Jump to content

Doogee Y100 Valencia2 PRO


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδια. Μηπως εχει βρει να πουλαει κανεις καμια gel silicone case για το κινητο? Γιατι τα τυπου βιβλιαρακι δεν με βολευουν καθολου.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 328
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα μηπως ξερουμε ποτε θα ξεκινησουν να στελνουν;

 

Αν παραγγειλες από Gearbest μετά τό τέλος του νέου pre-sale θα τό στείλουν

Edited by SW4LGT
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ειχα παραγγειλει απο gearbest και μαλλον το paypal δεν αφηνε να ολοκληρωθει η παραγγελια. Τελικα σημερα εγινε cancel και θα μου γυρισουν τα λεφτα ευχομαι. Απο που λετε να παραγγειλω? Χωρις paypal πλεον γιατι η paypal δεν παιζει πλεον ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση του gearbest σε μένα! όποτε εφόσον μου δέχτηκε την paypal εν αναμονή λίγες μέρες ακόμα!!

 

Although we anticipated this and have submitted a large order with manufacturer,they have been unable to supply the goods on time leading to a delay in your order. We can offer you 2 options:

 

Option 1 Wait a little more

We expect to ship the item after 7-10 working days.

Once we ship it you will receive an email from us.

Option 2 Choose a replacement

In that case please kindly give us the website link.

Here are some suggestion here : http://www.gearbest.com/ If there is any price difference we either refund it to you on your wallet or ask you to cover it if you choose item more expensive.

 

Please let me your decision.

We look forward to hearing from you.

 

Thank you for your understanding.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ειχα παραγγειλει απο gearbest και μαλλον το paypal δεν αφηνε να ολοκληρωθει η παραγγελια. Τελικα σημερα εγινε cancel και θα μου γυρισουν τα λεφτα ευχομαι. Απο που λετε να παραγγειλω? Χωρις paypal πλεον γιατι η paypal δεν παιζει πλεον ελλαδα.

 

Μην γραφετε οτι σας κατεβει.Δεν εφυγε η Paypal απο την Ελλαδα.Απλα με κλειστες τις τραπεζες και καθως δεν μπορουμε να κανουμε αγορες απο το εξωτερικο,δεν λειτουργει προσωρινα.Μεχρι να ανοιξουν οι τραπεζες και ομαλοποιηθει η κατασταση.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Gearbest πέρασε στο επόμενο στάδιο μάλλον αύριο θα γίνει η αποστολή..

Και το Everbuying εχει σταματησει να το εχει presale.....:)

Να δουμε ποιο θα στειλει πρωτο:X ΧΑΧΑΑΧ

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Είχα επικοινωνία με gearbest σήμερα μέσω chat (40ατομα αναμονή δλδ κανα 2ωρο) το έχουν παραλάβει και σε 3-5 εργάσιμες θα το στείλουν!!άρα αποστολή την άλλη εβδομάδα!!!

και ένα προσφατο βιντεο εν λειτουγεια

Link to comment
Share on other sites

Είχα επικοινωνία με gearbest σήμερα μέσω chat (40ατομα αναμονή δλδ κανα 2ωρο) το έχουν παραλάβει και σε 3-5 εργάσιμες θα το στείλουν!!άρα αποστολή την άλλη εβδομάδα!!!

και ένα προσφατο βιντεο εν λειτουγεια

 

κανενα νεοτερο εχουμε;

Link to comment
Share on other sites

κανενα νεοτερο εχουμε;

 

Δυστυχώς τίποτα ακόμα έστειλα ένα εμαιλ και δεν το έχουν παραλάβει ακόμα από τον προμηθευτή λόγω τής μεγάλης παραγγελίας που έχουν... Από χθες πού μίλησα Μου είπαν η παραλαβή από 3-5 μέρες και αποστολή κατευθείαν με fast shipping λόγω τής καθυστέρησης

Link to comment
Share on other sites

όποιος παραλάβει ας κάνει μια αναλυτική περιγραφή του κινητού.

αυτά που θα ήθελα να μάθω είναι αν η οθόνη φαίνεται στο φως του ήλιου για την διάρκεια της μπαταρίας και φυσικά για την λειτουργικότητα της rom.

