Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρητικά ναι. Δεν ξέρω αν δουλεύει για όλες τις συσκευές και τηλεοράσεις σωστά όμως. Στην δικιά μου τηλεόραση με αυτή την εφαρμογή ξεκινάει και παίζει το βίντεο κανονικά αλλά χάνει την σύνδεση μετά από μερικά δευτερόλεπτα. Έτσι και αλλιώς δωρεάν είναι η εφαρμογή οπότε το τεστάρεις αν σου δουλεύει χωρίς κόστος.

Μάλιστα.. Τα mytube, metrotube, tube cast κλπ δεν τα προσφέρουν αυτά;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To tube cast το κάνει όχι όμως στην free έκδοση, τις άλλες δυο δεν τις έχω εγκαταστήσει και δεν ξέρω αν έχουν επιλογή cast.

 

Αν λυθούν σε free εκδόσεις το παράπονο του throw σε YouTube clients τότε θα είμαι κομπλέ! Όχι πως δεν το σκέφτομαι για το 640xl dual.. Περιμένω να πέσει και άλλο η τιμή του απλά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας τώρα,τα 130 δε τα λες πολλά...

Πάντως για τις εφαρμογές μη τις θέλετε και όλες τσάμπα και να είναι και οι καλύτερες.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας Viber beta για windows 10 mobile? Από το δεύτερο update και μετά λέει μόνιμα 99 μηνυματα αδιάβαστα

 

 

 

 

 

Και εγώ έχω το Viber Beta και σήμερα που ήρθε ενημέρωση (ίσως κάνα bug fix) πάλι 99 αδιάβαστα...

 

Επίσης ο ήχος όταν γίνεται η παράδοση του μηνύματος δεν ακούγεται. Και το video call feature δεν είναι ακόμη διαθέσιμο ενώ έφυγε από πάνω το soon. Και να μην ξεχάσω, όταν μπαίνεις σε ενός προφίλ στο Viber δεν μπορείς να δεις καν ολόκληρη τη φωτογραφία... Δεν ξέρω πόσα αλλα bugs έχει..... Αλλα το καλό είναι πως φτιάχτηκε η ποιότητα κλήσης...... Δεν κάνει σαν την προηγούμενη λες και χάνει σήμα....

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέρει κάποιος που αναφέρουμε τα Βugs του Viber Beta;;;;; (Ας σβήσει ο Moderator του φόρουμ αυτού αν γράφω το post σε αυτό το φόρουμ).

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μας τώρα,τα 130 δε τα λες πολλά...

Πάντως για τις εφαρμογές μη τις θέλετε και όλες τσάμπα και να είναι και οι καλύτερες.

Αν οι τιμές των εφαρμογών κινούνται σε λογικά πλαίσια ίσως αγοράσω κάποια στιγμή .. Αλλά ξέρεις τι σκέφτομαι; Μην πω βλακα τον εαυτό μου επειδή στο ανδροιδ τις έχω δωρεάν.. Από αυτή την άποψη πάντα..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αναφερόμουν γενικώς στις mobile εφαρμογές,αλλά θα βγούμε οφφτόπικ.

Πάμε παρακάτω.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς ενημέρωση instagram με την νέα εμφάνιση;

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Αν οι τιμές των εφαρμογών κινούνται σε λογικά πλαίσια ίσως αγοράσω κάποια στιγμή .. Αλλά ξέρεις τι σκέφτομαι; Μην πω βλακα τον εαυτό μου επειδή στο ανδροιδ τις έχω δωρεάν.. Από αυτή την άποψη πάντα..

 

Πάντως, συγκρίνοντας τιμές, από έναν dev που αγοράζω εδώ και κάτι χρόνια εφαρμογές στα wp και έχει τα apps του και στο android, οι τιμές είναι μειωμένες στα wp. Παράδειγμα, ένα app του, που έχει 3€ ευρώ στο store, στο play store το έχω δει 5€.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, συγκρίνοντας τιμές, από έναν dev που αγοράζω εδώ και κάτι χρόνια εφαρμογές στα wp και έχει τα apps του και στο android, οι τιμές είναι μειωμένες στα wp. Παράδειγμα, ένα app του, που έχει 3€ ευρώ στο store, στο play store το έχω δει 5€.

 

Προσφορά και ζήτηση μαν...;)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για την beta έκδοση του Viber...

Ακόμη στην 6.0 έκδοση είναι, μακάρι να μπορούσα να καταλάβω τι αλλάζουν σε αυτά τα update που κάνουν, εμένα το ίδιο μου φαίνεται. Και ακόμη δεν έχουν φτιάξει αυτό το 99 που γράφει στην οθόνη κλειδώματος όταν έρχεται ένα μήνυμα.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση για την beta έκδοση του Viber...

