Jump to content

Xiaomi Mi 4C


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο προχθές το βράδυ μου δείχνει αυτό | 13-10-2015 | Arrival at Destination Post (Country: GR) |..Αντε να δούμε μήπως έρθει αύριο...Κυκλοφόρησε και η πρώτη unofficial CM 12.1 με κάποια μικρά bugs..Δεν κρατιέμαι :D:D:D

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

Έχει θέμα το gearbest τελευταία. Δεν θα το προτιμούσα.

 

συμφωνω, και εγω δεν εχω μεινει καθολου ευχαριστημενος με την εξυπηρετηση τους.....

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται στα 228$ και σε μαύρο.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_241902.html

*Ships after Oct 30th

 

Άρα πρακτικά είναι presell. Γιατί δεν το λένε οι βλακες;;;:mad:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μιάμιση μέρα χρησης λοιπόν έχουμε και λέμε: Notification led εννοείται ότι έχει και δουλεύει άψογα.

Πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής και συναρμολόγησης απο το redmi note 2, για την μπαταρία δε δεν το συζητάω καθόλου:)

Ελαφρυ πολύ, τρομερη οθόνη με τέλεια απόκριση και κυλιση όπως και σε ολα τα τελευταία Xiaomi, καμερα δεν τεσταρα να δω ποιά φοραει αλλα ειναι πολυ δυνατή όποια και αν ειναι (πειτε ποια εφαρμογη μπορει να δειξει αν είναι Sony or Samsung, όποιος γνωριζει).

Wifi, σημα τηλεφώνου,ακουστικο και ποιότητα κλησης,3g όλα καλά χωρις καμία δυσκολία.

Απιστευτο Gps, κλείδωμα 3-4 δυετερολέπτων και SNR πανω απο 30 σε 6-7 δορυφόρους.

Στα του επεξεργαστη, κατεβασμα antutu κατευθεια τεστ και 49500 με την 1η, εχω το 2g ram υπόψιν....:)

Δεν κόλλησε πουθενά και ούτε υπερθερμάνθηκε ακόμη και με πολλά παραθυρα ανοιχτα και εφαρμογλες ενω ήμουν μονιμα με 3g!!!

Στα πλυν τουλαχιστον σε μένα η Rom με την οποία ήρθε εννοείται οτι ειχε μόνο ΚινεζοΑγγλικά και ήταν Miui V7 beta που είχε και έχει προβληματάκια....

Ενω είχαν περάσει Play store με το που συνδέθηκα με το Gmail μου δεν συγχρονίστηκαν ποτέ η επαφές μου:mad::mad:

Τί και αν έκανα update google servises και οτιδήποτε άλλο δεν συγχρονισαν ποτέ και ετσι τις έκανα import απο αρχειο απο την μνήμη του τηλεφώνου.

Επίσης μεχρι και σήμερα υπαρχει ενα θεματακι και στα παιδιά στο Miui Hellas με το πέρασμα της Ελληνικής GTV αλλά θα το λύσουν σύντομα και στην επόμενη rom θα είμαστε κομπλε και με TWRP Recovery:up:

Αυτα παιδες, αν θέλετε να ρωτησετε κατι για να τεσταρω πειτε.....αν και ο χρονος αυτες τις μερες ειναι λιγο περιορισμενος θα προσπαθησω να σας ικανοποιήσω!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μιάμιση μέρα χρησης λοιπόν έχουμε και λέμε: Notification led εννοείται ότι έχει και δουλεύει άψογα.

Πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής και συναρμολόγησης απο το redmi note 2, για την μπαταρία δε δεν το συζητάω καθόλου:)

Ελαφρυ πολύ, τρομερη οθόνη με τέλεια απόκριση και κυλιση όπως και σε ολα τα τελευταία Xiaomi, καμερα δεν τεσταρα να δω ποιά φοραει αλλα ειναι πολυ δυνατή όποια και αν ειναι (πειτε ποια εφαρμογη μπορει να δειξει αν είναι Sony or Samsung, όποιος γνωριζει).

