.com/support/ipod και αρνειται να κανει οτιδηποτε. Κολλαει εκει. Με ρισετ παλι δε γινεται τιποτα. Εχει τυχει σε κανενα;

Σου βγάζει και στενοχωρημένο iPod ή φάκελο με θαυμαστικό;

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα ιποδ νανο που εχω μου εβγαλε ξαφνικα σε μια επανακινηση το μηνυμα http://www.apple.com/support/ipod και αρνειται να κανει οτιδηποτε. Κολλαει εκει. Με ρισετ παλι δε γινεται τιποτα. Εχει τυχει σε κανενα;

 

Μάλλον έφτασε η ώρα για φορμάτ.

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φακελο με θαυμαστικο και απο κατω τη διαυθυνση.

Φορματ εκτος απο κεντρικο+Μενου, πως αλλιως;

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Φακελο με θαυμαστικο και απο κατω τη διαυθυνση.

Φορματ εκτος απο κεντρικο+Μενου, πως αλλιως;

Το κεντρικό και το menu δεν κάνουν format αλλά reboot.

Format κάνει μόνο μέσω του υπολογιστή και του iPod updater.

 

Πριν όμως από αυτό, γιαααά δες εδώ: http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61003

Link to comment
Share on other sites

Το κεντρικό και το menu δεν κάνουν format αλλά reboot.

Format κάνει μόνο μέσω του υπολογιστή και του iPod updater.

 

Πριν όμως από αυτό, γιαααά δες εδώ: http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=61003

Eιχα μπει σαυτη τη σελιδα αλλα δε βρηκα κατι...

Update δεν κανει, βγαζει σφαλμα και εκει.:worry:

Τι κανω τωρα;

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Eιχα μπει σαυτη τη σελιδα αλλα δε βρηκα κατι...

Update δεν κανει, βγαζει σφαλμα και εκει.:worry:

Τι κανω τωρα;

Δοκίμασε να το βάλεις ντε και καλά σε disc mode έτσι: http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=93651 και μετά δοκίμασε αν μπορείς να του κάνεις restore.

Link to comment
Share on other sites

Εκει το ειχα, αλλα βγαζει συνεχως αυτο:
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Εκει το ειχα, αλλα βγαζει συνεχως αυτο:

Die Pikren. Έγώ άλλη συμβουλή δεν έχω παρά μόνο να ξαναβάλεις το updater στο pc ή να δοκιμάσεις να το κάνεις από άλλο pc! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Die Pikren. Έγώ άλλη συμβουλή δεν έχω παρά μόνο να ξαναβάλεις το updater στο pc ή να δοκιμάσεις να το κάνεις από άλλο pc! :worry:

Θενξ, αυτο ηταν! Επαιξε σε αλλο πισι και εγινε αναβαθμιση χωρις να χασω τα μπ3 που ειχε μεσα.:D

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Μα το 60αρι φυσικά με 100 ευρώ(εδώ τουλάχιστον) αγοράζεις άλλα 30gb,επίσης το 60αρι έχει 64mb μνήμη σε σχέση με το 30αρι που έχει 32.

Εγω πρωτα του ειπα για το 30αρι και ο πατερας μου μονος του μου πηρε σημερα το 60αρι και μου ειπε πως η διαφορα ειναι πολυ μικρη, 70 ευρω!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει προσφορά στο mediamarkt mp3 player 1gb,με removable usb stick usage,με ραδιόφωνο με 40 μνήμες,7 equalizer presets,7 διαφορετικοί φωτισμοί στο καντράν κ.α.

Προφανώς no name στα 89ε,αξίζει η αγορά του;Το πήρε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι σε αυτά περίπου τα λεφτά αγοράζεις κάποιο I-River...

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

molis pira ena trascend apo to plaisio 512mb.xerei kaneis kamia dieythinsi apo opou mporo na katevaso upgrade gia to logismiko tou?

