Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει αλλα καθε στιγμη μια απο τις 2 εχει internet..... οχι και οι 2 ταυτοχρονα.

Και σαφως μπορεις οποια στιγμη θες να επιλεξεις ποια απο τις 2 θα εχει internet με μια πολυ ευκολη διαδικασια.

 

η μια θα ειναι 4g η αλλη 2g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

η μια θα ειναι 4g η αλλη 2g

 

Και οι 2 παιζουν 4G αναλογα ποια θα επιλεξεις να εχει δεδομενα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, σ' ολους!!!

Απο σημερα, κι εγω στην παρεα σας!!:D Μοντελο 920CD, αγορα απο hedy.gr, σε Gold χρωμα.

Μια ερωτηση: περασα tempered glass, αλλα δεν εφαρμοζει τελεια δεξια κι αριστερα της οθονης. Ειναι 2,5D η οθονη του η ιδεα μου ειναι??:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, σ' ολους!!!

Απο σημερα, κι εγω στην παρεα σας!!:D Μοντελο 920CD, αγορα απο hedy.gr, σε Gold χρωμα.

Μια ερωτηση: περασα tempered glass, αλλα δεν εφαρμοζει τελεια δεξια κι αριστερα της οθονης. Ειναι 2,5D η οθονη του η ιδεα μου ειναι??:cry:

Δεν ξέρω αν είναι επίσημο 2.5D αλλά όντως έχει μια καμπυλότητα στις άκρες

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι επίσημο 2.5D αλλά όντως έχει μια καμπυλότητα στις άκρες

 

Παντως, το tempered glass που "περασα", δε λεει να κατσει με τιποτα, σε ολη του την περιμετρο...:(

Εχει χρησιμοποιησει καποιος, ενα συγκεκριμενο tempered glass, το οποιο εκανε σωστη εφαρμογη, ωστε να με πληροφορησει, για να το προμηθευθω κι εγω???:D

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο μου ηρθε update 74 mb σε 9208 με BRI.αντε να δουμε ποτε θα παρουμε ΜΜ

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα ηθελα να σας κανω καποιες ερωτησεις

 

αν αγορασω το κινητο απο το εξωτερικο, θα περνει αναβαθμισεις; ή δεν εχει να κανει;

 

επειδη ειμαι μανιακος με τις custom rom αν περασω καποια rom και παρουσιασει προβλημα μπορω να περασω ξανα την μαμισια μεσω του pc companion;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να σας κανω καποιες ερωτησεις

 

αν αγορασω το κινητο απο το εξωτερικο, θα περνει αναβαθμισεις; ή δεν εχει να κανει;

 

επειδη ειμαι μανιακος με τις custom rom αν περασω καποια rom και παρουσιασει προβλημα μπορω να περασω ξανα την μαμισια μεσω του pc companion;

1) ναι 2) ναι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Καινουριος κατοχος, μεταβαση απο Νοte 2.Το πηρα απο vnp.gr και εκανε 10 μερες λογω αργιας.Εκανα αμεσως και την αναβαθμιση σε 6.Ηθελα να ρωτησω αω χρησιμοποιει καποιος bluetooth με αναγνωση κλησης οπως το Sony SBH54 .To βασικο ειναι να μην υπαρχουν αποσυνδεσεις και να εχει καλη ποιοτητα ηχου.Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Καινουριος κατοχος, μεταβαση απο Νοte 2.Το πηρα απο vnp.grι εκανε 10 μερες λογω αργιας.Εκανα αμεσως και την αναβαθμιση σε 6.Ηθελα να ρωτησω αω χρησιμοποιει καποιος bluetooth με αναγνωση κλησης οπως το Sony SBH54 .To βασικο ειναι να μην υπαρχουν αποσυνδεσεις και να εχει καλη ποιοτητα ηχου.Ευχαριστω!

 

Καλησπέρα.να σε ρωτήσω κάτι. το vnp εχει το note 2 στα 209 ευρω.οι συσκευές είναι καινουριες; Εγώ το πήρα μεταχειρισμένο 170.μπορώ να το επιστρέψω και ΝΑΤΟ πάρω απο εκεί αν είναι καινούριο και έχει και εγγύηση... Ποιά η γνώμη σας για το siteβρε παιδιά;; Ευχαριστώ και συγγνώμη για το εκτός θέματος...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.να σε ρωτήσω κάτι. το vnp εχει το note 2 στα 209 ευρω.οι συσκευές είναι καινουριες; Εγώ το πήρα μεταχειρισμένο 170.μπορώ να το επιστρέψω και ΝΑΤΟ πάρω απο εκεί αν είναι καινούριο και έχει και εγγύηση... Ποιά η γνώμη σας για το siteβρε παιδιά;; Ευχαριστώ και συγγνώμη για το εκτός θέματος...