Wifi, σημα τηλεφώνου,ακουστικο και ποιότητα κλησης,3g όλα καλά χωρις καμία δυσκολία.

Απιστευτο Gps, κλείδωμα 3-4 δυετερολέπτων και SNR πανω απο 30 σε 6-7 δορυφόρους.

Στα του επεξεργαστη, κατεβασμα antutu κατευθεια τεστ και 49500 με την 1η, εχω το 2g ram υπόψιν....:)

Δεν κόλλησε πουθενά και ούτε υπερθερμάνθηκε ακόμη και με πολλά παραθυρα ανοιχτα και εφαρμογλες ενω ήμουν μονιμα με 3g!!!

Στα πλυν τουλαχιστον σε μένα η Rom με την οποία ήρθε εννοείται οτι ειχε μόνο ΚινεζοΑγγλικά και ήταν Miui V7 beta που είχε και έχει προβληματάκια....

Ενω είχαν περάσει Play store με το που συνδέθηκα με το Gmail μου δεν συγχρονίστηκαν ποτέ η επαφές μου:mad::mad:

Τί και αν έκανα update google servises και οτιδήποτε άλλο δεν συγχρονισαν ποτέ και ετσι τις έκανα import απο αρχειο απο την μνήμη του τηλεφώνου.

Επίσης μεχρι και σήμερα υπαρχει ενα θεματακι και στα παιδιά στο Miui Hellas με το πέρασμα της Ελληνικής GTV αλλά θα το λύσουν σύντομα και στην επόμενη rom θα είμαστε κομπλε και με TWRP Recovery:up:

Αυτα παιδες, αν θέλετε να ρωτησετε κατι για να τεσταρω πειτε.....αν και ο χρονος αυτες τις μερες ειναι λιγο περιορισμενος θα προσπαθησω να σας ικανοποιήσω!

Για τις επαφές δες εδώ

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μιάμιση μέρα χρησης λοιπόν έχουμε και λέμε: Notification led εννοείται ότι έχει και δουλεύει άψογα.

Πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής και συναρμολόγησης απο το redmi note 2, για την μπαταρία δε δεν το συζητάω καθόλου:)

Ελαφρυ πολύ, τρομερη οθόνη με τέλεια απόκριση και κυλιση όπως και σε ολα τα τελευταία Xiaomi, καμερα δεν τεσταρα να δω ποιά φοραει αλλα ειναι πολυ δυνατή όποια και αν ειναι (πειτε ποια εφαρμογη μπορει να δειξει αν είναι Sony or Samsung, όποιος γνωριζει).

Wifi, σημα τηλεφώνου,ακουστικο και ποιότητα κλησης,3g όλα καλά χωρις καμία δυσκολία.

Απιστευτο Gps, κλείδωμα 3-4 δυετερολέπτων και SNR πανω απο 30 σε 6-7 δορυφόρους.

Στα του επεξεργαστη, κατεβασμα antutu κατευθεια τεστ και 49500 με την 1η, εχω το 2g ram υπόψιν....:)

Δεν κόλλησε πουθενά και ούτε υπερθερμάνθηκε ακόμη και με πολλά παραθυρα ανοιχτα και εφαρμογλες ενω ήμουν μονιμα με 3g!!!

Στα πλυν τουλαχιστον σε μένα η Rom με την οποία ήρθε εννοείται οτι ειχε μόνο ΚινεζοΑγγλικά και ήταν Miui V7 beta που είχε και έχει προβληματάκια....

Ενω είχαν περάσει Play store με το που συνδέθηκα με το Gmail μου δεν συγχρονίστηκαν ποτέ η επαφές μου:mad::mad:

Τί και αν έκανα update google servises και οτιδήποτε άλλο δεν συγχρονισαν ποτέ και ετσι τις έκανα import απο αρχειο απο την μνήμη του τηλεφώνου.

