Jump to content

Κινητή τηλεφωνία της CYTA


vastegial_74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αγαπητοί φίλοι,ουτε υπάλληλος της cyta είμαι,ούτε της γούνας μου μανίκι ειναι.Όπως έχω πει παλιότερα έχω περάσει απ όλες τις εταιρείες και τις θεωρώ όλες με τα καλά και τα κακά τους.Συην πόλη που ζω (αλλά και σε αρκετές άλλες)η Vodafone δεν παρέχει σταθερή τηλεφωνία,άρα και τα πακέτα κινητης δεν είναι ανταγωνιστικά.ο ΟΤΕ cosmote θεωρείτε πανακριβος.Και το λέει κι όλας.Οπότε wind και cyta παίζουν μόνες τους.Η δε cyta είναι η κυρίαρχη εταιρεία.Η πρώτη.Τωρα 10 λεπτα πιο ακριβη κλπ κλπ τι να πω..εχει και κόσμο που δεν παιζει έτσι...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 309
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κάτοχος συτα εδώ και ένα χρόνο,θέλω να εκφέρω τις απόψεις Μου και την γνώμη μου,παραπάνω μηνύματα δεν διάβασα μέχρι την 3 σελίδα έφτασα!

έχουμε οικογενειακό 4άτομα, Οι απόψεις συμβουλές προσωπικές εμπειρίες Μου:

Έχουμε κάνει πακέτα με απολα χίλια με 25 ευρώ πιστεύω αξίζει πολύ,

Μεγάλο μειονέκτημα που δεν το λένε, χρεώσει μονολεπτη σε όλη την διάρκεια με στρογγυλόποιηση προς τα πάνω το εννοώ: μιλάς 0.45 χρεώνει 1.00 μιλάς 3.13 χρεώνει 4 μιλάς 0.11 χρεώνει 1.00

Αυτό βέβαια δεν είναι κάτι αλλά το καλοκαιράκι με τηλεφωνήματα σε φίλους μπάνια συνεννόηση φαγώθηκαν τα χίλια, που στην Κοσμοτέ τόσα χρόνια τα 1500 έναν μήνα τα έφαγα φαντάρος δύο μέρες πριν την ανανέωση!!!

 

Για το σήμα τόσα χρόνια στα κινητά έχω διαπίστωση κάποια πράγματα:

 

1ον υπάρχει μια γενική γραμμή για όλες της εταιρίες, δηλαδή στα βουνά δεν έχει η κάθε εταιρία το δικό της,είναι κοινό το σήμα για όλες, απλώς σε κάποια μεροι πιο συγκεκριμενα εκει που δεν φτάνει το κοινό σήμα οι εταιρίες έχουν δικές τους κεραίες,π.χ σε όλα τα κτήρια οτε η Κοσμοτέ φουλ

 

2ον μιλάω για βονταφον κοσμοτε, έχω διαπίστωση όπου δεν πιάνει η μια εταιρεία πιάνει η άλλη, είχα 3 σημεία στην Αθήνα που κινούμαι που η κοσμοτε τίποτα, η συταα η βοντ σχεδόν τέρμα, η και το αντίστροφο, ΓΕΝΙΚΆ ΌΜΩΣ ΕΚΕΊ ΠΟΥ ΚΙΝΟΎΜΑΙ ΕΓΏ ΉΤΑΝ ΚΑΛΎΤΕΡΟ Η ΚΟΣΜΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΘΉΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΌ ΜΟΥ, χωρίς να σημαίνει ότι έχω φτάσει στο αμήν με την ΤΣΥΤΑ ΜΟΥ,

 

3ον και πολύ σημαντικό(δικαιολογώντας και το 1ο)

