Jump to content

Samsung Galaxy Tab S2


kanenas00
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις παρελαβα μαυρο lte 8 2016.κουκλι σκετο 349 euro απο επισημο!!!!!!!
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

και τωρα αρχιζει η μαχη της ευρεσης θηκης.ψαχνω μονο για πλατη και πλαγια,σιλικονης μαυρη.καμμια προταση σε ελληνικο καταστημα;
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Παρε την οριτζιναλ να την ευχαριστηθεις...φοβερη ποιοτητα..υπαρχει και κοπια ebay με λιγοτερα λεφτα..

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

θελω κατι μονο για την πλατη και τα πλαγια χωρις καπακι.

 

η οθονη ειναι απιστευτη,τα dpi ειναι στο θεο και....το δακτυλικο αποτυπωμα ειναι με την ταχυτητα του φωτος.τουλαχιστον δεν χρεαζεται να σερνω το δαχτυλο,απλως το ακουμπαω.

 

Ερώτηση και βοήθεια.ενω εχω ορίσει δακτυλικό αποτύπωμα με εναλλακτικό κωδικό,όταν κλειδώνει το ταμπλετ μου βγάζει μήνυμα ότι δεν μπορεί να μπει το δακτυλικό αλλα να μπει ο εναλλακτικός κωδικός λόγω πολιτική ασφαλείας.εχω φάει τον τόπο και δεν ξέρω τι να κάνω.καμμια βοήθεια;

Edited by filipdent
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση και βοήθεια.ενω εχω ορίσει δακτυλικό αποτύπωμα με εναλλακτικό κωδικό,όταν κλειδώνει το ταμπλετ μου βγάζει μήνυμα ότι δεν μπορεί να μπει το δακτυλικό αλλα να μπει ο εναλλακτικός κωδικός λόγω πολιτική ασφαλείας.εχω φάει τον τόπο και δεν ξέρω τι να κάνω.καμμια βοήθεια;

 

Είσαι σίγουρος ότι αυτό γίνεται όταν απλώς κλειδώνει το τάμπλετ; Στο δικό μου γίνεται όταν το ανοίγεις, ενώ έχει σβήσει. Πρόκειται πράγματι για πολιτική ασφαλείας που δεν αλλάζει.

 

Είσαστε ευχαριστημένοι από το marshmallow?? Είδατε κάποια διαφορά ή μια από τα ίδια;

Είδα τεράστια βελτίωση στην μπαταρία, με αύξηση του χρόνου της κατά +50%. Δεν γνωρίζω βέβαια αν η βελτίωση είχε να κάνει με το μοντέλο (9.7 και LTE) ή παρατηρείται και στα υπόλοιπα.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αγορασα σημερα το 8αρη με τον snapdragon και μου ηρθε κατευθειαν αναβαθμιση 350mb ,την εκανα και παρατηρω οτι μου κανει συνεχεια αποσυνδεσεις το wifi .Εχει συμβει σε κανεναν αλλον αυτο; και κατι αλλο δεν μπορω να βρω πως ενεργοποιηται η δονηση.μηπως δεν εχει ;
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι αυτό γίνεται όταν απλώς κλειδώνει το τάμπλετ; Στο δικό μου γίνεται όταν το ανοίγεις, ενώ έχει σβήσει. Πρόκειται πράγματι για πολιτική ασφαλείας που δεν αλλάζει.

 

απλα προσπαθω να καταλαβω ποια ειναι η πολιτικη ασφαλειας.μερικες φορες μου λεει δακτυλικο η κωδικος και ολα οκ.το ιδιο αραγε εχουν και τα γαλαχυ σ6/σ7 αραγε;

 

Είδα τεράστια βελτίωση στην μπαταρία, με αύξηση του χρόνου της κατά +50%. Δεν γνωρίζω βέβαια αν η βελτίωση είχε να κάνει με το μοντέλο (9.7 και LTE) ή παρατηρείται και στα υπόλοιπα.

