Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

7.6 sucks!! μη τη βαλετε παιδες :( και οχι τπτ αλλο βαριεμαι να γυρναω στην 7.4!! δεν κολλαει αλλα ειναι σαν PIII στα 600 ,μουλαρωνει χωρις λογο και αργει !!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
thanks bill,οποτε οσοι ειναι με 7.1-7.4 ας μεινουν ακομα εκει σε αναμονη καποιας καλυτερης,μηπως καποιο προγραμμα σου κανει την ζημια;
Link to comment
Share on other sites

Εγω περα απο αυτο που προανεφερα δεν ειδα κατι το αρνητικο.Καλα τσουλαει, αλλα οφειλω να πω οτι δεν βλεπω τρομερη διαφορα σε σχεση με την 7.4πχ.Οποτε καλα ειστε και με αυτην οσοι την εχετε :)
Link to comment
Share on other sites

Εγω περα απο αυτο που προανεφερα δεν ειδα κατι το αρνητικο.Καλα τσουλαει, αλλα οφειλω να πω οτι δεν βλεπω τρομερη διαφορα σε σχεση με την 7.4πχ.Οποτε καλα ειστε και με αυτην οσοι την εχετε :)

 

μονο εγω κ ο Leolipop εχοθμε 7,6???? καλη ειναι μωρε πρεπει να πας με τα νερα της!!!1

Link to comment
Share on other sites

καλη ειναι.Με τρομαξε λιγο αυτο που ελεγε ενας αλλος οτι σε υποβαθμιση κολαει αλλα μονο πιο νεα θα βαλωκ και οχι πιο παλια.Επισης αυτο που ειπε ο φιλος βοηθησε,απενεργοποιησα το cpu scaling και δεν εχει reboot-αρει εκτοτε.
Link to comment
Share on other sites

εμενα εξακολουθει και ειναι αλλου για αλλου !! κολλαει χωρις λογο κλτπ..και ειναι ντροπη να γυρισω πισω :( μαλλον θα του κανω ενα hard reset!!
Link to comment
Share on other sites

ηστερα απο το hard reset ολα καλα (τουλαχιστον μετα απο 24 ωρες) για να δουμε τι θα δουμε
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα :):):) σε ολους..

αληθεια ποιο προγραμμα εχετε για Internet browsing?? εχω δωσει το Lap για service και τα εχω βρει σκουρα με τον IE,ουτε το Opera μου αρεσε!! κατι αλλο???

 

Οσο για τη μπαταρια εχει καλη τιμη αλλα δεν μπορω να αυξησω το μεγεθος ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι χαχαχα απο χειμωνα βλεπουμε παλι...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα :):):) σε ολους..

αληθεια ποιο προγραμμα εχετε για Internet browsing?? εχω δωσει το Lap για service και τα εχω βρει σκουρα με τον IE,ουτε το Opera μου αρεσε!! κατι αλλο???

 

Οσο για τη μπαταρια εχει καλη τιμη αλλα δεν μπορω να αυξησω το μεγεθος ειδικα τωρα που ειναι καλοκαιρι χαχαχα απο χειμωνα βλεπουμε παλι...

καλά ο IE είναι λίγο απαράδεκτος. Εγώ με τον Opera κάνω την δουλειά μου , δεν έχω εντοπίσει κάποιον καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δοκίμασα την concept έκδοση του Netfront 3.5 και υπόσχεται αρκετά... για να δούμε και την τελική.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

πολλα λεφτα τα μεταφορικα ομως για τη μπαταρια.... ενδιαφερεται κανενας για μαζικη παραγγελια; μηπως εχει κανενα μαγαζι το expansys να παμε να το παρουμε απο εκει;;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυστυχως δεν εχει μαγαζι,οντως πολλα τα μεταφορικα αλλα ριξαν την τιμη στην μπαταρια οποτε ειναι νορμαλ για την συγκεκριμενη και τον χρονο που κραταει,εγω την ειχα παρει 75ευρα:Xτωρα για μαζικη δεν τον κοβω γιατι δεν ειμαστε και πολλοι με τα 9000,αλλοι την εχουν και αλλοι δεν θελουν μεγεθος οποτε....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

(Αν και καθυστερημένα:O)

Έτσι όπως μου έγινε η οθόνη

φτιάχνεται ή πάει για ανταλλακτικά

και πέταμα?:cry:

 

http://i105.photobucket.com/albums/m211/gepaka/IMAGE_00028a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά.

(Αν και καθυστερημένα:O)

Έτσι όπως μου έγινε η οθόνη

φτιάχνεται ή πάει για ανταλλακτικά

και πέταμα?:cry:

 

http://i105.photobucket.com/albums/m211/gepaka/IMAGE_00028a.jpg

Ρίξε μια ματιά στο blog μου, κάνε αναζήτηση για qtek 9000 ace lcd και διάβασε την Οδύσσειά μου:)

 

Επισκευάζεται άνετα, αλλά θα σου χρεώσουν 292,5 επίσημη τιμή για να κρατήσεις εγγύηση. Μόνος σου κατσαβίδωμα μέσω eBay η οθόνη κοστίζει τελική τιμή 100 με 150 ευρώ.

 

Περαστικά, όπως και να 'χει:(

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Την έχω δει ήδη δυο φορές αυτη την οθόνη και δυστυχως παει για πέταμα.

Ισχύουν στο ακέραιο όσα λεει παραπάνω ο Flareman. Εγώ επέλεξα δυο φορές τη λύση του ebay.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
παιδια θελει ΠΟΛΥ προσοχη η οθονη του 9000 δυστυχως με το παραμικρο χαλαει,παντα να ειναι κλειστη και οχι ανοιχτη σαν pda,με την παραμικρη πιεση σπαει:(:(
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελει ΠΟΛΥ προσοχη η οθονη του 9000 δυστυχως με το παραμικρο χαλαει,παντα να ειναι κλειστη και οχι ανοιχτη σαν pda,με την παραμικρη πιεση σπαει:(:(

Και μόνο ανοιχτή;:( Και κλειστή σπάει, και χωρίς πολλά πολλά. Τουλάχιστον αν τις καλύπτανε εντός εγγυήσεως κάτι θα γινόταν. Αλλά όόόόόόόχι, εκείίίίίίί... worldwide policy της κατασκευάστριας και τα σχετικά...

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...