Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
δημητρη,εμενα η 6.1 που φοραω μου εκανε κατι κοληματα οταν ειχα κληση η αναπαντητη(οχι παντα)βαζω το πρωι την original 5 και δεν μπορουσα να μπω και εγω μσν,τωρα περναω παλι την 6.1 με αλλο radio το 1.18 μηπως αυτο μου εκανε τα κοληματα με τις κλησεις(ειχα 1.09)και θα δω,πως θα παει με το μσν και τις κλησεις
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δημητρη,εμενα η 6.1 που φοραω μου εκανε κατι κοληματα οταν ειχα κληση η αναπαντητη(οχι παντα)βαζω το πρωι την original 5 και δεν μπορουσα να μπω και εγω μσν,τωρα περναω παλι την 6.1 με αλλο radio το 1.18 μηπως αυτο μου εκανε τα κοληματα με τις κλησεις(ειχα 1.09)και θα δω,πως θα παει με το μσν και τις κλησεις

 

οκ περιμενω και μου λες.

Link to comment
Share on other sites

μολις τελειωσα το hard reset,και εχω να πω,οτι το 9000 κανει ακομα κολπακια με το msn παντα μιλωντας με 5αρια και ειναι και αρκετα αργο.

αυτα

Link to comment
Share on other sites

δημητρη,εμενα η 6.1 που φοραω μου εκανε κατι κοληματα οταν ειχα κληση η αναπαντητη(οχι παντα)βαζω το πρωι την original 5 και δεν μπορουσα να μπω και εγω μσν,τωρα περναω παλι την 6.1 με αλλο radio το 1.18 μηπως αυτο μου εκανε τα κοληματα με τις κλησεις(ειχα 1.09)και θα δω,πως θα παει με το μσν και τις κλησεις

 

την περασες την rom γιαννη??

ολα καλα??

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και βεβαια,μολις τελειωσα!!ενα 3ωρο μου πηρε μαζι με τα προγραμματα και τις ρυθμισεις:lost:κουδουνισα!!!παντως το μσν δουλευει μια χαρα,εβαλα και τελευταιο radio 1.18 να δουμε πως θα παει με τις κλησεις:O
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον γιαννη ελπιζω να ειν αι αυτο το προβλημ,το radio dhl.

κατι αλλο για να βαλω στο qtek 9000 wm6 νομιζω οτι πρεπει πρωτα να το ξεκλειδωσω με ενα προγραμματακι.

ξερει κανεις που θα βρω το προγραμμα,και πως λεγετε??και πως ακριβως γινετε αυτο το ξεκλειδωμα??

γιατι δεν την παλευω αλλο με τα 5αρια.

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω αυτη ειχα,εχω μια υποψια οτι αυτη φταιει που εκανε @@@@@@ απο χτες ειμαι με την 1.18 και μεχρι στιγμης ολα οκ
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σσσστ,ασε να περασουν καμμια 15αρια μερες πρωτα!!!παντως 2 μερες τωρα με την 1.18 δεν μου εχει κολησει σε κληση,εχω κανει καμμια 30αρια και ολα οκ,για να δουμε....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μετα απο 3 μερες με την rom ranju 7.4 βρηκα το πρωτο προβλημα στην rom.

λοιπον δεν παιζει ο core player.εχω την εκδοση 1.2.1 και ενω εχω ηχο δεν εχω εικονα.

μηπως εχει καποιος την λυση σε αυτο??η ειναι ενα προβλημα στην συγκεκριμενη rom??

γιαννη τι λες??

Link to comment
Share on other sites

Μόλις απέχτησα το δεύτερο Qtek 9000.

Να μου ζήσει.

Υ.Σ.

Που θα πας βρε Λαγουδάκις θα σε φάω..........

 

καλοδουλευτο το καινουργειο 9000 δημητρα.

το ενα θα το εχεις για πειραματα??:)

τη rom φωρας στην συσκευη σου??

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπερα,μετα απο 3 μερες με την rom ranju 7.4 βρηκα το πρωτο προβλημα στην rom.

λοιπον δεν παιζει ο core player.εχω την εκδοση 1.2.1 και ενω εχω ηχο δεν εχω εικονα.

μηπως εχει καποιος την λυση σε αυτο??η ειναι ενα προβλημα στην συγκεκριμενη rom??

γιαννη τι λες??

