Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ζημιά έκανα και εξαφανίστηκαν

τα MMS, Hotmail, POP3 και έμειναν

μόνο Outlook e-mail και SMS? http://smilies.sofrayt.com/fsc/sobbing.gif

 

http://i105.photobucket.com/albums/m211/gepaka/minimata.jpg

 

καλημερα,και εγω στο δικο μου σημερα το προσεξα,και εγω το ιδιο με σενα.

μονο outlook kai sms mms.

αλλη λυση εκτος hard reset δεν υπαρχει??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
μητσο εσυ εισαι σε αλλη περιπτωση απο την Δημητρα,τα 6.1 του ranju ετσι ειναι,η Δημητρα αν δεν κανω λαθος εχει original rom
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Θα σε μαλωσω τασο!!!εισαι και παλιος:pμε το AEK Keyboard γραφεις ελληνικα και στελνεις και μηνυματα 160 χαρακτηρων,http://ae.inc.ru/aekmap.php παρτο για να μην ψαχνεις
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ελληνικά στο hardwarekeyboard του TyTN II με Αγγλική ROM

 

Analoga doulevei kai gia ti diki sou syskevi! ;)

 

(Kai egw gia to AEKmap lew kai me ellinikes odigies egkatastasis apo ton panosha!)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω κ διαβαζω για νεες εκδοσεις wm6.1,βλεπω στο youtube videos που παρουσιαζουν τα wm6.1 κ ηθελα να μαθω αν αξιζει κ γιατι να περασω κ στο δικο μου qtek αυτη την εκδοση "ranju"

 

χρησιμοποιω το qtek για να βλεπω ταινιες(αναμονη στο αεροδρομιο ή εν ωρα πτησης),ακουω κανα mp3,σαν gps και τελος remote με το PCanywhere.

 

ολα μου δουλευουν τελεια,οποτε αναρωτιεμαι????

Link to comment
Share on other sites

διαβαζω κ διαβαζω για νεες εκδοσεις wm6.1,βλεπω στο youtube videos που παρουσιαζουν τα wm6.1 κ ηθελα να μαθω αν αξιζει κ γιατι να περασω κ στο δικο μου qtek αυτη την εκδοση "ranju"

 

χρησιμοποιω το qtek για να βλεπω ταινιες(αναμονη στο αεροδρομιο ή εν ωρα πτησης),ακουω κανα mp3,σαν gps και τελος remote με το PCanywhere.

 

ολα μου δουλευουν τελεια,οποτε αναρωτιεμαι????

 

Well, προσωπικά είμαι της άποψης if it works, don't fix it :rolleyes:

 

Προσωπικά έχω παραμείνει στην τελευταία του Jwright και προς το παρόν με καλύπτει :)

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
συμφωνω το καλυτερο ειναι εαν κατι σου δουλευει σωστα και κανει αυτα που θελεις μην πειραξεις τιποτα,απλα αν μπεις στο "τρυπακι"με τις ρομ θα τρεχεις,συν τον χρονο που θα χασεις και πιστεψε με ειναι πολυς,αυτες οι δουλειες ειναι για αρρωστους:O
Link to comment
Share on other sites

η 7,6 κανει ακομα το ιδιο κολπο με την 7,1 π ενω σε επαιρναν παγωνε το τηλεφωνο αλλα τι να το κανω εγω?ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ειμαι να σκασω το USB βησμα ξεπατωθηκε υπαρχει καποιος με το ιδιο προβλημα?κανα μανιουαλ π να δηχει πως κωλιετε καινουριο απο πανω?thnx
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη χρονια πολλα ρε φιλε λιγο καθιστεριμενα ομως!!!!:(

ημοθν σαλονικα κ δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ!!!πηγα να βρω θηκη αλλα τπτ!!!! τελικα βρηκα την αντιπροσοπια της htc και μου ειπαν play247 μου το γραπσατε κ εσεις αλλα την ειχα κανει!!!! ---------(φιλε τ ο κιν με την 7.6 τρωει κατι ψιλοκολληματα αλλα τρωει κ κατι καλα χροντρα!!! τωρα δεν εχω δοκιμασει τις αλλες να σας πω αν ειναι (κολημενη) οντως η 7.6!!!

