Jump to content

iPhone 6S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισχύει κανονικά η εγγύηση. Βρες από κάποιο κατάστημα με αρκετές αξιολογήσεις και θα είσαι εντάξει.

 

Με την απόδειξη έχεις 2 χρόνια εγγύηση

 

 

 

1 Χρονο δεν δινει η apple?

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με την απόδειξη στην Ελλάδα έχεις δύο χρόνια

 

Θεωρητικά... τέλος πάντων, δεν είναι του παρόντος αυτή η συζήτηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!

 

Υπάρχει εφαρμογή να κατεβαζει βίντεο από το YouTube????

 

iMusic

(10 χαρακτήρες)

 

Edit:

iMusic - Pro by Gender Mender

https://appsto.re/gr/mQrr6.i

Edited by p8denu
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!!

 

 

Στην αναζήτησή πατάω όνομα

Επαφής που έχω διαγράψει και μου την εμφανίζει ενώ δεν την βρίσκω πουθενά στην συσκευή να την διαγράψω ..

 

Πως γίνεται να μην φαίνεται στην αναζήτησή ;;;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ανοίγω την κάμερα και 6 στις 10 φορές κολλάει.Το χετε κ σεις ;

 

Όχι σε καμία περίπτωση δεν είναι φυσιολογικό. Εχεις κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορείς να πάρεις ένα backup από τα πράγματα σου για να μη τα χάσεις και να προχωρήσεις σε επαναφορά και στήσιμο της συσκευής από την αρχή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μόλις!Για να δούμε αν θα στρώσει....Επίσης σύνδεσα το τηλέφωνο στο iTunes και πάτησα συγχρονισμό.Εννοειται μετα έκανα την επαναφορά.Αυτο ειναι το back up?Set up as new πως κάνω αν χρειαστεί ;
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση οποιος ξερεις. Στις φωτογραφιες στα βιντεο υπαρχει ενα θαυμαστικο κατω δεξια απο τα βιντεο. Οταν παταω να παιξουν παιζουν κανονικα αλλα στην προεπισκοπηση φαινονται θολα (πριν πατησω για αναπαραγωγη δλδ)

Ξερετε γιατι;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση οποιος ξερεις. Στις φωτογραφιες στα βιντεο υπαρχει ενα θαυμαστικο κατω δεξια απο τα βιντεο. Οταν παταω να παιξουν παιζουν κανονικα αλλα στην προεπισκοπηση φαινονται θολα (πριν πατησω για αναπαραγωγη δλδ)

Ξερετε γιατι;

 

Έχεiς ενεργοποιημένη τη βιβλιοθήκη φωτό iCloud;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, εχθές έλαβα ένα καινούργιο iphone6s από skroutz το οποίο να αναφέρω είχε φορτιστή τύπου μπριζας Αμερικής ( με τα 3 πινάκια ), ενώ έκανα εχθές βράδυ κανονικά set up as new διότι έπρεπε να το αναβάθμισω πρώτα σε 9.3.1 και μετά να βάλω το backup από iTunes ( το παλιό τηλ ήταν iphone6 ). Από σήμερα το πρωί δεν μπορούν να με καλέσουν, μια λαμβάνω κλήσεις και μια όχι. Του έχω κάνει ένα σορό επανεκκινήσεις του έχω κάνει και ένα force restart...το πρόβλημα όμως παραμένει. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, εχθές έλαβα ένα καινούργιο iphone6s από skroutz το οποίο να αναφέρω είχε φορτιστή τύπου μπριζας Αμερικής ( με τα 3 πινάκια ), ενώ έκανα εχθές βράδυ κανονικά set up as new διότι έπρεπε να το αναβάθμισω πρώτα σε 9.3.1 και μετά να βάλω το backup από iTunes ( το παλιό τηλ ήταν iphone6 ). Από σήμερα το πρωί δεν μπορούν να με καλέσουν, μια λαμβάνω κλήσεις και μια όχι. Του έχω κάνει ένα σορό επανεκκινήσεις του έχω κάνει και ένα force restart...το πρόβλημα όμως παραμένει. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

 

Setup as new και στήσε το από την αρχή για να είσαι σίγουρος ότι δε φταίει το restore. Πριν από αυτό δοκίμασε να το γυρίσεις σε 3G (κλείσε το 4G αν το έχεις ανοικτό) και πες μας αν βελτιώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Setup as new και στήσε το από την αρχή για να είσαι σίγουρος ότι δε φταίει το restore. Πριν από αυτό δοκίμασε να το γυρίσεις σε 3G (κλείσε το 4G αν το έχεις ανοικτό) και πες μας αν βελτιώθηκε.