 

 

απλα προσπαθω να καταλαβω ποια ειναι η πολιτικη ασφαλειας.μερικες φορες μου λεει δακτυλικο η κωδικος και ολα οκ.το ιδιο αραγε εχουν και τα γαλαχυ σ6/σ7 αραγε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα αγορασα σημερα το 8αρη με τον snapdragon και μου ηρθε κατευθειαν αναβαθμιση 350mb ,την εκανα και παρατηρω οτι μου κανει συνεχεια αποσυνδεσεις το wifi .Εχει συμβει σε κανεναν αλλον αυτο; και κατι αλλο δεν μπορω να βρω πως ενεργοποιηται η δονηση.μηπως δεν εχει ;

 

νομιζω οτι τα lte μοντελα εχουν δονηση και οχι τα wifi.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

απλα προσπαθω να καταλαβω ποια ειναι η πολιτικη ασφαλειας.μερικες φορες μου λεει δακτυλικο η κωδικος και ολα οκ.το ιδιο αραγε εχουν και τα γαλαχυ σ6/σ7 αραγε;

 

Αν έχεις βάλει δακτυλικό, ζητά κατά την "αφύπνιση" δακτυλικό αποκλειστικά.

Αν κάνεις 5-6 αποτυχημένες αναγνώσεις του δακτυλικού ζητά κωδικό.

Αν κάνεις switch off και on ζητά δακτυλικό και κατόπιν κωδικό.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βάλει δακτυλικό, ζητά κατά την "αφύπνιση" δακτυλικό αποκλειστικά.

Αν κάνεις 5-6 αποτυχημένες αναγνώσεις του δακτυλικού ζητά κωδικό.

Αν κάνεις switch off και on ζητά δακτυλικό και κατόπιν κωδικό.

 

Ειναι λίγο μπερδεμένο πάντως.αραγε και στα smartphone το ίδιο γίνεται;

Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερει κανείς τι γίνετε με την φωτεινότητα ?καθε τόσο μου πέφτει η φωτεινότητα και παρόλο που το ξανά ακουμπάω ,δεν επαναφέρετε στο level που το έχω βάλει παρά μονο οποτε θέλει αυτο!εχω απενεργοποιήσει όλα τα αυτοματα,

εχει κανει κάποιο παρόμοιο συμβάν με αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξαφνικά πρόβλημα με το on-off κουμπί στο πλάι (το μικρό). Φαίνεται να μη λειτουργεί ή να λειτουργεί περιστασιακά. Κανείς άλλος;

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Έχω και γω πρόβλημα με το κουμπί του ήχου + και το on off, περιστασιακά δε λειτουργεί ή θέλει πολύ προσπάθεια. Σκέφτομαι μόλις γυρίσω να το πάω σέρβις. Είναι το μόνο θέμα που είχα εδώ και 10 μήνες που το δουλεύω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γνωρίζουμε γιατί εχει ανεβεί τόσο η τιμή του Τ710 στο Σκρουτζ; Σήμερα βλέπω ειναι 369 ευρώ και μιλάμε για το 2015 μοντέλο. Συνέβη κάτι με το 2016 μοντέλο το οποίο στο Σκρουτζ ξεκινά απο 298 ευρώ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Γνωρίζουμε γιατί εχει ανεβεί τόσο η τιμή του Τ710 στο Σκρουτζ; Σήμερα βλέπω ειναι 369 ευρώ και μιλάμε για το 2015 μοντέλο. Συνέβη κάτι με το 2016 μοντέλο το οποίο στο Σκρουτζ ξεκινά απο 298 ευρώ;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Απλά το μοντέλο του 2015 έχει σταματήσει την παραγωγή και πλέον φέρνουν όλοι το 2016 μοντέλο. Και έχει μείνει στοκ σε κάποια μαγαζιά τα οποία το έχουν στην αρχική τιμή

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πλέον κατά τη γνώμη μου αξίζει να περιμένουμε για το καινούργιο μοντέλο το οποίο ακούγεται ότι θα παρουσιαστεί στις 01/09/16.

οι διαρροές λένε ότι θα φοράει τον ίδιο επεξεργαστή με το s7 και θα έχει 4giga ram. ελπίζω να είναι και αδιάβροχο με μεγαλύτερη μπαταρία και καλύτερα ηχεία...

Link to comment
Share on other sites

πλέον κατά τη γνώμη μου αξίζει να περιμένουμε για το καινούργιο μοντέλο το οποίο ακούγεται ότι θα παρουσιαστεί στις 01/09/16.

οι διαρροές λένε ότι θα φοράει τον ίδιο επεξεργαστή με το s7 και θα έχει 4giga ram. ελπίζω να είναι και αδιάβροχο με μεγαλύτερη μπαταρία και καλύτερα ηχεία...

