Jump to content

Galaxy Note 5 Dual Sim (N9208, N9200, N920CD)


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 444
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το 2ο εγω...!!! ;)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε? . Τo silver? Duos? Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που το εχει σε 64 gb..

 

Ω ναι...απο 6 Δεκεμβρη το εχω:D και μαλιστα την ειχα πατησει με τις sim( σελιδα 11)

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS, μόλις παρέλαβα ένα SM-N9208, τελικά υποστηρίζει ελληνικά παντού (και στο πενάκι) ή να το γυρίσω πίσω;
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS, μόλις παρέλαβα ένα SM-N9208, τελικά υποστηρίζει ελληνικά παντού (και στο πενάκι) ή να το γυρίσω πίσω;

 

Εμένα φίλε μου δεν υποστηρίζει ελληνικά το πενάκι μόνο αγγλικά και κινέζικα. Τα υπόλοιπα ελληνικά κανονικά. Έχω το SM-N9208 twaian έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι να μου φερουν ενα απο ντουμπαϊ, ξερει κανεις να μου πει εαν θα εχω καποιο προβλημα συμβατοτητας και τι να προσεξω;

 

Απλά να κοιταξεις να ειναι το μοντελο N920C

Τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα. εχω ενα φιλο στο dubai και του ζητησα να μου φερει το εν λογο τηλεφωνο. μου ειπε οτι υπαρχουν δυο εκδοσεις η Ν 9208 KAI 920 cd. τελικα μετα απο τοσα post που διαβασα συμπαιρενω οτι η 920 cd ειναι η εκδοση που τα εχει ολα. σωστα? βοηθηστε για να του πω πια να μου φερει. ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε? . Τo silver? Duos? Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που το εχει σε 64 gb..

 

Σήμερα το παρήγγειλα και εγώ!! :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα. εχω ενα φιλο στο dubai και του ζητησα να μου φερει το εν λογο τηλεφωνο. μου ειπε οτι υπαρχουν δυο εκδοσεις η Ν 9208 KAI 920 cd. τελικα μετα απο τοσα post που διαβασα συμπαιρενω οτι η 920 cd ειναι η εκδοση που τα εχει ολα. σωστα? βοηθηστε για να του πω πια να μου φερει. ευχαριστω!

 

Ναι...την 920CD θα παραγγειλεις..

Link to comment
Share on other sites

Ναι...την 920CD θα παραγγειλεις..

 

επισης ηθελα να ρωτησω απο καποιον που εχει το εν λογο τηλεφωνο οι καρτες sim δουλευουν και οι δυο σε 4g lte συγχρονος? και αν γενικα ειναι ευχαριστιμενοι με το εν λογο τηλεφωνο?δηλαδη αξιζει τα λεφτα του η να παρω καποιο αλλο δικαρτο.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μολις το ανοιξα ολα μια χαρα.το μονο που παρατηρησα εινει οτι μπηκε κατευθειαν.δεν ηταν οπως ολα τα samsung που ζητανε στην αρχη ρυθμησεις.και δευτερο ηταν στο 6% η μπαταρα.το κηνητο ειναι απο το ιραν.και δεν λεει οτι ειναι 920cd leei 920c.

 

οποτε αυτο σημαινει οτι καποιος το ειχε στα χερια του πριν....για μενα θεωρειται μεταχειρισμενο...απο την στιγμη που εχει ανοιχτει απο τριτο ατομο...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παραγγειλει κανεις απο το http://www.eglobalcentral.eu/ πληρωνεις τελωνεια ειναι αξιοπιστο πουλαει μαιμου η οριτζιναλ. ευχαριστω εκ των προτερν θελω να το παραγγειλω 599 ευρω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μπορειτε να αναφερεται τις διαφορες οπως και θετικα αρνητικα καθε εκδοσης? Το ξερω οτι εχουν αναφερθει και τα εχω διαβασει ολα αλλα νομιζω οτι ειναι θολο το τοπιο παλι. Ευχαριστω πολυ. Με εκτιμηση
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα σήμερα έμαθα ότι θα μου στείλουν το note 5 από την Αμερική και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε σας παρακαλώ να μου πείτε εάν ξέρετε έχει ελληνικά; πιο μοντέλο πρέπει να ζητήσουν για να έχει μενού ελληνικό; σας ευχαριστώ πολύ..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα σήμερα έμαθα ότι θα μου στείλουν το note 5 από την Αμερική και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε σας παρακαλώ να μου πείτε εάν ξέρετε έχει ελληνικά; πιο μοντέλο πρέπει να ζητήσουν για να έχει μενού ελληνικό; σας ευχαριστώ πολύ..

 

Να ζητήσει το N920C για μονόκαρτο ή το N920CD για δίκαρτο. Unlocked gsm international μοντέλο.

Φούλ ελληνικό μενού παντού και στο πενάκι. Και 4g κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Να ζητήσει το N920C για μονόκαρτο ή το N920CD για δίκαρτο. Unlocked gsm international μοντέλο.

Φούλ ελληνικό μενού παντού και στο πενάκι. Και 4g κανονικά.

 

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει βρει κανείς την έκδοση 920CD με 64 GB; Edited by gnikolai
Γραμματικά λάθη

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα κι εγώ το N920CD (32gb) από eglobalcentral.eu στα 585 ευρώ.

Ακόμη δεν έχω ενημέρωση για το πότε θα μου έρθει. Θα ενημερώσω όταν φτάσει :)

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα κι εγώ το N920CD (32gb) από eglobalcentral.eu στα 585 ευρώ.

Ακόμη δεν έχω ενημέρωση για το πότε θα μου έρθει. Θα ενημερώσω όταν φτάσει :)

 

Θα κάνει όσο σου λέει (6-8 εργάσιμες). Το δικό μου με βάση το tracking number έφτασε σήμερα το πρωί Ελλάδα... Αναμένουμε :happy:

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνει όσο σου λέει (6-8 εργάσιμες). Το δικό μου με βάση το tracking number έφτασε σήμερα το πρωί Ελλάδα... Αναμένουμε :happy:
παιδια καλησπερα. αυτη η εταιρια απο που ειναι? ευρωπη?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...