Επίσης μεχρι και σήμερα υπαρχει ενα θεματακι και στα παιδιά στο Miui Hellas με το πέρασμα της Ελληνικής GTV αλλά θα το λύσουν σύντομα και στην επόμενη rom θα είμαστε κομπλε και με TWRP Recovery:up:

Αυτα παιδες, αν θέλετε να ρωτησετε κατι για να τεσταρω πειτε.....αν και ο χρονος αυτες τις μερες ειναι λιγο περιορισμενος θα προσπαθησω να σας ικανοποιήσω!

Φίλε μου πως ειναι η υφή του πλαστικού; Ειναι γυαλιστερό η ματ;

Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφές δες εδώ

 

ΧΜΜ τα ιδια εχω κανει ολα εκτος απο το Google contacts:p:p

Ευχαριστω και θα το δοκιμάσω.

 

Το πίσω καπακι η αλήθεαι ειναι ότι ειναι καπου στην μεση και χαζο γλυστράει.

Δεν ειναι 100% τίποτα από τα δύο.

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi4C (In-Depth Review) Edge Tap & USB Type-C - Video by s7yler

H πλήρης επιβεβαιωση νομιζω:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Μετά από μιάμιση μέρα χρησης λοιπόν έχουμε και λέμε: Notification led εννοείται ότι έχει και δουλεύει άψογα.

Πολύ καλύτερη ποιότητα κατασκευής και συναρμολόγησης απο το redmi note 2, για την μπαταρία δε δεν το συζητάω καθόλου:)

Ελαφρυ πολύ, τρομερη οθόνη με τέλεια απόκριση και κυλιση όπως και σε ολα τα τελευταία Xiaomi, καμερα δεν τεσταρα να δω ποιά φοραει αλλα ειναι πολυ δυνατή όποια και αν ειναι (πειτε ποια εφαρμογη μπορει να δειξει αν είναι Sony or Samsung, όποιος γνωριζει).

Wifi, σημα τηλεφώνου,ακουστικο και ποιότητα κλησης,3g όλα καλά χωρις καμία δυσκολία.

Απιστευτο Gps, κλείδωμα 3-4 δυετερολέπτων και SNR πανω απο 30 σε 6-7 δορυφόρους.

Στα του επεξεργαστη, κατεβασμα antutu κατευθεια τεστ και 49500 με την 1η, εχω το 2g ram υπόψιν....:)

Δεν κόλλησε πουθενά και ούτε υπερθερμάνθηκε ακόμη και με πολλά παραθυρα ανοιχτα και εφαρμογλες ενω ήμουν μονιμα με 3g!!!

Στα πλυν τουλαχιστον σε μένα η Rom με την οποία ήρθε εννοείται οτι ειχε μόνο ΚινεζοΑγγλικά και ήταν Miui V7 beta που είχε και έχει προβληματάκια....

Ενω είχαν περάσει Play store με το που συνδέθηκα με το Gmail μου δεν συγχρονίστηκαν ποτέ η επαφές μου:mad::mad:

Τί και αν έκανα update google servises και οτιδήποτε άλλο δεν συγχρονισαν ποτέ και ετσι τις έκανα import απο αρχειο απο την μνήμη του τηλεφώνου.

Επίσης μεχρι και σήμερα υπαρχει ενα θεματακι και στα παιδιά στο Miui Hellas με το πέρασμα της Ελληνικής GTV αλλά θα το λύσουν σύντομα και στην επόμενη rom θα είμαστε κομπλε και με TWRP Recovery:up:

Αυτα παιδες, αν θέλετε να ρωτησετε κατι για να τεσταρω πειτε.....αν και ο χρονος αυτες τις μερες ειναι λιγο περιορισμενος θα προσπαθησω να σας ικανοποιήσω!