 

Και σε ακριβότερη αρχική τιμή. :)

Link to comment
Share on other sites

πλέον κατά τη γνώμη μου αξίζει να περιμένουμε για το καινούργιο μοντέλο το οποίο ακούγεται ότι θα παρουσιαστεί στις 01/09/16.

οι διαρροές λένε ότι θα φοράει τον ίδιο επεξεργαστή με το s7 και θα έχει 4giga ram. ελπίζω να είναι και αδιάβροχο με μεγαλύτερη μπαταρία και καλύτερα ηχεία...

 

Εγώ που πήρα 349 το lte s2 2016,δεν μου πήγαινε να περιμένω κατι.παντα βέβαια θα εμφανίζεται κατι καλύτερο αλλα σε αυτήν την τιμή....

Από δω και πέρα ακριβή αγορά μονο σε πραγματική ναυαρχίδα.τωρα αδιάβροχο ταμπλετ σε αυτο το πάχος,λίγο δύσκολο πιστεύω.παντως το ταμπλετ ειναι πολύ γρήγορο και απίστευτη οθόνη,όποτε δίνοντας μονο 349 θα την βγάλουμε την 3ττια.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

To on-off κουμπάκι επανήλθε πλήρως. Δεν μπορώ να καταλάβω τι έγινε, δεν ανταποκρινόταν για 4 μέρες, επανήλθε από προχτές. Η μόνη διαφορά είναι ότι τις μέρες που δεν δούλευε ήμουν εξωτερικό (!) αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ μισό λόγο που αυτό μπορεί να έχει σχέση.

Samsung Galaxy A52s

Samsung Tab S2 9.7 LTE

Samsung Watch4 Classic

PCs & laptop ubuntu 22.10

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς θα στο ξανακάνει, εμένα είναι με τα φεγγάρια του και είναι καθαρά θέμα κουμπιών καθως ο ηχος αυξομειώνεται softwareικά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που πήρα 349 το lte s2 2016,δεν μου πήγαινε να περιμένω κατι.παντα βέβαια θα εμφανίζεται κατι καλύτερο αλλα σε αυτήν την τιμή....

Από δω και πέρα ακριβή αγορά μονο σε πραγματική ναυαρχίδα.τωρα αδιάβροχο ταμπλετ σε αυτο το πάχος,λίγο δύσκολο πιστεύω.παντως το ταμπλετ ειναι πολύ γρήγορο και απίστευτη οθόνη,όποτε δίνοντας μονο 349 θα την βγάλουμε την 3ττια.

έδωσες 349 ευρώ τώρα ενώ υποθετικά θα μπορούσες να έδινες 400 τα χριστούγεννα και να έπαιρνες το καινούργιο μοντέλο το οποίο θα έχει πολύ καλύτερο επεξεργαστή. πάρα πολύ καλό το s2. έχω χρησιμοποιήσει αρκετά το 9ιντσο. αλλά ποτέ δεν βγήκε με τον επεξεργαστή που έπρεπε να είχε. φυσικά ο καθένας κάνει κουμάντο στην τσέπη του και γι'αυτό έχουμε πολλές επιλογές. καλορίζικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω κανενα ταμπλετ δεν ειχε το σωστο επεξεργαστη για τα λεφτα τους για την κατηγορια που υποτιθεται οτι χαρακτηριζονται ναυαρχιδες.

Πχ οταν πηρα το note 10.1 2014 ειχε τον sd 800,και το s5 λιγο καιρο μετα τον sd801.

Προφανως στο ταμπλετ κανουμε περισσοτερα και πιο πολυπλοκα πραγματα,αλλα δυστυχώς παντα τα smartphone ειναι πιο μπροστα σε cpu/gpu.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω κανενα ταμπλετ δεν ειχε το σωστο επεξεργαστη για τα λεφτα τους για την κατηγορια που υποτιθεται οτι χαρακτηριζονται ναυαρχιδες.

Πχ οταν πηρα το note 10.1 2014 ειχε τον sd 800,και το s5 λιγο καιρο μετα τον sd801.

Προφανως στο ταμπλετ κανουμε περισσοτερα και πιο πολυπλοκα πραγματα,αλλα δυστυχώς παντα τα smartphone ειναι πιο μπροστα σε cpu/gpu.

Τα κινητά φέρνουν τα χρήματα στις εταιρείες . Τα ταβλετ δεν τα αλλάζουμε τόσο συχνά όσο τα κινητά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...