Έχω τάμπλετ με GGGG βονταφον μια κάρτα μόνο για ίντερνετ Δηλαδή,σχεδόν πάντα και κινητό κ τάμπλετ τα κουβαλάω μαζί, δεν έχει καμία σχέση το σήμα του τάμπλετ με του κινητού η βονταφον είναι πολύ καλύτερη, ΔΛΔ, ΈΧΟΥΝ ΔΙαΦΟΡά ΒΟΝΤΑΦΟΝ-ΣΥΤΑ, Προσοχή ταμπλετ Ζ3 κινητό note edge κάρτες σχεδόν ενός χρόνου και οι δύο. Πχ.Τώρα στο κρεβάτι μου το κινητό παλεύει με Ε και μια ή μηδέν γραμμές, (ΣΥΤΑ), ενώ το τάμπλετ με Η και δύο με 3 γραμμές,η Διάφορα εδώ είναι τεράστια.(Τώρα μου ήρθε να αλλάξω τις κάρτες να δω θα έχω στην βονταφον στο κινητό θα έχω το ίδιο, πιστεύω πως ναι γιατί η Διάφορα είναι μεγάλη, θα σας ενημερώσω άλλη μέρα)

 

Τες πα το τελευταίο καλό που δεν την αλλάζω με τίποτα είναι πως το συμβόλαιο είναι αορίστου χρόνου δεν ανανεώνεται κάθε 18 μήνες η 24,(έτσι τουλάχιστον Μου είχαν πει,και όντως δεν υπάρχει δέσμευση στα χαρτιά). . .

 

Συμπέρασμα :

Σε γενικές γραμμές είμαι ικανοποιημένος δεν την αλλάζω την εταιρία, έχω κάποια προβλήματα αλλά όχι να με να φτάσουν στ αμήν,

Υπόψιν είναι 4 νούμερα οικογενειακό σε διαφορετικά σημεία και μέρη όλοι μας, κάνεις δεν έχει μεγάλο πρόβλημα για να φτάσει στο αμήν, παράνομο λίγο στο χωριό μας έχουμε λίγο.

 

θερμή παράκληση, Εάν βρεθεί κάποιος άλλος με κινητό Συτα ας στείλει ένα μήνυμα, τόσο καιρό δεν έχω συνάντηση κανέναν στην Ζωή μου:p

Have a nice day ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα πάω και εγώ στη Cyta για τους κάτωθι λόγους : Έχω ήδη σταθερό Cyta οπότε οποιοδήποτε πρόγραμμα κι αν επιλέξω θα το πάρω λίγο φθηνότερα. Είναι η μόνη εταιρεία που δίνει σε σχετικά καλή τιμή, λίγα, λίγο περισσότερα ή αρκετά λεπτά προς όλους. Δηλαδή 100+100, 300+300, 1000 και 1500 λεπτά προς όλους και Cyta αντίστοιχα. Και όλα αυτά χωρίς αίτηση φορητότητας και χωρίς ημερομηνία λήξης. Έχεις ένα συμβόλαιο για 18-24 μήνες αλλά μετά το πέρας δεν ψάχνεσαι ή δεν αγχώνεσαι ότι θα λήξει η προσφορά και θα σου έρθει ταμπλάς του κανονικού παγίου τον επόμενο μήνα.

Τώρα όσον αφορά το πακέτο ίντερνετ που -δεν- δίνει, εγώ έχω δίκαρτο τηλέφωνο οπότε στην άλλη κάρτα έχω συμβόλαιο Cosmote internet any way 10GB, το οποίο μοιράζομαι με τη γυναίκα μου σε 2 κάρτες και έχουμε όλοι ίντερνετ.

Edited by Hierophant
Link to comment
Share on other sites

Εχω κινητό Cyta και συνεχίζω ,γιατι απλά έχω την αίσθηση ότι στηρίζω κάτι διαφορετικό απ τα συνηθισμένα.Εαν δεν υπήρχε οικονομική κρίση θα ήμουν Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μίλησα με το τηλεφωνικό κέντρο την εταιρείας, και τους είπα ότι θέλω σε 15 μέρες να κάνω αίτηση φορητότητας προς το δίκτυο τους, προερχόμενος από Cosmote. Τους ανέφερα ότι σπίτι έχω VDSL Cyta, και ότι η γυναίκα μου έχει το πακέτο 1000-1000-1000 επίσης τις Cyta άρα είμαστε καλοί πελάτες.

