Jump to content

Doogee Y100 Valencia2 PRO


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Doogee Y100 (Valencia2) PRO

 

οθονη 5"

2G/3G/4G (world)

επεξεργαστης mt6735 (64bit)

2gb ram, 16gb rom

καμερα 13mp (sony)

ψευδομεταλλικο design

 

via

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 328
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ενδιαφέρουσα συσκευή, σκέφτομαι να το χτυπήσω αλλά δεν το βλέπω ακόμα σε κάποιο μαγαζί, μονο το Y100 έχουν σε presale.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Στα $112.99 με κουπονι Υ100PRO στο Gearbest σε προπωληση εως αρχες Ιουλιου. Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

109,99 δολαρια με $30 κουπονι Code: Y100PRO στο geekbuying -->> Presell Product Lead-time: 2015-07-05

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρα ητανε ομορφο και φτηνο για να μην μπω στον πειρασμο.....:lol:

Να δουμε ποτε και τι σοι θα ειναι οταν με το καλο παραλαβω!:happy:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Ετοιμος και γω για να το παρω... για να δουμε....... εχω το DG800 και ειναι οκ.... αρα και αυτο μια χαρα θα ναι...
Link to comment
Share on other sites

κι εγω ρε παιδια θελω να παραγγειλω 3 τεμ. αλλα απο που λετε; νομιζω η καλυτερη προσφορα αυτην την στιγμη ειναι το geekbuying καμοια προταση; Επισης οταν τελειωσει το presale θα ειναι πιο ακριβο;
Link to comment
Share on other sites

και το minideal ιδια τιμη το εχει, εμενα με προβληματιζει το χρωμα. θα προτιμουσα το μαυρο αλλα το μεταλλικο φαινεται πιο ωραιο στις φωτο. Λογικα μετα το presale θα ανεβει κανα 30αρι , αν το μοντελο δεν εχει προβληματα
Link to comment
Share on other sites

και το minideal ιδια τιμη το εχει, εμενα με προβληματιζει το χρωμα. θα προτιμουσα το μαυρο αλλα το μεταλλικο φαινεται πιο ωραιο στις φωτο. Λογικα μετα το presale θα ανεβει κανα 30αρι , αν το μοντελο δεν εχει προβληματα

 

ευχαριστω θα το κοιταξω κι εκει. εγω το σκουρο θα παρω λογω δουλειας το ασημι θα γινει μαυρο

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ρε παιδια θελω να παραγγειλω 3 τεμ. αλλα απο που λετε; νομιζω η καλυτερη προσφορα αυτην την στιγμη ειναι το geekbuying καμοια προταση; Επισης οταν τελειωσει το presale θα ειναι πιο ακριβο;

 

Στο Gearbest στα 109.99$ με κουπονι gbaff.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα κι εγώ (από Gearbest). Μετά τη αρκετά καλή εμπειρία με τα DG800, DG450 και DG750 (τα έχω δώσει σε φίλους μου), θεωρώ την Doogee μια σχετικά ασφαλή επιλογή. Θα δείξει...
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα κι εγώ την παραγγελιά μου στο everbuying. Έχω ξαναψωνίσει διάφορα γκατζετάκια από αυτούς κι έμεινα ευχαριστημένος. Έβαλα και γρήγορη αποστολή για να μην περιμένω πάρα πολύ. Ελπίζω να βγει καλό. Δεν έχω ξαναπάρει κινέζικο τηλέφωνο. Με το SAR δεν έχω τι γίνεται...
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε κι εδώ.

http://www.everbuying.net/product922623.html

10$ ακριβοτερο απο τo Gearbest...

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ερωτησης ( για οποιον γνωριζει....)

 

Το μοντελο PRO απο το απλο εχουνε διαφορα στην οθονη???

Δηλαδη , τα tempered glass screen protectors που κυκλοφορουνε για το απλο ταιριαζουνε με το PRO ?

Στο μεγεθος κυριως με ενδιαφερει ...

Για να παραγγειλω και ενα τετοιο να το χω οταν ερθει με το καλο η συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

10$ ακριβοτερο απο τo Gearbest...

 

119.99 το βλέπω και στους 2.

Συγκεκριμένα σε ευρώ μου το έβαλε 104,66. Επιπλέον δίνει και ένα δώρο αξίας 10€ και είχα και μπόνους από προηγούμενες αγορές άλλα 10€

Edit: Κατάλαβα. Λες με κουπόνι. Δεν κατάλαβα που το βρίσκεις αυτό αλλά δεν πειράζει. Το ίδιο μου ήρθε τελικά σε μένα...

Edited by JohnDoe954
Link to comment
Share on other sites

Ερωτησης ( για οποιον γνωριζει....)

 

Το μοντελο PRO απο το απλο εχουνε διαφορα στην οθονη???

Δηλαδη , τα tempered glass screen protectors που κυκλοφορουνε για το απλο ταιριαζουνε με το PRO ?

Στο μεγεθος κυριως με ενδιαφερει ...

Για να παραγγειλω και ενα τετοιο να το χω οταν ερθει με το καλο η συσκευη.

Tο pro ειναι 2,5d οποτε το βλεπω λιγο δυσκολο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Tο pro ειναι 2,5d οποτε το βλεπω λιγο δυσκολο.

 

Για explain τι σημαινει το 2,5d :worry: :blink: και ποια η διαφορα του με το απλο ?

Link to comment
Share on other sites

Το γυαλι στα ακρα του ειναι κυρτο, κανει καμπυλη.

Δεν ξερω πως ειναι τα tempered glass για το απλο doogee αλλα για το pro θα πρεπει να βγουν tempered που να ΜΗΝ ειναι απο ακρη σε ακρη γιατι δεν θα ''παταει''.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το γυαλι στα ακρα του ειναι κυρτο, κανει καμπυλη.

Δεν ξερω πως ειναι τα tempered glass για το απλο doogee αλλα για το pro θα πρεπει να βγουν tempered που να ΜΗΝ ειναι απο ακρη σε ακρη γιατι δεν θα ''παταει''.

 

Καταλαβα :up::up:

thanks for the info ...

Link to comment
Share on other sites

Exει και on screen buttons?? Περίεργα πράγματα...
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...