Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια γεια σας. θελω να ρωτησω ποσα μοντελα samsun galaxy note 5 dual sim υπαρχουν? εγω ηξερα 2, το n 9208 και το n 920cd. τωρα βλεπω και ενα αλλο N920FD . τι ειναι αυτο νεο?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορουμε να φλασαρουμε τη rom του 920 cd στο n9208?επισης,καποιος που ξα εχει κανει root το τηλ του?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να φλασαρουμε τη rom του 920 cd στο n9208?επισης,καποιος που ξα εχει κανει root το τηλ του?

 

Οχι δεν μπορεις να περασεις την ROM στο 9208....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι για την συγκεκριμενη επιλογη. Απο οτι ειδα καλυπτει και τελωνεια, απλα το προβλημα ειναι οτι κανει αρκετο καιρο για να ερθει. http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Note-5-SM-N920C-32GB-5-7-Black-Factory-Unlocked-N920C-/171906352055?hash=item28066ac3b7:g:PEIAAOSw9r1V8u9T
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά το πήρα και εγώ σήμερα το κλικ του home button όταν το πατάς είναι πολύ δυνατό καμιά σχέση με του s6 που έχω που δεν ακούγετε καθόλου. Είναι το ίδιο και σε εσάς η να το πάω πίσω ?να επισημάνω ότι το κουμπί δεν παίζει ούτε δυσκολεύει να κλίκαρει απλά ο ήχος του είναι λες και ανοιγοκλείνεις διακόπτη

 

Είναι όντως μεγάλο και σε ήχο και σε αίσθηση το κλικ του home button.

Μου φάνηκε περίεργο και εμένα μετά από το Note 3 αλλά όλα μια συνήθεια είναι μωρέ

Link to comment
Share on other sites

εχετε να που προτεινετε καποιο αξιοπιστο καταστημα για να προχωρησω στην αγορα;

 

σαν τηλεφωνο τι λεει;

 

υπερ;

κατα;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

εχετε να που προτεινετε καποιο αξιοπιστο καταστημα για να προχωρησω στην αγορα;

 

σαν τηλεφωνο τι λεει;

 

υπερ;

κατα;

 

Χωρις να έχω την συσκευή πέρασα μια βόλτα απο τα seven spot την παρασκευη και το είχαν στην βιτρίνα της κινητής τηλεφωνίας, και απορρησα μιας και νόμιζα οτι δεν θα έρθει ελλάδα. Ρώτησα και μου είπαν ότι το περιμένουν μέσα στις μέρες. Νομίζω θα είναι το single sim αν σε ενδιαφέρει κάνε μια βόλτα να ρωτήσεις, με τα πλεονεκτηματα της εγχώριας αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

εχετε να που προτεινετε καποιο αξιοπιστο καταστημα για να προχωρησω στην αγορα;

 

σαν τηλεφωνο τι λεει;

 

υπερ;

κατα;

 

ΑΠΑΙΧΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εσεις απο που το πηρατε;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

http://www.from.ae μπες και δες!

Ποια μεθοδο αποστολης διαλεξες? Καλυτερα ποια να διαλεξουμε....:)

1.Surface Air Lifted (SAL) 30 days $20

2.Air Parcel EmPost 15 Days $21

Δινουν tracking number? Paypal κανονικα?

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποια μεθοδο αποστολης διαλεξες? Καλυτερα ποια να διαλεξουμε....:)

1.Surface Air Lifted (SAL) 30 days $20

2.Air Parcel EmPost 15 Days $21

Δινουν tracking number? Paypal κανονικα?

 

Φαντάζομαι καταλαβαίνεις οτι αν αγοράσεις απο εδώ θα έχεις import duties & vat tax....θα πιαστείς στο δόκανο του τελωνείου και θα φας στο κεφάλι ποιός ξέρει πόσα ευρώ επιπλέον...!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι καταλαβαίνεις οτι αν αγοράσεις απο εδώ θα έχεις import duties & vat tax....θα πιαστείς στο δόκανο του τελωνείου και θα φας στο κεφάλι ποιός ξέρει πόσα ευρώ επιπλέον...!

Γιατι? Αν γραψουν οτι κοστιζει χαμηλα και με air parcel.....?

Oι Κινεζοι ειναι ποιο μαγκες?:lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατι? Αν γραψουν οτι κοστιζει χαμηλα και με air parcel.....?

Oι Κινεζοι ειναι ποιο μαγκες?:lol:

 

Είναι λίγο ρώσικη ρουλέτα. Άλλο κινέζοι, άλλο άραβες.....πιθανότητες περισσότερες δίνω στο να περάσει έλεγχο τελωνείου.

Οπότε εκεί υπολόγισε κανα 150-200άρι συν....

Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο ρώσικη ρουλέτα. Άλλο κινέζοι, άλλο άραβες.....πιθανότητες περισσότερες δίνω στο να περάσει έλεγχο τελωνείου.

Οπότε εκεί υπολόγισε κανα 150-200άρι συν....

Νομίζω πως έχει δίκιο....εγώ ρωτάω για την περίπτωση που βρεθώ εκεί ο ίδιος

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποιος να μπλέξει με τελωνεία και φόρους όταν με ελάχιστα χρήματα παραπάνω από τους Άραβες μπορεί να το αγοράσει από το eglobalcentral.eu χωρίς φόρους?

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο υπαρχει κανονικοτατα στο hedy.gr και με ενα τηλεφωνο το εχετε στο σπιτι σας την επομενη μερα.

Μαλιστα με λιγη πιεση για την τιμη πετυχαινεις κατι καλυτερο. Εγω πηρα πριν λιγες μερες N920CD στα 630 ευρω.

 

Αυτα που λεγονται οτι το μαγαζι ειναι μουφα ειναι τραγικα και 100% ψεματα, εχω αγορασει προσωπικα απο εκει δυο NOTE 5 Ν920CD και κανενα προβλημα.

Και μαλιστα με δωρεαν μεταφορικα.

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Ποια μεθοδο αποστολης διαλεξες? Καλυτερα ποια να διαλεξουμε....:)

1.Surface Air Lifted (SAL) 30 days $20

2.Air Parcel EmPost 15 Days $21

Δινουν tracking number? Paypal κανονικα?

φιλε μου μου το εφερε φιλος που ερχοταν ελλαδα. τελωνειο εχει φυσιολογικα 210 ευρ+36 ευρ μεταφορικα.αν εχεις καποιον αξιζει εκει να το παρεις αλλιως παρτο απο το μαγαζι που λεει πιο φιλος πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μου το εφερε φιλος που ερχοταν ελλαδα. τελωνειο εχει φυσιολογικα 210 ευρ+36 ευρ μεταφορικα.αν εχεις καποιον αξιζει εκει να το παρεις αλλιως παρτο απο το μαγαζι που λεει πιο φιλος πιο πανω.

Ευχαριστω βρε παιδες αλλα το note 5 το εχω απλα ψαχνομαι για το s7 edge duos....:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατέχοντες.

 

Υπάρχει δυνατότητα για internet και στις 2 slot? Αν ναι, η επιλογή γίνεται μέσω ριθμίσεων?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατέχοντες.

 

Υπάρχει δυνατότητα για internet και στις 2 slot? Αν ναι, η επιλογή γίνεται μέσω ριθμίσεων?

 

Ευχαριστώ

 

Υπαρχει αλλα καθε στιγμη μια απο τις 2 εχει internet..... οχι και οι 2 ταυτοχρονα.

Και σαφως μπορεις οποια στιγμη θες να επιλεξεις ποια απο τις 2 θα εχει internet με μια πολυ ευκολη διαδικασια.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...