Πόσο μπορείτε να μου αφήσετε το πακέτο 300 προς όλους και 300 προς Cyta ?

Από 19 ευρώ συν τόσο κινητής που πάει 21, μου το άφησαν 15 ευρώ όλα πληρωμένα. Και φόρους και ΦΠΑ.

Καλά είναι, θα το προχωρήσω.

:)

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε με αγωνία και μεγάλη προσμονή την υπηρεσία υπολοίπου χρόνου ομιλίας........άντε....

 

δεν το βλέπω φίλε μου... ή όπως λέει η συτα 'σύντομα'...

Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε με αγωνία και μεγάλη προσμονή την υπηρεσία υπολοίπου χρόνου ομιλίας........άντε....

Να μην περιμένεις καθόλου. Υπάρχουν τόσα προγράμματα που κάνουν αυτή τη δουλειά.

Call Timer Pro της TouchSpot MX. Και καθάρισες.

Link to comment
Share on other sites

''Call Timer Pro της TouchSpot MX. Και καθάρισες.''

παίζει και σε Blackberry αυτό το έργο κολητέ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ααα βλέπω και επί πληρωμή αδερφέ? χλωμό τότε..

Link to comment
Share on other sites

''Call Timer Pro της TouchSpot MX. Και καθάρισες.''

παίζει και σε Blackberry αυτό το έργο κολητέ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ααα βλέπω και επί πληρωμή αδερφέ? χλωμό τότε..

Σε BB δεν ξέρω αν παίζει, αλλά για τους ****** υπάρχει και η δωρεάν έκδοση.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
η cyta δε λεει να βγαλει καρτοκινητη..:rolleyes:

Δεν υπάρχει λόγος να βγάλει με τα πακέτα που έχει... Με 9 ευρώ σου δίνει το βασικό πακέτο 100+100 λεπτά για να μιλάς, και από κει και πέρα προσθέτεις 5ευρα ανάλογα τις ανάγκες σου. Αν τώρα εσύ θες να βάζεις 10 ευρώ κάθε 3 μήνες, υπάρχουν άλλες εταιρείες που το κάνουν χρόνια τώρα. Έτσι κι αλλιώς αν δεν έχεις και σταθερή Cyta, τα πακέτα τους δεν είναι ανταγωνιστικά. Αν έχεις όμως είναι.

Link to comment
Share on other sites

η CYTA οταν βγαλει καρτοκινητο θα κανει παταγο,οσοι δεν εχουν καλη καλυψη με wind και Q θα πανε σε cyta που ειναι με vodafone

 

 

η cyta δε λεει να βγαλει καρτοκινητη..:rolleyes:

 

Εγώ δεν βλέπω κανέναν πάταγο. Παφλασμό βλέπω πλέον για την καρτοκινητή της CYTA .

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να βγάλει με τα πακέτα που έχει... Με 9 ευρώ σου δίνει το βασικό πακέτο 100+100 λεπτά για να μιλάς, και από κει και πέρα προσθέτεις 5ευρα ανάλογα τις ανάγκες σου. Αν τώρα εσύ θες να βάζεις 10 ευρώ κάθε 3 μήνες, υπάρχουν άλλες εταιρείες που το κάνουν χρόνια τώρα. Έτσι κι αλλιώς αν δεν έχεις και σταθερή Cyta, τα πακέτα τους δεν είναι ανταγωνιστικά. Αν έχεις όμως είναι.

 

με 9 ευρώ στην κιου ξέρεις τι έχεις; Μόνο ιδιωτική μασεζ δε σου δίνει!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να βγάλει με τα πακέτα που έχει... Με 9 ευρώ σου δίνει το βασικό πακέτο 100+100 λεπτά για να μιλάς, και από κει και πέρα προσθέτεις 5ευρα ανάλογα τις ανάγκες σου. Αν τώρα εσύ θες να βάζεις 10 ευρώ κάθε 3 μήνες, υπάρχουν άλλες εταιρείες που το κάνουν χρόνια τώρα. Έτσι κι αλλιώς αν δεν έχεις και σταθερή Cyta, τα πακέτα τους δεν είναι ανταγωνιστικά. Αν έχεις όμως είναι.

