Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει λιγο καιρο που μου κανει κατι χαζα η οθονη ενω δεν εχω αυτοματη φωτεινότητα το ανεβαζω ας πουμε στο 83% και σιγα σιγα χωρις ομως το ματι να το καταλαβαινει αρχιζσι και πεφτει λιγο και εκει που σερφαρεις ξαφνικα τσαπ εντονο ανεβασμα της φωτεινότητας τι φαση?

 

Από το LG Optimus G, θυμαμαι να σου ριχνει τη φωτεινοτητα οταν υπερθερμαινεται. Εκει απο το κρυφο μενου, μπορουσες να το παρακαμψεις. Τωρα δε ξερω αν ισχυει στο G4 αυτο γιατι πολυ σπανια μου συμβαινει να το βαλω πανω απο 50%

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Επειδή, όπως λένε ο έρωτας με έρωτα περνάει και επειδή 4 μήνες μετά την κλοπή του ακόμα να ξαναερωτευτώ, θυμίστε μου κάτι: αν (ξανά)πάρω το κινητό από μαγαζί τύπου kaiser, τι γίνεται με την εγγύηση; Στην περίπτωση που παθαίνω bootloop ας πούμε, ή έχω πρόβλημα με την πλακέτα! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Επειδή, όπως λένε ο έρωτας με έρωτα περνάει και επειδή 4 μήνες μετά την κλοπή του ακόμα να ξαναερωτευτώ, θυμίστε μου κάτι: αν (ξανά)πάρω το κινητό από μαγαζί τύπου kaiser, τι γίνεται με την εγγύηση; Στην περίπτωση που παθαίνω bootloop ας πούμε, ή έχω πρόβλημα με την πλακέτα! Ευχαριστώ!

Έχοντας την απόδειξη αγοράς που αναγράφει επάνω το imei, σε περίπτωση στραβής, η συσκευή πάει κατευθείαν Procordia χωρίς να έχει σημασία από ποιό κατάστημα το πήρες. :)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη επειδή έχω χάσει επισόδεια ίσως , σας έχει έρθει η Nougat ? Μπήκα τώρα απο το κινητό μου και έκανα έλεγχο ενημέρωσης λογισμικού και μου λέει οτι χρησιμοποιώ την τελευταία έκδοση του λειτουργικού .

 

Ευχαριστώ

Καλό μεσημέρι

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη επειδή έχω χάσει επισόδεια ίσως , σας έχει έρθει η Nougat ? Μπήκα τώρα απο το κινητό μου και έκανα έλεγχο ενημέρωσης λογισμικού και μου λέει οτι χρησιμοποιώ την τελευταία έκδοση του λειτουργικού .

 

Ευχαριστώ

Καλό μεσημέρι

 

Γιατί να μας έρθει; :lol: :lol:

Για να μας έρθει πρέπει να την βγάλει η LG. Και ΑΑΑΝ την βγάλει , θα είναι κάνα Σεπτέμβρη, όπως οι ίδιοι είπαν, αλλά το κόβω να το παρατάνε και να κάνουν πως δε ξέρουν τίποτα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μας έρθει; :lol: :lol:

Για να μας έρθει πρέπει να την βγάλει η LG. Και ΑΑΑΝ την βγάλει , θα είναι κάνα Σεπτέμβρη, όπως οι ίδιοι είπαν, αλλά το κόβω να το παρατάνε και να κάνουν πως δε ξέρουν τίποτα :cool:

 

Ααααα!!!....μάλιστα τόσο καλά.....χα!χα!

 

Σε ευχαριστώ πολύ , να είσαι καλά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή πρόκειται να προχωρήσω σε καταγγελία στον Συνήγορο του Καταναλωτή για την LG και τα προβλήματα της εν λόγω συσκευής , θα ήμουν υπόχρεος αν μπορείτε να με βοηθήσετε ( με συμβουλές , με υποδείγματα επιστολής κτλ....... ) μιας και δεν έχω επιχειρήσει κάτι ανάλογο στο παρελθόν και δεν έχω την σχετική εμπειρία.

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή πρόκειται να προχωρήσω σε καταγγελία στον Συνήγορο του Καταναλωτή για την LG και τα προβλήματα της εν λόγω συσκευής , θα ήμουν υπόχρεος αν μπορείτε να με βοηθήσετε ( με συμβουλές , με υποδείγματα επιστολής κτλ....... ) μιας και δεν έχω επιχειρήσει κάτι ανάλογο στο παρελθόν και δεν έχω την σχετική εμπειρία.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Μάλλον είναι καλύτερο να ρωτήσεις σε πιο ταιριαστό (ή σε νέο) θέμα. Πάντως ο ΣτΚ σχεδόν σίγουρα θα σου επισημάνει ότι υπόχρεο κάλυψης της εγγύησης είναι το κατάστημα πώλησης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη επειδή έχω χάσει επισόδεια ίσως , σας έχει έρθει η Nougat ? Μπήκα τώρα απο το κινητό μου και έκανα έλεγχο ενημέρωσης λογισμικού και μου λέει οτι χρησιμοποιώ την τελευταία έκδοση του λειτουργικού .