 

Το 5 που πηρα κλειστο ηταν.Μαλιστα μου εστειλαν και εναν εξτρα ανταπτορα ρευματος για ευρωπη.Ξενερωσα οταν τον ειδα αλλα οταν ανοιξα το κινητο ειχε ηδη ευρωπαικο φορτιστη.Το NOTE 2 μπορει να το εχει στοκ κομματι.Δεν χανεις κατι να παρεις ενα τηλεφωνο.Το καταστημα ειναι αξιοπιστο.Το μονο που χρειαζεται ειναι να περιμενεις 7-10 μερες αν δεν ειναι διαθεσιμο.

Edited by redbill80
Link to comment
Share on other sites

Το 5 που πηρα κλειστο ηταν.Μαλιστα μου εστειλαν και εναν εξτρα ανταπτορα ρευματος για ευρωπη.Ξενερωσα οταν τον ειδα αλλα οταν ανοιξα το κινητο ειχε ηδη ευρωπαικο φορτιστη.Το NOTE 2 μπορει να το εχει στοκ κομματι.Δεν χανεις κατι να παρεις ενα τηλεφωνο.Το καταστημα ειναι αξιοπιστο.Το μονο που χρειαζεται ειναι να περιμενεις 7-10 μερες αν δεν ειναι διαθεσιμο.

Εμένα μου ήρθε κανονικά με ευρωπαϊκό φορτιστη μέσα, με αναμονή μιας εβδομαδας. Από τα πιο αξιόπιστα και παλιά καταστήματα, είχα αγοράσει htc προ δεκαετίας που δεν τα ήξερε κανεις...

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Εάν ενδιαφέρεται κάποιος για επώνυμες θηκούλες: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6668163#post6668163

Πήρα την αυθεντική στα 70 ευρώ επομένως δεν τις χρειάζομαι...

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

τωρα κατεβαζω την ΜΜ!1319 ΜΒ σε n9208 me BRI

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε για n9208? Ελπιζω να εφτιαξαν το cell standby. Χανω 8-9% το βράδυ. Στο internet χαμος με το cell standby ολοι το ιδιο πρόβλημα. Edited by kampamarou
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε για n9208? Ελπιζω να εφτιαξαν το cell standby. Χανω 8-9% το βράδυ. Στο internet χαμος με το cell standby ολοι το ιδιο πρόβλημα.

 

Θα σου πω...δεν θυμαμαι ακριβως ποσο επεσε η μπαταρια.νομιζω αρκετα..αλλα σημερα θα τσεκαρω καλυτερα.εβαλα και βελτιστοποιηση ολων των εφαρμογων για την μπαταρια και..τα ξαναλεμε

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε για n9208? Ελπιζω να εφτιαξαν το cell standby. Χανω 8-9% το βράδυ. Στο internet χαμος με το cell standby ολοι το ιδιο πρόβλημα.

Εγω φιλε μου την περασα και εκανα και format μετα και το ξανα εστησα απ την αρχη και εχω δει μεγαλη διαφορα στην καταναλωση της μπαταριας. Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος σε σχεση με πριν. Για να δουμε.:D

Link to comment
Share on other sites

Και γω εκανα επαναφορα της συσκευης μολις την περασα.λοιπον,ολο το βραδυ επεσε 3% η μπαταρια μεσα σε 10 ωρες.πολυ καλα νομιζω.σε αναμονη φυσικα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι ρουταρατε Xposed καταφέρετε να βάλετε;

 

Στάλθηκε από το SM-N915F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και γω εκανα επαναφορα της συσκευης μολις την περασα.λοιπον,ολο το βραδυ επεσε 3% η μπαταρια μεσα σε 10 ωρες.πολυ καλα νομιζω.σε αναμονη φυσικα

 

Καλησπέρα!Καινουριος κατοχος, μεταβαση απο Νοte 2.Το πηρα απο vnp.gr και εκανε 10 μερες λογω αργιας.Εκανα αμεσως και την αναβαθμιση σε 6.Ηθελα να ρωτησω αω χρησιμοποιει καποιος bluetooth με αναγνωση κλησης οπως το Sony SBH54 .To βασικο ειναι να μην υπαρχουν αποσυνδεσεις και να εχει καλη ποιοτητα ηχου.Ευχαριστω!

Πριν το factory reset? Βαριέμαι να ξαναστησω αλλά η μπαταρία έγινε μαντάρα!

 

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γω εκανα επαναφορα της συσκευης μολις την περασα.λοιπον,ολο το βραδυ επεσε 3% η μπαταρια μεσα σε 10 ωρες.πολυ καλα νομιζω.σε αναμονη φυσικα

 

Και επανερχομαι..η μπαταρια φορτισμενη πριν κοιμηθω 100% και μετα απο 6 ωρες σε αναμονη επεσε στο 68 % .μα καλα,τι γινεται?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Και επανερχομαι..η μπαταρια φορτισμενη πριν κοιμηθω 100% και μετα απο 6 ωρες σε αναμονη επεσε στο 68 % .μα καλα,τι γινεται?

 

Κι εγώ... έκανα και factory reset αλλά πραγματικά η μπαταρία ειδικά το βράδυ και με το wifi χάνει απίστευτα πολύ το οποίο πραγματικά είναι τραγικό... :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...