 

σταθερο+ιντερνετ εχω το προγραμμα κινητης 9€ που σου δινει 100 λεπτα προς ολους δεν αξιζει,εκει ειναι το θεμα,αν παρακαλαει να κανει κανα συμβολαιο παραπανω αδικος κοπος με την κατασταση που επικρατει,εγω παντως σε συμβολαιο δεν παω γιατι δε μιλαω πολυ με το κινητο..ασε που με την Q που εχω με 3€ εχω 100 λεπτα ανα δευτερολεπτο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει για σένα και για τις ανάγκες σου και με τον τρόπο που χρησιμοποιείς το κινητό σου. Για άλλους μπορεί να αξίζει. Θες να σου πω παραδείγματα? Το ξέρεις ότι υπάρχει κόσμος που δεν μπορεί να βάλει κάρτα στο κινητό του? Πάει στο περίπτερο αγοράζει μια κάρτα 10 ευρώ και παρακαλάει τον υπάλληλο να του την περάσει? Το ξέρεις ότι αυτό γίνεται και στα καταστήματα κινητής? Το ξέρεις επίσης ότι υπάρχει κόσμος που θα ήθελε ένα μικρό συμβόλαιο ακριβώς για αυτούς τους λόγους? Χωρίς μηνύματα χωρίς ίντερνετ μόνο με χρόνο ομιλίας? Άνθρωποι μεγαλύτεροι σε ηλικία, με κινητικά ή προβλήματα όρασης? Και μην πάμε μακριά, οι γονείς μας. Εμένα ο πατέρας μου είναι 65 ετών και φοράει γυαλιά. Νομίζεις ότι είναι πρόθυμος να βάζει κάρτες κάθε 2 εβδομάδες? Ή να έχει στο μυαλό του μήπως και του τελειώσει ο χρόνος? Εδώ πάνε και αγοράζουν κάρτες και τις τρώνε αμάσητες... Χωρίς να βάλουν τον χρόνο ομιλίας τους σε πρόγραμμα. Τι μου λες τώρα.

Γιατί να μπλέξει τώρα ο άλλος με κάρτες? Και αν ξεχάσει να βάλει κάρτα και θέλει να πάρει τηλέφωνο τί κάνει? Θα βγει στους δρόμους να ψάχνει περίπτερο?

Κάθε πρόγραμμα έχει τη δική του λογική και την δική του χρησιμότητα. Το καλό είναι ότι η Cyta (και δεν το λέω επειδή έχω Cyta) δίνει λεπτά ομιλίας προς όλους, από το πιο μικρό πακέτα μέχρι και το πιο μεγάλο. Όποιος θέλει επιλέγει. Όποιος είναι διατεθειμένος να τρέχει να αγοράζει κάρτες κάθε τρεις και λίγο, προφανώς θα προσανατολιστεί προς τα εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει για σένα και για τις ανάγκες σου και με τον τρόπο που χρησιμοποιείς το κινητό σου. Για άλλους μπορεί να αξίζει. Θες να σου πω παραδείγματα? Το ξέρεις ότι υπάρχει κόσμος που δεν μπορεί να βάλει κάρτα στο κινητό του? Πάει στο περίπτερο αγοράζει μια κάρτα 10 ευρώ και παρακαλάει τον υπάλληλο να του την περάσει? Το ξέρεις ότι αυτό γίνεται και στα καταστήματα κινητής? Το ξέρεις επίσης ότι υπάρχει κόσμος που θα ήθελε ένα μικρό συμβόλαιο ακριβώς για αυτούς τους λόγους? Χωρίς μηνύματα χωρίς ίντερνετ μόνο με χρόνο ομιλίας? Άνθρωποι μεγαλύτεροι σε ηλικία, με κινητικά ή προβλήματα όρασης? Και μην πάμε μακριά, οι γονείς μας. Εμένα ο πατέρας μου είναι 65 ετών και φοράει γυαλιά. Νομίζεις ότι είναι πρόθυμος να βάζει κάρτες κάθε 2 εβδομάδες? Ή να έχει στο μυαλό του μήπως και του τελειώσει ο χρόνος? Εδώ πάνε και αγοράζουν κάρτες και τις τρώνε αμάσητες... Χωρίς να βάλουν τον χρόνο ομιλίας τους σε πρόγραμμα. Τι μου λες τώρα.