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

παιδια σκευτομαι να αγορασω το ipod αυτο τον 4 giga μαλλον... Σκευτομαι ομως λιγο την τιμη και το ενδεχομενο του να βγει σε λιγο καποιο ακομα καλυτερο.. Το εχει κανεις? Κανεις πληροφοριες για καινουργια? Θελω ομως να υπαρχει και αξεσουαρ σαν θηκη για το γυμναστηριο...

Κανεις καμια γνωμη?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν θηκες που τις φορας στον καρπο και το βαζεις εκει μεσα (armbands i think οτι λεγονται).Αξιζουν..Τωρα οσο αναφορα το Nano 4GB εχω ακουσει πολυ καλα λογια (δεν ξερω αν θα αντικατασταθει απο κατι νεοτερο).Παντως σε μαυρο ειναι κουκλι ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια σκευτομαι να αγορασω το ipod αυτο τον 4 giga μαλλον... Σκευτομαι ομως λιγο την τιμη και το ενδεχομενο του να βγει σε λιγο καποιο ακομα καλυτερο.. Το εχει κανεις? Κανεις πληροφοριες για καινουργια? Θελω ομως να υπαρχει και αξεσουαρ σαν θηκη για το γυμναστηριο...

Κανεις καμια γνωμη?:rolleyes:

 

Κι εγώ το σκέφτομαι για το ίδιο ipod, αλλά στα 2GB, το οποίο στον Παπασωτηρίου έχει 189 ευρώ, έναντι 230 περίπου στα υπόλοιπα μαγαζιά. Η τιμή του 4GB με κάνει να μην το επιλέγω (280 ευρώ περίπου), αφού αν είναι να διαθέσω τόσα, δίνω άλλα 70 και παίρνω το 30GB.

Όσον αφορά το nano, προς το παρόν δεν έχει ανακοινωθεί κάποιο νέο μοντέλο, συνεπώς δεν τίθεται θέμα αντικατάστασης του.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

gia ta arxeia me extension .lrc gnorizei kaneis tpt?ta xrisimopoioun orismena mp3 players kai deixnoun ta lyrics tou tragoudiou.gnorizete apo pou mporo na katevaso tetoia arxeia???

 

thanks in advance

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το σκέφτομαι για το ίδιο ipod, αλλά στα 2GB, το οποίο στον Παπασωτηρίου έχει 189 ευρώ, έναντι 230 περίπου στα υπόλοιπα μαγαζιά. Η τιμή του 4GB με κάνει να μην το επιλέγω (280 ευρώ περίπου), αφού αν είναι να διαθέσω τόσα, δίνω άλλα 70 και παίρνω το 30GB.

Όσον αφορά το nano, προς το παρόν δεν έχει ανακοινωθεί κάποιο νέο μοντέλο, συνεπώς δεν τίθεται θέμα αντικατάστασης του.

me fpa h xwris?:worry:

Link to comment
Share on other sites

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι κουτο που μου ηρθε τωρα..Δεν γινεται με καποια αναβαθμιση λογισμικου (που δεν προκειται να γινει..) τα iPod photo να αναπαραγουν και αυτα video?Δηλαδη να προστεθουν και video codecs?Το ξερω οτι δεν προκειται να γινει αλλα ειναι εφικτο?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι κουτο που μου ηρθε τωρα..Δεν γινεται με καποια αναβαθμιση λογισμικου (που δεν προκειται να γινει..) τα iPod photo να αναπαραγουν και αυτα video?Δηλαδη να προστεθουν και video codecs?Το ξερω οτι δεν προκειται να γινει αλλα ειναι εφικτο?

Δέν έχουν τσιπάκι για αναπαραγωγή video οπότε...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ετοιμαζομαι να μπω φανταρος και θα θελα να αγορασω ενα mp3 player και συγκεκριμενα αυτο http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=957&Nav_Section_Id=779&Catalog_Id=15&Product_Id=311411&Merchant_Id=1&sts_cid=3 θα θελα αν ξερετε να μου πειτε τι γνωμη σας για το σιγκεκριμενο μοντελο ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...