Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

cameranek ευχαριστω για την απαντηση σου.

Αυτο καναμε με τον γνωστο μου. Εβαλε ελληνικο νουμερο πηρε τον κωδικο και μετα καναμε κλιση μεσω Line και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την εφαρμογή groove; πως δουλεύει;

 

 

 

Sent from my Lumia 930 using mTalk

Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογη για να βαζει ως lock screen και ως live tile εργα τεχνης. Μπορεις και να κανεις αναζητηση και να δεις φωτος ανα μουσειο ανα θεμα κτλ.

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/city-art-search/9wzdncrdtbtp

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με την εφαρμογή groove; πως δουλεύει;

Sent from my Lumia 930 using mTalk

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος? Περνας τα τραγουδια σου στην κάρτα και τα βρίσκει αυτόματα, μετά από το μενου πάνω αριστερά πχ πας στις λίστες και κάνεις ότι θες. Μαλιστα μετά την anniversary έχει και play control στην Lock Screen.

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος? Περνας τα τραγουδια σου στην κάρτα και τα βρίσκει αυτόματα, μετά από το μενου πάνω αριστερά πχ πας στις λίστες και κάνεις ότι θες. Μαλιστα μετά την anniversary έχει και play control στην Lock Screen.

 

 

 

Τι γίνετε με τραγούδια που θέλουμε να έχουμε στο one drive;

 

Sent from my Lumia 930 using mTalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν την anniversary θυμάμαι είχε επιλογή online ή offline lists. Τώρα δεν την βρίσκω οπότε μάλλον υποθέτω ότι την βγάλανε. Δεν την είχα χρησιμοποιήσει και ποτέ γιατί δεν έχω τραγούδια στο one drive.
Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Πριν την anniversary θυμάμαι είχε επιλογή online ή offline lists. Τώρα δεν την βρίσκω οπότε μάλλον υποθέτω ότι την βγάλανε. Δεν την είχα χρησιμοποιήσει και ποτέ γιατί δεν έχω τραγούδια στο one drive.

 

όταν ανοίγεις το goove έχει στο επάνω μέρος της οθόνης την επιλογή "διαθέσιμα εκτός σύνδεσης"

εκεί έχει τις επιλογές ροή, όλα, ή διαθέσιμα εκτός σύνδεσης.

εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω, είναι γιατί δε μου εμφανίζει ένα συγκεκριμένο φάκελο που με άλλα προγράμματα τον δείχνει.

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

όταν ανοίγεις το goove έχει στο επάνω μέρος της οθόνης την επιλογή "διαθέσιμα εκτός σύνδεσης"

εκεί έχει τις επιλογές ροή, όλα, ή διαθέσιμα εκτός σύνδεσης.

εγώ αυτό που δε καταλαβαίνω, είναι γιατί δε μου εμφανίζει ένα συγκεκριμένο φάκελο που με άλλα προγράμματα τον δείχνει.

 

ακόμα και αυτό το groove music έχει τα δικά του...που μου σπάει τα νεύρα. και εμένα δεν μου εμφανίζει φάκελους ορισμένες φορές και με χαλάει πολύ που δεν μπορώ να συγχρονίσω της λίστες από το pc με το κινητό online.

Link to comment
Share on other sites

To περιφημο kodi στο Windows store προς το παρόν για desktop και tablets.......ας ελπίσουμε προσεχως και σε τηλεφωνα............

 

 

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/kodi/9nblggh4t892?tduid=(7d99d166a611137953beaf8315822768)(256380)(2459594)(TnL5HPStwNw-Zbvm1q1s6vezSSkFfBIcUA)()

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι γίνεται αλλά εδώ και 2 μέρες το Instagram μου κάνει ιστορίες. την μια αργεί πολύ να ανοίξει η την άλλη δεν ανοίγει καθόλου! μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα από την τελευταία ενημέρωση απλά ξαφνικά γίνεται αυτό εδώ και 2 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι γίνεται αλλά εδώ και 2 μέρες το Instagram μου κάνει ιστορίες. την μια αργεί πολύ να ανοίξει η την άλλη δεν ανοίγει καθόλου! μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα από την τελευταία ενημέρωση απλά ξαφνικά γίνεται αυτό εδώ και 2 μέρες.

Το ίδιο και το 6tag στο ίδιο χρονικό διάστημα! Που θεωρείται και πιο ελαφρύ από το Instagram!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

To περιφημο kodi στο Windows store προς το παρόν για desktop και tablets.......ας ελπίσουμε προσεχως και σε τηλεφωνα............

 

 

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/kodi/9nblggh4t892?tduid=(7d99d166a611137953beaf8315822768)(256380)(2459594)(TnL5HPStwNw-Zbvm1q1s6vezSSkFfBIcUA)()

Τι κάνει αυτό; Πάντως έχει μέτρια βαθμολογία (3,6).

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει αυτό; Πάντως έχει μέτρια βαθμολογία (3,6).

 

Μάλλον αυτοί που το βαθμολογησαν χαμηλά το κατέβασαν χωρίς να ξέρουν τι κάνει. Αυτό που κάνει θα το βρεις εδώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6913518#

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος player να παίζει μουσική από φακέλους? Ο core που είχα βάλει ξαφνικά δεν μου παίζει

 

΄Κι όμως, παίζει κανονικότατα ακόμη.

Κάνε μια επανεγκατάσταση.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κάνεις το update στους χάρτες; Εμένα ήρθε χτες και τώρα μπορώ να βάλω φόντο και σκούρο χρώμα τόσο στην εφαρμογή, όσο και στους χάρτες. Έγινε πιο ωραίο τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του what's up δουλεύει καλά σε κάποιον;γιατί σε μένα μόλις στείλω μήνυμα επιβεβαίωσης και επιστρεψω στην εφαρμογη,κρασαρει και κλείνει.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή του what's up δουλεύει καλά σε κάποιον;γιατί σε μένα μόλις στείλω μήνυμα επιβεβαίωσης και επιστρεψω στην εφαρμογη,κρασαρει και κλείνει.

 

Ναι κατι επαθε.

Με μβ παντως δουλευει και ετσι κι αλλιως δεν σε τρωει οσο εισαι στην εφαρμογη

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ναι κατι επαθε.

Με μβ παντως δουλευει και ετσι κι αλλιως δεν σε τρωει οσο εισαι στην εφαρμογη

 

Με data δεν δουλεύει καθόλου

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Με data δεν δουλεύει καθόλου

Μπα εμενα δουλευει κανονικα.

Μπορει να εχουν θεμα παλι εκει στην κοσμοτε.

Το συνηθιζουν τελευταια.

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κάνεις το update στους χάρτες; Εμένα ήρθε χτες και τώρα μπορώ να βάλω φόντο και σκούρο χρώμα τόσο στην εφαρμογή, όσο και στους χάρτες. Έγινε πιο ωραίο τώρα.

 

Καλησπέρα. Είσαι insider;δεν μου έχει έρθει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είσαι insider;δεν μου έχει έρθει κάτι.

 

Όχι με την επίσημη είμαι την .189.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...