Γιατί να μπλέξει τώρα ο άλλος με κάρτες? Και αν ξεχάσει να βάλει κάρτα και θέλει να πάρει τηλέφωνο τί κάνει? Θα βγει στους δρόμους να ψάχνει περίπτερο?

Κάθε πρόγραμμα έχει τη δική του λογική και την δική του χρησιμότητα. Το καλό είναι ότι η Cyta (και δεν το λέω επειδή έχω Cyta) δίνει λεπτά ομιλίας προς όλους, από το πιο μικρό πακέτα μέχρι και το πιο μεγάλο. Όποιος θέλει επιλέγει. Όποιος είναι διατεθειμένος να τρέχει να αγοράζει κάρτες κάθε τρεις και λίγο, προφανώς θα προσανατολιστεί προς τα εκεί.

 

Βασικά, αυτά που παρουσιάζεις ως προβλήματα καρτοκινητής, έχουν ήδη λυθεί εδώ και μερικά χρόνια. Το πραγματικό 'άγχος' στο συμβόλαιο είναι ο ηλικιωμένος να ξεχάσει να πληρώσει το λογαριασμό και να του γίνει φραγή, ενώ θα τρέχουν οι λογαριασμοί. Άσε που πρέπει να ψάχνει να βρει ανοικτό κατάστημα και να έχει το αγχος να πληρώσει 'συνεργάτη' cyta και να του φάνε τα λεφτά.

 

Τέλος πάντων, πρέπει να υπάρχουν συνδρομητές συμβολαίων, ειδικότερα μεγάλης ηλικίας που θα φουσκώνουν λογαριασμούς, ώστε να απολαμβάνουμε φτηνή καρτοκινητή οι υπόλοιποι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω κανέναν πάταγο. Παφλασμό βλέπω πλέον για την καρτοκινητή της CYTA .

 

μοντ λεγανε για εντος 2016 πλεον να ελπιζουμε πριν το πασχα η πριν το καλοκαιρι,δε ξερω παντως αν νομιζει οτι θα προσελκυσει κι αλλα συμβολαια ειναι πολυ γελασμενη,ηδη η wind δινει δωρεαν 120 λεπτα προς ολους σε F2G εαν πας σε συμβολαιο σταθερης και ιντερνετ,χωρις επιπλεον επιβαρυνση ενω η cyta θελει 9€ για συμβολαιο..

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και γω συνδρομητης cyta εδω και 1,5 χρονο,(σταθερης και κινητης)δεν αλλαζω προς το παρων πάροχο,ξεκινησα με σταθερο 22€ ευρω τον μηνα και μετα με κινητο το προγραμμα των 1000 λεπτων -1000 sms- 1000 MB με 28€,μολις εκλεισα 1 ετος μαζι τους το σταθερο πηγε στα 15€ με επιπλεον 2 ωρες σε κινητα, εχω δηλαδη αστικα υπεραστικα απεριοριστα 24 ιντερνετ(μεχρι 7 φτανει) και 5 ωρες κινητα,πιστευω με 44€ ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη κυκλοφορει,ειμουν vodafon και πληρωνα 35 για 200 λεπτα προς ολους, και 50 ΜΒ ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Τελικά διαγράφουμε τη cyta από τη καρτοκινητή;

 

Από έναν banned πριν 5,5 μήνες:

Για να κάνει πάταγο στην κάρτα, πρέπει να βγάλει καλύτερες προσφορές από την WIND (F2G, Q) που ως τώρα καμία δεν την κοντράρει...

