Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα στην παρεα.

αποριες μπόλικες για το g4....

κατεβαζω ένα αρχειο από το μεσετζερ που θα το βρω?

στης ληψεις δεν υπαρχουν.

στα sms μπορω να βαλω δικο μου ηχο?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην παρεα.

αποριες μπόλικες για το g4....

κατεβαζω ένα αρχειο από το μεσετζερ που θα το βρω?

στης ληψεις δεν υπαρχουν.

στα sms μπορω να βαλω δικο μου ηχο?

 

1. διαχειρηση αρχειων -ολα τα αρχεια-εσωτερικος χωρος-pictures-messenger

2.πατας -μυνηματα-3 τελειες επανω δεξια-ρυθμισεις-ρυθμισεις ειδοποιησεων-ηχος ειδοποιησεων

Link to comment
Share on other sites

1. διαχειρηση αρχειων -ολα τα αρχεια-εσωτερικος χωρος-pictures-messenger

2.πατας -μυνηματα-3 τελειες επανω δεξια-ρυθμισεις-ρυθμισεις ειδοποιησεων-ηχος ειδοποιησεων

 

 

ευχαριστω.

τα εκανα αυτά αλλα τιποτα...

θελω να βαλω δικο μου ηχο στο μηνυμα όχι της lg.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λετε με την επεξεργασια και μετα αποθήκευση των φωτο κατι καναμε με την αλλαγη των δικαιωματων καποιος το ειχε προτείνει και ειχαμε βρει λυση χωρις να χρειαζεται τιποτα απο ολα αυτα που αναφερατε και χωρις να εχουμε το g+

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

στα sms μπορω να βαλω δικο μου ηχο?

Φυσικα και γινεται. Πετά τον ήχο που έχεις κάεβασει στο φάκελο notifications της συσκευής και μετά απλά επελεξε το από το μενού

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κινητό βγήκε μη επισκευασιμο και έγινε πιστωτικό όλο το πόσο αγοράς του. Από χθες έχω το LG G5 μετα απο πολλή σκέψη και προς το παρόν μονο θετικά σχόλια εχω. Με την ελπίδα να μην εχω αντίστοιχα προβλήματα όπως πριν.

 

Να τονίσω ότι όταν έκανα την έρευνα νέου κινητού, εκτός απο τα χαρακτηριστικά την εμφάνιση κλπ που είδα σε άπειρα site και videos στην εξίσωση έβαλα και την ΑΨΟΓΗ αντιμετώπιση απο την LG και το επίσημο σερβις.

 

Το τηλέφωνό σου ήταν ελληνικής αντιπροσωπείας; Πλήρωσες κάποια χρηματική διαφορά για το G5;

Link to comment
Share on other sites

ναι αδερφέ. Και γω απενεργοποιημένο το έχω και δεν μου βγάζει το μολύβι. Μια δοκιμή θα σε πείσει.

 

Εμενα μια χαρα το βγαζει

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μια χαρα το βγαζει

 

Οπότε μετά κλικάροντας το δεξί εικονίδιο κάτω (από τα 3) κάνεις περιστροφή της φωτό όπως θες. σωστά ? Ή δεν έχει το ίδιο μενού το G4 ?

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Θα στο καλύψουν 100% δεν υπάρχει περίπτωση. :)

Μακάρι φίλε μου να έχεις δίκιο... Το μόνο πράγμα για το οποίο αγχώνομαι, είναι για το εάν παρουσιαστεί το πρόβλημα την ώρα που θα το ελέγξουν. Γιατί το πρόβλημα υπάρχει, και είναι ολοφάνερο, αλλά μετά από λίγη μπορεί να φύγει (μπορεί, δε φεύγει πάντα)...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μια χαρα το βγαζει

 

Εμένα με ΜΜ δεν έχει την επεξεργασία όταν έχω το G+ απενεργοποιημένο. Άμα το ενεργοποιήσω το βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μετά κλικάροντας το δεξί εικονίδιο κάτω (από τα 3) κάνεις περιστροφή της φωτό όπως θες. σωστά ? Ή δεν έχει το ίδιο μενού το G4 ?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160522/b294834b4d7215c05822b60e162b35f6.jpg κατι τέτοιο;

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό σου ήταν ελληνικής αντιπροσωπείας; Πλήρωσες κάποια χρηματική διαφορά για το G5;

Ελληνικό νομίζω ήταν. Όχι δεν πλήρωσα διαφορά αλλά έχω και υπόλοιπο...