 

Ευχαριστώ

Καλό μεσημέρι

 

Τωρα δεν θελω να σε στεναχωρεσω, αλλα δεν νομιζω να παρουμε Nougat.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει....ανοίγω το g4 σήμερα το πρωί και μου βγάζει κατεστραμμένη κάρτα μνήμης.χαθηκαν όλα τα αρχεία.δεν την αναγνωρίζει καν.δεν δοκίμασα να τη βάλω κάπου αλλού.καμμια ιδέα κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει....ανοίγω το g4 σήμερα το πρωί και μου βγάζει κατεστραμμένη κάρτα μνήμης.χαθηκαν όλα τα αρχεία.δεν την αναγνωρίζει καν.δεν δοκίμασα να τη βάλω κάπου αλλού.καμμια ιδέα κάποιος?

 

Βαλτην σε εναν υπολογιστη ρε φιλε να δεις αν παιζει.

Link to comment
Share on other sites

εκανε εμφανιση το nougat update σε Polish κινητα στο XDA...για να δουμε

 

αυτά είναι...έχουμε κανά Link να διαβάσουμε τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Έχει η μάνα μου ένα G4 εδώ και ένα χρόνο, σήμερα από το πουθενά άρχισε να κρασάρει η εφαρμογή της κάμερας. Δοκίμασα με επανεκκίνηση, δεν έστρωσε, έκανα clear cash και data της εφαρμογής, πάλι τίποτα. Κατέβασα και άλλη εφαρμογή για κάμερα , το ίδιο αποτέλεσμα. Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο πριν προβώ σε επαναφορά του τηλεφώνου;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Έχει η μάνα μου ένα G4 εδώ και ένα χρόνο, σήμερα από το πουθενά άρχισε να κρασάρει η εφαρμογή της κάμερας. Δοκίμασα με επανεκκίνηση, δεν έστρωσε, έκανα clear cash και data της εφαρμογής, πάλι τίποτα. Κατέβασα και άλλη εφαρμογή για κάμερα , το ίδιο αποτέλεσμα. Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο πριν προβώ σε επαναφορά του τηλεφώνου;

Αν σου έπεσε κάτω το πιο πιθανό είναι να έχει βγει το φυσακι τις κάμερας

Link to comment
Share on other sites

αυτά είναι...έχουμε κανά Link να διαβάσουμε τι παίζει;

 

εδω και

..μαλλον ειναι δοκιμαστικο release και ηρθε μεσω ΟΤΑ οπως ειπε ενας χρηστης...ελπιζουμε συντομως να βγει και το KDZ για να φλασαρουμε.
Link to comment
Share on other sites

Καλο αυτο....μπορεί καποιος να μου στείλει ενα λινκ να παρω καλώδιο φορτιστή???ηρθε και σε μενα τελικά η ζημια....δοκιμασα τον μετασχηματιστή με αλλο καλωδιο του g3 και φόρτωσε κανονικε οριν εκανε 4 ωρες να οαει 20% φόρτιση

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το χτυπαω η θα εχω θεμα με το 4g? http://www.ebay.com/itm/Unlocked-LG-G4-H810-AT-T-5-5-32GB-16MP-4G-LTE-3GB-RAM-Quadcore-Smartphone-White/112162897055

 

παιζει σε αυτες τις μπαντες

GSM / HSPA / LTE

 

2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

 

3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100

 

4G bands LTE band 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 12(700)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το χτυπαω η θα εχω θεμα με το 4g? http://www.ebay.com/itm/Unlocked-LG-G4-H810-AT-T-5-5-32GB-16MP-4G-LTE-3GB-RAM-Quadcore-Smartphone-White/112162897055

 

παιζει σε αυτες τις μπαντες

GSM / HSPA / LTE

 

2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900

 

3G bands HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100

 

4G bands LTE band 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 12(700)

 

πολυ πιθανο νε περασει τελωνειο. αρα δεν ξερω αν συμφερει

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι προσεξε!Λεει οτι ειναι quadcore, και σε συνδιασμο με την τιμη (130 €) το κοβω να ειναι bootloopαρισμενο G4 που το περασε το fix που απενεργοποιει τους δυο ισχυρούς πυρηνες ωστε να αποφευγονται οι επανεκιννησεις .
Link to comment
Share on other sites

Δε θα το επερνα, με 200 ευρώ βρίσκεις σίγουρα πιο εγγυημένο

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...