τέλος θα ήθελα να δω και καμιά φωτό.ευχαριστώ πολύ ελπίζω το κιν να είναι λειτουργικό και να μην σας παρουσιαστεί πρόβλημα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τίποτα ακόμα έστειλα ένα εμαιλ και δεν το έχουν παραλάβει ακόμα από τον προμηθευτή λόγω τής μεγάλης παραγγελίας που έχουν... Από χθες πού μίλησα Μου είπαν η παραλαβή από 3-5 μέρες και αποστολή κατευθείαν με fast shipping λόγω τής καθυστέρησης

Fast shipping? Δηλαδη Θα φάμε και τελωνείο στο τέλος το βλεπω το έργο.

Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα: μου στειλανε μνμ οτι το παρελαβαν αλλα αν θελω να μου το στειλουν σε ασημι γιατι δεν εχουν το γκρι. Μαλλον ηταν πολλες οι παραγγελιες στο γκρι και θελουν να σπρωξουν και το αλλο. Μας κουρασαν πολυ μπερδεμα ρε παιδι μου.
Link to comment
Share on other sites

23 Ιουνίου 2015

Την έβαλα κι εγώ την παραγγελιά μου στο everbuying. Έχω ξαναψωνίσει διάφορα γκατζετάκια από αυτούς κι έμεινα ευχαριστημένος. Έβαλα και γρήγορη αποστολή για να μην περιμένω πάρα πολύ. Ελπίζω να βγει καλό. Δεν έχω ξαναπάρει κινέζικο τηλέφωνο. Με το SAR δεν έχω τι γίνεται...

 

Νεότερα κι από μένα:

Σήμερα με ενημέρωσαν ότι η παραγγελία μου έχει φύγει. Λογικά πολύ σύντομα θα το έχω. Για να δούμε τι ψάρια πιάσαμε...

Link to comment
Share on other sites

23 Ιουνίου 2015

 

 

Νεότερα κι από μένα:

Σήμερα με ενημέρωσαν ότι η παραγγελία μου έχει φύγει. Λογικά πολύ σύντομα θα το έχω. Για να δούμε τι ψάρια πιάσαμε...

 

Πολύ σύντομα; Αν είσαι τυχερός δεν θα στο πιάσουν σε καμία Γαλλία οι curier και ούτε εδώ το τελωνείο... Εύχομαι να είσαι τυχερός. Ένας γνωστός μου έχει κολλήσει το δέμα Γαλλία και του λένε να πληρώσει κάποια ευρώ η εκεί εταιρεία curier πράγμα που είναι αδύνατο να γίνει από Ελλάδα αυτή τη στιγμή κι για κανα 2 μήνες ακόμα. Οπότε έφαγε μεγάλο πακέτο.... Με free shipping θα το είχε πάρει τώρα.

Edited by goregr
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα σημερα μολις μου δωσανε και tracking number κιολας απο το Everbuying αφου βεβαια τους απειλησα και τους εκραξα αρκετα στο thread τους εδω.......:)
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα σημερα μολις μου δωσανε και tracking number κιολας απο το Everbuying αφου βεβαια τους απειλησα και τους εκραξα αρκετα στο thread τους εδω.......:)

 

tracking numbers εχουν καβατζα. Δεν παει να πει οτι το εστειλαν.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα σημερα μολις μου δωσανε και tracking number κιολας απο το Everbuying αφου βεβαια τους απειλησα και τους εκραξα αρκετα στο thread τους εδω.......:)

 

Επιτέλους σήμερα έστειλε και το Gearbest μας έσκασε........

 

παιδες ασημι ειχατε παραγγελει; γιατι το vickmall μου λεει οτι μονο ασημι το εχει βγαλει η εταιρεια, κι αν δεν το θελω να μου κανουν refund.:worry:

Dear Friend,

The factory didn't product grey color,only product silver(don't think it has a little grey?) as photo.

the factory only product this color,so no matter which shop,have no grey color.

If you think this color is not ok for you,we can refund money to you.

Thanks very much,waiting for your reply!

Link to comment
Share on other sites

παιδες ασημι ειχατε παραγγελει; γιατι το vickmall μου λεει οτι μονο ασημι το εχει βγαλει η εταιρεια, κι αν δεν το θελω να μου κανουν refund.:worry:

Dear Friend,

The factory didn't product grey color,only product silver(don't think it has a little grey?) as photo.

the factory only product this color,so no matter which shop,have no grey color.

If you think this color is not ok for you,we can refund money to you.

Thanks very much,waiting for your reply!

 

Το άλλο παράγγειλα όχι το ασήμι από το Gearbest... Δεν Μου είπαν τίποτα στο mail

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...