Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

Έχω το iphone 5, τα μόνα παράπονα είναι η μη υποστήριξη sd για επέκταση χωρητικότητας, οι διάφορες "ιδιοτροπίες" της apple και το κυριότερο η μπαταρία του. Πρόσφατα αγόρασα στην σύζυγο το Microsoft 640 3G με τις δυο sim και έχω πάθει πλάκα με την αυτονομία του. Πλέον θεωρώ απαράδεκτο επώνυμο κινητό με αρκετά καλά χαρακτηριστικά και με το 1/4 της τιμής του iphone να κρατάει η μπαταρία του άνετα 5 μέρες, και το πανάκριβο iphone με το ζόρι δυο.

όχι και 5 ημέρες. Τόσες μέρες αυτονομια ούτε το 6210.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Microsoft Lumia 535 και ευτυχώς δεν το μετάνιωσα καθόλου...μειονέκτημα η αυτονομία της μπαταρίας,αλλά σαν συσκευη πραγματικά αξίζει τα λίγα χρήματα που κοστίζει...εν αναμονή των windows 10 το κινητό γίνεται ακόμα περισσότερο ενδιαφέρον...
Link to comment
Share on other sites

HTC one m7 εδω και 2 χρονια! Με απλα λογια οτι καλυτερο εχει περασει απο τα χερια μου! Μενει τουλαχιστον αλλο ενα χρονο μαζι μου ανετα :)
Link to comment
Share on other sites

Σαν κεντρική συσκευή χρησιμοποιώ το Ericsson T39m. Για δεύτερη συσκευή και για να έχω επαφή με το σήμερα, το εκπληκτικό Xperia Z3.
I fly with ASICS DynaFlyte 2
Link to comment
Share on other sites

Αντικατέστησα πριν λίγο καιρό ένα iPHONE 4S με ένα iPHONE 6.

 

Λόγοι που προτιμώ Apple:

  1. Design και ποιότητα κατασκευής
  2. Οικοσύστημα iOS (Για λίγο που δοκίμασα Android, είδα τη διαφορά)
  3. App store - με μεγάλη ποικιλία και ποιότητα εφαρμογών
  4. Συνεχείς αναβαθμίσεις λειτουργικού
  5. Συσκευές με μεταπωλητική αξία
  6. Συσκευές που κρατάς άνετα 3+ χρόνια και δε μειώνεται η εμπειρία χρήσης τους

 

Χωρίς να με έχει προβληματίσει προς το παρόν, 2 GB μνήμη ίσως θα ήταν καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μicrosoft 640 ds.πολυ σταθερο λειτουργικο πολυ καλη ποιοτητα σε ολα του και για τα λεφτα που ζηταει κυριως,για την μονη μαρκα που ισως να επεστρεφα παλι σε android(εχω δοκιμασει πολλα κινεζικα λογο παραγγελιων που εκανα αλλα και απο πολλες μεγαλες μαρκες)ειναι η xiaomi,η αν εχω κεφι να χαλασω πολλα € σε καποια αξιολογη ναυαρχιδα.αλλα με την microsoft εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Coolpad f1.

Άψογο σε όλα, δεν το μετάνιωσα καθόλου παρά τις αρχικές αμφιβολίες που είχα.

Με καλύπτει στο 99,9 % (δεν κάνει καφέ) και προς το παρόν τουλάχιστον, δεν σκέφτομαι να το αλλάξω σύντομα. :)

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Huawei Ascend P7, το έχω ένα 6μηνο και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τη συσκευή (αυτονομία, γρήγορο, καλές φωτογραφίες). Edited by fmichail
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Alpha. Βασικά κριτήρια αγοράς: το μέγεθος, ειναι 4,7" θεωρώ πως ειναι ιδανικό, την πολύ καλή φωτογραφική μηχανή, το design, την υποστήριξη 4G, την αξιοπιστία της εταιρίας και βεβαια το γεγονός ότι ως android phone διαθέτει ευρεία γκάμα εφαρμογών. Ύστερα από 5 μήνες χρήσης ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος.
Link to comment
Share on other sites

iPhone 6 λόγω iOS, ποιότητας κατασκευής και γενικά για όλα όσα έχουν πει τα παιδιά πιο πριν που έχουν iPhone.

Για δεύτερη συσκευή έχω ένα samsung note edge για την εμπειρία χρήσης (πάρα πολύ όμορφο και με πολλές δυνατότητες κινητό) και για την δουλειά μου (λόγω δύσκολων συνθηκών) ένα τίμιο Sony M2 Aqua.

Με όλα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος για τους λόγους που τα χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Jiayu S3.

Μα Κινέζικο?

Κινέζικο, κάνει ότι θέλω απροβλημάτιστα, έχει επεξεργαστή τελευταίας γενιάς και δεν μου κόστισε ένα μισθό.

Και δουλεύει?

Ναι αμέ. Πολλές ακριβότερες και επώνυμες συσκευές.

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ASUS Zenfone5.

 

Τόσο γρήγορο-τούμπανο και σε λογική τιμή που πιθανόν το επόμενό μου να είναι το (ακόμη πιο τούμπανο) Zenfone2.

 

Παίζει να είναι το Νο1 "value for money" εργαλείο...:D

Sent from my Ericsson 198.
Link to comment
Share on other sites

Doogee DG800.Το έχω 8 μήνες και είμαι πολύ ευχαριστημένος.Η μπαταρία για χρήση ως

τηλέφωνο κρατάει αρκετά,αλλά σε χρήση ιντερνετ,gps,games την πίνει νεράκι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...