 

 

τεσπα οτι ειναι ειναι δεν πειραζει!!!! τα λεμε παιδια!!!:ninja:

Link to comment
Share on other sites

η 7,6 κανει ακομα το ιδιο κολπο με την 7,1 π ενω σε επαιρναν παγωνε το τηλεφωνο αλλα τι να το κανω εγω?ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ειμαι να σκασω το USB βησμα ξεπατωθηκε υπαρχει καποιος με το ιδιο προβλημα?κανα μανιουαλ π να δηχει πως κωλιετε καινουριο απο πανω?thnx

απο μπαταρια πως πας ?

ποσο καιρο ειναι το κινητο με την ιδια μπαταρια ?

γιατι εγω την αλλαξα στον 1.5 χρονο και καποια χαζοκολληματα σταματησαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γιαννη χρονια πολλα ρε φιλε λιγο καθιστεριμενα ομως!!!!:(

ημοθν σαλονικα κ δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ!!!πηγα να βρω θηκη αλλα τπτ!!!! τελικα βρηκα την αντιπροσοπια της htc και μου ειπαν play247 μου το γραπσατε κ εσεις αλλα την ειχα κανει!!!! ---------(φιλε τ ο κιν με την 7.6 τρωει κατι ψιλοκολληματα αλλα τρωει κ κατι καλα χροντρα!!! τωρα δεν εχω δοκιμασει τις αλλες να σας πω αν ειναι (κολημενη) οντως η 7.6!!!

 

 

τεσπα οτι ειναι ειναι δεν πειραζει!!!! τα λεμε παιδια!!!:ninja:

να εισαι καλα φιλε μου:)δεν την εχω βαλει την 7.6 να σου πω την αληθεια,αλλα ο Βασιλης(lepes) λεει οτι του παει γενικα καλα,ειμαι με την 7.1 και ειμαι γενικα οκ,μηπως σου κανει την ζημια καποιο προγραμμα που εχεις;το σωστο ειναι οταν βαζουμε μια ρομ να την κραταμε καμμια 10αρια μερες σκετη χωρις προγραμματα να δουμε την συμπεριφορα της και μετα να αρχιζει το φορτωμα αλλα ποιος το κανει;το κανουμε "τουμπανο"απο την αρχη:Dκαι εγω πρωτος!επισης σωστο ειναι αυτο με την μπαταρια που λεει ο βασιλης γιατι το 9000 ειχε ενα θεμα με την μπαταρια μετα το 6-8μηνο
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
η 7,6 κανει ακομα το ιδιο κολπο με την 7,1 π ενω σε επαιρναν παγωνε το τηλεφωνο αλλα τι να το κανω εγω?ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΙΝΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ειμαι να σκασω το USB βησμα ξεπατωθηκε υπαρχει καποιος με το ιδιο προβλημα?κανα μανιουαλ π να δηχει πως κωλιετε καινουριο απο πανω?thnx
τελικα εγινε τιποτα;δουλεψε το κολητηρι;(ωραια λεξη:p)
Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο το κολλημα κατα τη διαρκεια τηλεφωνηματος δεν μου το εχει κανει ποτε μεχρι τωρα σε οποιαδηποτε εκδοση.Αυτο που μου σπαει τα νευρα ομως και δεν εχει διορθωθει ακομα ειναι οτι πολλες φορες παταω το κουμπι να ανοιξει και κανει επανεκκινηση....
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν είναι κακό :) χεχε !!
δεν μπορω να σου πω με σιγουρια αν ειναι αξιοπιστο να το εχεις τοσο μονιμα,για καμμια εφαρμογη που το θελει οκ,αλλα γενικα στα 520 παει καλα το μηχανακι νομιζω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...