Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μέχρι στιγμής σαν κυρίως έχω ένα nexus 5. Απίστευτο κινητό, κανένα κόλλημα με ότι και αν του έχω φορτώσει. Σαν δεύτερο καλοβλέπω ένα Samsung Galaxy a7 κυρίως λόγω μεγέθους οθόνης αλλά περιμένω να πέσει κι άλλο η τιμή του. Πάντως το nexus μέχρι να έρθει το επόμενο θα παραμείνει στην θέση του.
Link to comment
Share on other sites

Oneplus One..τα καλύτερα χαρακτηριστικά στην καλύτερη τιμή..(τουλάχιστον όταν είχε 300ευρώ)..κανένα απολύτως πρόβλημα..το καταλληλότερο μέγεθος οθόνης, μεγάλο αλλά όχι άβολο στο χέρι, πολύ καλή κάμερα, δυνατός επεξεργαστής και άφθονη ram kai rom (το 64άρι)..επίσης μπαταρία ατελείωτη (στην κιτ κατ)..δε νομίζω να χρειάζομαι κάτι παραπάνω..
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi MI NOTE pro. Οσον αφορά τον επεξεργαστή μια χαρά είναι εγώ δεν έχω θέματα με υπερθέρμανση και όσο να νε το κινητό το χρησιμοποιηω και για Gaming
Link to comment
Share on other sites

LG και Nexus 5!

 

Απόλυτα ικανοποιημένος από το τηλέφωνο και το "καθαρό" λογισμικό, την άμεση υποστήριξη και την πληθώρα επιλογών και διαμορφώσεων!

Υστερεί σε μπαταρία, αλλά μικρό το κακό...

Θα το κρατήσω όσο αντέξει γιατί 1,5 χρόνο από την κυκλοφορία του, είναι ικανοποιητικότατο και δεν "κολλάει" πουθενά!!!

Link to comment
Share on other sites

Note 4 Qualcomm model.

 

Το επέλεξα καθώς είχα το 3 και είχε μεγάλη οθόνη και μεγάλη αυτονομία. Έχει παραγκωνίσει το 10' tablet που έχω καθώς κάνει τα ίδια ή και περισσότερα και χωράει στο χέρι μου. Το έχω μόνο μια εβδομάδα και έχει κάποια προβλήματα στο OS αλλά γενικά είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

Η κύρια συσκευή μου είναι iPhone 6. Την επέλεξα για το ότι έκανα την δουλειά μου εύκολα και γρήγορα. Είμαι ικανοποιημένος από την απόδοση της συσκευής μου μέχρι στιγμής.
Link to comment
Share on other sites

Sony xperia Z Ultra. Το αγόρασα καινούργιο στα 250,00 € πριν από 4-5 μήνες. Σε αυτά τα χρήματα, θεωρώ ότι δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο και ποιοτικότερο. Θέλει κάποιες παραχωρήσεις -λόγω μεγέθους- αλλά μου δίνει πολύ περισσότερα από αυτά που μου ζητάει . Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το θηρίο και με βλέπω για πολύ καιρό ακόμα μαζί του.
Δικαιοσύνη θα βρεις στην επόμενη ζωή. Σ' αυτήν εδώ έχουμε τους νόμους.
Link to comment
Share on other sites

Με το ταπεινό μου THL T6S πορεύομαι από τον περασμένο Νοέμβρη. Οι ανάγκες είναι μικρές και είμαι ικανοποιημένος, εκτός της μπαταρίας (1900 mAh) που δεν πας πουθενά! Μέχρι να χαλάσει (φευ!!!!!!) δεν πρόκειται να το αλλάξω.
Link to comment
Share on other sites

lg g3 32 gb. Απλά το καλύτερο vfm. Όσο για τα μειον του που ακούγονται δεν παρατήρησα κανένα. Παράδοξο για lg μπορώ να πω.
Link to comment
Share on other sites

Amoi A900w.

Για τα 95 ευρω περιπου που το πηρα ειναι αψογο σε ολα του.

Το επελεξα για την ποιοτητα του.

100% ευχαριστημενος για τους 9 μηνες που το εχω.

Η AMOI μαλλον το εκλεισε δυστυχως το μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

samsung note 3. το καλυτερο κινητο που ειχα ποτέ.το προτιμησα απο το galaxy s5 γιατι ήθελα 3 gb ram.απολυτα ευχαριστημενος απο σημα τηλεφωνου,ηχο μεγαφωνου,καμερες,gps,wifi.

η μπαταρια παρ ολο που ειναι μεγαλη και φορτιζει γρηγορα,πολλες φορες δεν μου βγαζει ουτε μια ημερα.θα προτιμουσα να εχει λιγο πιο μικρη οθονη,δηλαδη 5 ιντσες,και να μην ηταν super amoled,θα ηθελα gorila glass 3.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...