Jump to content

Lenovo Tab 2 A10-70


vassar
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι αυτό ρώτησα..εάν αυτή είναι η μόνη τους διαφορά..τέλος πάντων έτσι κι αλλιώς τώρα το παρήγγειλα :D:D
Link to comment
Share on other sites

sorry δε κατάλαβα, από ότι θυμάμαι αυτή είναι η διαφορά τους και αυτή:

Chipset: Mediatek MT8732 - 4G model, Mediatek MT8165 - Wi-Fi model

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορούμε να βάλουμε στην οθόνη κλειδώματος ζωντανή ταπετσαρία. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

από ότι έχω ψάξει στην οθόνη κλειδώματος μπαίνουν μόνο στατικές εικόνες.

Ίσως με άλλη εφαρμογή κλειδώματος οθόνης (locker) να μπορεί να μπει ζωντανή ταπετσαρία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

από ότι έχω ψάξει στην οθόνη κλειδώματος μπαίνουν μόνο στατικές εικόνες.

Ίσως με άλλη εφαρμογή κλειδώματος οθόνης (locker) να μπορεί να μπει ζωντανή ταπετσαρία.

 

Ευχαριστώ! Και εγώ μόνο με εφαρμογή βρήκα ότι μπορεί να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα.. Οι εντυπώσεις θετικότατες προς το παρόν.. Μόνο το καπάκι της κάρτας είναι πολύ χαλαρό και ενοχλεί στο χέρι κάποιες στιγμές.. Κατά τα αλλά, όλα σούπερ..Α και μία ερώτηση..όταν πατάω το τετράγωνο για να κλείσω τις εφαρμογές, δεν μου βγάζει τις τρεις παύλες για να τις κλείσω όλες μαζί, παρά μόνο ένα μήνυμα πως δεν ήταν δυνατή η προσθήκη του γραφικού στοιχείου..τι είναι αυτό?http://s21.postimg.org/j9rc3thgj/Screenshot_2015_12_22_13_44_55.jpg Edited by magiktigra
Link to comment
Share on other sites

για την ιστορία μετά από κάποιες μαγκιές του eshop και άρνηση αντικατάστασης παρόλο την έγκριση από την ίδια την lenovo,τελικά χτες τρίτη,παρέλαβα στα χέρια μου,νέα ολοκαίνουργια συσκευή.

είναι με την 4.4.4 δεν υπάρχει περίπτωση να περάσω την 5 πάλι..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

για την ιστορία μετά από κάποιες μαγκιές του eshop και άρνηση αντικατάστασης παρόλο την έγκριση από την ίδια την lenovo,τελικά χτες τρίτη,παρέλαβα στα χέρια μου,νέα ολοκαίνουργια συσκευή.

είναι με την 4.4.4 δεν υπάρχει περίπτωση να περάσω την 5 πάλι..

Καλοδούλευτο φίλε μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.. εχω το ταμπλετ 3 μερες εχει κανει ολα τα update αλλα δεν εχει περασει την 5αρα ακομα..ξερουμε κατι? Πρεπει να το κανω μονος?
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα πηρα το εργαλειο και φαινεται μια χαρα....

πρωτεινετε να παω σε lolipop η να μεινω ως εχει?

επισης και κατι αλλο γιατι εχω κολλησει πως φτιαχνω φακελους για την επιφανεια εργασιας?

Link to comment
Share on other sites

Προχθες πήρα και εγώ το tablet! Εξαιρετική οθόνη και ήχος! Μπαταρία θηρίο και τα υλικά κατασκευής είναι πολύ καλά. Δεν εχεις την αίσθηση φθηνιαρικης κατασκευής. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Να σημειωσω οτι δεν εκανα κανένα update ενω μου έχει ειδοποίηση για να κάνω.

 

Έχετε βάλει screen protector;

Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε μένα ήρθε ενημερωμένο με την lollipop? Από amazon.de.. Ευτυχώς πάντως όλα καλά..κανένα bug
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια πολλα.Γι'αυτους που ρωτανε για την 5.0.1 την εχω απο την πρωτη μερα και δεν εχω κανενα προβλημα.Οποιος κανει την αναβαθμιση μετα να κανει οποσδηποτε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.Παιρνει 2-3 update και μετα ερχεται η 5αρα.Οταν πατατε το τετραγωνο για να κλεισετε εφαρμογες τις πετατε μια μια.Ετσι ειναι και στο nexus που εχω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω εχω απενεργοποιησει την δονηση και τον ηχο κατα την αφη αλλα σε εφαρμογες πχ τυπου youtube , skrountz οταν γραφω και κανει ηχο και δονειται σε καθε γραμμα. Πως αλλαζει αυτο??
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα σε εμας που δεν κανει update απο μονο του τι πρεπει να κανουμε για να βαλουμε την 5αρα? Η επειδη δεν την βαζει μονο του να μην τη βαλουμε?
Link to comment
Share on other sites

Έχετε βάλει screen protector? Χρειάζεται;

Δεν μπορώ να βρω. Βέβαια του έχω θήκη πορτοφόλι αλλά θέλω σίγουρα τζαμάκι.

Η οθόνη του πάντως μου φαίνεται ανθεκτική.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχετε βάλει screen protector? Χρειάζεται;

 

Καλημέρα! Χρόνια πολλά! Εγώ έχω πάρει αυτό και το περιμένω.

http://www.ebay.com/itm/0-3mm-9H-Tempered-Glass-Screen-Protector-Guard-Film-Protection-Cover-For-Lenovo-/331622709307?var=&hash=item4d3640f83b:m:mi03HpECJEyErlBMOOIMgIg

Link to comment
Share on other sites

Άντε να το φορέσεις σωστά με τέτοια οθόνη. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ebay αγοραζεις με πιστωτική/χρεωστική; Ρωταω γιατί αγόραζα με paypal και πλέον δεν λειτουργεί λόγω capital control.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...