Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Παιδια μια ερωτηση....

Εχω N920CD 32GB απο Ζαμπια (MTZ) και δεν εχει βγαλει καμια αναβαθμιση απο τον Μαρτιο του 2016.

Βλεπω στο Samsung Live Update οτι εχει βγαλει αλλες 5-6 αναβαθμισεις για ολες τις αλλες χωρες, αλλα για Ζαμπια τιποτα.

 

Ξερεις κανεις γιατι, τι και πως ? Γιατι να κανει αυτον τον διαχωρισμο με τις χωρες και τις αναβαθμισεις ?

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς να προτείνει παρακαλώ για το δικαρτο N920CD:

1) κανένα κατάστημα σε Αθήνα για την αγορά ? (πλέον όλα τα καταστήματα που βρήκα το γράφουν μη διαθέσιμο.)

2) Ποιας προέλευσης να κοιτάξω, για να μην μπλέξω με ROM & άλλες παρεμβάσεις όσο γίνεται...

Edited by BeholderX
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

σε 2 μερες το ειχα....ασχετα αν λεει 4-7

https://www.placemall.gr/samsung-galaxy-note-5-32gb-n920c-black-1009-102526?search=note%205

 

Καλησπέρα. Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το δίκαρτο note 5, το link που έδωσες μήπως αφορά το μονόκαρτο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μονοκαρτο ειναι,ρωτα για το δικαρτο,απο εκει το ειχα παρει....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Ξερει καποιος φιλος να μου πει ανα τα γυαλια VR Gear by oculus κανουν για το note 5 ??? Υποστηριζει αυτο το κινητο αυτην την λειτουργια και κουμπωνει στα γυαλια ??? Ευχαριστω !!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Ξερει καποιος φιλος να μου πει ανα τα γυαλια VR Gear by oculus κανουν για το note 5 ??? Υποστηριζει αυτο το κινητο αυτην την λειτουργια και κουμπωνει στα γυαλια ??? Ευχαριστω !!! ;) ;)

 

Aυτα σιγουρα

http://www.skroutz.gr/s/7996953/Samsung-Gear-VR-Consumer-Edition.html

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε n9208 υπαρχει rom που να εχει ελληνικα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Γνωρίζει κάποιος να μου πει που μπορει να υπάρχει άμεσα διαθέσιμο ένα samsung galaxy note 5 N920CD Duos?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση....

Εχω N920CD 32GB απο Ζαμπια (MTZ) και δεν εχει βγαλει καμια αναβαθμιση απο τον Μαρτιο του 2016.

Βλεπω στο Samsung Live Update οτι εχει βγαλει αλλες 5-6 αναβαθμισεις για ολες τις αλλες χωρες, αλλα για Ζαμπια τιποτα.

 

Ξερεις κανεις γιατι, τι και πως ? Γιατι να κανει αυτον τον διαχωρισμο με τις χωρες και τις αναβαθμισεις ?

 

Και για ποιο λογο δεν βαζεις μιας αλλης χωρας ;

Link to comment
Share on other sites

Και για ποιο λογο δεν βαζεις μιας αλλης χωρας ;

 

το ίδιο συμβαινει και με το δικό μου. πόσο εύκολο και πώς μπαίνει μια άλλη Official ROM?

Edited by giorgio6600
Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

το ίδιο συμβαινει και με το δικό μου. πόσο εύκολο και πώς μπαίνει μια άλλη Official ROM?

 

με το odin φιλε μου μπορεις να βαλεις αυτην την official rom αυτη εχω βαλει και εγω και ολα μια χαρα United Arab Emirates http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N920C/XSG/

Link to comment
Share on other sites

με το odin φιλε μου μπορεις να βαλεις αυτην την official rom αυτη εχω βαλει και εγω και ολα μια χαρα United Arab Emirates http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N920C/XSG/

 

Ελληνικά παντού? μετά αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών, θα ξαναέρθει στην Ζάμπια?

Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά παντού? μετά αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών, θα ξαναέρθει στην Ζάμπια?

 

Όχι δεν ξαναρχετε ή ζαμπια με εργοστασιακές ρυθμίσεις φίλε μου αφού περάσεις αυτήν που σου είπα παραμένει σε αυτή.για να πας στην ζαμπα θα πρέπει να ξαναπεράσει την rom zampia.ε ελληνικά και φυσικά παντού φίλε μου κανένα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ελληνικά παντού? μετά αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών, θα ξαναέρθει στην Ζάμπια?

 

Περνα τη οπως σου λεει ο φιλος.Δεν υπαρχει προβλημα δεν χανεις εγγυηση γιατι ειναι official.

Link to comment
Share on other sites

Περνα τη οπως σου λεει ο φιλος.Δεν υπαρχει προβλημα δεν χανεις εγγυηση γιατι ειναι official.

 

το πέρασα μεσω odin. πάλι Ζαμπια λέει.

Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από που το αγοράζουμε το 5 duos ???

 

Από εδώ

https://www.from.ae/en/catalogsearch/result/?q=note%205%20duos

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ για την απάντηση και το link.

Να ρωτήσω, α) από φόρους πως θα πάει ? β) Υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας μαζί τους για αναγραφεται κάποια άλλη τιμή ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το κάνουν αυτό εάν τους το ζητήσεις. Δεν σου εξασφαλίζει όμως το θέμα τελωνείο 100℅.

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση και το link.

Να ρωτήσω, α) από φόρους πως θα πάει ? β) Υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας μαζί τους για αναγραφεται κάποια άλλη τιμή ?

 

Υπάρχει κάποιο μαγαζί στο best price αν κοιταξεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...