Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παντως με cosmote 3g μια χαρα τα παω :) (στη νεα ρομ μπορεις να απενεργοποιησης το 3g !!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχει κανείς link να κατεβάσω το τελευταίο radio rom?????μετά το unlock είναι στο 000000 :Ρ

και δεν το βρείκα πουθενά:Χ

Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

σε ολες τις ρομ μπορουσες να κοψεις το 3g!

η κοσμοε εχει και αυτη κανενα πακετο ιντερνετ με λιγα ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Τι ζημιά έκανα και εξαφανίστηκαν

τα MMS, Hotmail, POP3 και έμειναν

μόνο Outlook e-mail και SMS? http://smilies.sofrayt.com/fsc/sobbing.gif

 

http://i105.photobucket.com/albums/m211/gepaka/minimata.jpg

το ειχα παθει μια φορα στο tytn αυτο και εγω δεν ξερω πως:blink:ακρη δεν μπορεσα να βγαλω και επειδη μου την εδωσε τραβηξα ενα hard reset και ηρθε στα ισα του,χρονια σου πολλα.εμενα θα μου τα πεις αυριο:p
Link to comment
Share on other sites

το ειχα παθει μια φορα στο tytn αυτο και εγω δεν ξερω πως:blink:ακρη δεν μπορεσα να βγαλω και επειδη μου την εδωσε τραβηξα ενα hard reset και ηρθε στα ισα του,χρονια σου πολλα.εμενα θα μου τα πεις αυριο:p

 

Σε ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά.

Όχι πάλι Hard Reset!!!!!!

:mad:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχει κανεις βαλει την ranju 7.6.

σε σχεση με την 7.4 που εχω αυτη την στιγμη τι διαφορες εχει??

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Jimlost μη τη βαλεις ακομα γιατι μου κανει κατι νερα :( εκανα update το Resco Explorer και κολλησε το συμπαν !! δεν μπορει να το κανει uninstall και κολλαει συνεχεια :(

μαλλον παω για hard reset !!

Link to comment
Share on other sites

Jimlost μη τη βαλεις ακομα γιατι μου κανει κατι νερα :( εκανα update το Resco Explorer και κολλησε το συμπαν !! δεν μπορει να το κανει uninstall και κολλαει συνεχεια :(

μαλλον παω για hard reset !!

 

σε ευχαριστω lepes πολυ για την απαντηση.

η 7.4 μεχρι στιγμης δεν μου εχει δημιουργησει το παραμικρο,αλλα ελεγα να βαλω την 7.6 για δοκιμη.

τωρα με αυτα που λες δεν την αλλαζω ακομα:lol:

η πλακα ειναι οτι κανεις δεν ακολουθει τον κανονα που λεει οτι δουλευει δεν το πειραζουμε,αλλα παντα η περιεργια σε κανει να λειτουργεις αλλιως.

ευτηχως αυτην την φορα ρωτησα,και δεν επραξα μονος μου.

και παλι ευχαριστω και καλο βραδυ.

θα ξαναπερασεις την 7.4 η καποια αλλη rom??

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
την 7.6 δεν την εβαλα παιδια,εμενα μου δουλευει πιο καλα η 7.1 η 7.4 μου εκανε κοληματα στις κλησεις,εβλεπα πολλες φορες την συσκευη "παγο"σε καποια αναπαντητη,βεβαια εχω την υποψια οτι ισως εφταιγε το overclocking,στην7.1 εχω ξετσεκαρει ολες τις επιλογες και 10 μερες τωρα ειναι jet
Link to comment
Share on other sites

lagoudakis χρονια σου πολλα με υγεια πανω απο ολα και μετα οτι επιθυμεις ,εγω εβαλα την 7,6 εδω και 24 ωρες ολα μια χαρα μ φαινετε λιγο ποιο γρηγορη απο την 7,1 π ειχα πριν
Link to comment
Share on other sites

Γιάννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!:D Χρόνια πολλά και καλά!!! Να τα χιλιάσεις, να χαμογελάς και να καλοπερνάς!!:):)

 

Υ.Γ: Δε θα μπρούσα να απουσιάζω!!!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γιαννη............

χρονια πολλα βρε να τα εκατοστησεις,να εισαι παντα καλα,με υγεια ευτηχια,και χαρα.

 

και ορεξη για πολλες δοκιμες σε rom:):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
gianni xronia polla!!!!kai pali eyxaristo poy efages oli tin kiriaki sou na moy ftiakseis to 9000!!!na eisai kala:thanks:
μην το ξαναπεις!!!απλα ετυχε να εχω χρονο και να ειμαστε τυχεροι:pΥΓ ευχαριστω και παλι ΟΛΑ τα παιδια για τις ευχες σας:happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...