Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι μετα το update...αρχισαν οι μ@@@@.....ναι και να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων παλι το update παραμενει..στο τηλεφωνο....το δοκιμασα... :(

 

Άρα δίκιο είχαν στο ξένο site που διάβασα ότι με το update παρουσιάστηκαν αυτά. Μπορείς να φλασαρεις την προηγούμενη. Πιστεύω θα την έχει στο needrom. Com

Αλλά αν ήταν από το update τα άλλα παιδιά εδώ δεν θα το είχαν αναφέρει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άρα δίκιο είχαν στο ξένο site που διάβασα ότι με το update παρουσιάστηκαν αυτά. Μπορείς να φλασαρεις την προηγούμενη. Πιστεύω θα την έχει στο needrom. Com

Αλλά αν ήταν από το update τα άλλα παιδιά εδώ δεν θα το είχαν αναφέρει;

 

ναι αμα την φλασαρω ..εχω χασει την εγγυηση σωστα? ...

δν ξερω λογικα...επρεπε να το αναφερουν...μαλλον ειμαι ο πρωτος που το αντιμετωπιζω αυτο

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ μετά το update το κινητό δουλεύει μια χαρά. Ίσως και καλύτερα. Δε νομίζω να είναι θέμα update. Αλλιώς αν υπήρχε μαζικο πρόβλημα με το update η samsung θα έβγαζε καινούργια ενημέρωση για να επιστρέψουμε στην παλιά κατάσταση. Κάτι άλλο θα παίζει που μόνο το service θα μπορέσει να σου λύσει.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε εγώ μετά το update το κινητό δουλεύει μια χαρά. Ίσως και καλύτερα. Δε νομίζω να είναι θέμα update. Αλλιώς αν υπήρχε μαζικο πρόβλημα με το update η samsung θα έβγαζε καινούργια ενημέρωση για να επιστρέψουμε στην παλιά κατάσταση. Κάτι άλλο θα παίζει που μόνο το service θα μπορέσει να σου λύσει.

 

πρεπει να το παω στην samsung τοτε στο service..;)...να δω τι παιζει...

Αλλα σε περιπτωση που δν λυθει ..? γινεται αντικατασταση σωστα..?

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να το παω στην samsung τοτε στο service..;)...να δω τι παιζει...

Αλλα σε περιπτωση που δν λυθει ..? γινεται αντικατασταση σωστα..?

Εννοειται οσο εισαι εντος εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

http://www.ibtimes.com/android-60-marshmallow-updated-status-galaxy-note-5-s6-edge-s6-s6-edge-galaxy-tab-s2-2193126 Περι αναβαθμισης.Λογικα θα παρουμε.Σημερα πηρε η γυναικα του αδερφου μου απο τα καιζερ το j5 σε λευκο και δικαρτο στα 200 ευρω.κουκλι! το παιδι εκει της ειπε οτι το συγκεκριμενο εχει ξεσκιστει στις πωλησεις...
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τίποτα δεν ειναι σιγουρο.Ισως παρει. Αλλα τρεχει τοσο καλα με λολι που φοβαμαι οτι μπορει να χαλασει με μαρς...
Link to comment
Share on other sites

http://www.ibtimes.com/android-60-marshmallow-updated-status-galaxy-note-5-s6-edge-s6-s6-edge-galaxy-tab-s2-2193126 Περι αναβαθμισης.Λογικα θα παρουμε.Σημερα πηρε η γυναικα του αδερφου μου απο τα καιζερ το j5 σε λευκο και δικαρτο στα 200 ευρω.κουκλι! το παιδι εκει της ειπε οτι το συγκεκριμενο εχει ξεσκιστει στις πωλησεις...

Φίλε μπορείς να μου πεις αν έκανες το τελευταίο update; έχω και εγώ το δικαρτο με 2 σιμ μέσα αλλά φοβάμαι να κάνω το νεότερο update γιατί είχα ακούσει ότι χαλάει την πολύ καλή αυτονομία της μπαταρίας και ότι το κινητό ζεσταίνεται. Τα έγραφαν στο επίσημο site της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΔΟΠΟΗΣΗ Ή ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ???ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ..

 

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ Ή ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ??