 

Η άποψή μου είναι ότι η Cyta έχει το προνόμιο να εκμεταλλεύεται τα "συμπεράσματα" από την "εφαρμογή" της καρτοκινητής στη χώρα μας.

 

Η αδικαιολόγητη (έως και 80% {το 1/5}) μείωση στις τιμές της σε σχέση με τα συμβόλαια δείχνει κάτι.

Κι αυτό το "αποτέλεσμα" της καρτοκινητής {στη χώρα μας} έχει να κάνει με το είδος των πελατών [της καρτοκινητής και των "απαιτήσεών" τους] που συμπαρασύρει τις εταιρείες. Και με τις ατέρμονες προσφορές "ανταγωνισμού" {ας το πούμε έτσι αυτό το είδος καρτέλ} προς τους καρτοκινητούς πελάτες.

Σε μια αγορά πελατών (όπως οι αναφερόμενοι "παπούδες" που δε μπορούν να παρακολουθούν το υπόλοιπο του καρτοκινητού τους και να βάζουν πακέτα), όπου οι περισσότεροι θα ήταν "έτσι": ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ , ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ'ΠΡΕΠΕ, ΑΦΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑ "ΩΠ, ΠΑΚΕΤΟ ΤΩΡΑ: ΤΕΛΕΙΩΣΕ!" ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑΜΕ ΑΠΟ "ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΟΥΜΕ".

 

Αυτή η (Ελληνική) νοοτροπία οδήγησε εκεί την καρτοκινητή.

Μακάρι να μην είχε κανείς μας (Έλληνας) την ένοια και να ήταν ΟΛΑ ΣΩΣΤΑ, ΜΕ "ΣΩΣΤΑ" ΠΑΚΕΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΤΥΠΟΥ "ΞΕΝΟΙΑΖΩ ΚΙ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ" ...."ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΩ 1 ΛΑΘΟΣ, ΘΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ" (Ό,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ).

 

Όμως:

 

1) Η Ελληνική νοοτροπία ΔΕΝ είναι τέτοια, τη "ζούμε" ΟΛΟΙ και στις λεπτομέρειές της

2) Όπως έχει αυτή τη στιγμή η κερδοφορία μέσω καρτοκινητής για τις εταιρείες [Και ειδικά των virtual όπως η Cyta που λόγος ύπαρξής τους είναι οι φθηνότερες τιμές] ....εξήγησα γιατί....

3) Από τη στιγμή που ΜΟΝΟ η αύξηση του πλήθους καρτοκινητών sim μπορεί να φέρει τα € στις εταιρείες {Σκεφτείτε πόσοι καρτοκινητοί πελάτες έχουμε >2-3-4 μπορεί και 6-7 sim καρτοκινητής} στο € = (#sim) x (€/sim).

 

Δεν έχει λόγο (το λόγο που θα είχε κάθε εταιρεία κινητής) να βάλει μπρος μια υπηρεσία που δε διαφαίνεται στον ορίζοντα (αυτή τη στιγμή 2016) να εξυπηρετεί το στόχο της.

 

Αν αλλάξουν οι (όποιες) συνθήκες {πχ σε συνδυασμό με τη σταθερή ή το 4U της Cyta κλπ} μπορεί να αλλάξει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι φθηνή τηλεφωνία η cyta? συμφωνούμε όλοι ?

Η τιμή είναι το τελευταίο που κοιτάει ένας καταναλωτής στο προϊόν που θέλει να αγοράσει. Οπότε είτε είναι φτηνή είτε δεν είναι, δεν είναι το πρώτο που μας ενδιαφέρει. Έτσι κι αλλιώς δεν έχουμε όλοι τις ίδιες τσέπες. Εμένα μπορεί τα 20 ευρώ το μήνα να μην είναι σπουδαίο πόσο, για κάποιον άλλον όμως να είναι. Και να θέλει να περνάει 2 μήνες και όχι 1 όπως εγώ με αυτά τα λεφτά.

Άρα το ερώτημα σου ποιο είναι? Δεν κατάλαβα ακριβώς...

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...