 

για ξανατσεκαρε antutu καπου στις πληροφορίες λέει κ για την κάμερα

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα , με το σαρ τι παιζει? ακομα κι αν εχει υψηλο σαρ εχει καταλαβει κανεις κατι σε σχεση με αλλα κινητα π εχουν πιο χαμηλο?
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά να πάρω αυτό το κινητό το επόμενο διάστημα αλλά με προβληματίζει λίγο το θέμα του service και της υποστήριξης γενικότερα. Ξέρω ότι υπάρχει Ελληνική dev κοινότητα. Επίσημη υποστήριξη δεν υπάρχει ε;

(Έχω το Moto G 4G τώρα και σκεφτόμουν να πάρω το καινούργιο G αλλά το 4c με τα ίδια λεφτά είναι κλάσεις ανώτερο στα χαρακτηριστικά..)

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi4c review – Xiaomi are back on track

http://www.gizchina.com/2015/10/16/xiaomi-mi4c-review/

 

"As the processor runs much cooler I was getting over 6 hours of onscreen time with the Xiaomi Mi4c, with more frugal usage more is possible."

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι σοβαρά να πάρω αυτό το κινητό το επόμενο διάστημα αλλά με προβληματίζει λίγο το θέμα του service και της υποστήριξης γενικότερα. Ξέρω ότι υπάρχει Ελληνική dev κοινότητα. Επίσημη υποστήριξη δεν υπάρχει ε;

(Έχω το Moto G 4G τώρα και σκεφτόμουν να πάρω το καινούργιο G αλλά το 4c με τα ίδια λεφτά είναι κλάσεις ανώτερο στα χαρακτηριστικά..)

 

Η υποστήριξη σε επίπεδο software (roms, οδηγίες ενημέρωσης και αντιμετώπισης προβλημάτων κλπ) υπάρχει (εξαιρετική) από την ελληνική κοινότητα miui. Το πρόβλημα ξεκινάει στην υποστήριξη του hardware. Βέβαια μιλάμε για πολύ ποιοτικές συσκευές αλλά δεν παύει να σου δημιουργεί ενδοιασμούς καθώς αν χαλάσει (και θες να το επισκευάσει ο πωλητής) θα πρέπει να το στείλεις Κίνα (με ότι αυτό συνεπάγεται). Υπάρχουν και κάποιοι που επιδιορθώθουν αλλά μιλάμε πάντα για εκτός εγγύησης επισκευές...........

 

Από την άλλη η εμπειρία μου με την υποστήριξη και των mainstream συσκευών δεν είναι και η καλύτερη.

Ουσιαστικά πρέπει να ζυγίσεις εσύ τι θεωρείς σημαντικότερο. Την επίτευξη μέγιστου vfm και την αγορά μιας εξαιρετικής συσκευής με τα ρίσκα της προέλευσης ή την "ασφάλεια" του service σε περίπτωση προβλήματος αλλά αγορά μιας συσκευής χαμηλότερων επιδόσεων κλπ σε μεγάλο σχετικά κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Η υποστήριξη σε επίπεδο software (roms, οδηγίες ενημέρωσης και αντιμετώπισης προβλημάτων κλπ) υπάρχει (εξαιρετική) από την ελληνική κοινότητα miui. Το πρόβλημα ξεκινάει στην υποστήριξη του hardware. Βέβαια μιλάμε για πολύ ποιοτικές συσκευές αλλά δεν παύει να σου δημιουργεί ενδοιασμούς καθώς αν χαλάσει (και θες να το επισκευάσει ο πωλητής) θα πρέπει να το στείλεις Κίνα (με ότι αυτό συνεπάγεται). Υπάρχουν και κάποιοι που επιδιορθώθουν αλλά μιλάμε πάντα για εκτός εγγύησης επισκευές...........

 

Από την άλλη η εμπειρία μου με την υποστήριξη και των mainstream συσκευών δεν είναι και η καλύτερη.

