Jump to content

Κινητή τηλεφωνία της CYTA


vastegial_74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο φίλος που έλεγε οτι του ειπαν οτι το Γενάρη θα εχει καρτοκινητή και οτι η ενημέρωση θα είναι realtime, έχει κάποιο νέο;

 

Προς άνοιξη μου είπαν σε κατάστημα τους που πήγα και πλήρωσα λογαριασμό και επίσης μου είπαν ότι θα δοθεί και εφαρμογή για τα συμβόλαια.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Προς άνοιξη μου είπαν σε κατάστημα τους που πήγα και πλήρωσα λογαριασμό και επίσης μου είπαν ότι θα δοθεί και εφαρμογή για τα συμβόλαια.

 

Μάλιστα.... Δηλαδή μόνο στα συμβόλαια θα υπάρχει ενημέρωση... Πάντως για τα καρτοκινητά, όσο καλή διάθεση και να έχει κάποιος, μετά από τόσες αναβολές, η σοβαρότητα της εταιρίας γκρεμίζεται...

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.... Δηλαδή μόνο στα συμβόλαια θα υπάρχει ενημέρωση... Πάντως για τα καρτοκινητά, όσο καλή διάθεση και να έχει κάποιος, μετά από τόσες αναβολές, η σοβαρότητα της εταιρίας γκρεμίζεται...

 

Γιατί είδες πουθενά γραμμένο επίσημα από την εταιρία συγκεκριμένη ημερομηνία για καρτοκινητά; Δεν έχουν αναφέρει ποτέ τίποτα. Εδώ μέσα απλά το λέμε μεταξύ μας. Αφού λένε ότι θα βγει σύντομα εφαρμογή για συμβόλαια που θα βλέπεις και το υπόλοιπο σου άρα και η καρτοκινητή δεν θα αργήσει. Στο ίδιο σύστημα πατάνε.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είδες πουθενά γραμμένο επίσημα από την εταιρία συγκεκριμένη ημερομηνία για καρτοκινητά; Δεν έχουν αναφέρει ποτέ τίποτα. Εδώ μέσα απλά το λέμε μεταξύ μας. Αφού λένε ότι θα βγει σύντομα εφαρμογή για συμβόλαια που θα βλέπεις και το υπόλοιπο σου άρα και η καρτοκινητή δεν θα αργήσει. Στο ίδιο σύστημα πατάνε.

 

Άντε να δούμε... Το κόβω για το καλοκαίρι το νωρίτερο....

Link to comment
Share on other sites

συμβόλαιο με 1000' προς όλους έχω και περιμένω πως και πως αυτήν την εφαρμογή.Πάντως ακόμα κι έτσι τη συμπαθω αυτή την εταιρεια.Ελπίζουμε το συντομότερο να προχωρήσει σ αυτή την εφαρμογή υπόλοιπου χρόνου ομιλίας.Μακάρι κάποιος απ την Cyta να διαβάζει εδώ τα σχόλια μας...:):)
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δώσει καρτοκινητή το νωρίτερο δυνατόν. Ξεκίνησε με πολύ οικονομικά πακέτα σταθερής και ίντερνετ. Με μεγάλη καθυστέρηση παρουσίασε συμβόλαια κινητής, σε εποχή στην οποία ο κόσμος αφήνει τα συμβολαια και ψάχνεται στη καρτοκινητή. Και ενώ εδώ και τουλάχιστον 4 χρόνια τα εταιρικά αργοπεθαίνουν, έρχεται πριν λίγες μέρες και παρουσιάζει εταιρικά συμβόλαια!

 

Τώρα που οι 3 εταιρίες ψάχνουν να κλέψουν πελάτες καρτοκινητής η μία από την άλλη, η cyta δε δίνει καρτοκινητή! Τί περιμένει;

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω cyta ena xrono και δεν εχω πιασει ποτε 4g και δεν νομιζω οτι ειναι και η πιο οικονομικη πλεον μαλλον παω για αλλαγη μιας και νομιζω υπραχουν και οικονομικα πακετα πλεον
Link to comment
Share on other sites

