Jump to content

myphone #tbt: Όταν το myphone.gr είχε (μόλις) 7.000 μέλη


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάθε κινητό -και όχι μόνο- θέλει το myphone του... :mobile: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και εγω σχετικα παλιος(2004)εχω παρει παρα πολλες συσκευες με την βοηθεια του φορουμ εδω και τεραστια βοηθεια σε αποριες!
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε τεράστια κοινότητα λέμε και ο λόγος είναι η μεγάλη μας αγάπη για την τεχνολογία των κινητών τηλεφώνων και όχι μόνο!
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Ειχα την ευτυχια και την τιμη να ειμαι μεσα στους πρωτους που γραφτηκαμε μετα την μεταβαση απο το unwired.

;) το είχα ξεχάσει αυτο το στάδιο της μετάβασης....πωωωω

Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο σε όλους όσους συνέβαλαν ώστε να στηθεί όλο αυτό το κατόρθωμα που λέγεται myphone.

Εύχομαι να μείνουν αναλλοίωτες οι αρχές και οι αξίες που στήθηκε αυτό το forum και να γίνεται όλο και μεγαλύτερο με σεβασμό στο κόσμο που το μεγαλώνει όπως τόσα χρόνια κάνει.

 

:respect::respect::respect::

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Nα τα 1000σεις myphone να μας τρελανεις :) Χρονια πολλα !

 

Μια ακομα ωραια ιστορια απο το νονο του site myphone.gr: 10 χρόνια μετά...

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζουμε η παρέα να συνεχίσει να μεγαλώνει και να γιορτάσουμε τα 300 χιλιάδες μέλη!

Πάνω απ' όλα όμως ελπίζουμε να συνεχίσει να υπάρχει αυτό το εκπληκτικό κλίμα που μόνο στο myphone.gr βρίσκει κανείς!:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια , χρόνια μας πολλά , να τα εκατοστήσουμε...!!! :up:

 

Επί Σημίτη ανοίξατε το myphone πουλάκια μου εεε...???!!!! :p :whistle: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! είναι ένα από τα καλύτερα forums σίγουρα! και εγώ θυμάμαι πως ήταν στην αρχή άλλες εποχές τότε και άλλες τώρα, και πρέπει να είμαι και εγώ στα 7000 μέλη μάλλον. :)
Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι που περιμέναμε στο irc να μας πει ο vampyre τα νέα για το νέο όνομα.Για να προλάβουμε να κάνουμε από τους πρώτους εγγραφή. 12 χρόνια... Λες και ήταν χθες.

Άντε χρόνια σου πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Ένας από τους πρώτους στο site (και πριν unwired)που μας χαρίζει 12 χρόνια την πληρεστερη ενημέρωση περί κινητών. Ίσως το πρώτο μου forum Χρόνια πολλά Myphone!

ps Μεγαλώσαμε, βρε!!!:(:)

Link to comment
Share on other sites

Η σελίδα που άνοιγε και θα ανόιγει τουλάχιστο μία φορά την ημέρα στον Browser μου!!!

Α ρε εποχές και τι αλλάγές ζήσαμε απο εδώ μέσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω :X

 

Ημασταν νιοι και γερασαμε ! :cry:

 

Χρόνια πολλά myphone!

 

Σαν εχθες θυμαμαι την ημερα που απο την μεταβαση του unwired μου ειχες παρει το ID που ειχα χρονια εκει... :lol:

 

Ευτυχως το εκανα καλυτερο :p

 

@myphone Να τα χιλιασετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest bazile

και γω μαζί σας απο τον πρώτο καιρό. τότε που "μέσα" από το ιστορικό unwired ξεπήδησε το myphone.

 

καλη δουλειά! μπράβο στους παλιούς και τους καινούργιους.

Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει το λογαριασμο ποσα κινητά εχω αλλάξει απο το 2003 και ολα ηταν με συζήτηση εδω μεσα σε αυτο το κορυφαίο site.:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Σε όποιον έχω πει, μπες μέσα στο φόρουμ για οποιαδήποτε πληροφορία θες, οι απαντήσεις είναι:

Ενημερωμένο σάιτ και με πολλά θέματα και ενότητες.

 

Ένα μεγάλο μπράβο στη κοινότητα.

 

Καλά θα είναι να συνεχίσουμε να βοηθάμε τα νέα μέλη για τυχόν απορίες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είμαι παλιός (Δεκέμβρης 2011 γράφτηκα) αλλά το site έχει μπει στην καρδιά μου και το ανοίγω καθημερινά. Πολλά μπράβο στους ιδρυτές και διαχειριστές και εύχομαι να συνεχίσετε έτσι.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά myphone.gr.

Μεγάλη βοήθεια τα forum εδώ που σου δίνουν εικόνα από την εμπειρία χρήσης μιας συσκευής που δεν μπορεί να την καταλάβεις από ένα βίντεο η μία παρουσίαση.

Συμμετέχω σε πολλές συζητήσεις και στα poll εκφράζοντας την άποψή μου που είμαξ σίγουρος ότι φτάνει και στα μάτια εκπροσώπων εταιρειών.

Πολύ καλα τα events που διοργανώνει το myphone.gr.

Μεγάλη ζωντανή κοινότητα που ασχολείται με την τεχνολογία και για μένα τουλάχιστον τα τελευταια τρία χρόνια δεν υπάρχει περίπτωση να αγοράσω συσκευή αν δεν διαβάσω γιαυτη εδώ μέσα.

Να τα εκατοστήσεις λοιπόν.

"Η επανάσταση δεν είναι ένα φρούτο που θα πέσει όταν είναι ώριμο. Πρέπει να κουνήσουμε το δέντρο για να το κάνουμε να πέσει."

Ernesto "Che" Guevara

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ενα απ αυτα τα μελη ειμαι, αν θυμαι καλα εφτιαξα λογαριασμο τελος του 2003.. μετα ξεχασα τον κςδικο καποια στιγμη και το μαιλ που ειχα χρησιμοποιησει οποτε εφταξα καινουριο :lol: Χρονια πολλα με περισσοτερες χιλιαδες μελη
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...