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.επειδη δινω και σημασια στην αποδοση της καμερας παρατηρησα τα εξης.Τα περισσοτερα σαιτ για κινητα gsmarena κτλ βγαζουν την καμερα μετρια.πρωτη φορα που δεν θα συμφωνησω,πριν 3 μηνες ειχα το αλφα5 και ακομη εχω το νοτε2.Απο το αλφα5 το βιντεο και οι φωτο ειναι ποιο φωτεινες,απο το νοτε2 με το οποιο ειμαι πολυ ευχαριστημενος γενικως η διαφορα υπερ του j ειναι εμφανεις.Σε τεχνητο φωτισμο,σε φωτα δρομου το βραδυ για παραδειγμα,το νοτε ειναι πολυ ποιο σκοτεινο.Αυτο που ειδα ειναι οτι εστιαζοντας πανω πχ σε φωτεινη ταμπελα για φωτο το αποτελεσμα ειναι πεντακαθαρο.Δοκιμαζοντας το ιδιο με το Ζ2 ενος φιλου χθες βραδυ<συγκεκριμενα στην φωτεινη ταμπελα του μαγαζιου μου,συνεχομενο ωραριο βλεπετε και απο δουλεια ψοφια:p>το Ζ2 εκανε τραγικες ληψεις,ολο θορυβο και μολις διεκρινες τα γραμματα.οταν εστιασα πανω στην ταμπελα με το j "μαυρισε"ολος ο γυρος χωρος και τα γραμματα τις ταμπελας βγηκαν πεντακαθαρα,και οχι μονο αυτο.Μπορουσες να διακρινεις καθαρα και το εσωτερικο του μαγαζιου.δοκιμαστε το τωρα ευκαιρια με κανενα χριστουγενιατικο δεντρο,σε κανενα καφε βραδυ κ.τ.λ και πειτε μου εντυπωσεις....δεν εχω και την ναυαρχιδα το s6 με την κορυφαια καμερα να συγκρινω....δεν ξερω τι πινουν στα ξενα σαιτ,η αν φταιει η τελευταια αναβαθμιση αλλα το κινητακι βαζεις κατω τις καμερες πολυ ακριβοτερων μοντελων και εσκεμμενα "φιμωσε"το λογισμικο της η σαμμυ βγαζοντας το hdr κ.α για να το διαφοροποιησει απο τα ακριβοτερα
Link to comment
Share on other sites

Εκανα hard reset σε galaxy j5 παω να κανω επαληθευση λογαριασμου βαζω κανονικα το email και τον κωδικο και παταω οκ αλλα μου ξαναγυρναει απο την αρχη να ξαναβαλω το email επαλήθευσης.Ξερει κανεις κατι;
Link to comment
Share on other sites

επειδή ενδιαφέρομαι γίαυτό το κινητό τα πλήκτρα δεν είναι φωτιζόμενα σε καμια έκδοση ?

 

Όχι σε καμιά. Αλλά εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου. Κερδίζεις και παραπάνω αυτονομία μπαταρίας έτσι. Παιδια ξέρει κάποιος να μας πει σίγουρα τι κάνει το τελευταίο update; τι ακριβώς διορθώνει;

 

Μόλις είδα ότι για το δικαρτο δεν έχει βγει νεότερο firmware. Εμένα είχε την τελευταία που έχει βγει δεν έκανα αναβάθμιση. Οπότε όλα καλά το κινητό έχει τρομερή αυτονομία με 2 σιμ μέσα και πάει σφαίρα!!!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΔΟΠΟΗΣΗ Ή ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ???ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ Κ ΜΕΤΑ ΣΕΡΝΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ..

 

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ Ή ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ??

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

 

οκ συγγνωμη παιδια...εχετε δικιο...

 

μπορω να την αποφυγω την αναβαθμιση ή γινεται αυτοματα??αυτο με καιει κυριως..οποιος γνωριζει ας κανει την καλη να μου λυσει την απορια..πρωτη φορα με σαμσουνγκ και αντροιντ..

 

οσον αφορα την καμερα,μερα μεσημερι,βγαζει πολυ καλες φωτογραφιες οντως..σε εσωτερικους χωρους με κανονικο φωτισμο (απο φωτιστικα σωματα και οχι φυσικο φως)εχω παρατηρησει να εχει καποιο προβληματακι ευκρινειας..βραδυ δεν εχω δοκιμασει και πολυ να σας πω..

αλλα με φυσικο φως σε υπαιθριο χωρο οι φωτογραφιες ειναι τρομερες....

Link to comment
Share on other sites

Αν σου έρθει update θα σου βγάλει μύνημα ότι υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση λογισμικού. Δεν πρόκειται να εγκατασταθεί τίποτα αυτόματα αν δε το θελήσεις και επιλέξεις εσύ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι αγχώνεστε με τα update. Ο σκοπός τους είναι η βελτίωση του κινητού. Αν κάποιο update δεν κάτσει παραπονιέται ο κόσμος στην samsung και βγάζει καλύτερο. Εγώ τα κάνω όλα τα update εκτός από αυτά που αλλάζουν την έκδοση του android. Εκεί πρέπει να σιγουρευτώ ότι δε θα σέρνεται το κινητό με το νέο android γιατί δεν υπάρχει περίπτωση μετα η samaung να βγάλει ενημέρωση που θα σε επιστρέψει στην προηγούμενη έκδοση android.
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια το κινητακι πεταει.Μην ασχοληστε.Οταν ερθει ας ελθει.θεματα δεν βλεπω να εχει
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια το κινητακι πεταει.Μην ασχοληστε.Οταν ερθει ας ελθει.θεματα δεν βλεπω να εχει

Όχι και κινητακι η κινηταρα!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τελευταια λαγακρει στο εφε κλειδωματος οθόνης. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...