Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια νέα Universal εφαρμογή για τον πρόγνωση του καιρού.

Perfect Weather Universal

 

  • The best weather application in Windows 10 Universal. That shows the current weather, the forecast for today and for 9 days ahead in the beautiful landscapes.
  • Swipe the screen to see how the weather is going to change throughout the day.
  • The sunset, the sunrise, the moonrise and moonset happens at exactly the same time as in real life.
  • Get all the details: wind, pressure, day length and moon phase…
  • Many landscape templates that fit best for you.
  • Multiple live tiles that automatically update the forecasts on the Start screen.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το 6tag είναι άθλιο μπροστά στο αντίστοιχο του ανδροιδ το instagram. Πολλές παραπάνω παραμετροποιησεις έχει το δεύτερο. Το adobe photoshop καλό επίσης.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Νέα Universal εφαρμογή για το Onedrive από την MS. Βέβαια είναι beta ακόμα.

OneDrive UAP Beta.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις το νεο people app που εχει πλεον ιστορικο σε καθε επαφη;;; Γιατι εγω σε 950, χωρις TP, δεν το βλεπω με τιποτα....
Link to comment
Share on other sites

στο translatore δεν μπορώ να επιλέξω να κάνει μετάφραση απο εικόνα όπως παλιά.

Εχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

στο translatore δεν μπορώ να επιλέξω να κάνει μετάφραση απο εικόνα όπως παλιά.

Εχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;

 

Κανονικά μου δουλεύει, το σημάδεψα σε μια ετικέτα ρούχου Navy & Green και μου έβγαλε Ναυτικό και πράσινο :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να επιλέξω την κάμερα σαν τρόπο....:wacko:

άκυρο το βρήκα.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανεις το νεο people app που εχει πλεον ιστορικο σε καθε επαφη;;; Γιατι εγω σε 950, χωρις TP, δεν το βλεπω με τιποτα....

 

Σε 535 δεν εχει κατεβασει τιποτε. Μηπως δινουν την εφαρμογη σε redstone προς το παρόν?

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει την εφαρμογή my500px universal και έχει πρόβλημα στο να κατεβάσει εικόνες;γιατί μονο να της ορίσω για εικόνα κλειδώματος και φόντου..
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει την εφαρμογή my500px universal και έχει πρόβλημα στο να κατεβάσει εικόνες;γιατί μονο να της ορίσω για εικόνα κλειδώματος και φόντου..

 

Έχω την εφαρμογή και με αφήνει κανονικά να αποθηκεύω εικόνες (τις βάζει σε ένα φάκελο My 500px στις εικόνες της SD κάρτας). Το version που μου δείχνει είναι 1.2.66.0

Link to comment
Share on other sites

Σε 535 δεν εχει κατεβασει τιποτε. Μηπως δινουν την εφαρμογη σε redstone προς το παρόν?

Εγω στο L930 την έχω εδώ και τρεις - τέσσερις ημέρες. Μήπως δεν είστε σε fast ring?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμενα.

Εχει κανεις υποψη του καμια καλη εφορμογη για ψηφιακο ραδιοφωνο στα 10άρια???

(με ενδιαφερουν οι ελληνικοι σταθμοι...)

Link to comment
Share on other sites

E-radio

αλλά και το

TuneIn που δεν τρέχει σε μερικά.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

το 6tag σήμερα τον π;

το ξαναέκανα εγκατάσταση γιατί άλλαξα κάρτα.Κάνω σύνδεση μέσω fb όπως πάντα και αυτό τον χαβά του.Τίποτα.

Aκυρο,με τις πολλές μπήκε.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

το 6tag σήμερα τον π;

το ξαναέκανα εγκατάσταση γιατί άλλαξα κάρτα.Κάνω σύνδεση μέσω fb όπως πάντα και αυτό τον χαβά του.Τίποτα.

Aκυρο,με τις πολλές μπήκε.

 

Τον τελευταίο καιρό το 6Tag έχει συνεχώς θέματα. Πλέον χρησιμοποιώ το Instagram Beta περιμένοντας το official (αν ποτέ έρθει). Γι'αυτό δεν γίνεται να βασίζεσαι σε 3rd party (κυρίως όταν ο dev δεν είναι εταιρεία) και να μην πιέζεις για official, ο πρώτος τα παρατάει πιο εύκολα και δεν έχεις εναλλακτική.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

είναι όμως πολύ καλυτερο το 6tag από το insta beta....

3rdparty εφαρμογή και ενδιαφέρεται περισσότερο για το wp.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το TuneIn δεν ειναι διαθεσιμο για εμενα...

Και το αλλο ειναι τραγικο. Ανοιγει και δεν κλεινει ποτε.

 

γκρρρ!!!

Link to comment
Share on other sites

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Άντε σιγα σιγα να προχωράει το πράγμα!

 

Ίσως εκεί να οφείλεται και η καθυστέρηση.. ;)

Long shot, αλλά ποτέ δεν ξέρεις..!

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...