κατα πασα πιθανοτητα ειναι θεμα ρυθμισεων,αλλα δεν θυμαμε να σου πω γιατι δεν το εχω βαλει,οταν βρεθουμε θα το δουμε,αλλα αφου εχει η ρομ τον tcpmp τι να τον κανεις;κατα 95% κανουν την ιδια δουλεια ασε που ο tcpmp ειναι πιο ελαφρυς και ανοιγει και πιο γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

Μόλις απέχτησα το δεύτερο Qtek 9000.

Να μου ζήσει.

Υ.Σ.

Που θα πας βρε Λαγουδάκις θα σε φάω..........

 

κάποιοι εσαγάγουν "καινά δαιμόνια"....

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

κατα πασα πιθανοτητα ειναι θεμα ρυθμισεων,αλλα δεν θυμαμε να σου πω γιατι δεν το εχω βαλει,οταν βρεθουμε θα το δουμε,αλλα αφου εχει η ρομ τον tcpmp τι να τον κανεις;κατα 95% κανουν την ιδια δουλεια ασε που ο tcpmp ειναι πιο ελαφρυς και ανοιγει και πιο γρηγορα

 

συμφωνω γιαννη,αλλα εβαλα την προηγουμενη εκδοση του core player την 1.0.4 και παιζει μια χαρα.τι να πω??

παντος η εκδοση 1.2.1 με τα 5αρια επαιζε κανονικα.

οσο για τον tcpmp δεν τα παιζει ολα,μερικα βιντεακια δεν τα παιζει καθολου καθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και sorry για την απουσια(τρελη δουλεια!!)

καλοριζικο και το νεο σου κομματι Δημητρα!!(ζηλευωω)

πρεπει να αρχισω να ψαχνω και εγω καθοτι κατι ακουω να κανει κλικ-κλικ μεσα στο 9000 μου :O:O.

Εβαλα και εγω την 7.4 και παει μια χαρα (radio εχω εδω και αρκετο καιρο το 1.15 λενε στο χδα οτι ειναι απο τα πιο σταθερα....)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια.

Rom φοράει την Ελληνική R 1.09.00.

Και δεν θα κάνω πειράματα με νέες

προς το παρόν.΄

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα χρειαστώ

νέα μπαταρία για την δεν την βλέπω

να κρατάει πάνω από 1 ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
χαιρετω ολη την παρεα:)δημητρη απο οτι εχω καταλαβει σε μερικα προγραμματα η ρομ του ranju δεν τα παιζει(αλλα ειναι λιγα ευτυχως)βασιλη αρχισε να σου την λεει το 9000;δεν ειναι τιποτα εχει φυγει η πλακετα!!αφου το εχεις μουρλανει στις αλλαγες ρομ:pγια τελος αφησα την κοπελα της παρεας:)ριξε μια ματια εδω δημητρα http://www.batteries.gr/advanced_search_result.php?keywords=QTEK+9000&search_in_description=1&osCsid=09c8efc5c ειναι καλης ποιοτητας και λογικες τιμες:)αυτες που υπαρχουν στο ebay με 10 ευρω δεν ξερω γιατι αλλα δεν τους εχω εμπιστοσυνη
Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολη την παρεα:)δημητρη απο οτι εχω καταλαβει σε μερικα προγραμματα η ρομ του ranju δεν τα παιζει(αλλα ειναι λιγα ευτυχως)βασιλη αρχισε να σου την λεει το 9000;δεν ειναι τιποτα εχει φυγει η πλακετα!!αφου το εχεις μουρλανει στις αλλαγες ρομ:pγια τελος αφησα την κοπελα της παρεας:)ριξε μια ματια εδω δημητρα http://www.batteries.gr/advanced_search_result.php?keywords=QTEK+9000&search_in_description=1&osCsid=09c8efc5c ειναι καλης ποιοτητας και λογικες τιμες:)αυτες που υπαρχουν στο ebay με 10 ευρω δεν ξερω γιατι αλλα δεν τους εχω εμπιστοσυνη

εχω την εντυπωση πως ειναι ιδιες!!

 

bad news απο μενα !

 

βεβαια δεν εχω κανενα προβλημα στις φωτοζ

http://img175.imageshack.us/img175/2102/imggl7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τυχερος εισαι,στο σημειο που ειναι δεν βγαινει στις φωτο,αν λες για τις μπαταριες γνωριζω λογω φιλου που δουλευε στον δησιο οτι τα στοιχεια τους ειναι ιαπωνικα-γερμανικα,τωρα αν κατι αλλαξε τα τελευταια 2χρονια θα σε γελασω,παντως παλια που ειχα μπαταριες απο εκει βγηκαν πολυ καλες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...