Ουσιαστικά πρέπει να ζυγίσεις εσύ τι θεωρείς σημαντικότερο. Την επίτευξη μέγιστου vfm και την αγορά μιας εξαιρετικής συσκευής με τα ρίσκα της προέλευσης ή την "ασφάλεια" του service σε περίπτωση προβλήματος αλλά αγορά μιας συσκευής χαμηλότερων επιδόσεων κλπ σε μεγάλο σχετικά κόστος.

 

εγω παντως θα διαφωνήσω κατα την αποψή μου πάντα....ότι εδω παρέχουν καλύτερο service οι εταιρείες στα επώνυμα κινητά. Καθώς μου εχουν τύχει πολλές στραβές με σπασιμο ή καποια βλαβη σε κινητά επώνυμα και λόγω επαρχίας, παντα τα κινητά απο vodafone ή την κάθε εταιρεία φευγει προς Αθήνα για επισκευή. Μου εχει τύχει να παραλάβω απο 1 μήνα και πανω εως και 2,5 σε μια περίπτωση (για διάφορους λόγους σπαμενες οθόνες, αλλαγή βύσματος φόρτισης κλπ) Και μάλιστα όταν ήταν δικο μου το λάθος πχ σπάσιμο οθόνης το ανταλλακτικό και η επισκευη μου εβγαινε ο κούκος αηδόνι.... Δεν ξερω αν η εγγύηση του ενός χρονου στο brand name κινητό ή εστω τα δυο (εδω ακομα καλύτερα) μου προσφέρει τελικα ασφάλεια...η και μου γλυτώνει χρήματα καθως το ποιο πιθανό σενάριο ειναι να ειναι η βλάβη εξατίας εμού του ιδίου οποτε την χρυσοπληρώνω την επισκευή έτσι κι αλλιώς.... Μετά απο αυτά που εχω δει με τα μάτια μου θα πω οτι μαλλον τελικα η ασφάλεια που σου προφέρουν οι εταιρειες κινητής τηλεφωνίας, ότι εχεις εγγύηση, είναι ενας μύθος...και μόνο. Μονο σε ελαχιστες περιπτώσεις που το κινητό θα σβήσει και δεν ξαναδουλεψει απο μονο του θα στο επισκευάσουν εντός εγγύησης και αυτο παιζεται γιατι σε ρωτάνε αν το εριξες αν σου πεσε και αν εχει και καποιο σημάδι αντε να τους πείσεις ότι η δυσλειτουργία δεν εγινε απο αυτο το χτύπημα. . Ενω 2 κινητά της xiaomi Που μου εσπασαν οι οθόνες...βρήκα πανεύκολα ανταλλακτικα....και φθηνά....παρήγγειλα εγω ο ίδιος τις οθόνες και μου τις περασε ο τεχνικός με πολύ μικρότερο κοστος....Θα μου πειτε βγηκα εκτος εγγύησης??? ε και??? Ετσι κι αλλιως ο 1 χρονος εγγύησης περναει νεράκι....Αν χρειαστει να γυρισουμε συσκευή πισω που και αυτο το κανα στην Κινα σε tablet ....τα μεταφορικα ειναι 6 ευρώ και λιγότερο ίσως και τις ποιο πολλες φορές σου το στελνουν φτιαγμένο χωρίς αλλα εξοδα. Χρονος??? 1 μήνας με 2 περίπου...Οκ θα ζήσω.... αλλωστε και με τα επώνυμα τόσο μου πηγαιναν πανε ελα. Πλέον δεν ασχολούμε με brand name Κινητά...αν και πλεον υπαρχουν κινέζικα που είναι τοσο μεγάλη η αξιοπιστία τους οπως η Xiaomi η Huawei η Asus η Lenovo Που πανε να γινουν brand name ....Ολα αυτά κατά την αποψή μου πάντα χωρις να θέλω να θίξω κάποιον....με αντίθετη άποψη.