 

Ακόμη στην 6.0 έκδοση είναι, μακάρι να μπορούσα να καταλάβω τι αλλάζουν σε αυτά τα update που κάνουν, εμένα το ίδιο μου φαίνεται. Και ακόμη δεν έχουν φτιάξει αυτό το 99 που γράφει στην οθόνη κλειδώματος όταν έρχεται ένα μήνυμα.

 

 

 

 

 

Μακάρι να ξέραμε το changelog κάθε ενημέρωσης...

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Το Mytube κάνει τα πάντα που ζητα παραπάνω ο φίλος δωρεάν και ειναι το καλύτερο το μόνο που δεν κάνει ειναι να παίζει live εκπομπές αλλα το κάνει το Mytube beta

 

 

 

Και εγω έχω το προβλημα με τα 99 στο .Viber

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Το Mytube κάνει τα πάντα που ζητα παραπάνω ο φίλος δωρεάν και ειναι το καλύτερο το μόνο που δεν κάνει ειναι να παίζει live εκπομπές αλλα το κάνει το Mytube beta

 

 

 

 

 

Θεωρώ το myTube μια από τις καλύτερες εφαρμογές που υπάρχει στο Store που μπορεί να κάνει σχεδόν τα πάντα (εκτος live stream που το κάνει η ΒΕΤΑ έκδοση)και 2η το Metrοtube.

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Mytube και τύφλα να έχει το YouTube δηλαδή.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

θέλει πολύ δουλειά ακόμα το instagram έτσι όπως είναι δεν δουλεύει όλο κολλάει προσπαθώ εδώ και τόση ώρα να ανεβάσω video και τίποτα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

θέλει πολύ δουλειά ακόμα το instagram έτσι όπως είναι δεν δουλεύει όλο κολλάει προσπαθώ εδώ και τόση ώρα να ανεβάσω video και τίποτα

 

 

 

 

 

Στη προηγούμενη έκδοση crashερνε όσο πήγαινα να ανεβαζω βίντεο. Το σκρολινγκ είναι καλύτερα από πριν.

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς ενημέρωση instagram με την νέα εμφάνιση;

 

Sent from mTalk Lumia 640 XL DS 3G

 

Ναι μόλις έκανα την ενημέρωση και δεν μου άρεσε καθόλου. Μου φάνηκε ότι μου φόρτωσε ελαφρώς γρηγορότερα τις φωτογραφίες που έχω αποθηκευμένες στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην κοινότητα.

Τελευταία παρατήρησα ότι όταν πατάω Show on Map (κάποιο vessel) η εφαρμογή με πετάει έξω, και όχι μόνο αυτό, μετά δεν μπορεί να ξαναμπεί , οπότε και αναγκάζομαι να ξανά εγκαταστήσω το app (είμαι με την .318 ver. WinMobile 10).

Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόλις έκανα την ενημέρωση και δεν μου άρεσε καθόλου. Μου φάνηκε ότι μου φόρτωσε ελαφρώς γρηγορότερα τις φωτογραφίες που έχω αποθηκευμένες στο κινητό.

 

 

 

 

 

Αλλα εξακολουθεί να κρασερνει όταν πας να ανεβάσεις βίντεο.

 

Απεστάλη από mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Αλλα εξακολουθεί να κρασερνει όταν πας να ανεβάσεις βίντεο.

 

Απεστάλη από mTalk Lumia 640 XL DS 3G

 

Το δοκίμασα χτες, και μου το ανέβασε μια χαρά. Και σε σχέση με πριν τις φωτογραφίες από τη συλλογή μου τις φόρτωσε κατευθείαν. Δεν έχω πολλές βέβαια μέσα, καμμιά 50αρια.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα χτες, και μου το ανέβασε μια χαρά. Και σε σχέση με πριν τις φωτογραφίες από τη συλλογή μου τις φόρτωσε κατευθείαν. Δεν έχω πολλές βέβαια μέσα, καμμιά 50αρια.

 

 

 

 

 

Σε εμένα κρασαρει πάντως, αλλα να φορτώσει τη βιβλιοθήκη λίγο αργεί να την φορτώσει... Τις εικόνες μια χαρά τις ανεβάζει εκτος των βίντεο που μόλις πατάω το επόμενο μετά την επεξεργασία .

 

Απεστάλη από mTalk Lumia 640 XL DS 3G

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Με την νέα έκδοση του instagram μου βγάζει μόνο τις φωτο του άλμπουμ κάμερας. Δεν μου βγάζει και τους άλλους φακέλους. Το κάνει και σε σας αυτό ;

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...