εγω που είμαι επαγγελματίας 20 χρόνια, πότε δεν κάθησα να ελένξω την ακριβη ταχύτητα ιντερνετ καμιάς εταιρείας !! Πότε !Και υπ όψην ότι χωρίς ιντερνετ δεν λειτουργει η επιχείρηση μου....αν δλδ είναι 3,8 ή 4 ή 5 ενω μου πούλησαν 6 και οχι 7 και πάει λεγοντας......
Link to comment
Share on other sites

είχα πριν από λίγο προφορική ενημέρωση απ τα παιδια της cyta ότι η υπηρεσία ενημέρωσης υπολοιπου χρόνου ομιλίας θα είναι πολύ σύντομα διαθέσιμη.
Link to comment
Share on other sites

είχα πριν από λίγο προφορική ενημέρωση απ τα παιδια της cyta ότι η υπηρεσία ενημέρωσης υπολοιπου χρόνου ομιλίας θα είναι πολύ σύντομα διαθέσιμη.

 

για καρτοκινητή τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ειναι πολυ μπροστα στην Cyta.Σαν να θελουν να πατωσουν τοσο το δυνατον πιο γρηγορα.
Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα η cytamobile δεν υποστηριζει mms,συγγνωμη ρε παιδια αλλα αυτο δεν ειναι σοβαρο μειονεκτημα τη στιγμη που ολοι οι αλλοι παροχοι το εχουν χρονια τωρα?

 

τι να το κάνεις το mms όταν υπάρχει viber, messenger κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς κανένα νέο για το πότε θα φέρει καρτοκινητή η cyta; Η απάντηση 'σύντομα' δε μετράει :-D

η δική μου εντύπωση είναι "ποτέ"

Link to comment
Share on other sites

η δική μου εντύπωση είναι "ποτέ"

 

αυτό φοβάμαι και εγώ... ήλπιζα σε έξτρα ανταγωνισμό, αλλά μπα...

όσο αφορά τα μμς, χωρίς να ξέρω εαν προσφέρει, φαντάστηκα ότι δε θα προσφέρει, αφού εδώ δε προσφέρει υπόλοιπο χρόνου ομιλίας κ σμσ. Εδώ ούτε καν τη διαφημίζει την κινητή της...

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι καταλαβα η cytamobile δεν υποστηριζει mms,συγγνωμη ρε παιδια αλλα αυτο δεν ειναι σοβαρο μειονεκτημα τη στιγμη που ολοι οι αλλοι παροχοι το εχουν χρονια τωρα?

 

Υπάρχει κόσμος που στέλνει MMS αυτήν την εποχή; Στείλε την εικόνα μέσω internet.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κόσμος που στέλνει MMS αυτήν την εποχή; Στείλε την εικόνα μέσω internet.

 

Υπάρχει άλλη εταιρία που δε δίνει μμς; Όχι, αφού όλες το δίνουν. Εαν είναι, να μη δίνει ούτε σμσ, αφού μπορεί να στείλει μέσω μεσσεντζερ, σκαιπ, βαιμπερ κτλ. Εντελώς καλοπροαίρετα γράφω, δεν έχω κάτι μαζι σου.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει άλλη εταιρία που δε δίνει μμς; Όχι, αφού όλες το δίνουν. Εαν είναι, να μη δίνει ούτε σμσ, αφού μπορεί να στείλει μέσω μεσσεντζερ, σκαιπ, βαιμπερ κτλ. Εντελώς καλοπροαίρετα γράφω, δεν έχω κάτι μαζι σου.

 

Η υπηρεσία MMS δεν ''έπιασε'' ποτέ σαν υπηρεσία σε καμία εταιρία. Το κόστος της είναι ακριβό για αυτά που προσφέρει. Οπότε από την στιγμή που χρειάζεται επιπλέον συστήματα και κόστος για την εταιρία, που δεν θα καλυψει ποτέ γιατί τα έσοδα θα είναι μηδαμινά από αυτήν την υπηρεσία λογικό είναι να μην ασχοληθεί με αυτό το κομμάτι. Δεν είναι τόσο τραγικό που δεν έχει MMS στην εποχή του internet.

Μίλησα με υπάλληλο καταστήματος και μου είπε οτι καρτοκινητή και ενημέρωση υπολοίπου θα δώσει η CYTA πολύ σύντομα. Εγω πιστεύω για καμιά Πασχαλινή προσφορά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση σύντομα δεν είναι απάντηση , υπεκφυγή είναι.
Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...