Jump to content

myphone meeting @ Athens: Βροχή, καφές και δώρο έκπληξη


charlie_pace4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το γεγονός ότι τον κλήρο τράβηξε ο γιος του μπροστά σε όλους τους παρευρισκόμενους θεωρήθηκε ως συμπτωματικό από την εφορευτική επιτροπή, αλλά από τον στενό κύκλο του impreza_sti[/member] διαρρέει ότι ο γνωστός Super Moderator από την Θεσσαλονίκη (που αντιπαθεί θανάσιμα τον truckman :p ) θεωρεί ότι η κλήρωση ήταν παράνομη, μη νόμιμη, απεχθής, επονείδιστη και μη βιώσιμη. :X

 

Κάποια μου θυμίζει αυτό το ύφος...... Αλλά δεν ξέρω τι :X:lol::p:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο παλικαρια καλα περασατε βλεπω !

 

charlie_pace4 φοβερο το κειμενο :lol:

 

 

Ήταν παρά πολύ ωραία. Ήταν το πρώτο μου μυτηng και ήταν τρομερά ευχάριστο να γνωρίσω άτομα με τα οποία μιλάω διαδικτυακά χρόνια ολόκληρα.!

Το πρωτο σου ? Οι καφεδες που εχουμε παει μαζι δεν μετρανε ? :(:(:p

Πρωτη μουρη φωτογραφια με τον γειτονα μου βλεπω :lol::p

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του myphone.gr. Συγχαρητήρια για την τόσο όμορφη συνάντηση που διοργανώσατε σ' ένα ζεστό και φιλόξενο μέρος σε κλίμα πολύ φιλικό! Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση διότι σε αυτή δεν μπόρεσα να παρευρεθώ, αν και το ήθελα πολύ να σας γνωρίσω από κοντά. Συγχαρητήρια, τέλος, σε όλα τα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης του myphone.gr για την εξαιρετική δουλειά τους την οποία προσφέρουν αφιλοκερδώς όλα αυτά τα χρόνια!:):):)
Seize The Day Now! Tomorrow Would Be Too Late!
Link to comment
Share on other sites

Κωστή όταν Ρώτησα που είσαι είχες φύγει!! Εμείς ποτέ δεν θα μπορέσουμε να τα πούμε με την άνεση μας

Αγορίνα μου πότε ήρθες και δεν σε πρόλαβα;; Είχε γενέθλια ο αδερφός μου και έπρεπε να φύγω...

 

Το πρωτο σου ? Οι καφεδες που εχουμε παει μαζι δεν μετρανε ? :(:(:p

 

Φυσικά και μετράνε. Στα ανεπίσημα meetings...;)

Ήταν foul που δεν ανέβηκες, να το ξέρεις! Όχι επειδη διοργανώνετε συνέχεια meetings στην Πάτρα να μας ξεχνάς εδώ εμάς! :p

Για να μην μιλήσω για το φάουλ του zxr!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο συγγνώμη μπορώ να πω

 

Την επόμενη φορά, που πιστεύω πως δεν θα αργήσει, θα είναι μόνιμο αν δηλώσεις συμμετοχή και δεν έρθεις...:lol:

 

Για να μην μιλήσω για το φάουλ του zxr!

Την γλύτωσε αυτός γιατί είχε ενημερώσει!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για αυτά τα events, είναι καλό να γνωριζόμαστε και από κοντά. Έλειπα εξωτερικό όλη την εβδομάδα, βάζω στόχο το επόμενο meeting
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ χάρηκα που σας είδα παιδιά, παλιά και νέα μέλη του myphoine forum. Εις στο επανιδείν παιδιά!
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα μεγάλα meetings αλλά όπως προαναφέρθηκε και εμείς οι Πατρινοί κάνουμε πολλά ανεπίσημα meetings και περνάμε πολύ καλά. :D

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Δεν ξεχνώ και τους Πατρινούς μου φίλους που ήδη έχουμε κάνει 2 δυνατά meeting (στα οποία ήμουν παρών) και κάνουν και ΠΟΛΛΑ άλλα ανεπίσημα. Θα οργανώσουμε κάτι σύντομα, ήδη η ομάδα των Πατρινών μαζεύει εύκολα 20-25 άτομα ;)

 

Στην επόμενη συνάντηση της Πάτρας θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ. Η Ναύπακτος είναι δίπλα! :)

Νέα αγάπη (Android OS): OnePlus Nord 12GB/256GB :luck:

Παλιές αγάπες (Android OS): OnePlus 6T 8GB/128GB, OnePlus 5T 6GB/64GB, Vernee MIX 2 6GB/64GB, Doogee MIX 6GB/64GB, Asus Zenfone 2 4GB/64GB

Link to comment
Share on other sites

Ένα ευχαριστώ και από μένα σε όσα παιδιά ασχολήθηκαν τόσο για την οργάνωση της συνάντησης όσο και για την άρτια λειτουργία του site. Χάρηκα πραγματικά που γνώρισα και μίλησα με τους περισσότερους από όσους ήρθαν. Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Στην επόμενη συνάντηση της Πάτρας θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ. Η Ναύπακτος είναι δίπλα! :)

 

Ωραία τα μεγάλα meetings αλλά όπως προαναφέρθηκε και εμείς οι Πατρινοί κάνουμε πολλά ανεπίσημα meetings και περνάμε πολύ καλά. :D

 

Υ.Γ. Δεν ξεχνώ και τους Πατρινούς μου φίλους που ήδη έχουμε κάνει 2 δυνατά meeting (στα οποία ήμουν παρών) και κάνουν και ΠΟΛΛΑ άλλα ανεπίσημα. Θα οργανώσουμε κάτι σύντομα, ήδη η ομάδα των Πατρινών μαζεύει εύκολα 20-25 άτομα ;)

 

Next station @ Patra: 4o myphone meeting Πάτρας, την Κυριακή 18/10/2015

 

:D :up: :dance:

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

αν γίνεται να επαναληφθεί σύντομα η συνάντηση γιατί πολλοί δε μπόρεσαν να έρθουν.

 

Θα προσπαθήσουμε μέχρι το τέλος του χρόνου να οργανώσουμε μία ακόμα συνάντηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσουμε μέχρι το τέλος του χρόνου να οργανώσουμε μία ακόμα συνάντηση.

 

ωραία νέα!! θα έρθω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...