 

Να πάω δηλαδή από iTunes και να κάνω restore

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχω! Τι σημαινει;

 

παιδια οποιος γνωριζει plz ας μου εξηγησει τι ειναι το θαυμαστικο κατω δεξια των βιντεο στο iphone..

Link to comment
Share on other sites

παιδια οποιος γνωριζει plz ας μου εξηγησει τι ειναι το θαυμαστικο κατω δεξια των βιντεο στο iphone..

 

 

 

Πιθανόν να μην έχεις άλλο χώρο στο cloud για να το αποθηκεύσει.

Δεύτερον όσον αφορά τις θολές φωτογραφίες έχεις τσεκαρισμενο το βελτιστοποίηση φωτογραφιών στις ρυθμίσεις.

Ρυθμίσεις>iCloud>φωτογραφίες.

Κάτι που είναι μονόδρομος αν έχεις πολλές και έχεις το δεκαεξάρι.

Αν όχι τσέκαρε το ακριβώς από κάτω.

Edited by Stoupi
3>4
Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να μην έχεις άλλο χώρο στο cloud για να το αποθηκεύσει.

Δεύτερον όσον αφορά τις θολές φωτογραφίες έχεις τσεκαρισμενο το βελτιστοποίηση φωτογραφιών στις ρυθμίσεις.

Ρυθμίσεις>iCloud>φωτογραφίες.

Κάτι που είναι μονόδρομος αν έχεις πολλές και έχεις το δεκαεξάρι.

Αν όχι τσέκαρε το ακριβώς από κάτω.

 

Φιλε μου εχω αρκετα ελευθερα gb στο icloud(33 gb) και το iphone ειναι το 64gb. Η ρυθμιση που εχω ειναι ληψη και διατηρηση αρχικων. Στις φωτογραφιες δεν εχω καποιο θολωμα μονο στα βιντεο (και οταν λεω θολωμα εννοω στο 1το δευτερολεπτο φαινεται με κακη αναλυση και μετα αμεσως καθαριζει).

Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 6s με έκδοση 9.2.1 είμαι ευχαριστημένος χωρίς κανένα πρόβλημα !

Με την καινούργια αναβάθμιση σε 9.3.1 διαβάζω ότι λύθηκαν όλα τα προβλήματα.

Να προχωρήσω στην αναβάθμιση η να περαμεινω στην παλιά που έχω και να περιμένω για καινούργια έκδοση ποιο βελτιωμένη από τον 9.3.1 ;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 6s με έκδοση 9.2.1 είμαι ευχαριστημένος χωρίς κανένα πρόβλημα !

Με την καινούργια αναβάθμιση σε 9.3.1 διαβάζω ότι λύθηκαν όλα τα προβλήματα.

Να προχωρήσω στην αναβάθμιση η να περαμεινω στην παλιά που έχω και να περιμένω για καινούργια έκδοση ποιο βελτιωμένη από τον 9.3.1 ;

 

Αφού δεν έχεις προβλήματα λες τι να λύσεις;

Εγω με 9.3 παρατηρώ ταχύτερο τον Safari πιο ομαλή την συσκευή και καλύτερη μπαταρία.

Αν είσαι καλα μείνε όπως είσαι. Αλλιώς δες κάποιου αλλου την συσκευή με 9.3.1 δες αν βλέπεις κάποια διαφορά στην λειτουργία και ανάλογος αποφάσισε. Σε 9.2.1 δεν μπορείς να ξανά πας σταμάτησε να υπογράφεται πάντως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...