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λετε με την επεξεργασια και μετα αποθήκευση των φωτο κατι καναμε με την αλλαγη των δικαιωματων καποιος το ειχε προτείνει και ειχαμε βρει λυση χωρις να χρειαζεται τιποτα απο ολα αυτα που αναφερατε και χωρις να εχουμε το g+

 

Αλλαγη δικαιωματων που και πως; Στις φωτο που τραβηξες; Ποιο το νοημα;

Το προγραμμα ειναι της Google και ειναι αμεσα συνηφασμενο με το "φωτογραφιες". Ειναι part of it. Βγαζεις g+ , βγαινει και το φωτογραφιες. Ειπαμε οτι αμα το απενεργοποιησεις μπορεις να βαλεις και μια αλλη εφαρμογη (πχ το pixlr) και να ειναι αυτη η προεπιλεγμενη (οποτε ισως να επανεμφανιζονται ολα , μολυβακι και περιστροφη).

Αν εχεις κανει καποιο κολπο και υπαρχει η ιδια επεξεργασια χωρις το g+ , i don't know what kind of sorcery is this :p

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως απενεργοποιουμε την τοποθεσια απο την μαμα εφαρμογη φωτογραφιας;

Καπου το ειχα δει αλλα δεν θυμαμαι..

Δεν θελω να παω στα δικαωματα εφαρμογης ειναι δυσκολος και βαρετος τροπος καθε φορα που θελω να το αλλαζω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σχετικά με το θέμα μετά από μια κλήση που δεν μπορείς να την κλείσεις. Παρά μόνο να βγάλουμε την μπαταρία. Μετά από κάτι δοκιμές μετά από μεγάλο διάστημα διαπίστωσα ότι μου το κάνει όταν έχω στο δίκτυο Αυτόματο gsm 3g κτλ. Αν έχω Μόνο 2g δεν μου το έχει κάνει. Και επίσης έχω Wind μήπως παίζει κανένα ρόλο και αυτό. Για πείτε εσάς που το έχει κάνει πρόσφατα εχετε αυτόματο δικτυο? Και ποια εταιρία? Μήπως βγάλουμε καμμιά άκρη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σχετικά με το θέμα μετά από μια κλήση που δεν μπορείς να την κλείσεις. Παρά μόνο να βγάλουμε την μπαταρία. Μετά από κάτι δοκιμές μετά από μεγάλο διάστημα διαπίστωσα ότι μου το κάνει όταν έχω στο δίκτυο Αυτόματο gsm 3g κτλ. Αν έχω Μόνο 2g δεν μου το έχει κάνει. Και επίσης έχω Wind μήπως παίζει κανένα ρόλο και αυτό. Για πείτε εσάς που το έχει κάνει πρόσφατα εχετε αυτόματο δικτυο? Και ποια εταιρία? Μήπως βγάλουμε καμμιά άκρη.

 

Μου το εκανε προχτες και το δικτυο ειναι παντα στο "μονο Gsm". Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!εχω ενα Lg G3 και ειμαι ακρως ικανοποιημενος, αλλα μου εχει μπει το μικροβιο της αλλαγης!Κοιταζω προς την μερια του G4 αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει φοβηθει το ματι μου.....!Θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η αλλαγη ή να μεινω στην ασφαλεια του G3? (συγνωμη αν γινομαι κουραστικος) Ευχαριστω εκ τον προτερων!!
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως απενεργοποιουμε την τοποθεσια απο την μαμα εφαρμογη φωτογραφιας;

Καπου το ειχα δει αλλα δεν θυμαμαι..

Δεν θελω να παω στα δικαωματα εφαρμογης ειναι δυσκολος και βαρετος τροπος καθε φορα που θελω να το αλλαζω..

 

Κατεβασε την μπαρα και πατα παρατεταμενα στην τοποθεσια, μετα κατω χαμηλα λεει καμερα...ξετικαρε το και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!εχω ενα Lg G3 και ειμαι ακρως ικανοποιημενος, αλλα μου εχει μπει το μικροβιο της αλλαγης!Κοιταζω προς την μερια του G4 αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει φοβηθει το ματι μου.....!Θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η αλλαγη ή να μεινω στην ασφαλεια του G3? (συγνωμη αν γινομαι κουραστικος) Ευχαριστω εκ τον προτερων!!

Κάτσε εκεί που είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!εχω ενα Lg G3 και ειμαι ακρως ικανοποιημενος, αλλα μου εχει μπει το μικροβιο της αλλαγης!Κοιταζω προς την μερια του G4 αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει φοβηθει το ματι μου.....!Θα ηθελα να ρωτησω αν αξιζει η αλλαγη ή να μεινω στην ασφαλεια του G3? (συγνωμη αν γινομαι κουραστικος) Ευχαριστω εκ τον προτερων!!

 

Πηγαινε στο V10 να εχεις το κεφαλι σου ησυχο. Δε θα προτεινω το G4 πλεον ουτε στον εχθρο μου. Καλημερα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...