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αγόρασα αυτή την συσκευή χώρις να με νοιάζει η εγγύση...Ένα χρόνο εγγύηση κλαιν μαιν.Η συσκευή είναι ελατωματική από την αρχή ή βγάζει προβλήματα μετά από 2 χρόνια ...Άσε που είναι πολύ φθήνο και παρόμειες συσκευές κοστίζουν τα διπλά χρήματα (όπως lg g4 και moto x style)
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αγόρασα αυτή την συσκευή χώρις να με νοιάζει η εγγύση...Ένα χρόνο εγγύηση κλαιν μαιν.Η συσκευή είναι ελατωματική από την αρχή ή βγάζει προβλήματα μετά από 2 χρόνια ...Άσε που είναι πολύ φθήνο και παρόμειες συσκευές κοστίζουν τα διπλά χρήματα (όπως lg g4 και moto x style)

 

Οντως αν δεν ειναι η συσκευή προβληματική κυρίως σε θέμα hardware...απο την αρχή...μετα δεν βγαζει κατι...Μονο αν πεσει κατω ή στριμωχτεί , αρα και παλι ειναι λόγω της χρήσης η βλαβη. Ειδικα συσκευές οπως της xiaomi και κάποιων ακομα δεν νομίζω να βγαζουν σοβαρα προβλήματα....Εδω προβληματα βγαζουν και επώνυμα...κρασάρουν iphone samsung....παντα γινεται αυτο και ειναι κυρίως λογω του λογισμικου ...κολαει καποια εφαρμογή μετα απο καποια ενημέρωση ή κατα λαθος μπορει να διαγραψει ο χρήστης καποιο αρχείο και να κολαει η συσκευή....Με μια επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις λύνονται τα παντα....Επισης η υποστήριξη που παρέχει η ελληνική κοινότητα της Xiaomi ειναι φοβερή πιστέυω...

Link to comment
Share on other sites

θέλω να το πάρω το 3γβ αλλα φοβάμαι μην φάω κανενα αγγουρι στο τελωνιο.....

 

To eu vickmall δεν το έχει ακόμη πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω παραγγείλει το συγκεκριμένο κινητό και εδώ και 3 μέρες στο singpost μου γράφει "13-10-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)". Το περίεργο δεν είναι μόνο ότι δεν έχει αλλάξει η πληροφορία ενώ φαίνεται πως βρίσκεται Ελλάδα, αλλά ότι στο site των ελτα μου δείχνει την αμέσως προηγούμενη ενημέρωση, δλδ "ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 10-10-2015 13:21 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ". Έχει τύχει σε κανέναν σας?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω παραγγείλει το συγκεκριμένο κινητό και εδώ και 3 μέρες στο singpost μου γράφει "13-10-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)". Το περίεργο δεν είναι μόνο ότι δεν έχει αλλάξει η πληροφορία ενώ φαίνεται πως βρίσκεται Ελλάδα, αλλά ότι στο site των ελτα μου δείχνει την αμέσως προηγούμενη ενημέρωση, δλδ "ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 10-10-2015 13:21 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ". Έχει τύχει σε κανέναν σας?

 

Τις περισσότερες φορές έτσι γίνεται,σε μερικές περιπτώσεις μπορεί να κάτσει και πάνω απο εβδομάδα σε αυτό το σημείο

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Άποψη μου είναι πάντα έχοντας εννοείται το tracking number να επικοινωνώ με την εταιρία παράδοσης , έχω φτάσει σε σημείο να πηγαίνω εγώ να το παραλαμβάνω απο το κέντρο των κάθε εταιριών .
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα.. Θελω να παραγγειλω το MI4c αλλα με προβληματιζει οτι στο 4g λειπει σημαντικο band -> 800 (band 20)

network Mi4c=

4G LTE

1800 , 2100 , 2600 MHz

3G

1900 , 2100 , 850 , 900 MHz

2G

1800 , 1900 , 850 , 900 MHz

Γνωριζει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...